Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 12 éve
Button mekkorát nyert az SC-vel, legjobb helyen voltTocaHelyes!
több mint 12 éve
Button mekkorát nyert az SC-vel, legjobb helyen volt
több mint 12 éve
Hamilton- Vettel out eddig álom a futam, már csak az kéne hogy tényleg csak spóroljon a Ferka és ne csak spontán lassú legyen, dehát minden nem jöhet egyszerre.
több mint 12 éve
Ezért a hibáért kár volt Bottastól, olyan szép versenyt futott eddig.
több mint 12 éve
Vettel versenyének is annyi. Imádom az új szezont! 😀😀Kobayashi meg úgy rajtolt el, ahogy azt tőle várni lehetett...
több mint 12 éve
Hamiltonnak (is) sokáig tartott az szezon 1. futama...
több mint 12 éve
Szerencsére én már nem a ferrarinak drukkolok, jelenlegi helyzetben biztos nem, senki sincs már ott aki miatt tudnám őket szeretni. Alonso szimpatikus valamelyest, de az a közeg ami ott van...Ferrari Domenicali bandával tényleg elég szörnyű én se látom a potenciált bennük a VB-re, de hátha.
A tavalyi Lotus meg klasszisokkal jobb autó volt mint a ferka 😊 AMióta elment onnan RB és JT egy normális kocsit nem tudtak összepakolni.
Nem tudom elképzelni hogy a KImi vs. Fernando csatát ne a spanyol nyerje. érdemes megnézni a massa vs kimi, és az alonso vs massa helyzetet. Massa simán egyenjogú volt a finnel, sőt az utolsó 2 évben verte is, alonso ellen viszont esélye sem volt, 10ből 9szer odaverte a spanyol...
egyébként szerintem Alonso legrosszabb döntése volt hogy a ferrariba igazolt anno, most már baszhatja, ha idén sem jön össze. gyanítom hogy nem fog...eaglesmcnabb
Kimi - Alonso összehasonlításod ilyen pontja viszont elég abszurd lett, tekintve hogy Massa a balesete óta közel sem a régi, mellesleg Kimi VB címe után ahol ugye elpicsázta Massát látványosan beleszart a dolgokba. Massa egy jó pilóta volt, még most se rossz , de Kimi vagy Alonso szintjétől picsa messze van, mondjuk, hogy ehhez a Ferrarinak ehhez 3 év kellett...
több mint 12 éve
chvs
86
Szerencsére én már nem a ferrarinak drukkolok, jelenlegi helyzetben biztos nem, senki sincs már ott aki miatt tudnám őket szeretni. Alonso szimpatikus valamelyest, de az a közeg ami ott van...ennél nagyobb bullshitet már rég hallottam omg
A tavalyi Lotus meg klasszisokkal jobb autó volt mint a ferka 😊 AMióta elment onnan RB és JT egy normális kocsit nem tudtak összepakolni.
Nem tudom elképzelni hogy a KImi vs. Fernando csatát ne a spanyol nyerje. érdemes megnézni a massa vs kimi, és az alonso vs massa helyzetet. Massa simán egyenjogú volt a finnel, sőt az utolsó 2 évben verte is, alonso ellen viszont esélye sem volt, 10ből 9szer odaverte a spanyol...
