Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 12 éve
A Mercedes a legszebb. TonyIgazán kemény volt a konkurencia. 😀😀
több mint 12 éve
Tony
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
A Mercedes a legszebb. A Red Bull meg legalább a festéssel próbálja leplezi a makkot, a faszorr végén.
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
több mint 12 éve
Most lusta vagyok belinkelni képet de így hogy nagyjából már az összes autó le lett leplezve én kihirdetek egy megosztott első helyezést a Ferrari és a Mercedes között,szerintem mind a kettő nagyon szép lett.A Lutos meg kb a legrandább,a McLaren szerintem nem nézne ki rosszul egy kicsit értelmesebb festéssel.
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Pont belepasszol a Lotus "puncijába".😀 😛 😀😀
több mint 12 éve
www.nemzetisport.hu/f1/az-osszes-2014-es-f1-es-auto-fotoi-egy-helyen-2310183R u sure? 😀
Na, akkor az eddig bemutatott 2014-es sebeskocsi egy galériában.
Lehet s/z/avazni, hogy melyik a legkevésbé randa.
Tőlem 1 a Saubernek.laccoo74
több mint 12 éve
Tony
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Csak óvatosan, nem véletlenül van csak oldalról lefotózva szerintem. 😀
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
több mint 12 éve
www.nemzetisport.hu/f1/az-osszes-2014-es-f1-es-auto-fotoi-egy-helyen-2310183Na, akkor az eddig bemutatott 2014-es sebeskocsi egy galériában.
Lehet s/z/avazni, hogy melyik a legkevésbé randa.
Tőlem 1 a Saubernek.
több mint 12 éve
Ennek okán a leglassabb is 😀
Végre egy normálisan kinéző autó. Eddig egyértelműen ez a legszebb.Raven17
több mint 12 éve

Végre egy normálisan kinéző autó. Eddig egyértelműen ez a legszebb.
több mint 12 éve
szerintem is eddig ez a legfaszább megoldás, kifejezetten tetszik is.hozzátenném ebbe is beleillik a faszorr 😀 😀
több mint 12 éve
MorzsaporszívóJayB😀
Mindig is defektes volt az ízlésem, de nekem tetszik ez a morzsaporszívós kivitel.
Legalábbis a McLaren és a Lotus-féle orrokhoz képest egészen dizájnos.
😛
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 12 éve
Hát igen, ez sajnos benne van ha több kategória megy egy pályán...Malucellinek jobban le kellett volna húzódnia, Gidley-nek meg előbb érzékelnie a lassuló Ferrarit.Daytona 24 órásat nézi vki.?Nagyon csúnya csörr volt .(JayB
de.vipboxeu.co/motorsports/203824/1/united-sportscar-championship-rolex-24-daytona-international-speedway-live-stream-online.htmlBCS
több mint 12 éve
Daytona 24 órásat nézi vki.?Nagyon csúnya csörr volt .(
de.vipboxeu.co/motorsports/203824/1/united-sportscar-championship-rolex-24-daytona-international-speedway-live-stream-online.htmlBCS
több mint 12 éve
Ferrari is Fiat😊
több mint 12 éve
A neve senkit nem zavar a Ferrarinak? Az F14T típusjelzésből én igencsak egy másik olasz autógyártóra asszociálok.
több mint 12 éve
@)éééés megérkezett a hangyász is, köszönjük szépen!
JayB
komolyan mondom, indíthatnák az idényt farsangkor...
több mint 12 éve
Daytona 24 órásat nézi vki.? de.vipboxeu.co/motorsports/203824/1/united-sportscar-championship-rolex-24-daytona-international-speedway-live-stream-online.html
több mint 12 éve
Mi ez a buziság, hogy ha nincs az autón fekete az már gáz... Buzi UPS miatt van gondolom.Remélem ha már ocsmány az autó akkor gyors...
több mint 12 éve
Elég dummy megoldás a hátulja, a diffúzor csatornái még ki vannak egyszerűen takarva.@)Nem tudok dönteni melyik a rondább, a faszorr vagy ez. :[]Tony
JayB
több mint 12 éve
Nem mondta senki, hogy többletlevegőről van szó. Egységnyi levegőt vezetnek el ők is, de nem az orr alatt, hanem inkább mellette. Az orrkúpot tartólemezei és a szárny között sokkal kisebb a keresztmetszet, mint a "finger nose"-os megoldásoknál.Ezeket már olvastam korábban, nem ez érdekelt. Hanem az, hogy a Ferrari miért dobná el azt a lehetőséget, hogy többlet levegőt vezessen hátra egy fallosz orrkiképzéssel, csak azért, mert Ők pullrodot használnak.EazzyVisszatért a McLaren a pushrod felfüggesztéshez, ami aerodinamikailag rosszabb, mint a Ferka pullrodas megoldása. Ezért kénytelenek voltak az ún. finger nose oldalán az autó alá vezetni a levegőt. A Ferrarinak elvileg nem lesz ilyen elvékonyodás az orrkúpján. Holnap kiderül.Ezt magyarázd már meg technikailag pls. Ekkora különbség van aerodinamikailag a pullrod javára? Másrészről meg ez miért is jelenti azt, hogy a faszorr által több hátravezethető levegőre a Ferkának "nincs szüksége"?Eazzy
McLaren szurkolóként meg külön öröm , hogy Martint eltávolították. Kb olyan töketlen volt, mint Caldwell a Coltsnál. 😀BCS
Egyszerűen packaging okok miatt. A pullrodas első felfüggesztés magasabb bekötési pontja miatt alul a lengőkar alatt sokkal szabadabb a levegő áramlás útja. Viszont vannak különböző mechanikai hátrányai. (ami a gumikezelésre is kihat) A Ferrarinak is sok időbe telt optimalizálni 12'-ben, a McLaren is szenvedett vele tavaly.
Két korrekt cikk, ami összefoglalja a témát:
www.formula1-dictionary.net/pushrod_pullrod.html
ppf1.blog.hu/2011/01/27/a_push_rod_es_pull_rod_felfuggesztesrol_egyszeruenBCS
több mint 12 éve
Azért kíváncsi lennék mit szívtak a dizájnerek...
több mint 12 éve
Tony
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
@)Nem tudok dönteni melyik a rondább, a faszorr vagy ez. :[]
JayB
több mint 12 éve
hát nem lett sokkal szebb
Don't talk the walk, Walk the talk!

JayB