Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
 www.nemzetisport.hu/f1/f1-domenicali-lemondott-a-ferrarinal-sajtohir-2328801

Indulhat a buliiiiii 😀dugo1993
Valakinek el kell vinni a balhét a vállalhatatlan eredményekért!
De ettől még nem biztos, hogy ez a szezon is nem megy a kukába.laccoo74
Már annak is örülök, hogy nem tesz még kárt több évig.

Briatorénak meg eléggé örülnék. Tipikusan az az ember, akit azért nem bírtam régebben, mert nagyon jól csinálja a dolgát, csak nem annál a csapatnál, amelyiknek szurkolok 😀

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Annyira bíztam ebben mikor láttam hogy Montezemolo kisétált a nagydíjról. 2-3 éve meg kellett volna tenni csak pont annyira volt szar hogy ne küldjék el.
több mint 12 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Hamarosan ő is pirosba fog öltözni!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
hamarabb is lemondhatott volna. mondjuk úgyy 5 évvel ezelőtt 😀
ez a szezon ígyis kuka szvsz

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.nemzetisport.hu/f1/f1-domenicali-lemondott-a-ferrarinal-sajtohir-2328801

Indulhat a buliiiiii 😀dugo1993
Valakinek el kell vinni a balhét a vállalhatatlan eredményekért!
De ettől még nem biztos, hogy ez a szezon is nem megy a kukába.
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
 www.nemzetisport.hu/f1/f1-domenicali-lemondott-a-ferrarinal-sajtohir-2328801

Indulhat a buliiiiii 😀

több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
"Hearing some breaking news that Jorge Lorenzo just started the race in Argentina."Schleck
😀 😀 😀
De amúgy jól csinálta, mikor látta, hogy már mindegy, húzott egy kövéret azt elment mindenkitől
több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Na és erre a piacra akarnak betörni az F1, a büntetőpontjaival és a többi marhaságával...
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Olyan furcsa ez az Indy (jó értelemben), az 1. kb. falnak nyomta a 2.-at, de semmi vizsgálják #3-as és #6-os autót, lazán mennek tovább. Meg potyognak a szárnydarabok, de semmi sárga, pedig az amcsik marha allergiásak a törmelék a pályán dologra. (legalábbis Nascarban)
még a végén megszeretem ezt a sorozatot. 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
"Hearing some breaking news that Jorge Lorenzo just started the race in Argentina."

több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
Szánalom volt ez a Wtcc, dögunalom ráadásul
2 motorverseny is elment, bár a kötsög amerikai közvetítő, mindig a lényegről maradt le az állandó kameraváltásaival.

