Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska

Raiki siet 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
annyira olasz 😀
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Alapvetően egyetértek veled,szerintem viszont ez nem fog megtörténni,egész egyszerűen azért mert - ellentétben a Ferrarival - a Red Bull ha megszabadul a megbízhatósági problémáitól akár még versenyben lehet a VB címért. Az meg még azért mindig a legfontosabb mindenkinek.(nyiltván nem véletlen hogy mondjuk a Mercit nem halljuk panaszkodni).Cowboykarcsi
Ez hulyeseg attol hogy befenyitenek meg ugyanugy megnyerhetik a VB-t... Raadasul nekik van a legtobb gondjuk a benzinnel valo banassal. Sokkal tobb okuk van rinyalni mint a Ferkanak aki igyis ugyis lassu 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egyébként salakmotor csapat EB-n is van ilyen joker dolog, bár ezt nem hiszem, hogy sokan szokták nézni innen. 😀

És az új Zengő matricázás nekem nagyon bejön, nem értem a károgókat.Schleck
vannak károgók? 😀 szerintem undorítóan brutálisan kurvajó lett!shawnka
Hát a facebook kommentek alapján vannak bőven. A kedvencem az volt aki amiatt sajnálkozott, hogy "beadták a derekukat a MOL-nak". Végül is csak ők biztosítják a csapat költségvetésének nagy részét. 😀

több mint 12 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Egyébként salakmotor csapat EB-n is van ilyen joker dolog, bár ezt nem hiszem, hogy sokan szokták nézni innen. 😀

És az új Zengő matricázás nekem nagyon bejön, nem értem a károgókat.Schleck
vannak károgók? 😀 szerintem undorítóan brutálisan kurvajó lett!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egyébként salakmotor csapat EB-n is van ilyen joker dolog, bár ezt nem hiszem, hogy sokan szokták nézni innen. 😀

És az új Zengő matricázás nekem nagyon bejön, nem értem a károgókat.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
+1 slow, ponr ezt akartam ìrni 😀 poén volna ha minden versenyhétvége előtt az lenne a kérdés ki fogja kijátszani a jollyt 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
 www.nemzetisport.hu/f1/f1-jo-hirek-schumacher-az-ebredes-jeleit-mutatja-2326575

Egy kis pozitívabb hír Schumiról...
több mint 12 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 racingnews.hu/nascar-heti-hircsokor/

Ez a kölség csökkentés= lóerő-csökkentés kezd járványszerű tüneteket produkálni.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Ezeket az új turbó motorokat a Ferrari akarta "meglobbizni", de persze ez nem jött össze. Biztos volt rá okuk, és látták mi lesz belőle (persze az ő szempontjuk volt az első).

Ha már új szabályok: a dupla pontozást nem tartom hülyeségnek, csak nem így kellene csinálni.
Az év elején (a szezon első futama előtt legkésőbb 72 órával) bejelenti minden pilóta (nem csapat), hogy melyik futamot szeretné duplázni. Így talán értelmesebb lenne.
Valahol ilyenre emlékszek régebbről valahonnan (lehet nem autósport).danyly
igen, Játék Határok Nélkül, csak ott jokernek hívták
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Ezeket az új turbó motorokat a Ferrari akarta "meglobbizni", de persze ez nem jött össze. Biztos volt rá okuk, és látták mi lesz belőle (persze az ő szempontjuk volt az első).

Ha már új szabályok: a dupla pontozást nem tartom hülyeségnek, csak nem így kellene csinálni.
Az év elején (a szezon első futama előtt legkésőbb 72 órával) bejelenti minden pilóta (nem csapat), hogy melyik futamot szeretné duplázni. Így talán értelmesebb lenne.
Valahol ilyenre emlékszek régebbről valahonnan (lehet nem autósport).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Alapvetően egyetértek veled,szerintem viszont ez nem fog megtörténni,egész egyszerűen azért mert - ellentétben a Ferrarival - a Red Bull ha megszabadul a megbízhatósági problémáitól akár még versenyben lehet a VB címért. Az meg még azért mindig a legfontosabb mindenkinek.(nyiltván nem véletlen hogy mondjuk a Mercit nem halljuk panaszkodni).

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
 sportgeza.hu/forma1/2014/04/03/montezemolo_ecclestone_todt_valsagules/
Lesz itt változás, mert ha az RB és a Ferrari (nem is értem mért nem beszélték meg közösen, hogy váltunk vagy lépünk a picsába) elkezd kilépéssel fenyegetőzni úgy fogják eltörtölni a benzin szabályokat mint a huzat.
Hang az egy dolog, de hogy emellé nem lehet éles versenybe menni mert az megöli a versenyt az vicc,,,
több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Nekem az a beszólàs bàntottam a leginkàbb a fülemet a legutóbbi malàj futamon, hogy: "Ricciardo fülére biztos megy a folyamatos sípolàs, mert nem megfelelő tempóban (sebességgel) megy, és nem lesz elég a megszabott üzemanyag mennyiség."