egyébként szerintem Alonso legrosszabb döntése volt hogy a ferrariba igazolt anno, most már baszhatja, ha idén sem jön össze. gyanítom hogy nem fog...eaglesmcnabb
több mint 12 éve
Meglássuk, szerintem ott lesznek elől valahol a két gyári Mercit kétlem, hogy bárki megfogja a mögttük lévő kocsik meg közel ugyanott vannak.A Ferrari versenytempója elég gyenge volt pénteken. Szóval jelenleg a Mercedeses csapatok előttük vannak nyers teljesítményben. Ha nem esett volna még itt sem végzett volna szemöldökember. A bahreini teszteken ugyanez volt megfigyelhető, kigyorsításokon messze elmaradnak a Merc-től, és ez szárazon fog igazán kijönni.BCSErőn felül? Végig a Mercik mögött jött, értem én, hogy mert bemondták, hogy a Merci motor a legjobb és mert nyertek 1-2 tesztet Williamsel - FI-vel nagy a hype, de azért hogy befogják darálni elég erős.Hát azért elég merész ezt így kijelenteni. A Ferrari Alonsoval még így is erőn felül teljesített. A Mercis pakk a Williamsekkel, FI-vel be fogja őt darálni.Mercik előnye nagynak tűnik. Riccardo nagyot ment, még a végén szurkolni fogok egy RBnek ? 😀Alonso jött el utoljára gyors körre, ha interen van P1. De persze fordítva kellett. Red Bull meg kb jobban áll mint tavaly ilyenkor...JayB
Ferrari pedig kurva jó taktikát hozott azzal, hogy a végére rakták fel az eső gumit amikor meg kellett volna köröztek 3-at a zöldön...Toca
K-Mag viszont nagyszerű volt, JB-nek több gondja lesz vele, mint Checoval. Ráadásul Ron Dennis embere, míg Button a bukott Whitmarshé volt.BCS
Mellesleg verseny tempó / fogyasztás és még sok mindenről nem tudunk túl sokat. Én nem lepődnék meg ha Alonso dobogón lenne, ráadásul Kimi idehozásával újra van benne tűz ami tavaly kicsit kiveszettToca
több mint 12 éve
A Ferrari versenytempója elég gyenge volt pénteken. Szóval jelenleg a Mercedeses csapatok előttük vannak nyers teljesítményben. Ha nem esett volna még itt sem végzett volna szemöldökember. A bahreini teszteken ugyanez volt megfigyelhető, kigyorsításokon messze elmaradnak a Merc-től, és ez szárazon fog igazán kijönni.Erőn felül? Végig a Mercik mögött jött, értem én, hogy mert bemondták, hogy a Merci motor a legjobb és mert nyertek 1-2 tesztet Williamsel - FI-vel nagy a hype, de azért hogy befogják darálni elég erős.Hát azért elég merész ezt így kijelenteni. A Ferrari Alonsoval még így is erőn felül teljesített. A Mercis pakk a Williamsekkel, FI-vel be fogja őt darálni.Mercik előnye nagynak tűnik. Riccardo nagyot ment, még a végén szurkolni fogok egy RBnek ? 😀Alonso jött el utoljára gyors körre, ha interen van P1. De persze fordítva kellett. Red Bull meg kb jobban áll mint tavaly ilyenkor...JayB
Ferrari pedig kurva jó taktikát hozott azzal, hogy a végére rakták fel az eső gumit amikor meg kellett volna köröztek 3-at a zöldön...Toca
K-Mag viszont nagyszerű volt, JB-nek több gondja lesz vele, mint Checoval. Ráadásul Ron Dennis embere, míg Button a bukott Whitmarshé volt.BCS
Mellesleg verseny tempó / fogyasztás és még sok mindenről nem tudunk túl sokat. Én nem lepődnék meg ha Alonso dobogón lenne, ráadásul Kimi idehozásával újra van benne tűz ami tavaly kicsit kiveszettToca
több mint 12 éve
Ennél az ötödik helynél szerintem jobb a Ferrari, de megint elég langyi a dolog. Talán idén ez nem jelent majd semmit. Bottas full konstans 17 körös versenyszimulációja arra enged következtetni hogy baromi spórolós lesz a verseny, akkor meg hiába vagy gyorsabb egy körön.
több mint 12 éve
Szerencsére én már nem a ferrarinak drukkolok, jelenlegi helyzetben biztos nem, senki sincs már ott aki miatt tudnám őket szeretni. Alonso szimpatikus valamelyest, de az a közeg ami ott van...A tavalyi Lotus meg klasszisokkal jobb autó volt mint a ferka 😊 AMióta elment onnan RB és JT egy normális kocsit nem tudtak összepakolni.
Nem tudom elképzelni hogy a KImi vs. Fernando csatát ne a spanyol nyerje. érdemes megnézni a massa vs kimi, és az alonso vs massa helyzetet. Massa simán egyenjogú volt a finnel, sőt az utolsó 2 évben verte is, alonso ellen viszont esélye sem volt, 10ből 9szer odaverte a spanyol...
egyébként szerintem Alonso legrosszabb döntése volt hogy a ferrariba igazolt anno, most már baszhatja, ha idén sem jön össze. gyanítom hogy nem fog...
