Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Úgy érzem elbeszélünk egymás mellett. A kommentátort azért véleményem szerint nem szabad, hogy ennyire az érzelmei vezessék. Lehet szurkoló, de abszolút objektíven kellene a dologhoz állnia és nem azon örömködni, hogy egy vetélytársnak elrontják a kerékcseréjét...lehet a magyar kisebbrendűségi érzés vezérli őket ilyenkor, hogy a másiknak is legyen rossz. Ugyanez ment amikor Talmácsi a VB-ért küzdött, minden szarnak elmondták Faubelt itthon, a spanyoloknál meg mindig tisztelettel beszéltek Talmáról. Szóval azért mert itthon csekély mennyiségű sikernek örülhetnek a szurkerek, nem kéne az ellenfeleket szidni.BCS
azért emlékeim szerint Faubel elég gané volt tényleg, még a saját csapatát is azzal gyanúsítgatta, hogy egy külföldit favorizálnak egy földivel szemben, meg a szezonzáró futamon mindent megtett, hogy Talma kiessen, csak Gábor hidegvérűsége miatt nem történt semmi. Talma viszont soha egy rossz szót nem mondott az Aspar-ra, csak a versenyzéssel foglalkozott.
több mint 12 éve
BCS Indianapolis Colts 283
Yvan szépen megpiszkálta a másik két Citröent. 😀Schleck
És ha nem keverednek bele vmi. balesetbe még így sanszos a teljes Citroen dobogó!
több mint 12 éve
BCS Indianapolis Colts 283
"Ez aaaz! Elrontották" Az eurosportos kommentátor reakciója arra, hogy Giovesi kerékcseréje nem sikerült túl jóra az AutoGp futamon. 😀Schleck
Elég sportszerűtlen is volt. Amúgy ez csak Magyarországon divat, a külföldi kommentátorok messze nem ilyen részrehajlóak. Simán megkritizálják a sajátjaikat is a külföldiek javára. Nekem soha nem tetszett, hogy ilyen felfogásban közvetítenek a magyarok.BCS
de amíg egy olasz, német, angol kommentátornak mindennapi, hogy ott vannak mindegyik sorozatban a fiaik, addig nálunk ez kuriózum, hogy egy FIA által elismert, nemzetközileg közvetített világbajnokságban honfitársaink viaskodnak.

és pontosan ezért történhetett meg az, hogy amikor Norbi még a BMW-vel nyert a Ringen, akkor olyan extázisban tomboltak az emberek a lelátón, mintha a Super Bowlt nyertük volna meg. ilyet nem látsz máshol és ez szerintem így van jól.shawnka
Úgy érzem elbeszélünk egymás mellett. A kommentátort azért véleményem szerint nem szabad, hogy ennyire az érzelmei vezessék. Lehet szurkoló, de abszolút objektíven kellene a dologhoz állnia és nem azon örömködni, hogy egy vetélytársnak elrontják a kerékcseréjét...lehet a magyar kisebbrendűségi érzés vezérli őket ilyenkor, hogy a másiknak is legyen rossz. Ugyanez ment amikor Talmácsi a VB-ért küzdött, minden szarnak elmondták Faubelt itthon, a spanyoloknál meg mindig tisztelettel beszéltek Talmáról. Szóval azért mert itthon csekély mennyiségű sikernek örülhetnek a szurkerek, nem kéne az ellenfeleket szidni.

A WTCC-t Magyarországon kb. annyian követték a helyszínen, mint a többi fordulón összesen. Külföldön abszolút nem foglalkozik ezzel a sorozattal a szakértő közönség, mert tudják, hogy ez csak nevében világbajnokság. Kongott a UK-ban és a németeknél is lelátó amikor még mentek oda, pedig akkor még volt Priaulx meg BMW is. Sokkal jobb és nívósabb "nemzeti" túraautó bajnokságok léteznek, mint a DTM, BTCC, STCC, Aussie V8, Superstars series, brazil stockcar, TC2000. Én azt érzem, hogy a magyar közönséget sikeresen megvezetik megint, és emiatt van ez a nagy hype a WTCC körül. Az igazság az, hogy bármennyire is szeretnék, de nem Michelisz a világ 5. vagy 6. legjobb túraautósa.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Yvan szépen megpiszkálta a másik két Citröent. 😀

