Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"Ha a helyzet a brazil futamon úgy hozta volna, hogy Fernando vezeti a versenyt, akkor Sebastian természetesen már most figyelembe vette volna a csapat érdekeit. De ez persze az ő saját döntése lett volna."
Na mostmár elmegy a f@szomba Horner. Csapatérdek nem = a csapatutasítással mi.... ??
saját döntése bazmeg, ilyet mondani komolyan
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egy dolgot a ki a gyorsabb dologhoz: szerintem hagyjuk ezeket, majd ha mindegyik vezeti a másik kocsiját akkor derül ki a tuti, hogy ki miben tudós, nem Raikkönen...
Addig nekem ez nem teccetős duma😀kishaszi
Hogy jon ide Raikkonen? O rallyzik. 😀endorphyn
Sehogy, csak a "ki mi" .. .tudom szar, de mindig ez jut eszembe a finn névről😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Egy dolgot a ki a gyorsabb dologhoz: szerintem hagyjuk ezeket, majd ha mindegyik vezeti a másik kocsiját akkor derül ki a tuti, hogy ki miben tudós, nem Raikkönen...
Addig nekem ez nem teccetős duma😀kishaszi
Hogy jon ide Raikkonen? O rallyzik. 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egy dolgot a ki a gyorsabb dologhoz: szerintem hagyjuk ezeket, majd ha mindegyik vezeti a másik kocsiját akkor derül ki a tuti, hogy ki miben tudós, nem Raikkönen...
Addig nekem ez nem teccetős duma😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
........és sok pénzt tennék rá, ha fordítva állt volna a mai futam előtti helyzet, Seb drága sokkal jobban sikítozott volna fürdős qrva módjára, hogy miért nem segít neki a csúnya Webber...N-Drew
Azért mert Webber sem mentős. A Red Bull Magyarországi képviselője, Czollner Gyula által készített "The Red Bull saga" kis film a futam előtt mindent megmutatott, kivéve Vettel kézmozdulatát Törökországban. Aki ilyet megenged magának -ráadásul a saját "csapattárs" ellenében- az egy éretlen gyerek, és kokit érdemelne, nem VB-t. Hornerék meg magyarázzák a bizonyítványt, és ez jellemző a nagy arcú "mindent megmagyarázok" Hornerre. Ki hiszi azt el, hogy nem fontos az egyéni VB cím? Nagyon is fontos, csak az nem mindegy hogy a kis cukorfalatkája, vagy az ő segítésére szerződtetett "másodpilóta" nyeri. Az, hogy Webber ott áll ahol, javarészt a dédelgetett pelenkás balfaszkodásai miatt van. Ha -isten megadja- Alonso nyer, nagyon kiröhögném a bikás bagázst. És Hornerrel kezdeném. Ki garantálja, hogy jövőre is ekkora előnye lesz az RB-nek? Lehet, hogy most volt utoljára ilyen esélyük.
Mondjuk a rajtnál szerintem simán megtörténhet hogy mondjuk Webber megtorpedózza mindhármukatCowboykarcsi
Az lenne a csúcs.... Ha a három éllovas kipottyanna, egyetlen ponttal Hamilton lenne a VB. 😀 Feltéve, hogy megnyeri a futamot. Vizuális típus lévén, el tudom képzelni a három fickó arcát a monitorok előtt, hogy imádkoznak egy villámcsapásért, földrengésért, árvízért és lehetőleg egyszerre.... 😀 Massa hogy vadászna a McLarenre.... 😀
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A Red Bull a Jaguar csapat jogutódja. A vezetőket leszámítva a legtöbb alkalmazott a régi gárda legjobb tudomásom szerint. A székhely is maradt Milton Keynes-ben. A Jaguar értékelhető eredményeit Irvine után Webber szállította anno. Volt utána pár éve más vasakkal, aztán ment vissza a régi-új csapatához. Az addig rendben van, hogy Vettel baromi tehetséges pilóta, jó eséllyel fog VB-címet nyerni pár éven belül. Amit csapattársként mutat az viszont egy nagy kövér nulla. Webber 34 éves, ez valószínű az utolsó sansza, összességében kiegyensúlyozottabb volt egész évben és egyelőre jóval többet tett a csapatért. Akkor is itt nyomta, mikor még max. középmezőnybe volt jó a Red Bull (és voltak is jó eredményei). Koreát cefetül elszabta ez tény, emiatt került szar helyzetbe, ezt valóban magának köszönheti, ezzel nem vitatkozom.
Írtátok, hogy fél másodperc van egy körön a két RB pilóta között. Ez azért nem igaz, mert nem hallottam, hogy Webber új kasztnit kapott volna, miután Valencia-ba egy személyben elvitte a Red Bull Air Race-t és rommátörte a kocsiját... Vettel kasztnija tehát tökéletes, mivel repedttel versenyzett vagy 3 futamot, Webber viszont ezt a repedtet kapta meg. Amikor lezúzták egymást Törökországban, akkor is rögtön Webber volt a f*sz a tulaj liebling-jénél, Helmut Marko-nál. Ott volt a Silverstone-i ügy is. Szembeszélben nehéz hugyozni, úgyhogy Webber joggal panaszkodik. Nem sok más csapat dobna el egy egyéni VB-címet, azért, mert így egy futammal a vége előtt a házi-kedvencnek még van némi esélye. Tartok tőle, hogy a végén Alonso örülhet majd, mert - nem érdemtelenül- ő fogja megnyerni a VB-t, ugyanis a saját remek teljesítménye, meg a RB álszent balfaszkodása összehozza neki. Ja, és sok pénzt tennék rá, ha fordítva állt volna a mai futam előtti helyzet, Seb drága sokkal jobban sikítozott volna fürdős qrva módjára, hogy miért nem segít neki a csúnya Webber...N-Drew
Mit is mondhatnek, eleg szepen kifejtetted. 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
A Red Bull a Jaguar csapat jogutódja. A vezetőket leszámítva a legtöbb alkalmazott a régi gárda legjobb tudomásom szerint. A székhely is maradt Milton Keynes-ben. A Jaguar értékelhető eredményeit Irvine után Webber szállította anno. Volt utána pár éve más vasakkal, aztán ment vissza a régi-új csapatához. Az addig rendben van, hogy Vettel baromi tehetséges pilóta, jó eséllyel fog VB-címet nyerni pár éven belül. Amit csapattársként mutat az viszont egy nagy kövér nulla. Webber 34 éves, ez valószínű az utolsó sansza, összességében kiegyensúlyozottabb volt egész évben és egyelőre jóval többet tett a csapatért. Akkor is itt nyomta, mikor még max. középmezőnybe volt jó a Red Bull (és voltak is jó eredményei). Koreát cefetül elszabta ez tény, emiatt került szar helyzetbe, ezt valóban magának köszönheti, ezzel nem vitatkozom.
Írtátok, hogy fél másodperc van egy körön a két RB pilóta között. Ez azért nem igaz, mert nem hallottam, hogy Webber új kasztnit kapott volna, miután Valencia-ba egy személyben elvitte a Red Bull Air Race-t és rommátörte a kocsiját... Vettel kasztnija tehát tökéletes, mivel repedttel versenyzett vagy 3 futamot, Webber viszont ezt a repedtet kapta meg. Amikor lezúzták egymást Törökországban, akkor is rögtön Webber volt a f*sz a tulaj liebling-jénél, Helmut Marko-nál. Ott volt a Silverstone-i ügy is. Szembeszélben nehéz hugyozni, úgyhogy Webber joggal panaszkodik. Nem sok más csapat dobna el egy egyéni VB-címet, azért, mert így egy futammal a vége előtt a házi-kedvencnek még van némi esélye. Tartok tőle, hogy a végén Alonso örülhet majd, mert - nem érdemtelenül- ő fogja megnyerni a VB-t, ugyanis a saját remek teljesítménye, meg a RB álszent balfaszkodása összehozza neki. Ja, és sok pénzt tennék rá, ha fordítva állt volna a mai futam előtti helyzet, Seb drága sokkal jobban sikítozott volna fürdős qrva módjára, hogy miért nem segít neki a csúnya Webber...