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Jaja, egy négyszeres világbajnok istállót leírni óriási faszság lett volna, magam sem ültem fel teljesen a szar a redbull hypenak, csak azért azt látni, hogy Ricciardo alázza a mezőnyt... Mindnyájan tudjuk, hogy ez azt jelenti, hogy Vettel alatt nagyon komoly gép lesz, csak 1-2 dolog most nem stimmelt. És ha Európában nem szakad le lényegesen az RB, akkor megint kurva nagy esélyes Vettel, mert Ázsiában pár éve verhetetlenek kb.
több mint 12 éve
RB nem véletlen lett ennyiszer világbajnok, én nem vettem be hogy nagyon szarok lesznek, max a Renault motorok bennük.Jó, igazad van, tudom. Csak picit csalódott az ember, hogy erre várt fél évet, és bizakodott abban, hogy Vettel nem csak ködösít, amikor azt mondja a Red Bull 2 kört kap majd a futamon... Sőt, majd biztos javul a Ferrari, hiszen évek óta erre várunk, idén majd fasza lesz minden, főleg, mert olyan jók az évközi fejlesztésben 😊Igazából zárják be a bótot mert te 1 időmérő alapján megmondtad 😛 Hülyeség is lefutni azt a sok futamot a ráköltött pénzeket meg utalják el nekem 😀TocaÉs ezt arra a zseniális 2 Lotusos évre hivatkozva mondod, amikor zsinórban huszoniksz versenyen szerzett pontot? Vagy arra, hogy kb. az elmúlt két év leglátványosabb és legtöbbet előző pilótája volt?Kimi összetörte a gépét, Alonso megnyugodhat (erre a versenyre legalábbis)GogoSzerintem egész szezonra. Én régen Kiminek szurkoltam, de már nem a régi ő szerintem. Ez a levezetőkörös kipörgés is végtelenül kínosra sikeredett.Schleck
Ebből az időmérőből 2 dolog derült ki: a Red Bull versenyképes, a Ferrari nem (tisztán 1,5 mp-vel a merci mögött Alonso - azonos gumi, tehát releváns a különbség - és továbbra is rossz taktikai döntések, szerintem ezt az időkülönbséget a fogyasztással is baszhatja az ember, ahhoz illene 1 mp-n belül maradni legalább...). Ugyanarra számítok, mint tavaly, Mercedes-Red Bull párharc, nem lesz itt semmi káosz, vagy meglepetés.Foldesi26
Kár, hogy ennek így elsőre minden ellentmond, a Mercik előnyét meg egyelőre nem lehet elvitatni + nem mondtam meg ki lesz a bajnok, de ha fogadni kellene, hogy melyik 2 csapat meccseli le, akkor én az RB-re és a Mercedesre tenném a pénzem 😊
Mindenesetre az ember még reménykedhet a Ferrarikban, majd lesz valami. Remélem holnap nem esik, hogy tisztább képet kapjunk. Hátha tényleg szar a Red Bull és lerohadnak, a Ferrari meg talán versenyképes lesz versenytávon és akár még az a fogyasztás dolog is elsülhet jól.Foldesi26
Ferrari meg amíg Domenicalli van ott én kétlem hogy VB-t nyernek, de persze én is mindig várom, hogy na most már nem csak egy tragacsot építenek aztán de.
Fogadni kéne akkor aki nem hülye a Mercire tenne 😀. Nagy a fülényük, de nézzünk meg 1-2 versenyt meg menjünk vissza Európába aztán majd onnantól lehet tényleg nézni mi a szitu.
több mint 12 éve
Jó, igazad van, tudom. Csak picit csalódott az ember, hogy erre várt fél évet, és bizakodott abban, hogy Vettel nem csak ködösít, amikor azt mondja a Red Bull 2 kört kap majd a futamon... Sőt, majd biztos javul a Ferrari, hiszen évek óta erre várunk, idén majd fasza lesz minden, főleg, mert olyan jók az évközi fejlesztésben 😊Igazából zárják be a bótot mert te 1 időmérő alapján megmondtad 😛 Hülyeség is lefutni azt a sok futamot a ráköltött pénzeket meg utalják el nekem 😀TocaÉs ezt arra a zseniális 2 Lotusos évre hivatkozva mondod, amikor zsinórban huszoniksz versenyen szerzett pontot? Vagy arra, hogy kb. az elmúlt két év leglátványosabb és legtöbbet előző pilótája volt?Kimi összetörte a gépét, Alonso megnyugodhat (erre a versenyre legalábbis)GogoSzerintem egész szezonra. Én régen Kiminek szurkoltam, de már nem a régi ő szerintem. Ez a levezetőkörös kipörgés is végtelenül kínosra sikeredett.Schleck
Ebből az időmérőből 2 dolog derült ki: a Red Bull versenyképes, a Ferrari nem (tisztán 1,5 mp-vel a merci mögött Alonso - azonos gumi, tehát releváns a különbség - és továbbra is rossz taktikai döntések, szerintem ezt az időkülönbséget a fogyasztással is baszhatja az ember, ahhoz illene 1 mp-n belül maradni legalább...). Ugyanarra számítok, mint tavaly, Mercedes-Red Bull párharc, nem lesz itt semmi káosz, vagy meglepetés.Foldesi26
Kár, hogy ennek így elsőre minden ellentmond, a Mercik előnyét meg egyelőre nem lehet elvitatni + nem mondtam meg ki lesz a bajnok, de ha fogadni kellene, hogy melyik 2 csapat meccseli le, akkor én az RB-re és a Mercedesre tenném a pénzem 😊
Mindenesetre az ember még reménykedhet a Ferrarikban, majd lesz valami. Remélem holnap nem esik, hogy tisztább képet kapjunk. Hátha tényleg szar a Red Bull és lerohadnak, a Ferrari meg talán versenyképes lesz versenytávon és akár még az a fogyasztás dolog is elsülhet jól.
több mint 12 éve
Igazából zárják be a bótot mert te 1 időmérő alapján megmondtad 😛 Hülyeség is lefutni azt a sok futamot a ráköltött pénzeket meg utalják el nekem 😀És ezt arra a zseniális 2 Lotusos évre hivatkozva mondod, amikor zsinórban huszoniksz versenyen szerzett pontot? Vagy arra, hogy kb. az elmúlt két év leglátványosabb és legtöbbet előző pilótája volt?Kimi összetörte a gépét, Alonso megnyugodhat (erre a versenyre legalábbis)GogoSzerintem egész szezonra. Én régen Kiminek szurkoltam, de már nem a régi ő szerintem. Ez a levezetőkörös kipörgés is végtelenül kínosra sikeredett.Schleck
Ebből az időmérőből 2 dolog derült ki: a Red Bull versenyképes, a Ferrari nem (tisztán 1,5 mp-vel a merci mögött Alonso - azonos gumi, tehát releváns a különbség - és továbbra is rossz taktikai döntések, szerintem ezt az időkülönbséget a fogyasztással is baszhatja az ember, ahhoz illene 1 mp-n belül maradni legalább...). Ugyanarra számítok, mint tavaly, Mercedes-Red Bull párharc, nem lesz itt semmi káosz, vagy meglepetés.Foldesi26
több mint 12 éve
És ezt arra a zseniális 2 Lotusos évre hivatkozva mondod, amikor zsinórban huszoniksz versenyen szerzett pontot? Vagy arra, hogy kb. az elmúlt két év leglátványosabb és legtöbbet előző pilótája volt?Kimi összetörte a gépét, Alonso megnyugodhat (erre a versenyre legalábbis)GogoSzerintem egész szezonra. Én régen Kiminek szurkoltam, de már nem a régi ő szerintem. Ez a levezetőkörös kipörgés is végtelenül kínosra sikeredett.Schleck
Ebből az időmérőből 2 dolog derült ki: a Red Bull versenyképes, a Ferrari nem (tisztán 1,5 mp-vel a merci mögött Alonso - azonos gumi, tehát releváns a különbség - és továbbra is rossz taktikai döntések, szerintem ezt az időkülönbséget a fogyasztással is baszhatja az ember, ahhoz illene 1 mp-n belül maradni legalább...). Ugyanarra számítok, mint tavaly, Mercedes-Red Bull párharc, nem lesz itt semmi káosz, vagy meglepetés.
több mint 12 éve
Zűrzavaros futamra számítok. Első 13-ból majd mindenki esélyes lehet dobogóra...nagyrészt azért, mert sokan ki fognak esni. Vettel kiesését jól megünnepelték Ausztráliában is, vajon megint Alonso hozatta kisbuszokkal ide is a népet, vagy van valami abban, hogy utálatos féregnek tartják maguktól is az emberek?
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Kimi összetörte a gépét, Alonso megnyugodhat (erre a versenyre legalábbis)GogoSzerintem egész szezonra. Én régen Kiminek szurkoltam, de már nem a régi ő szerintem. Ez a levezetőkörös kipörgés is végtelenül kínosra sikeredett.
több mint 12 éve
Kimi összetörte a gépét, Alonso megnyugodhat (erre a versenyre legalábbis)
I swung a saber and I was a young Hussar
"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Erőn felül? Végig a Mercik mögött jött, értem én, hogy mert bemondták, hogy a Merci motor a legjobb és mert nyertek 1-2 tesztet Williamsel - FI-vel nagy a hype, de azért hogy befogják darálni elég erős.Hát azért elég merész ezt így kijelenteni. A Ferrari Alonsoval még így is erőn felül teljesített. A Mercis pakk a Williamsekkel, FI-vel be fogja őt darálni.Mercik előnye nagynak tűnik. Riccardo nagyot ment, még a végén szurkolni fogok egy RBnek ? 😀Alonso jött el utoljára gyors körre, ha interen van P1. De persze fordítva kellett. Red Bull meg kb jobban áll mint tavaly ilyenkor...JayB
Ferrari pedig kurva jó taktikát hozott azzal, hogy a végére rakták fel az eső gumit amikor meg kellett volna köröztek 3-at a zöldön...Toca
K-Mag viszont nagyszerű volt, JB-nek több gondja lesz vele, mint Checoval. Ráadásul Ron Dennis embere, míg Button a bukott Whitmarshé volt.BCS
Mellesleg verseny tempó / fogyasztás és még sok mindenről nem tudunk túl sokat. Én nem lepődnék meg ha Alonso dobogón lenne, ráadásul Kimi idehozásával újra van benne tűz ami tavaly kicsit kiveszett
több mint 12 éve
Hát azért elég merész ezt így kijelenteni. A Ferrari Alonsoval még így is erőn felül teljesített. A Mercis pakk a Williamsekkel, FI-vel be fogja őt darálni.Mercik előnye nagynak tűnik. Riccardo nagyot ment, még a végén szurkolni fogok egy RBnek ? 😀Alonso jött el utoljára gyors körre, ha interen van P1. De persze fordítva kellett. Red Bull meg kb jobban áll mint tavaly ilyenkor...JayB
Ferrari pedig kurva jó taktikát hozott azzal, hogy a végére rakták fel az eső gumit amikor meg kellett volna köröztek 3-at a zöldön...Toca
K-Mag viszont nagyszerű volt, JB-nek több gondja lesz vele, mint Checoval. Ráadásul Ron Dennis embere, míg Button a bukott Whitmarshé volt.
több mint 12 éve
Mercik előnye nagynak tűnik. Riccardo nagyot ment, még a végén szurkolni fogok egy RBnek ? 😀Alonso jött el utoljára gyors körre, ha interen van P1. De persze fordítva kellett. Red Bull meg kb jobban áll mint tavaly ilyenkor...
Ferrari pedig kurva jó taktikát hozott azzal, hogy a végére rakták fel az eső gumit amikor meg kellett volna köröztek 3-at a zöldön...Toca
több mint 12 éve
Ennél jobban be sem köszönhetett volna a kis ausztrál a Red Bullhoz.De kíváncsi vagyok, hogy holnap fogják-e hagyni csapatfőnökék igazi versenyt futni?
több mint 12 éve
Most vajon mit csinál a red bull? Első szárny helyett autót cserélnek? 😀
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