több mint 12 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
"Ez aaaz! Elrontották" Az eurosportos kommentátor reakciója arra, hogy Giovesi kerékcseréje nem sikerült túl jóra az AutoGp futamon. 😀Schleck
Elég sportszerűtlen is volt. Amúgy ez csak Magyarországon divat, a külföldi kommentátorok messze nem ilyen részrehajlóak. Simán megkritizálják a sajátjaikat is a külföldiek javára. Nekem soha nem tetszett, hogy ilyen felfogásban közvetítenek a magyarok.BCS
de amíg egy olasz, német, angol kommentátornak mindennapi, hogy ott vannak mindegyik sorozatban a fiaik, addig nálunk ez kuriózum, hogy egy FIA által elismert, nemzetközileg közvetített világbajnokságban honfitársaink viaskodnak.

és pontosan ezért történhetett meg az, hogy amikor Norbi még a BMW-vel nyert a Ringen, akkor olyan extázisban tomboltak az emberek a lelátón, mintha a Super Bowlt nyertük volna meg. ilyet nem látsz máshol és ez szerintem így van jól.
több mint 12 éve
BCS Indianapolis Colts 283
"Ez aaaz! Elrontották" Az eurosportos kommentátor reakciója arra, hogy Giovesi kerékcseréje nem sikerült túl jóra az AutoGp futamon. 😀Schleck
Elég sportszerűtlen is volt. Amúgy ez csak Magyarországon divat, a külföldi kommentátorok messze nem ilyen részrehajlóak. Simán megkritizálják a sajátjaikat is a külföldiek javára. Nekem soha nem tetszett, hogy ilyen felfogásban közvetítenek a magyarok.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez mi volt most Zengőéktől? Lehető legszarabb taktika.

több mint 12 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
"Ez aaaz! Elrontották" Az eurosportos kommentátor reakciója arra, hogy Giovesi kerékcseréje nem sikerült túl jóra az AutoGp futamon. 😀Schleck
KISS PÁL TAMÁS! 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
"Ez aaaz! Elrontották" Az eurosportos kommentátor reakciója arra, hogy Giovesi kerékcseréje nem sikerült túl jóra az AutoGp futamon. 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Besz...ás! Domenicali eltűnt hegeszt a Ferka😊NB2
Lehet totokban lejebb telerte a motorokat 😀
Mondjuk ez csak szabadedzés majd az időmérőn kiderül mi a szitu.Toca
Kimi biztos ami biztos kiesett a Q2ben. 😕
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Besz...ás! Domenicali eltűnt hegeszt a Ferka😊NB2
Lehet totokban lejebb telerte a motorokat 😀
Mondjuk ez csak szabadedzés majd az időmérőn kiderül mi a szitu.
több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
Besz...ás! Domenicali eltűnt hegeszt a Ferka😊
több mint 12 éve
BCS Indianapolis Colts 283
A hétvégén indul a WEC is. Kíváncsi leszek az Audi-Porsche-Toyota csatára. De idén az Audi azért már korán sem akkora esélyes, mint a korábbi években.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Inkább megkaphatnák azt az üzemanyagot az F1-esek amit elégetne az új kategória és nem lenne gond.
több mint 12 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Raliban is van/volt Historic kategória
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
 www.f1-live.hu/f1-hirek/hamarosan-megalakulhat-a-veteranok-f1-es-bajnoksaga-ex-bajnokok-is-a-mezonyben/

Faterok motoron?laccoo74
 en.wikipedia.org/wiki/Grand_Prix_Masters
több mint 12 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.f1-live.hu/f1-hirek/hamarosan-megalakulhat-a-veteranok-f1-es-bajnoksaga-ex-bajnokok-is-a-mezonyben/

Faterok motoron?
több mint 12 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Főleg a mostani forma-1-et nem sok értelme lenne leerőltetni a jenkik torkán.
Szerintem nem gondolták ezt át kellőképpen, és csak most találtak rá a hogyanalakítsunkésműködtessünkf-1-escsapatot.com-ra
több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Majd félúton ők is ráébrednek, hogy ez nem nekik való, úgy mint az előző amcsi gárda. Költséghatékonyabb lenne egy meglévő, rossz formában lévő csapatot felvásárolni, vélhetően egy kis "zsebpénzért" cserébe Bernie-ék szívesen elismerik az új csapatot jogutódnak és kész.
több mint 12 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.f1-live.hu/f1-hirek/haas-racing-nem-sok-mindent-tudunk-de-az-biztos-az-f1-hez-pedig-nem-ertunk/