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na ez kemeny csata volt.
http://auto.indavideo.hu/video/Arnoux_vs_Vileneuveendorphyn
Nagyon köszönjük,az egyik kedvenc Ferrari versenyzőm volt,de sajnos ugye ő is tragikusan távozott a forma1ből.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Miért is nem? Ezek szerint Hamilton is arra faragott rá, hogy Button a csapattársa?apeszos
nem faragott rá...kicsit szarul fogalmaztam, annyit szerettem volna mondani, hogyha pl. Vettel lenne Alonso csapattársa, régen nem állna így összetettben. az én értelmezésem szerint a csapattárs azért CSAPATtárs, hogy segítse a másikat, Vettel esetében erről szó sincs, sőt ha az egész szezont nézzük, és összegezzük szerintem Webbernek többet ártott mint bármelyik másik versenyzőnek a mezőnyből... a RBR-k már régen meg kellett volna nyerni a VB-t, annyival jobbak, és azt hogy egyenlőre Alonso a legnagyobb esélyes a VB címre, csakis maguknak köszönhetik...
félre ne értsetek, Alonso egy kivételes képességű versenyző de annyival van gyengébb a Ferrari, hogy a szezon folyamán simán ki kellett volna jönni a technika közti különbségnek... mondom ezt úgy hogy Ferrari fan vagyok amióta az eszemet tudom...
a másik meg hogy a vak is látta hogy anno amikor az ominózus futamon Massa elengedte Alonsot... nyilván szarabbul állt összetettben, és nem sok esélye volt a VB-címre, és ez is volt a dolga, hogy segítse a csapattársát, de sokszor ilyen kis dolgok döntik el a VB-cím sorsát... Lehet hogy ezt a Vb-t ez fogja Alonso javára billenteni...eaglesmcnabb
Oké, értem. De Vettelnek is van sansza VB-nek lenni, és ez autóverseny azért valahol... Az a Red Bull külön problémája, hogy két ilyen versenyzőjük van. És mivel minden megtörténhet az utolsó versenyen, és annak az ellenkezője is, bármelyik nyerhet a három közül. Hamilton ugye kiszállt. Az hogy mindhárman kiessenek az araboknál, sansztalan, bár nagyot röhögnék.... az volna az igazi csattanó...apeszos
Mondjuk a rajtnál szerintem simán megtörténhet hogy mondjuk Webber megtorpedózza mindhármukat 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Miért is nem? Ezek szerint Hamilton is arra faragott rá, hogy Button a csapattársa?apeszos
nem faragott rá...kicsit szarul fogalmaztam, annyit szerettem volna mondani, hogyha pl. Vettel lenne Alonso csapattársa, régen nem állna így összetettben. az én értelmezésem szerint a csapattárs azért CSAPATtárs, hogy segítse a másikat, Vettel esetében erről szó sincs, sőt ha az egész szezont nézzük, és összegezzük szerintem Webbernek többet ártott mint bármelyik másik versenyzőnek a mezőnyből... a RBR-k már régen meg kellett volna nyerni a VB-t, annyival jobbak, és azt hogy egyenlőre Alonso a legnagyobb esélyes a VB címre, csakis maguknak köszönhetik...
félre ne értsetek, Alonso egy kivételes képességű versenyző de annyival van gyengébb a Ferrari, hogy a szezon folyamán simán ki kellett volna jönni a technika közti különbségnek... mondom ezt úgy hogy Ferrari fan vagyok amióta az eszemet tudom...
a másik meg hogy a vak is látta hogy anno amikor az ominózus futamon Massa elengedte Alonsot... nyilván szarabbul állt összetettben, és nem sok esélye volt a VB-címre, és ez is volt a dolga, hogy segítse a csapattársát, de sokszor ilyen kis dolgok döntik el a VB-cím sorsát... Lehet hogy ezt a Vb-t ez fogja Alonso javára billenteni...eaglesmcnabb
Oké, értem. De Vettelnek is van sansza VB-nek lenni, és ez autóverseny azért valahol... Az a Red Bull külön problémája, hogy két ilyen versenyzőjük van. És mivel minden megtörténhet az utolsó versenyen, és annak az ellenkezője is, bármelyik nyerhet a három közül. Hamilton ugye kiszállt. Az hogy mindhárman kiessenek az araboknál, sansztalan, bár nagyot röhögnék.... az volna az igazi csattanó...
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na ez kemeny csata volt.
http://auto.indavideo.hu/video/Arnoux_vs_Vileneuve

