Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 12 éve
Jó akkor indítok egy végső hadjáratot, Monzában amúgy is ferka siker lesz . Szóval már csak a másik dolog jöjjön össze.Az a helyzet,hogy amíg ők az egyetlenek akik konzekvensen időmérőn és futamon is jó tempót mennek, a többi csapatnak nincs esélye se. Főleg hogy most már legjobb a verseny tempójuk is...TocaMúltkor azt mondtad, hogy még nincs vége, erre Vettel kiesett. Elég lenne még kétszer-háromszor mondanod.... 😊csi77
Egyébként buktak már el ilyen előnyről VBt csak a Ferrarinak el kéne gondolkoznia azon hogy nem feltétlen jó rajtpozició a 6-10 hely...
RB ha eljönne a Mercitől szívesen látnám pirosban 😊
több mint 12 éve
Csak engem zavar már kurvára Lauda mindenbe beleokoskodó pofázása? (mondjuk biztos az is közrejátszik, hogy az f1-live oldal nagyon ferdített címeket ad a híreinek, és ha elolvassa az ember, akkor általában lejön, hogy a cím a faszság...)
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Óriási vb lenne Vettelredbull nélkül...
több mint 12 éve
Az a helyzet,hogy amíg ők az egyetlenek akik konzekvensen időmérőn és futamon is jó tempót mennek, a többi csapatnak nincs esélye se. Főleg hogy most már legjobb a verseny tempójuk is...TocaMúltkor azt mondtad, hogy még nincs vége, erre Vettel kiesett. Elég lenne még kétszer-háromszor mondanod.... 😊
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Az a helyzet,hogy amíg ők az egyetlenek akik konzekvensen időmérőn és futamon is jó tempót mennek, a többi csapatnak nincs esélye se. Főleg hogy most már legjobb a verseny tempójuk is...
több mint 12 éve
Sajnos messze a legjobb tempója volt a mezőnyben. Sok van még hátra, de ez elment már sztem....... 😕
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Jaj de unom már ez a kis pöcsöt 😕
több mint 12 éve
Raikkönen kiesés, ilyen is jó régen volt...
több mint 12 éve
nem akar bejönni 😕Tocawebtv.at.ua/load/magyar_online_tv_csatornak/m1_hd/1-1-0-71#.Uhn5WUBhOIU
Ez HD is, csak regelni kell.
több mint 12 éve
Hamilton a taktikus 😀
több mint 12 éve
nálam megy
több mint 12 éve
nem akar bejönni 😕
több mint 12 éve
valaki tud m1 streamet előidézni nekem ? 😀Tocawww.nonstoptv.eu/sport-/sport-kozvetites3-/
több mint 12 éve
valaki tud m1 streamet előidézni nekem ? 😀
több mint 12 éve
a f1.com szerint nem úgy tűnik mintha eső lennemajd lesz. 😀
most megy a porsche szuper kupa, felhős az idő, de nincs esőNB2
csak az a baj hogy massának se az eső se a száraz pálya nem kedvez. Ilyen téren tökmindegy mi lesz 😀
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
a f1.com szerint nem úgy tűnik mintha eső lennemost megy a porsche szuper kupa, felhős az idő, de nincs eső
több mint 12 éve
Oké, de ha jön egy monszuneső, akkor hellóazt néztem pont, hogy az utolsó előtti körét direkt elrontotta és mindent az utsó körre tett felA Vettel mákhoz: az ugye feltűnt, hogy a 2 RBR jött ki a leghamarabb először is, magyarán a CSAPAT jól dolgozik.Valóban, de a mák az, hogy nem kezdett rá teljes erőből esni, mert a kör előtt 10. volt........csi77
És holnap eső lesz, szóval örült futam sajnos Hamiltonnak áll a zászlóNB2
a fő mákos Hami, akinek a legjobb körülményei voltak (bár az igazság az, hogy Hami nagyon jó esőben)NB2
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
azt néztem pont, hogy az utolsó előtti körét direkt elrontotta és mindent az utsó körre tett felA Vettel mákhoz: az ugye feltűnt, hogy a 2 RBR jött ki a leghamarabb először is, magyarán a CSAPAT jól dolgozik.Valóban, de a mák az, hogy nem kezdett rá teljes erőből esni, mert a kör előtt 10. volt........csi77
És holnap eső lesz, szóval örült futam sajnos Hamiltonnak áll a zászlóNB2
a fő mákos Hami, akinek a legjobb körülményei voltak (bár az igazság az, hogy Hami nagyon jó esőben)
több mint 12 éve
És holnap eső lesz, szóval örült futam sajnos Hamiltonnak áll a zászlóNB2Remélem igazad lesz. Hamilton egész szimpatikus arc lett Ross Brawn szárnyai alatt.
Do your job
több mint 12 éve
A Vettel mákhoz: az ugye feltűnt, hogy a 2 RBR jött ki a leghamarabb először is, magyarán a CSAPAT jól dolgozik.Valóban, de a mák az, hogy nem kezdett rá teljes erőből esni, mert a kör előtt 10. volt........
És holnap eső lesz, szóval örült futam sajnos Hamiltonnak áll a zászlóNB2
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Ferrari jól hozta,küldte a kocsikat ismét..... szánalom...KroosTényleg, amióta Ross Brawn és csapata odébb állt, nem nagyon látunk tőlük váratlan húzásokat, illetve, ha igen, abban sincs köszönet. Amúgy Massa hol a bánatban volt? Neki még illett volna beérnie még egyszer. Ennyit erről......
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
A Vettel mákhoz: az ugye feltűnt, hogy a 2 RBR jött ki a leghamarabb először is, magyarán a CSAPAT jól dolgozik.És holnap eső lesz, szóval örült futam sajnos Hamiltonnak áll a zászló
több mint 12 éve
Hamilton P1 Vettel P2 Kimi P8 és ez mind múlt 10 másodpercen...
több mint 12 éve
Ferrari jól hozta,küldte a kocsikat ismét..... szánalom...
