Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 12 éve
ez a rezsicsökkentett F1 mennyire lesz hosszú életű, tudja valaki?
több mint 12 éve
Az egyetlen aminek örülhetek, hogy Hami nyert, de am meg borzalmasan unalmas futam volt.
több mint 12 éve
Megint lerágom a körmöm olyan izgalmak vannak.
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Megfogtál mert nem néztem végig. 😉Te láttad is az időmérőt vagy csak random írod be a szavakat? Itt van Hamilton pole köre: www.youtube.com/watch?v=hBBQnhQLMEISchleckEzekkel az autókkal nem lehet esőben menni. Egyébként az én állam leesett a belső kamerás felvételeknél, kurvára tudnak ezek vezetni. Fél másodpercig nem áll meg a kezük és mennek 3 kiló körül, másodpercen belül egymáshoz képest. Brutális volt.JayBPersze mert folyton tekergetni vagy nyomkodni kell valamit. Ahelyett, hogy váltásra használnák a kis kacsójukat vagy két kézzel küzdenének a volánnal.gaben
Amúgy nem konkrét helyzetre, hanem általánosságban gondoltam.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 12 éve
Te láttad is az időmérőt vagy csak random írod be a szavakat? Itt van Hamilton pole köre: www.youtube.com/watch?v=hBBQnhQLMEIEzekkel az autókkal nem lehet esőben menni. Egyébként az én állam leesett a belső kamerás felvételeknél, kurvára tudnak ezek vezetni. Fél másodpercig nem áll meg a kezük és mennek 3 kiló körül, másodpercen belül egymáshoz képest. Brutális volt.JayBPersze mert folyton tekergetni vagy nyomkodni kell valamit. Ahelyett, hogy váltásra használnák a kis kacsójukat vagy két kézzel küzdenének a volánnal.gaben
több mint 12 éve
Ezekkel az autókkal nem lehet esőben menni. Egyébként az én állam leesett a belső kamerás felvételeknél, kurvára tudnak ezek vezetni. Fél másodpercig nem áll meg a kezük és mennek 3 kiló körül, másodpercen belül egymáshoz képest. Brutális volt.JayBPersze mert folyton tekergetni vagy nyomkodni kell valamit. Ahelyett, hogy váltásra használnák a kis kacsójukat vagy két kézzel küzdenének a volánnal.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 12 éve
Ezekkel az autókkal nem lehet esőben menni. Egyébként az én állam leesett a belső kamerás felvételeknél, kurvára tudnak ezek vezetni. Fél másodpercig nem áll meg a kezük és mennek 3 kiló körül, másodpercen belül egymáshoz képest. Brutális volt.
több mint 12 éve
Nekem sem tetszik, hogy ilyen puhapöcs irányba indult el a forma 1, de annak tényleg nincs sok értelme, hogy három perc alatt vánszorogva, egyes kanyarokban lépésben kínlódják végig a pályát. Nyilván ezért kellett várni.
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Micsoda monszun van ismét gyorsan red flageznek is nehogy má esőben köljön mönni 😀😀peachNem amiatt állították meg, hanem mert letört Kvyat első szárnya.
több mint 12 éve
Micsoda monszun van ismét gyorsan red flageznek is nehogy má esőben köljön mönni 😀😀
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Na látom a vezető bírák még mindig a régiek, már lazán lelehetett volna nyomni a Q1-et, de neeem megint megkell várni, hogy interig száradjon a pálya, bezzeg mikor elkezdtem nézni az F1-et még használhatták az eső gumit is, pedig azóta 10000000 biztonságosabb lett az F1...Raven17két éven belül jönnek az AirTitanek. 14.0.
több mint 12 éve
+1 raven. mindegy biztos velem van a baj... 😀
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Na látom a vezető bírák még mindig a régiek, már lazán lelehetett volna nyomni a Q1-et, de neeem megint megkell várni, hogy interig száradjon a pálya, bezzeg mikor elkezdtem nézni az F1-et még használhatták az eső gumit is, pedig azóta 10000000 biztonságosabb lett az F1...
több mint 12 éve
Monszun ide v oda, kb 17 éve nézem az f1et és emléxem én olyanokra, hogy simán mentek ilyen körülmények között...peach1. 17 éve nem mentek még ilyen éghajlatú pályákon.
2. Ha a biztonsági autó is felúszik a vízen, akkor azt hiszem érthető, hogy nem engedik ki az F1-es kocsikat még.
több mint 12 éve
Monszun ide v oda, kb 17 éve nézem az f1et és emléxem én olyanokra, hogy simán mentek ilyen körülmények között...