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Czolner jól mondta, Webbernek a panaszkodáson kívül nemártana ha lenyomná Sebet, ez mostanság nagyon nemsikerül. Most is azt nyilatkozta hogy jól jött volna egy csapatutasítás 😒JayB
Ebben mondjuk Gyulamnak igaza van.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Czolner jól mondta, Webbernek a panaszkodáson kívül nemártana ha lenyomná Sebet, ez mostanság nagyon nemsikerül. Most is azt nyilatkozta hogy jól jött volna egy csapatutasítás 😒
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 333 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Miért is nem? Ezek szerint Hamilton is arra faragott rá, hogy Button a csapattársa?apeszos
nem faragott rá...kicsit szarul fogalmaztam, annyit szerettem volna mondani, hogyha pl. Vettel lenne Alonso csapattársa, régen nem állna így összetettben. az én értelmezésem szerint a csapattárs azért CSAPATtárs, hogy segítse a másikat, Vettel esetében erről szó sincs, sőt ha az egész szezont nézzük, és összegezzük szerintem Webbernek többet ártott mint bármelyik másik versenyzőnek a mezőnyből... a RBR-k már régen meg kellett volna nyerni a VB-t, annyival jobbak, és azt hogy egyenlőre Alonso a legnagyobb esélyes a VB címre, csakis maguknak köszönhetik...
félre ne értsetek, Alonso egy kivételes képességű versenyző de annyival van gyengébb a Ferrari, hogy a szezon folyamán simán ki kellett volna jönni a technika közti különbségnek... mondom ezt úgy hogy Ferrari fan vagyok amióta az eszemet tudom...
a másik meg hogy a vak is látta hogy anno amikor az ominózus futamon Massa elengedte Alonsot... nyilván szarabbul állt összetettben, és nem sok esélye volt a VB-címre, és ez is volt a dolga, hogy segítse a csapattársát, de sokszor ilyen kis dolgok döntik el a VB-cím sorsát... Lehet hogy ezt a Vb-t ez fogja Alonso javára billenteni...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
én úgy vagyok vele hogy Webber kivételével bárki megnyerheti. Idén annyira unszimpatikussá vált a sok sírás miatt hogy hihetetlen.manuszka86
lehet hogy unszimpatikus neked a sok sírás, de bárki más lenne a csapattársa már régen megnyerte volna a vb-t... ha Alonso csapattársát nem Massának hívnák, már ő se lenne versenyben...eaglesmcnabb
hat meg itt nem az Alonso fele hisztirol van szo, amit anno lenyomott McLarennel.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
én úgy vagyok vele hogy Webber kivételével bárki megnyerheti. Idén annyira unszimpatikussá vált a sok sírás miatt hogy hihetetlen.manuszka86
lehet hogy unszimpatikus neked a sok sírás, de bárki más lenne a csapattársa már régen megnyerte volna a vb-t... ha Alonso csapattársát nem Massának hívnák, már ő se lenne versenyben...eaglesmcnabb
Miért is nem? Ezek szerint Hamilton is arra faragott rá, hogy Button a csapattársa?
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
lehet hogy unszimpatikus neked a sok sírás, de bárki más lenne a csapattársa már régen megnyerte volna a vb-t... ha Alonso csapattársát nem Massának hívnák, már ő se lenne versenyben...eaglesmcnabb
??

