Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Mercik előnye nagynak tűnik. Riccardo nagyot ment, még a végén szurkolni fogok egy RBnek ? 😀
Ferrari pedig kurva jó taktikát hozott azzal, hogy a végére rakták fel az eső gumit amikor meg kellett volna köröztek 3-at a zöldön...
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 330 — Eagles fan
Pfff ez a hang...nem hang. Mint vmi felhúzhatós kisautó.Vicc az egész. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Viszhangoznak a rádiók 😀
több mint 12 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
azért bele fog telni egy-két hónapba, mire megszokom ezt az IndyCar hangulatot 😀
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Közben a RB is altatott egy jó nagyot, legtöbb kört menték, Vettel egyenesen 41-et. A tempó is jónak tűnik...sajnos év közben is ők híresek a fejlődésről, na meg a McLaren...kíváncsi leszek, de ha idén se tudja tartani a lépést a Ferrari a fejlesztésekben, akkor az nagyon ciki lesz.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Na lement két practice, a Mercik csak hozták amit vártak, Alonso és a Ferrari viszont biztató. A Mercinek egy hátránya van, a fogyasztás, ha sikerül időmérőkön közel maradni hozzájuk bármi lehet.
több mint 12 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Rali, Lányok Fieszta!!! :cool:

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Leszűrhette volna már, hogy kevés a ralihoz. Emiatt bukta az F1-es pályafutását, azóta is többször van árokban, mint az úton. Miért nem keres magának egy pályaversenyt? Forma1-hez szerintem már kevés (nem tudom milyen már a keze), de egy alsóbb osztályba vagy túraautó bajnokságba még versenyezhetne. Jelenleg nem csak a saját, hanem navigátora életét is kockáztatja, csakhogy bebizonyítsa nem tud ralizni.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
 www.youtube.com/watch?v=SBAbdsZFEc4#t=24

Nem azért mondom, de Kubicanak itt lenne az ideje, hogy valami más elfoglaltságot találjon magának.
Úgy látszik, a rali nem neki való!laccoo74
Van sportpolitika, pénz meg ismerettség csak tehetség már nem jutott. Sok fiatal meg nem kap lehetőséget.gaben
na hát ezért nehéz a rali. ha elszámolod magad, akkor nincs harminc méteres betonozott bukótér, hanem korlát, árok vagy rosszabb esetben erdő.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kubicának a DTMbe kéne mennie. Onnan még talán az F1be is lehet visszaút.
több mint 12 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Van annyi pálya autós versenysorozat, lehet, hogy abban több babér teremne neki.
A svéd ralin is esett-kelt, és valószínűleg a támogatók pénze/türelme is el fog fogyni.
Egy darabig el lehet evickélni a f1-es múlttal/hírnévvel, de nem sokáig!
több mint 12 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
 www.youtube.com/watch?v=SBAbdsZFEc4#t=24

Nem azért mondom, de Kubicanak itt lenne az ideje, hogy valami más elfoglaltságot találjon magának.
Úgy látszik, a rali nem neki való!laccoo74
Van sportpolitika, pénz meg ismerettség csak tehetség már nem jutott. Sok fiatal meg nem kap lehetőséget.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 12 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.youtube.com/watch?v=SBAbdsZFEc4#t=24

Nem azért mondom, de Kubicanak itt lenne az ideje, hogy valami más elfoglaltságot találjon magának.
Úgy látszik, a rali nem neki való!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez egész fasza lett.

Raven17
A legendás Martini festés, remélhetőleg a Williams is visszatalál a régi sikerekhez vezető útra. 😊Tony
A Mercedes motorok miatt úgy fest idén jó úton lesznek hozzá.
több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Ez egész fasza lett.

Raven17
A legendás Martini festés, remélhetőleg a Williams is visszatalál a régi sikerekhez vezető útra. 😊
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Ez egész fasza lett.

több mint 12 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Ajánlom inkább ezt.gaben
Az F1-ben a kijelölt zónás, gombnyomkodós előzések helyett, inkább az ilyen csaták újbóli megteremtésére kellene törekedni. De amíg egy látványos előzés után (amit a leelőzött is megdicsért) azon reszelnek fingot és büntetnek, hogy 2 cm-t elhagyta a pályát az előző versenyző, marad délutáni altatónak a Formula1.Tony
Jó mondjuk egy szériaautós és egy forma autós versenyt összehasonlítani sok értelme nincs.
Turbóval meg lehet könyebben lehet majd előzni majd meglátjuk.Toca
Talán a legszebb hangja a Volvo motorjána van, bár a Mercedes és Nissan is szépen szól.


" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Ajánlom inkább ezt.gaben
Az F1-ben a kijelölt zónás, gombnyomkodós előzések helyett, inkább az ilyen csaták újbóli megteremtésére kellene törekedni. De amíg egy látványos előzés után (amit a leelőzött is megdicsért) azon reszelnek fingot és büntetnek, hogy 2 cm-t elhagyta a pályát az előző versenyző, marad délutáni altatónak a Formula1.Tony
Jó mondjuk egy szériaautós és egy forma autós versenyt összehasonlítani sok értelme nincs.
Turbóval meg lehet könyebben lehet majd előzni majd meglátjuk.
több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Ajánlom inkább ezt.gaben
Az F1-ben a kijelölt zónás, gombnyomkodós előzések helyett, inkább az ilyen csaták újbóli megteremtésére kellene törekedni. De amíg egy látványos előzés után (amit a leelőzött is megdicsért) azon reszelnek fingot és büntetnek, hogy 2 cm-t elhagyta a pályát az előző versenyző, marad délutáni altatónak a Formula1.
több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 045 — nabege2@yahoo.com
Összefoglalva a videót: Vettel fölényesen nyert, Webber meg annyira béna volt, hogy az utsó kanyarban megelőzte Alonso😊
több mint 12 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Ajánlom inkább ezt.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Majd a szezonnyitón kiderül, ki hogy áll. Addig lehet tesztek alapján lövöldözni, de tavaly is aratott a Merci a teszteken aztán meg...
Ferrari egy körön továbbra is kevésnek tűnik, de lehet benne tartalék. Elől lesznek ők, a kérdés hogy idény közben megint lemaradnak-e, ha igen akkor legalább eltakarodik a Domenicalli féle bagázs
több mint 12 éve
BCS Indianapolis Colts 283
Mit izgultok. Az első 3 futamon mindenki keresztbe veri egymást, meg majd kizárnak egy-két pilótát, mert Vettelke autója gyenge, aztán majd Newey újratervezett RedBulljával Vettelke megnyeri a VB-t.tüsi91
Nem két-három futam lesz az, amire gatyába rázzák az RB-t, lehet félév is el fog telni. Ez az év szerintem toronymagasan a Mercedesé és Lewis-é lesz véleményem szerint.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Főleg, hogy azt mondják több helyről is, hogy eszméletlen kanyarsebessége van a Kólásoknak....ha megoldódik a megbízhatóság, akkor könnyen megint faképnél hagyhatják a népet.

A Ferrari eddig nem túl meggyőző, lemaradásban vannak...totál unkreatív egy bagázs, ha megint betli év lesz, remélem lelép Alo a McLaren-Hondához.

Don't talk the walk, Walk the talk!