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Elkeserìtő hova süllyedt a forma1 😕peachEgyszerűbb meg olcsóbb lenne leültetni a díszpintyeket egy NFS szimulátor elé. Egy operatőr meg aláfestő V12 hang oszt kész. Bár úgyis vita lenne kinek van több gigabyte-ja.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 12 éve
Elkeserìtő hova süllyedt a forma1 😕peachMost miért? Monszunban azért érthető, hogy nem mennek.
több mint 12 éve
Elkeserìtő hova süllyedt a forma1 😕
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
sportgeza.hu/forma1/2014/03/28/ricciardo-benzinugy_uj_hiba_panikhangulat/Még mindig megy a hiszti...
több mint 12 éve
Ausztrália:A szándék egyértelmű több levegőt szeretnének elvezetni az orr mellett és talán az első tengelyen ébredő leszorítóerőt is növelik. Ez utóbbi az OZ GP-n hiányzott is nekik.
Malajzia:
apeszos
több mint 12 éve
Az azért tudni kell, hogy vendégversenyző volt a Martini által szponzorált autóban...szóval haknizott, mint sem komolyan vette az egészet. A Porsche szuperkupában meg főként olyan emberek mennek, akik hosszú éveken át Porschével versenyeztek vagy Porsche támogatással rendelkeznek.Loeb versenyzett már Porsche szuperkupában, simán beleszürkült a középmezőnybe. Azért más ez mint a ralli, szvsz Lopez és Müller verni fogja.JayBnézegetem ezt a valenciai WTCC tesztet. a Citroen csak nekem hasonlít félelmetesen a Chevykre? I mean az előzetes concept artok, sőt még a promóban is máshogy nézett ki az autó, de úgy látom a derék Iván testreszabta. Nemhogy partiban lesznek a Hondával, de szerintem már most előttük járnak. A Hondák meg megint kulloghatnak a Chevykkel a 3-4. helyekért.shawnkaMivel a Cruze és a C-Elysee is lépcsős hátú alsó közepes így igen, valóban hasonló. 😊 Amúgy pályára jobb is a hosszabb tengelytávú hosszabb túlnyúlású autó. Michelisz a blogjában már írta is, hogy kb. 1 mp-el gyorsabb volt Seb Loeb, mint Tarquini...úgyhogy ez szerintem sima Citroen 1-2-3 lesz. Nem beszélve arról, hogy mind a 3 versenyző jobb, mint bármelyik Hondás.BCS
Az FIA GT-ben tavaly egyébként az első versenyét rögtön megnyerte Alvaro Parente társaként a saját csapatában és azért az egy minőségi sorozat például a WTCC-vel összevetve mindenképpen nívósabb. Sokkal kvalifikáltabb versenyzők a mezőny profi része, sokkal több a márka.
Engem személy szerint meglepne ha nem lenne Müllerrel és Lopezzel szoros csatában egyébként.
több mint 12 éve
„Azt mondják, hogy a jövő közlekedési eszköze az elektromos autó, csakhogy én erről nem vagyok meggyőződve. Ezek az autók új problémákat hoznak magukkal, így például azt, hogy mit kezdünk az akkumulátorokkal. Nem hinném, hogy a motoros járművek új üzemanyaga az elektromosság lenne... A Formula-1 pedig soha nem volt zöld, a teljesítményről szól, ezt szeretik a rajongók.” Hatalmas like Panisnak! Számból vette ki a szót!
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Loeb versenyzett már Porsche szuperkupában, simán beleszürkült a középmezőnybe. Azért más ez mint a ralli, szvsz Lopez és Müller verni fogja.nézegetem ezt a valenciai WTCC tesztet. a Citroen csak nekem hasonlít félelmetesen a Chevykre? I mean az előzetes concept artok, sőt még a promóban is máshogy nézett ki az autó, de úgy látom a derék Iván testreszabta. Nemhogy partiban lesznek a Hondával, de szerintem már most előttük járnak. A Hondák meg megint kulloghatnak a Chevykkel a 3-4. helyekért.shawnkaMivel a Cruze és a C-Elysee is lépcsős hátú alsó közepes így igen, valóban hasonló. 😊 Amúgy pályára jobb is a hosszabb tengelytávú hosszabb túlnyúlású autó. Michelisz a blogjában már írta is, hogy kb. 1 mp-el gyorsabb volt Seb Loeb, mint Tarquini...úgyhogy ez szerintem sima Citroen 1-2-3 lesz. Nem beszélve arról, hogy mind a 3 versenyző jobb, mint bármelyik Hondás.BCS
több mint 12 éve
A legnagyobb hasonlóság az az hogy miért vannak itt. A Chevy és a PSA csoport is tökéletesen felismerte hogy adott egy FIA világbajnoki sorozat amiben úgymond amatőrök mennek, rendes gyári csapatként relatíve kis pénzből uralni lehet az egészet és ez nagyon jót tesz a brandnek.


apeszos