Ez valahogy nekem nem tűnik túl meggyőzőnek!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Pedrosa mutatja a többieknek Jorge rajtját 😀


Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Közben nem Brióstorta lett a Ferrari csapatvezér...pedig hát összeillett volna velük.BCS
NSO azt írja, hogy ez csak egy átmeneti megoldás lehet Brawn vagy Briatore érkezésig.

több mint 12 éve
BCS Indianapolis Colts 283
WTCC-ben abszolút erre számítottam. És őszintén szólva mivel Citroen márka fan vagyok már vagy 15 éve kimondottan örülök is a srácoknak és úgy debütálnak, mint ahogyan a rallyban tették azt anno...nem bízzák a véletlenre, rengeteget dolgoztak, profin építették fel az egész projektet. Szoros lesz köztük egész évben, de biztos vagyok benne a VB dobogót kisajátítják. A Chevy is nagyon jó, bár az év előrehaladtával nyilván vissza fognak esni, motorerőben jóval a Honda előtt járnak. A Honda meg komolyan mondom nem is értem mit bohóckodik...Tarquini már öreg, Monteiro mindig is szar volt, Bennani sem egy elit szint, Michelisz meg nem kap végre egy gyári autót...Tulajdonképpen ha úgy vesszük 3 kategória van a WTCC-ben most, a Citroenek a TC1-esek és a és a TC2-eseké és a kategóriákon belül várhatóan azért szoros meccsek lesznek.BCS
Pont ez a baj ezzel a sorozattal, nem elég profi. Az nyeri meg aki akarja, miután beleinvesztál némi pénzt mint gyártó. A Chevy ugyanezt csinálta, komolyan vették, jöttek láttak győztek, komolyabb erőfeszítés nélkül. Majd ha a Honda (és mindenki más) is úgy áll hozzá ahogy a Citroen és nem lepasszolja a dolgot a sufni JAS-nak akkor lehet profi sorozat. Addig kb anyi értelme van az összehasonlításnak mint Loeb Pikes Peak rekordjánál.JayB
Egyébként minden sorozat arról szól, hogy aki a legtöbbet költi az az esetek döntő többségében nyer. Szóval nem ezen múlik egy sorozat profi mivolta szerintem.

Loeb Pikes Peak rekordja szintén egy viszonylag olcsó megoldás volt ahhoz képest (Bruno Famin Pug műszaki igazgató elmondása szerint is) amekkora reklámértéke volt a dolognak. Gyakorlatilag a Red Bull finanszírozta az egész projektet.

Mivel a PSA eladásai visszaestek, ezért olyan kategóriákat céloznak meg a versenysporttal ami elég költséghatékony, cserébe van marketingértéke ha sikeresek benne. Okosan gazdálkodnak, na.
több mint 12 éve
BCS Indianapolis Colts 283
Közben nem Brióstorta lett a Ferrari csapatvezér...pedig hát összeillett volna velük.
több mint 12 éve
BCS Indianapolis Colts 283
Nekem kimondottan tetszett a WTCC. A 2. futamon minden volt, előzgetés, crash kizárás, SC...Tény, hogy a Citroen egy másik ligában játszik, de emiatt nem őket kell támadni. Elvégezték a házi feladatot, nem tehetnek róla, hogy más gyártókat nem érdekel annyira a WTCC, hogy a gyári részlegüket állítsák a projektre és egy normális pilótapárost rakjanak össze. A Hondában is sokkal több van ennél, persze nem Citroen szint...de ilyen versenyzőkkel nehéz lesz még futamot is nyerni...még akkor is ha a Citroen meg lesz pakolva succes ballast-tal A Citroennél mind3 pilóta, az autó és a csapat is elit és a pénz amiből gazdálkodnak, igazából aprópénz az F1, WRC, WEC, DTM kategóriákhoz képest. Jól felismerték és megtalálták azt a sorozatot, ahol viszonylag kevés áldozattal dominálni lehet jelenleg.