Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 12 éve
Vettel ügyes volt. Hamiba érzem a tüzet, szépet ment, én tőle jobban féltem a németet mint Alo-tól.Nem igazán motivált már egy ideje......
Viszont Webber kb 2. versenye mikor tehetne egy szívességet a csapattársának, de mégse tudja megelőzni a spanyolt. Hülkenberg és Ricciardo-nak gratula, nem sokon múlt Niko-nak, hogy elkapja Massát!NB2
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Vettel ügyes volt. Hamiba érzem a tüzet, szépet ment, én tőle jobban féltem a németet mint Alo-tól.Viszont Webber kb 2. versenye mikor tehetne egy szívességet a csapattársának, de mégse tudja megelőzni a spanyolt. Hülkenberg és Ricciardo-nak gratula, nem sokon múlt Niko-nak, hogy elkapja Massát!
több mint 12 éve
Vicces, hogy Alonso és Webber hogy ignorálja a kis majmot, de még a pezsgőzésnél is 😀 Füttykoncert, gondolom ma sem fogja érteni miért 😀
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
remélem az esti meccs izgalmasabb lesz.
több mint 12 éve
Hamilton - Raikkonen a 11-12-en helyen csinálják a showt...a fritznek meg lófasz dolga elől...nincs igazság.
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Szanaszéthalom magamat az izgalmaktól.
több mint 12 éve
Emlékszem, hogy a kis faccopó és szerethető csapata hogy nyígott az elején a gumik miatt, mert nem nyertek minden versenyt szarrá. Tessék, most mindenkinél gyorsabb legalább fél perccel. Ja, és egy lapon lehet majd említeni Prosttal, mint négyszeres vb. Szégyen........
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Na, szépen átverekedte magát a szokásos körbeautózós mulatással Alonso Webberen, aztán ahogy kell Massa kb elengedte, most jön a kérdés, hogy sikerül-e befogni Vettelt...Nem fog menni, de mindent elárul, hogy mögötte Webber törött szárnnyal, rossz váltóval mindjárt levadássza...
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Ez olyasmi mint mikor a Hamiltonos hungaroringi eset után lenyilatkozta hogy "sometimes the calculation is wrong" 😀
több mint 12 éve
Hogy lehet azt félreérteni, hogy "Köszönöm Felipének és a csapatnak, nagyszerűen működött a taktika" arra, hogy "tiszta idióták vagytok, elkúrtátok a taktikámat" ?? 😀Egyébként röpke 4 év alatt én már szétfejeltem volna néha a Ferrarit a
Így Ron Dennis nélkül megnézném két év múlva egy McLaren - Hondában 😀
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Alonsonak rendesen ki van már a fasza... Még a rádióban lehülyézte a mérnököket az elkúrt taktika miatt aztán "kiderült" csak a szavait forgatták ki és az lemaradt a közvetítésből hogy "Köszönöm Felipe, köszönöm csapat a remek taktikát, az utolsó tizedet nektek köszönhetem" 😀 Ezt fa arccal, irónia nélkül.Meddig fogja tudni Don Montezemolo elsimítani ezeket és meddig van türelme Alonsonak? Szerintem már elfogyott.
több mint 12 éve
Holnap elvileg esni fog. Mondanám, h ebben még bízhatunk, de esőből is mindig a kis szaros jön ki jól...Alonso meg leidiótázta a csapatát a Q3-ban 😀
több mint 12 éve
És itt jön ki az autó tényleges tapadása. Itt nincs trükk, nincs kompromisszum csak közel zéró szárnyállás. A Red Bullokon konkrétan zéró mégis 5 méterrel hamarabb gyorsítanak ki a parabolicában. Ekkora az autó mechanikai tapadása, ennyire jó a diffuzor, "ennyire" jobb mindenkinél Vettel, 4 éve.JayBha ki akarsz baszni a Red Bullal, rabold el Adrian Newey-t.
