Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 12 éve
Ezt nem tagadom. Ráfért Vettelre a szopóroller, de ugyan úgy dög unalmas a Forma1 mint, eddig. Csak most nem Vettel, hanem Hamilton nyeri szarrá magát.Egy kérdés. Akik az elmúlt 3-4 évben sírtak a Vettel dominancia miatt, azok most elégedettek? Ez a Merci dominancia erősebb, mint volt Vettelé.FViktor93én igen. hamilton és alonso is lerakott már eleget az asztalra ótvar autóval, végre vettelen ( lenne ) a sor....peach
több mint 12 éve
Egy kérdés. Akik az elmúlt 3-4 évben sírtak a Vettel dominancia miatt, azok most elégedettek? Ez a Merci dominancia erősebb, mint volt Vettelé.FViktor93én igen. hamilton és alonso is lerakott már eleget az asztalra ótvar autóval, végre vettelen ( lenne ) a sor....
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Az év legreálisabb pályáján, tökéletes beállítások és körülmények között az autóból a maximumot kihozva (3 ezred különbség?) boldog boldogtalan gyorsabb ennél a több mint 12 éve
Egy kérdés. Akik az elmúlt 3-4 évben sírtak a Vettel dominancia miatt, azok most elégedettek? Ez a Merci dominancia erősebb, mint volt Vettelé.
több mint 12 éve
Bár ha azt nézzük Ricciardo meg szárnyal. Hogy is van ez? :cool:Vettel nagy kuka idén (de inkább a gép alatta). Hadd ne mondjak semmit...danylyVettel nagy kuka idén (de inkább a gép alatta). Hadd ne mondjak semmit...danylyszar ő is, szar a kocsi is, rohadtul kijárt már neki...majd most innen lehet bizonyítani és sivítozni,mutogatni...peach
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Bár csak Kiminek lenne egy szar szezonja 4 vb cím után 😀Vettel nagy kuka idén (de inkább a gép alatta). Hadd ne mondjak semmit...danylyVettel nagy kuka idén (de inkább a gép alatta). Hadd ne mondjak semmit...danylyszar ő is, szar a kocsi is, rohadtul kijárt már neki...majd most innen lehet bizonyítani és sivítozni,mutogatni...peach
több mint 12 éve
Vettel nagy kuka idén (de inkább a gép alatta). Hadd ne mondjak semmit...danyly
Vettel nagy kuka idén (de inkább a gép alatta). Hadd ne mondjak semmit...danylyszar ő is, szar a kocsi is, rohadtul kijárt már neki...majd most innen lehet bizonyítani és sivítozni,mutogatni...
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Vettel nagy kuka idén (de inkább a gép alatta). Hadd ne mondjak semmit...
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
ez beteg, nem tudom mit találtak Báriék, de fóliázzák le az autót és soha többet ne nyúljanak hozzá!
több mint 12 éve
közben Norbi behúzta a Q1-et 😊shawnkaTarquini-nek meg szépen felnyílt a motorháztetője. 😀😀😀
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
közben Norbi behúzta a Q1-et 😊
több mint 12 éve
Hamlin-nek sem ártott egy önbizalom növelő győzelem. Tavaly is csak egy futamot húzott be (az utolsót), és ugye a chase-be sem fért be. De még idén sem villogott nagyon.Ez jó kis verseny volt.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Bontanak ma rendesen a fiúk. o_odanylyde nagy verseny volt, kiváló végeredménnyel 😊
több mint 12 éve
Bontanak ma rendesen a fiúk. o_o
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
mivanmivanminvan?Igen sajnos. Gordon is kilőve. 😥danylyHát ez nem Keselowski versenye.danyly....és azt is elintézte , hogy másoké se legyen. 😀Greengo
sírópityogó kilőtte az éllovast?
#faszkivan
több mint 12 éve
Igen sajnos. Gordon is kilőve. 😥Hát ez nem Keselowski versenye.danyly....és azt is elintézte , hogy másoké se legyen. 😀Greengo
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Hát ez nem Keselowski versenye.danyly....és azt is elintézte , hogy másoké se legyen. 😀

E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Hát ez nem Keselowski versenye.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
A gyáriak valszeg más futómű beállításokat használnak, és tudják hogy egy alkatrész mennyit bír szilárdságilag...lehet Báriék vmi. olyan beállítást találtak, amit nem bírt már a lengőkar, netán masszívan rátette Michelisz vmelyik magasabb kerékvetőre.Én is megyek. Egyébként ne a JAS-t fikázzátok. Ma nem voltak rosszak a gyáriak. Zengöék és a gyáriak között az új szabályok kidomborítják a masszív anyagi különbséget. Michelisznek lehet lassan el kellene gondolkozni egy csapatváltáson...BCSEz igaz, de az a lengőkar bekötés pont ugyanolyan Monteiroék autójában is. A legapróbb csatában vagy egy durvább kerékvetőnél is sérül az autó. Talán túl sokat áldoztak be a súlyért, nem tudom de ez nem normális egy túraautóban.JayB
Amúgy sajnos már ezekkel a túraautókkal sem lehet a Ringen előzni, hiába gyorsabb vki. Simán végig vonatoztak a mezőny elejében. Dögunalom volt.
Legközelebb jún 1. DTM a Ringen, szívó V8 hangorgiával.
több mint 12 éve
well, a 4 közül ez volt a legunalmasabb, legérdektelenebb, legelbaszottabb WTCC-hétvége a Ringen. még jó, hogy az idő elvette a kedvemet a megindulástól.
több mint 12 éve
Én is megyek. Egyébként ne a JAS-t fikázzátok. Ma nem voltak rosszak a gyáriak. Zengöék és a gyáriak között az új szabályok kidomborítják a masszív anyagi különbséget. Michelisznek lehet lassan el kellene gondolkozni egy csapatváltáson...BCSEz igaz, de az a lengőkar bekötés pont ugyanolyan Monteiroék autójában is. A legapróbb csatában vagy egy durvább kerékvetőnél is sérül az autó. Talán túl sokat áldoztak be a súlyért, nem tudom de ez nem normális egy túraautóban.
több mint 12 éve
Én is megyek. Egyébként ne a JAS-t fikázzátok. Ma nem voltak rosszak a gyáriak. Zengöék és a gyáriak között az új szabályok kidomborítják a masszív anyagi különbséget. Michelisznek lehet lassan el kellene gondolkozni egy csapatváltáson...
több mint 12 éve
holnap ki jön a Ringre?shawnkaÉn is. Szerencsétleneket nagyon sajnálom már, évek óta szopóágon vannak a technikával.. JAS (N)