Ez nekem azért nem tetszik, mert akkor most miről is szól a Forma-1? Nem a sebesség, a làtvàny, az előzésekről szólna ez az egész? Vagy most màr àtmentünk tényleg megbízhatósàgi versenybe?

Meg én azt vettem észre, hogy nincs meg az a sebesség mint régen (a fentebb idézett okok miatt). Mert megtehetné, hogy tövig nyomja a gàzpedàlt de mégsem teheti mert akkor tuti nem làtja a kockàs zàszlót.
Nem jó ez így.danyly
Ma már arról szól az F1, hogy minél lassabbak legyenek az autók, hogy a hangyaf..sznyi támogatói logókat is jól szemügyre vehesse a publikum. A "sport" és a nézők igényei, ezután következik csak.

Csak észreveszik majd magukat ha tovább zuhan az érdeklődés, nem hiába erősen foghíjasak a lelátók. Egyre kevesebben kíváncsiak erre a száguldásmentes cirkuszra. Gumispórolás, benzinspórolás, még nagyobb motorspórolás, átfolyásmérős baromság, büntetőpontos marhaság, minden apró koccanásért büntetések osztogatása, csapathiba miatt pilóta 10 rajthelyes büntetése, ha nem hagytam ki semmit, akkor "csupán" ennyi gond van az idei F1-el két futam után.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Nekem az a beszólàs bàntottam a leginkàbb a fülemet a legutóbbi malàj futamon, hogy: "Ricciardo fülére biztos megy a folyamatos sípolàs, mert nem megfelelő tempóban (sebességgel) megy, és nem lesz elég a megszabott üzemanyag mennyiség."

Ez nekem azért nem tetszik, mert akkor most miről is szól a Forma-1? Nem a sebesség, a làtvàny, az előzésekről szólna ez az egész? Vagy most màr àtmentünk tényleg megbízhatósàgi versenybe?

Meg én azt vettem észre, hogy nincs meg az a sebesség mint régen (a fentebb idézett okok miatt). Mert megtehetné, hogy tövig nyomja a gàzpedàlt de mégsem teheti mert akkor tuti nem làtja a kockàs zàszlót.
Nem jó ez így.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Na ezeknek magyarázzuk majd meg Austinban mi is az az MGU-K rendszer 😀
több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
Nah tegnap megnéztem az Indy futamát. Hát, vesszek meg, de az f1 izgalmasabb volt. Ráadásul nagyon rövid volt a pálya. Én az f1-nél is idegbajt kapok az 1.20 alatti pályáktól, hát itt még egy perc sem volt a köridő. Ráadásul a "szokásos" amerikai szitu volt, sárga zászló a verseny vége előtt 30-cal ami valakinek jól jött, valakinek nem. Mondjuk a sárga is tök hülyeségért volt, simán megoldhatták volna a szitut a pályamunkások.
több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Ez konkrétan beillett egy megbízhatósági versenynek, csak nem 24 óráig tartott (szerencsére). Kocsikáztak egymás mögött, ha volt tempóelőny megelőzték az előttük lévőt, ha nem volt akkor lemaradtak, mert a csatával csak a benzin, gumi, motor fogyna.
Az első futamon még az újdonság okozta izgalom megvolt, de ma az elillant.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
Régebben végignéztem/izgultam a futamokat.
Most kétszer-háromszor rápillantok, hogy ki hol áll.
Dögunalom.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Sztem amìg a todt féle idióta banda van a fia élén semmi jóra nem lehet számìtani...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Az a pozitívum hogy ez most annyira szar hogy innen már csak felfelé mehet a dolog, több idióta szabályt nem mernek behozni és talán elkezdenek újra azon munkálkodni hogy forma1-et lássunk. Remélem elértünk egy tűrőhatárt és fordul a kocka. Eddig működött az FIA-nál hogy a názőkkel nem nagyon kell foglalkozni mert F1 néven bármit lenyelnek, le is nyeltük de ez szerintem most sok lett és nem jött be.
több mint 12 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
ez a rezsicsökkentett F1 mennyire lesz hosszú életű, tudja valaki?gamerkr
addig amíg PR értéke meghozza a zsetont, nem hiszem hogy hozzá nyúlnának, ha már a nézők száma radikálisan csökken és esetleg több rendező helyszín is reklamál a "minőség" miatt, talán akkor nem ezt a rezsicsökkentett műanyag F1-et kell nézni....

több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
Szét izgultam magam én is😊
Massa meg nagyon agyatlan volt!
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Ricciardonak túl sok pontja volt? Így most állhat be támogatni Vettelt.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
ez a rezsicsökkentett F1 mennyire lesz hosszú életű, tudja valaki?gamerkr
Nem tudni mennyire buzizik a FIA, de úgy tűnik Szujóéknak is le van adva, hogy dicsérni kell. Szerintem ez az év tuti így megy le.

Merciket EUig senki nem fogja verni, az RB-knek van esélye talán, bár szerintem a Renault motor nagy hátrány lesz.
Ferrari meg, hát hogyis mondjam. Mindenben közepes, sebességben,kigyorsításban,motorban,időmérős tempóban. Ami szerintem a legszarabb mert mindent egyszerre fejleszteni...