Közben Indy-n egy szép kocc!
több mint 12 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Mondjuk kurvajó, ahogy tálalják az egészet....
Amikor bejött a Honda, akkor mondták, hogy nem kell csodára számítani, mert hiába nagy csapat, a verseny-kilométereket semmi nem pótolja.
Most meg A Citroen x millió euróval több pénzből gazdálkodik, ezért ennyivel jobban.... 😀catattack
vérciki ez a Hondának. azzal nyugtatgatják magukat tavaly óta, hogy a Chevynek is kellett 3 év, mire belerázódnak a dologba, ezért még mindig ne várjunk tőlük csodát. erre megérkeznek a franciák némi büdzsével és fantáziával, és porbafingatják a mezőnyt. ha a Honda is igazi Honda lenne, nem ilyen elbaszott JAS-faszság, már bőven arról szólna a bajnokság, hogy Civic vs. Elysee...
több mint 12 éve
catattack 3 520
Mondjuk kurvajó, ahogy tálalják az egészet....
Amikor bejött a Honda, akkor mondták, hogy nem kell csodára számítani, mert hiába nagy csapat, a verseny-kilométereket semmi nem pótolja.
Most meg A Citroen x millió euróval több pénzből gazdálkodik, ezért ennyivel jobban.... 😀
több mint 12 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
hátezundorítóanrosszvolt.
több mint 12 éve
catattack 3 520
Bennani!! 😀😀
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
WTCC-ben abszolút erre számítottam. És őszintén szólva mivel Citroen márka fan vagyok már vagy 15 éve kimondottan örülök is a srácoknak és úgy debütálnak, mint ahogyan a rallyban tették azt anno...nem bízzák a véletlenre, rengeteget dolgoztak, profin építették fel az egész projektet. Szoros lesz köztük egész évben, de biztos vagyok benne a VB dobogót kisajátítják. A Chevy is nagyon jó, bár az év előrehaladtával nyilván vissza fognak esni, motorerőben jóval a Honda előtt járnak. A Honda meg komolyan mondom nem is értem mit bohóckodik...Tarquini már öreg, Monteiro mindig is szar volt, Bennani sem egy elit szint, Michelisz meg nem kap végre egy gyári autót...Tulajdonképpen ha úgy vesszük 3 kategória van a WTCC-ben most, a Citroenek a TC1-esek és a és a TC2-eseké és a kategóriákon belül várhatóan azért szoros meccsek lesznek.BCS
Pont ez a baj ezzel a sorozattal, nem elég profi. Az nyeri meg aki akarja, miután beleinvesztál némi pénzt mint gyártó. A Chevy ugyanezt csinálta, komolyan vették, jöttek láttak győztek, komolyabb erőfeszítés nélkül. Majd ha a Honda (és mindenki más) is úgy áll hozzá ahogy a Citroen és nem lepasszolja a dolgot a sufni JAS-nak akkor lehet profi sorozat. Addig kb anyi értelme van az összehasonlításnak mint Loeb Pikes Peak rekordjánál.
több mint 12 éve
BCS Indianapolis Colts 283
A Caterhamnek és a Marussianak nincs sok értelme, azon túl, hogy guruló akadályok. Nem tesznek sokat hozzá az izgalmakhoz. Csak remélni lehet, hogy ez az amerikai brigád nem lesz náluk is gyengébb.Tony
Kobayashi azért néha be tud kavarni!
Erről Massa tudna mit mesélni.
Ha megfelelő tőkeerős támogatókat tudnak felsorakoztatni, valamint megfelelő szakembergárdát, ill két jó pilótát, akkor lehet esélyük.
Úgy tudom, a szélcsatornájukat szokták f1-es csapatok is használni.
Az is kérdés lehet, hogy az átlag amerikaiakat mennyire hozza majd lázba a forma-1.
Mert, ha nem nagyon, akkor az egész projekt bukhat.laccoo74
Én azért várnék még ezzel a Haas féle dologgal...a USF1 bukta után ennek sem látom egyelőre sok realitását.
Az amerikaiak konkrétan leszarják az F1-et, a mostanit meg különösen...még az átlag európai néző sem fogja fel konkrétan, hogy mik a szabályok...ezek után el lehet gondolni, hogy az amerikai mennyit ért belőle.
több mint 12 éve
BCS Indianapolis Colts 283
WTCC-ben abszolút erre számítottam. És őszintén szólva mivel Citroen márka fan vagyok már vagy 15 éve kimondottan örülök is a srácoknak és úgy debütálnak, mint ahogyan a rallyban tették azt anno...nem bízzák a véletlenre, rengeteget dolgoztak, profin építették fel az egész projektet. Szoros lesz köztük egész évben, de biztos vagyok benne a VB dobogót kisajátítják. A Chevy is nagyon jó, bár az év előrehaladtával nyilván vissza fognak esni, motorerőben jóval a Honda előtt járnak. A Honda meg komolyan mondom nem is értem mit bohóckodik...Tarquini már öreg, Monteiro mindig is szar volt, Bennani sem egy elit szint, Michelisz meg nem kap végre egy gyári autót...Tulajdonképpen ha úgy vesszük 3 kategória van a WTCC-ben most, a Citroenek a TC1-esek és a és a TC2-eseké és a kategóriákon belül várhatóan azért szoros meccsek lesznek.
több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Kobayashi azért néha be tud kavarni!
Erről Massa tudna mit mesélni.
Ha megfelelő tőkeerős támogatókat tudnak felsorakoztatni, valamint megfelelő szakembergárdát, ill két jó pilótát, akkor lehet esélyük.
Úgy tudom, a szélcsatornájukat szokták f1-es csapatok is használni.
Az is kérdés lehet, hogy az átlag amerikaiakat mennyire hozza majd lázba a forma-1.
Mert, ha nem nagyon, akkor az egész projekt bukhat.laccoo74
Nem tudom az amerikaiaknak a NASCAR és az IndyCar mellett mennyire lenne népszerű egy benzin, motor, gumispóroló verseny, ráadásul úgy, hogy a fűnyírótraktorjának szebb a hangja. Ha Európában, ahol nagy hagyományai vannak az F1-nek, folyamatosan veszít a törzsbázisból, akkor 2-3 vetélytárs széria mellett nem hiszem sok sikere lesz.
Bár a nagy számok törvénye alapján így is lehet sok rajongójuk, akár csak a soccernek (ami az NFL-hez képest fetrengő, hisztiző k.vák gyülekezete, mégis sokan nézik), persze az NFL-hez képest eléggé elmarad. Ugyanez lehet majd a helyzet az F1-el is, majd kiderül.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
WTCC Honda=F1 Ferrari
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem alakul túl jól ez a nap eddig magyar autósport szempontjából. Kevin Giovesinek annyi esze van, mint egy marék lepkének...

több mint 12 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
A Caterhamnek és a Marussianak nincs sok értelme, azon túl, hogy guruló akadályok. Nem tesznek sokat hozzá az izgalmakhoz. Csak remélni lehet, hogy ez az amerikai brigád nem lesz náluk is gyengébb.Tony
Kobayashi azért néha be tud kavarni!
Erről Massa tudna mit mesélni.
Ha megfelelő tőkeerős támogatókat tudnak felsorakoztatni, valamint megfelelő szakembergárdát, ill két jó pilótát, akkor lehet esélyük.
Úgy tudom, a szélcsatornájukat szokták f1-es csapatok is használni.
Az is kérdés lehet, hogy az átlag amerikaiakat mennyire hozza majd lázba a forma-1.
Mert, ha nem nagyon, akkor az egész projekt bukhat.
több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
A Caterhamnek és a Marussianak nincs sok értelme, azon túl, hogy guruló akadályok. Nem tesznek sokat hozzá az izgalmakhoz. Csak remélni lehet, hogy ez az amerikai brigád nem lesz náluk is gyengébb.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
RML>>JAS. 😕

több mint 12 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.f1-live.hu/f1-hirek/az-fia-ertesitette-a-haas-t-hogy-megkaptak-az-engedelyt-rendkivul-boldog-a-csapat/

Úgy nézki, most már tényleg jönnek az Amcsik. Kíváncsi leszek mikor kezdődnek el a Danica pletykák. xDRaven17
Talán ez sikeresebb projekt lesz, mint a pár évvel ezelőtti próbálkozás.