Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 12 éve
Na visszaszívom, Bottasék elkezdtek kicsit autóversenyezni...Rikárdó is csinál valamit. Nah mi a hányás van itt? 😀
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Nagyszerű egy futam megint. Hulk leveri a Ferrarikat mint hülyegyerek a műanyagpoharat, Alo beszól, hogy nincs motorerő...Alo-Rai-Vet hármas a nagyszerű 8-9-10. helyen VONATOZIK. Még ha legalább csatáznának...mondjuk még egy szánalmas jel a Ferrarinak, hogy a kemény keveréken Vettel lassan ott hagyja Kimit...
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Az első 7 merci motoros, nincs miről beszélni
több mint 12 éve
valahogy így kell rajtolni srácok 😊#felipemassa
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Tarts ki Bernie még pár évet! 😀www.f1-live.hu/f1-hirek/kulon-f1-et-akar-ecclestone-a-ferrari-es-a-red-bull-johet-a-gp1-mindez-fia-nelkul/
több mint 12 éve
Ja. Tőled meg megszabadulnánk! 😉Karinthy meg Thomas Mann lenne, Latinovits Laurence Olivier, Máté Péter meg még élne...Sobri JóskaAdorján és Tihanyi nektek smafu?😊Adorján Zoli ha nem ide születik vszeg világbajnok lenne.gaben
Pedersen állítólag orbitális nagy tukó!NB2
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 12 éve
Alonso autójából körről körre ment el az erő...JayBÉn bírom Raikkonent nagyon, és tudom, hogy ha valaki, Ő tud gyorsabb lenni Alonál, de nem ennyivel, ez egyértelmű motorerő gond volt. Mégis mindenhol az jár körbe, hogy brutálisan megverte Alonsot...hogy vehetnek fel ilyen kunyhófejű embereket cikkeket írni?
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Karinthy meg Thomas Mann lenne, Latinovits Laurence Olivier, Máté Péter meg még élne...Adorján és Tihanyi nektek smafu?😊Adorján Zoli ha nem ide születik vszeg világbajnok lenne.gaben
Pedersen állítólag orbitális nagy tukó!NB2
több mint 12 éve
Adorján és Tihanyi nektek smafu?😊Adorján Zoli ha nem ide születik vszeg világbajnok lenne.
Pedersen állítólag orbitális nagy tukó!NB2
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 12 éve
Salakmotor, akkor szájfutyinov 😀 ( v h kell ìrni )
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Alonso autójából körről körre ment el az erő...
több mint 12 éve
Holnapra szívgyógyszereket bekészíteni😊 A 2 merga kiüthetné egymást, mert akkor szerintem nagyon jó futam lenne!
több mint 12 éve
végre legalább valaki 1 mp-en belülre került a mercikhez a 7 végén....hát ez holnap is frenetikusan izgalmas futamnak indul 😕
több mint 12 éve
Ez a Ferrari katasztrófa 😕
több mint 12 éve
Adorján és Tihanyi nektek smafu?😊Nem állítólag 😀 Ő egy rohadt nagy tulok 😀
Pedersen állítólag orbitális nagy tukó!NB2
több mint 12 éve
Adorján és Tihanyi nektek smafu?😊nem baj mi is azok vagyunk 😀
Pedersen állítólag orbitális nagy tukó!NB2
crumpot meg hancockot ki nem állhatom. Még lindbacket csipázom, bár neki sajnos valahogy sosem jön össze 😀
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Adorján és Tihanyi nektek smafu?😊Pedersen állítólag orbitális nagy tukó!
több mint 12 éve
Pedersen!eaglesmcnabbTony Rickardsson volt a legnagyobb!
Ha mostani kell akkor viszont egyértelmú hogy Nicki 😀
több mint 12 éve
Pedersen!
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Szó szerint ezt írtam én is, bár már pénteken lesz 43 éves.Az ország stimmel, de Gollob nagyobb király. 😊SchleckEgyébként salakmotor csapat EB-n is van ilyen joker dolog, bár ezt nem hiszem, hogy sokan szokták nézni innen. 😀Hampel a legnagyobb tanár :cool:Hanni
.Schleck
Nade az életkor ahogy dartsban, úgy salakmotorban se akadály. 😉
több mint 12 éve
Az ország stimmel, de Gollob nagyobb király. 😊Egyébként salakmotor csapat EB-n is van ilyen joker dolog, bár ezt nem hiszem, hogy sokan szokták nézni innen. 😀Hampel a legnagyobb tanár :cool:Hanni
.Schleck
több mint 12 éve
Az csak nekem furcsa hogy papolnak itt a költségek csökkentéséről meg a sok maszlag miközben ismét egy éjszakai futamot rendeznek? A pálya és környéke megvilágításának nincsenek költségei?
több mint 12 éve
Egyébként salakmotor csapat EB-n is van ilyen joker dolog, bár ezt nem hiszem, hogy sokan szokták nézni innen. 😀Hampel a legnagyobb tanár :cool:
.Schleck
több mint 12 éve
V8 Supercars - Winton 400 Április 5-6. magyar idő szerint szombat reggel 5:00, vasárnap 6:30.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
