Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Az a helyzet,hogy amíg ők az egyetlenek akik konzekvensen időmérőn és futamon is jó tempót mennek, a többi csapatnak nincs esélye se. Főleg hogy most már legjobb a verseny tempójuk is...Toca
Múltkor azt mondtad, hogy még nincs vége, erre Vettel kiesett. Elég lenne még kétszer-háromszor mondanod.... 😊csi77
Jó akkor indítok egy végső hadjáratot, Monzában amúgy is ferka siker lesz . Szóval már csak a másik dolog jöjjön össze.
Egyébként buktak már el ilyen előnyről VBt csak a Ferrarinak el kéne gondolkoznia azon hogy nem feltétlen jó rajtpozició a 6-10 hely...
RB ha eljönne a Mercitől szívesen látnám pirosban 😊
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Csak engem zavar már kurvára Lauda mindenbe beleokoskodó pofázása?
(mondjuk biztos az is közrejátszik, hogy az f1-live oldal nagyon ferdített címeket ad a híreinek, és ha elolvassa az ember, akkor általában lejön, hogy a cím a faszság...)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Óriási vb lenne Vettelredbull nélkül...
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Az a helyzet,hogy amíg ők az egyetlenek akik konzekvensen időmérőn és futamon is jó tempót mennek, a többi csapatnak nincs esélye se. Főleg hogy most már legjobb a verseny tempójuk is...Toca
Múltkor azt mondtad, hogy még nincs vége, erre Vettel kiesett. Elég lenne még kétszer-háromszor mondanod.... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Az a helyzet,hogy amíg ők az egyetlenek akik konzekvensen időmérőn és futamon is jó tempót mennek, a többi csapatnak nincs esélye se. Főleg hogy most már legjobb a verseny tempójuk is...
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Sajnos messze a legjobb tempója volt a mezőnyben. Sok van még hátra, de ez elment már sztem....... 😕

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Jaj de unom már ez a kis pöcsöt 😕
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Raikkönen kiesés, ilyen is jó régen volt...

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
nem akar bejönni 😕Toca
 webtv.at.ua/load/magyar_online_tv_csatornak/m1_hd/1-1-0-71#.Uhn5WUBhOIU
Ez HD is, csak regelni kell.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Hamilton a taktikus 😀
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 188 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
nálam megy
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
nem akar bejönni 😕
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 188 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
valaki tud m1 streamet előidézni nekem ? 😀Toca
 www.nonstoptv.eu/sport-/sport-kozvetites3-/
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
valaki tud m1 streamet előidézni nekem ? 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
a f1.com szerint nem úgy tűnik mintha eső lenne
most megy a porsche szuper kupa, felhős az idő, de nincs esőNB2
majd lesz. 😀
csak az a baj hogy massának se az eső se a száraz pálya nem kedvez. Ilyen téren tökmindegy mi lesz 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 038 — nabege2@yahoo.com
a f1.com szerint nem úgy tűnik mintha eső lenne
most megy a porsche szuper kupa, felhős az idő, de nincs eső
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
A Vettel mákhoz: az ugye feltűnt, hogy a 2 RBR jött ki a leghamarabb először is, magyarán a CSAPAT jól dolgozik.
És holnap eső lesz, szóval örült futam sajnos Hamiltonnak áll a zászlóNB2
Valóban, de a mák az, hogy nem kezdett rá teljes erőből esni, mert a kör előtt 10. volt........csi77
azt néztem pont, hogy az utolsó előtti körét direkt elrontotta és mindent az utsó körre tett fel
a fő mákos Hami, akinek a legjobb körülményei voltak (bár az igazság az, hogy Hami nagyon jó esőben)NB2
Oké, de ha jön egy monszuneső, akkor helló

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 038 — nabege2@yahoo.com
A Vettel mákhoz: az ugye feltűnt, hogy a 2 RBR jött ki a leghamarabb először is, magyarán a CSAPAT jól dolgozik.
És holnap eső lesz, szóval örült futam sajnos Hamiltonnak áll a zászlóNB2
Valóban, de a mák az, hogy nem kezdett rá teljes erőből esni, mert a kör előtt 10. volt........csi77
azt néztem pont, hogy az utolsó előtti körét direkt elrontotta és mindent az utsó körre tett fel
a fő mákos Hami, akinek a legjobb körülményei voltak (bár az igazság az, hogy Hami nagyon jó esőben)
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
És holnap eső lesz, szóval örült futam sajnos Hamiltonnak áll a zászlóNB2
Remélem igazad lesz. Hamilton egész szimpatikus arc lett Ross Brawn szárnyai alatt.

Do your job
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
A Vettel mákhoz: az ugye feltűnt, hogy a 2 RBR jött ki a leghamarabb először is, magyarán a CSAPAT jól dolgozik.
És holnap eső lesz, szóval örült futam sajnos Hamiltonnak áll a zászlóNB2
Valóban, de a mák az, hogy nem kezdett rá teljes erőből esni, mert a kör előtt 10. volt........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Ferrari jól hozta,küldte a kocsikat ismét..... szánalom...Kroos
Tényleg, amióta Ross Brawn és csapata odébb állt, nem nagyon látunk tőlük váratlan húzásokat, illetve, ha igen, abban sincs köszönet. Amúgy Massa hol a bánatban volt? Neki még illett volna beérnie még egyszer. Ennyit erről......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 038 — nabege2@yahoo.com
A Vettel mákhoz: az ugye feltűnt, hogy a 2 RBR jött ki a leghamarabb először is, magyarán a CSAPAT jól dolgozik.
És holnap eső lesz, szóval örült futam sajnos Hamiltonnak áll a zászló
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hamilton P1 Vettel P2 Kimi P8 és ez mind múlt 10 másodpercen...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 247 — Axel Foley
Ilyen mák már nincs.
Hányok.

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ferrari jól hozta,küldte a kocsikat ismét..... szánalom...

PunBB bbcode test