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
ha vettel nyer, webber 2. és alonso csak 5., akkor mindhármuknak ugyanannyi pontja lenne, és Vettelnek meg Alonsonak ugyanannyi győzelme is lenne. És ez még csak nem is annyira lehetetlen befutó, csak az kell hozzá, h a mclaren jobb legyen mint a ferrari.

Nagyon hosszú hét lesz ez, nagyon izgulok. Jó lenne az időmérőn elkapni valamelyik RedBullt...Black_Adder
Akkor jönne a második helyek száma, ami 2-2, harmaidk helyek száma 3-2 Vettelnek.

Szerk: a mostanit nem számoltam bele, a harmadik helyek is 3-3 😀 Viszont Vettelnek 3 4. helye van, Alonsonak csak 2.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 333 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
én úgy vagyok vele hogy Webber kivételével bárki megnyerheti. Idén annyira unszimpatikussá vált a sok sírás miatt hogy hihetetlen.manuszka86
lehet hogy unszimpatikus neked a sok sírás, de bárki más lenne a csapattársa már régen megnyerte volna a vb-t... ha Alonso csapattársát nem Massának hívnák, már ő se lenne versenyben...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem is, bárki megnyerheti, csak Alonso legyen a VB. 😀
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
na fasza kis verseny volt, remélem változtatnak a lekörözöttek szabályán, mert ez hányinger volt. Szerencsére nem dőlt el semmi, most kivételesen nem volt vészes a Gyula-Wéber páros, egész jó volt.

Nem lenne semmi, ha a majd' 0 kilométeres ferrari motor beadná a kulcsot egy hét múlva (húúú mit kapok ezért 😀)

több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 084 — Patriots fan
én úgy vagyok vele hogy Webber kivételével bárki megnyerheti. Idén annyira unszimpatikussá vált a sok sírás miatt hogy hihetetlen.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
ha vettel nyer, webber 2. és alonso csak 5., akkor mindhármuknak ugyanannyi pontja lenne, és Vettelnek meg Alonsonak ugyanannyi győzelme is lenne. És ez még csak nem is annyira lehetetlen befutó, csak az kell hozzá, h a mclaren jobb legyen mint a ferrari.

Nagyon hosszú hét lesz ez, nagyon izgulok. Jó lenne az időmérőn elkapni valamelyik RedBullt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Na ez most nagyon Webbernek néz ki... Alonso már csak Vettelben bízhat 😀Black_Adder
Így van, gyakorlatilag semmit nem jelent az a 8 pont. Le kell nyomni Webbert bármi áron. Vettel Webber Alonso idén már biztos nem lesz, ennyire Horner sem töketlen.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Na ez most nagyon Webbernek néz ki... Alonso már csak Vettelben bízhat...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear