Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 12 éve
Amúgy ez az üzemanyag spórolósdi is akkora parasztvakítás, hogy az hihetetlen. Kérdezem én, hogy egy ilyen sportágban, ahol dobálóznak a dollár milliókkal, mit számít az autónkénti 10-20 plusz liter? Már tavaly is rettentően utáltam, hogy azt kellett nézni, hogy ki tud jobban menni úgy 90%-os teljesítményen. Csak akkor ugye a gumik miatt.Ez egy iránymutatás, megfelelés a mai autóipari trendeknek. Amiről nem az autóipar tehet mert nekik kurvára nincs kedvük dollármilliárdokból megfelelni a brüsszeli öltönyös majmok aktuális Euro akárhányas szórakozásainak (ami maximum látszatmegoldás) de muszáj. A forma1 ezt próbálja meg lekövetni, orbitális faszság, remélem csúfosan belebuknak.
Arról nem is beszélve, hogy ha izgalmasabb versenyek lennének - mert ha nem kellene spórolni azok lennének - akkor több pénzt is hozhatna..dugo1993
több mint 12 éve
Én most is csak a V8 "betétfutamokat" néztem és úgy látom jobban is jártam. :pAustinra leszek kíváncsi. Eleve sikerült a texasi Nascarral egy napra rakni a futamot, másrészt magyarázd meg egy amerikai petrolheadnek hogy miért ennyire ergya az egész. 😀JayBA texasi veresnyakúak észre sem fogják venni a versenyt.shawnka
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 12 éve
Amúgy ez az üzemanyag spórolósdi is akkora parasztvakítás, hogy az hihetetlen. Kérdezem én, hogy egy ilyen sportágban, ahol dobálóznak a dollár milliókkal, mit számít az autónkénti 10-20 plusz liter? Már tavaly is rettentően utáltam, hogy azt kellett nézni, hogy ki tud jobban menni úgy 90%-os teljesítményen. Csak akkor ugye a gumik miatt.Arról nem is beszélve, hogy ha izgalmasabb versenyek lennének - mert ha nem kellene spórolni azok lennének - akkor több pénzt is hozhatna..
több mint 12 éve
Már kezdődik is 😀 Amm "remélem" ha elmegy a Mclarenhez a Honda lesz szar, az ilyen tipikus Alonso-s lenne.Meg lehet érteni, elvégre érezzük azt át, hogy a Ferrari valami Toro Rosso nevű biszem-baszom csapattal versenyzik a középmezőnyben és kis túlzással már évek óta ez történik. Reálisan Vettel első bajnoki címénél voltak ott legutoljára a végelszámolásnál, miközben a szurkolók jogosan várnák el, hogy egy Kimi-Alonso páros legalább akkorát szóljon, mint anno a McLarenes Hamilton-Alonso páros.
"Alonso bízik benne, hogy a Ferrari már Malajziában erősebb lehet a fejlesztések révén, ugyanakkor egyértelműen a csapatra hárította a felelősséget, megjegyezve, hogy „én csak vezetek." „Nem vagyunk elégedettek a mai teljesítményünkkel, muszáj előrelépnünk" – jelentette ki. „Én nem tudtam megszorongatni a McLareneket a dobogós helyezésekért, Kimi pedig a két Toro Rosso között haladt, pedig tizenkét hónappal ezelőtt megnyerte ezt a versenyt."JayB
több mint 12 éve
Austinra leszek kíváncsi. Eleve sikerült a texasi Nascarral egy napra rakni a futamot, másrészt magyarázd meg egy amerikai petrolheadnek hogy miért ennyire ergya az egész. 😀JayBA texasi veresnyakúak észre sem fogják venni a versenyt.
több mint 12 éve
Austinra leszek kíváncsi. Eleve sikerült a texasi Nascarral egy napra rakni a futamot, másrészt magyarázd meg egy amerikai petrolheadnek hogy miért ennyire ergya az egész. 😀
több mint 12 éve
Agyzsibbasztóan unalmas futam volt, amit csak tetézett, hogy bármi történt a pályán, mindig a spórolás volt a válasz. Biztos bennem van a hiba, de miért nem elég az a korlátozás, hogy nem lehet tankolni a futamon, a tank méretének meg van egy maximum mérete?Egyetlen pozitívum, hogy mintha nehezebben irányítanák az autót a pilóták, több a megcsúszás. Még akkor is, ha ehhez a pilóta tudásának, tudás hiányának semmi köze, mert az elektronika cseszik ki csak velük.
A lesajnált Red Bull mégis versenyképesnek tűnik, a Mercedes meg miután Szújóék egész hétvégén a megbízhatóságukat fényezték a pole-ból nem tudott elköhögni - gyönyörű volt.
több mint 12 éve
Már kezdődik is 😀 Amm "remélem" ha elmegy a Mclarenhez a Honda lesz szar, az ilyen tipikus Alonso-s lenne. "Alonso bízik benne, hogy a Ferrari már Malajziában erősebb lehet a fejlesztések révén, ugyanakkor egyértelműen a csapatra hárította a felelősséget, megjegyezve, hogy „én csak vezetek." „Nem vagyunk elégedettek a mai teljesítményünkkel, muszáj előrelépnünk" – jelentette ki. „Én nem tudtam megszorongatni a McLareneket a dobogós helyezésekért, Kimi pedig a két Toro Rosso között haladt, pedig tizenkét hónappal ezelőtt megnyerte ezt a versenyt."
több mint 12 éve
Ez egy szar volt.
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Jan Magnussen reakciója a fia dobogós helyezésére.
Én meg azon tanakodom, hogy meg van hatódva az örömtől, vagy amiatt könnyezik, hogy mostantól Kevin szívathatja, hogy már 1 Forma-1es futam alatt alaposan túlszárnyalta az ő teljes száguldó cirkuszbeli karrierjét. 😀😀
több mint 12 éve
Hát uraim ez nem lett izgalmasabb az olyan átlag embereknek mint én.
több mint 12 éve
Kevin Magnussen alaposan bekezdett. Élete első F-1es futamán 2. lett. Button meg így 3. Asszem a McLarennél lesz új főszponzor Malajziára. 😀😀
több mint 12 éve
Ha el nem mossa az eső...Ez egy vicc, az F1-nek nem arról kéne szólnia, hogy ki tud több üzemanyagot spórolni, hogy aztán az utolsó 3 körben lehessen nyomni. Hagyják had nyomjanak annyit bele amennyi kell aztán versenyezzenek basszus! Ki a francnak jó ez a szabály?Raven17nembaj, este Bristol 😀shawnka
több mint 12 éve
Egyrészről nagy faszságnak tartom ezt a benzin átfolyásmérést (meg az ezért való büntetést), másrészről viszont a szabál az szabál. Ricciardot sajnálom, bár a pezsgőzése megvolt a dobogón hazai pályán, úgy néz ki, a pontok nem.
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
természetesen az ötödik vagy hatodik versenyre gondoltam.... 😊Csodálatos verseny volt. Ja nem......Szóval akkor 2016tól ? 😛 Az jó lenne 😀Toca
A Merciknek egyelőre a technika és saját maguk lehetnek ellenfelük, a Ferrari elképesztő gyenge, sikerült az elmúlt években a középmezőny aljára leküzdeni magukat. A RB "természetesen" nem annyira szar, mint várható, szerintem legkésőbb az 56. versenytől ők lesznek a Mercik kihívói. Magnussennek örülök, ahogy Ricciardonak is kicsit (csak az autóját nem szeretem)..... 😊
Remélem csak ezen a versenyen volt ez a fos körözgetés, mert kurva uncsi volt.csi77
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Ami nekem egész futamon zavarta a szemem, hogy a Ferka valami hihetetlenül erőtlennek tűnt. Valahogy szemmel láthatóan sokkal dinamikusabb volt előtte Hülkenberg. Egyszerűen semmi erő nincs a kocsiban. Nagyon lomhának tűnik a gép, rossz volt nézni, ahogy a kanyarokból kijött. Csoda, hogy így tudta magát tartani. Eddig úgy néz ki idén sem kell szegény Fernandonak a VB címért küzdenie..Ui.: Remélem kizárnak még valakit Alonso elől, mert akkor csak bejönne a fogadásom a leányzóval, hogy meg lesz a dobogó 😀
több mint 12 éve
Na a Red Bull idén már az első versenyen elkezdte... 😀Kíváncsi leszek, mi lesz a kövi próbálkozás
több mint 12 éve
Ez egy vicc, az F1-nek nem arról kéne szólnia, hogy ki tud több üzemanyagot spórolni, hogy aztán az utolsó 3 körben lehessen nyomni. Hagyják had nyomjanak annyit bele amennyi kell aztán versenyezzenek basszus! Ki a francnak jó ez a szabály?Raven17nembaj, este Bristol 😀
több mint 12 éve
Ez egy vicc, az F1-nek nem arról kéne szólnia, hogy ki tud több üzemanyagot spórolni, hogy aztán az utolsó 3 körben lehessen nyomni. Hagyják had nyomjanak annyit bele amennyi kell aztán versenyezzenek basszus! Ki a francnak jó ez a szabály?
több mint 12 éve
Közben Ricciardo autója vizsgálat alatt.Nagyon nagy volt az FIA melle hogy kőkemények lesznek és nincs semmi tolerancia, csak kizárás. Kíváncsi leszek.
Ricciardo's car has been found to have "exceeded consistently the maximum allowed fuel-flow limit". Big problemBCS
több mint 12 éve
Közben Ricciardo autója vizsgálat alatt.Ricciardo's car has been found to have "exceeded consistently the maximum allowed fuel-flow limit". Big problem
Update: Ricciardot kizárták!
több mint 12 éve
Én nem vagyok Kimi fan, de sztem is jobb mint Alonso, legalábbis ha van kedve versenyezni...😀 Nála jobban spec senki nem előz a pályán.Az meg nem igaz, hogy Hami alatt megint világverő autó van, de lerobban....pár éve is ez miatt bukta el a VB-t, mert kiesett az élről 3-4x. Mondjuk legalább Vettel is kivételesen nullázott így pontokat nem vesztett. Williamsekért kár, Bottas sima dobogó ha nem cseszi el, Massa is ott lett volna top 5-ben csak hát ugye jött Koba aki úgynézki Satotól vett extra órákat a szünete alatt. Az autó mindenesetre jónak tűnik.
A verseny am szerintem is rohadt unalmas volt. Alapból nem értem minek kellett idén ez a faszság a benzinnel, tavaly a gumik miatt nem nyomhatják idén meg benzin.
több mint 12 éve
Bullshit vagy nem Massa balesetéig hozta az eredményeket utána nem.Bullshit vagy sem kb Massa balesetéig tudott autót gyártani a ferrari, azóta nem sikerült még egy közepesen szart sem összehozni 😀 Ezt valahogy mindenki elfelejti. Jó nyilván a balesete óta megváltozott, de ez a lenéző kioktató hangnem amit chvs eleresztett nálam bőven kicsapta a biztit. Ez a leszarozza a véleményemet 0 érv mellett .
Toca
fun fact: Az elvakult Kimi fanokon kívül eddig még senki nem állította hogy a finn jobb lenne mint alonso.
Bullshit vagy sem Alonso két éve van a Ferkánál, Kimi most jött semmi meglepetés nem lesz abban ha Alonso 10ből 10x veri akkor sem számomra. Tocabullshit vagy sem, Ricciardo 1 futam óta versenyez a RB-nél és már veri Vettelt 😀 😀
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Raikkönen azért nagyon szenvedett a brake-by-wire hátsó fékekkel.Bullshit vagy nem Massa balesetéig hozta az eredményeket utána nem.ennél nagyobb bullshitet már rég hallottam omgchvs2008 Massa 97 pont, Kimi 75 benne a hugnaroring ahol úgy nullázott massa hogy 2 körrel a vége előtt állt le a motor első helyen, illetve az éjszakai futamon első helyről kellett kiállnia a szerelője miatt aki rajta hagyta a fél benzinkutat......
2009 KIMI helyezései : 15 14 10 6 Ki 3 9 8
2009 Massa helyezései: 9 Ki 14 6 4 6 4 3
bullshit, nem bullshit, ezek a száraz tények 😊
szerintem az a bullshit hogy jövünk ezzel a "Kimi beleszart az egészbe", és a "Massa Balesete miatt" dumával... HA lett volna maradandó károsodása belőle nem engedték volna versenyezni... Mentálisan biztos megviselte a dolog, ez kétségtelen, de nehogymár egy 5 évvel ezelőtti baleset miatt verte volna agyon Alonso.
De nekem midnegy, majd ha 10-ből 8-szor Alonso elveri Kimit, akkor majd lehet jönni a Kimi beleszarik, és az ő ferrarija szarabb dumával. Meg lehet nézni Alonso milyen ótvarfos ferrarikból milyen eredményeket hozott ki az elmúlt években.Kb Ugyanezt a szintet képviselték mint a mostani autójuk, csak akkor rá lehetett mondani, hogy Massa gyenge.eaglesmcnabb
Bullshit vagy nem Kimi 1.évében VB címet nyert a ferkával Massa meg nem
Bullshit vagy sem Alonso két éve van a Ferkánál, Kimi most jött semmi meglepetés nem lesz abban ha Alonso 10ből 10x veri akkor sem számomra. Amúgy is jobb pilótának tartom
Bullshit vagy sem Kimi ha az autó ilyen szinten marad főleg a motor akkor cseszheti és előbb utóbb megint elkezd majd beleszarni. 😀Toca