Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Mercedes a legszebb. Tony
Igazán kemény volt a konkurencia. 😀😀
több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
A Mercedes a legszebb. A Red Bull meg legalább a festéssel próbálja leplezi a makkot, a faszorr végén.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mercedes



Red Bull

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Most lusta vagyok belinkelni képet de így hogy nagyjából már az összes autó le lett leplezve én kihirdetek egy megosztott első helyezést a Ferrari és a Mercedes között,szerintem mind a kettő nagyon szép lett.A Lutos meg kb a legrandább,a McLaren szerintem nem nézne ki rosszul egy kicsit értelmesebb festéssel.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Pont belepasszol a Lotus "puncijába".😀 😛 😀😀
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
 www.nemzetisport.hu/f1/az-osszes-2014-es-f1-es-auto-fotoi-egy-helyen-2310183
Na, akkor az eddig bemutatott 2014-es sebeskocsi egy galériában.
Lehet s/z/avazni, hogy melyik a legkevésbé randa.
Tőlem 1 a Saubernek.laccoo74
R u sure? 😀
több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Csak óvatosan, nem véletlenül van csak oldalról lefotózva szerintem. 😀
több mint 12 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.nemzetisport.hu/f1/az-osszes-2014-es-f1-es-auto-fotoi-egy-helyen-2310183
Na, akkor az eddig bemutatott 2014-es sebeskocsi egy galériában.
Lehet s/z/avazni, hogy melyik a legkevésbé randa.
Tőlem 1 a Saubernek.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan


Végre egy normálisan kinéző autó. Eddig egyértelműen ez a legszebb.Raven17
Ennek okán a leglassabb is 😀
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com


Végre egy normálisan kinéző autó. Eddig egyértelműen ez a legszebb.
több mint 12 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
szerintem is eddig ez a legfaszább megoldás, kifejezetten tetszik is.

hozzátenném ebbe is beleillik a faszorr 😀 😀
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
MorzsaporszívóJayB
😀
Mindig is defektes volt az ízlésem, de nekem tetszik ez a morzsaporszívós kivitel.
Legalábbis a McLaren és a Lotus-féle orrokhoz képest egészen dizájnos.
😛

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 12 éve
BCS Indianapolis Colts 283
Daytona 24 órásat nézi vki.?


 de.vipboxeu.co/motorsports/203824/1/united-sportscar-championship-rolex-24-daytona-international-speedway-live-stream-online.htmlBCS
Nagyon csúnya csörr volt .(JayB
Hát igen, ez sajnos benne van ha több kategória megy egy pályán...Malucellinek jobban le kellett volna húzódnia, Gidley-nek meg előbb érzékelnie a lassuló Ferrarit.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Daytona 24 órásat nézi vki.?


 de.vipboxeu.co/motorsports/203824/1/united-sportscar-championship-rolex-24-daytona-international-speedway-live-stream-online.htmlBCS
Nagyon csúnya csörr volt .(
több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 045 — nabege2@yahoo.com
Ferrari is Fiat😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A neve senkit nem zavar a Ferrarinak? Az F14T típusjelzésből én igencsak egy másik olasz autógyártóra asszociálok.

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
@)
JayB
éééés megérkezett a hangyász is, köszönjük szépen!
komolyan mondom, indíthatnák az idényt farsangkor...
több mint 12 éve
BCS Indianapolis Colts 283
Daytona 24 órásat nézi vki.?


 de.vipboxeu.co/motorsports/203824/1/united-sportscar-championship-rolex-24-daytona-international-speedway-live-stream-online.html
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Mi ez a buziság, hogy ha nincs az autón fekete az már gáz... Buzi UPS miatt van gondolom.
Remélem ha már ocsmány az autó akkor gyors...
több mint 12 éve
BCS Indianapolis Colts 283
@)
JayB
Nem tudok dönteni melyik a rondább, a faszorr vagy ez. :[]Tony
Elég dummy megoldás a hátulja, a diffúzor csatornái még ki vannak egyszerűen takarva.
több mint 12 éve
BCS Indianapolis Colts 283
Visszatért a McLaren a pushrod felfüggesztéshez, ami aerodinamikailag rosszabb, mint a Ferka pullrodas megoldása. Ezért kénytelenek voltak az ún. finger nose oldalán az autó alá vezetni a levegőt. A Ferrarinak elvileg nem lesz ilyen elvékonyodás az orrkúpján. Holnap kiderül.

McLaren szurkolóként meg külön öröm , hogy Martint eltávolították. Kb olyan töketlen volt, mint Caldwell a Coltsnál. 😀BCS
Ezt magyarázd már meg technikailag pls. Ekkora különbség van aerodinamikailag a pullrod javára? Másrészről meg ez miért is jelenti azt, hogy a faszorr által több hátravezethető levegőre a Ferkának "nincs szüksége"?Eazzy




Egyszerűen packaging okok miatt. A pullrodas első felfüggesztés magasabb bekötési pontja miatt alul a lengőkar alatt sokkal szabadabb a levegő áramlás útja. Viszont vannak különböző mechanikai hátrányai. (ami a gumikezelésre is kihat) A Ferrarinak is sok időbe telt optimalizálni 12'-ben, a McLaren is szenvedett vele tavaly.


Két korrekt cikk, ami összefoglalja a témát:

 www.formula1-dictionary.net/pushrod_pullrod.html

 ppf1.blog.hu/2011/01/27/a_push_rod_es_pull_rod_felfuggesztesrol_egyszeruenBCS
Ezeket már olvastam korábban, nem ez érdekelt. Hanem az, hogy a Ferrari miért dobná el azt a lehetőséget, hogy többlet levegőt vezessen hátra egy fallosz orrkiképzéssel, csak azért, mert Ők pullrodot használnak.Eazzy
Nem mondta senki, hogy többletlevegőről van szó. Egységnyi levegőt vezetnek el ők is, de nem az orr alatt, hanem inkább mellette. Az orrkúpot tartólemezei és a szárny között sokkal kisebb a keresztmetszet, mint a "finger nose"-os megoldásoknál.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért kíváncsi lennék mit szívtak a dizájnerek...
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Morzsaporszívó>faszorr

De lényegtelen, ha gyors lesz 😊
több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
@)
JayB
Nem tudok dönteni melyik a rondább, a faszorr vagy ez. :[]
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
hát nem lett sokkal szebb

Don't talk the walk, Walk the talk!