több mint 12 éve
És itt jön ki az autó tényleges tapadása. Itt nincs trükk, nincs kompromisszum csak közel zéró szárnyállás. A Red Bullokon konkrétan zéró mégis 5 méterrel hamarabb gyorsítanak ki a parabolicában. Ekkora az autó mechanikai tapadása, ennyire jó a diffuzor, "ennyire" jobb mindenkinél Vettel, 4 éve.
több mint 12 éve
Vettel nyugodtan várhatja a Chase-t. 😀
több mint 12 éve
Vettelt le kellett volna rajtolni, akárkinek. Nyilván Webber van most ott...
több mint 12 éve
izgi futam lesz...
több mint 12 éve
Kurva jó, hogy Hami is elszált. Úgy "örülök", hogy idén is max Alonso marad aki még talán befoghatja Vettelkét... (úgyse fogja)
több mint 12 éve
Nagyon fáj,de sajnos abszolut igazad van.
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
A Ferrari jelenleg nem elit istálló. Amit lehet és azt is amit nem, sikeresen elbasznak. Van egy elit pilótájuk aki a hátán viszi a vörös bagázst. Ennyi.Massa évek óta táncol a penge élén!
Folyamatosan mindenki temeti a brazilt, és még mindig ő vezeti a Ferrari kettes autóját.
Kaphat akár még egy szezont.
Kaphat akár még egy szezont?laccoo74Massa évek óta táncol a penge élén!Kétlem. Gyakorlatilag mostmár tényleg lassan a Ferrarit irányító brand az állásával játszik. Nem nyertünk régóta semmit , konstruktőri versenyben Massa miatt akkora handicappel indulunk hogy hihetetlen.
Folyamatosan mindenki temeti a brazilt, és még mindig ő vezeti a Ferrari kettes autóját.
Kaphat akár még egy szezont.
Kaphat akár még egy szezont?laccoo74
Értem én hogy bízni kellett a felépülésében meghátha olyan jó lesz mint a serülése előtt és kvázi a csapat baszta el a VB címét, de egy elit istálló ennél többet márnem engedhet meg magának.Toca
több mint 12 éve
Massa évek óta táncol a penge élén!
Folyamatosan mindenki temeti a brazilt, és még mindig ő vezeti a Ferrari kettes autóját.
Kaphat akár még egy szezont.
Kaphat akár még egy szezont?laccoo74
Massa évek óta táncol a penge élén!Kétlem. Gyakorlatilag mostmár tényleg lassan a Ferrarit irányító brand az állásával játszik. Nem nyertünk régóta semmit , konstruktőri versenyben Massa miatt akkora handicappel indulunk hogy hihetetlen.
Folyamatosan mindenki temeti a brazilt, és még mindig ő vezeti a Ferrari kettes autóját.
Kaphat akár még egy szezont.
Kaphat akár még egy szezont?laccoo74
Értem én hogy bízni kellett a felépülésében meghátha olyan jó lesz mint a serülése előtt és kvázi a csapat baszta el a VB címét, de egy elit istálló ennél többet márnem engedhet meg magának.
több mint 12 éve
több mint 12 éve
Massa évek óta táncol a penge élén!Folyamatosan mindenki temeti a brazilt, és még mindig ő vezeti a Ferrari kettes autóját.
Kaphat akár még egy szezont.
Kaphat akár még egy szezont?
több mint 12 éve
Te még igen, 10-20 év múlva senki.Így, akkor gondolom, a nagy pilóta-keringő is elmarad érdeklődés hiányában.Azért én emlékszem Schumi nem egy szemét húzására, és (később) a hátszelére is, akárhányszoros vb.apeszos
Az a baj Eazzy, hogy évek múlva csak arra fognak emlékezni az emberek, hogy Vettel ennyi, meg annyi VB cím birtokosa, arra pedig nem, hogy azt milyen módon szerezte.laccoo74
Hülkenberget mint modern Heidfeldet inkább hagyjuk. Nem Ferrari kaliber.
Kimi lesz ebből.