Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 12 éve
A 7szeres bajnok Troy Bayliss. Ő is ausztrál, mint Stoner. 😊mármint mi volt ausztrál?slowmotionde az is ausztrál volt 😀toxiqueCrutchlow de buta...Stoneren kívül egy versenyző nem volt még akinek bejött volna DucatiAsbeede volt, csak azt a sorozatot Superbike-nak hívjákslowmotion
több mint 12 éve
Teljesen más a két versenyszéria 😊 Az pedig, hogy egy Ducati jobb lenne mint egy Tech 3 Yamaha erősen kétlek. Csak hát hiába szar Ducati, gyári motorra ülhet így oda megy inkább. De ott nem fog elérni ennyire jó eredményeket Crutchlow az biztos.
több mint 12 éve
mármint mi volt ausztrál?de az is ausztrál volt 😀toxiqueCrutchlow de buta...Stoneren kívül egy versenyző nem volt még akinek bejött volna DucatiAsbeede volt, csak azt a sorozatot Superbike-nak hívjákslowmotion
több mint 12 éve
de az is ausztrál volt 😀Crutchlow de buta...Stoneren kívül egy versenyző nem volt még akinek bejött volna DucatiAsbeede volt, csak azt a sorozatot Superbike-nak hívjákslowmotion
több mint 12 éve
Crutchlow de buta...Stoneren kívül egy versenyző nem volt még akinek bejött volna DucatiAsbeede volt, csak azt a sorozatot Superbike-nak hívják
több mint 12 éve
Crutchlow de buta...Stoneren kívül egy versenyző nem volt még akinek bejött volna Ducati
több mint 12 éve
A kólások max nyakon tudnák önteni, egy kis bikalével.
több mint 12 éve
Evyébként RB csak arcoskodik illetve elülteti legnagyobb ellenfeleiben a kétkedést nem lesz itt nagy váltás szerintem se.
több mint 12 éve
Sírva tenném, hidd el!:[]
több mint 12 éve
Ne merd 😀Pont ezért nem ő lesz a kólások sofőrje!Szerinted Kimit érdekelné ez? 😊apeszosNa egy Alonso-Kimi párost megnéznék a Ferrariban nagyon szívesen. Bár amilyen szépen bánt el Kimivel a Ferrari remélem még a puszta gondolat se fordul meg Kimi fejében. Menjen csak szépen a RedBullhoz és picsázza el a mezőnyt.FViktor93A Red Bull szerinted engedné neki a picsázást?
Komolyan kérdezem, nem kötekedésből.laccoo74
De ha már itt tartunk, akkor Alonso sem, mert náluk Vettel nagyúr igényei szerint működik a gárda.
Én Ricciardora tippelek, mint kiskólára, bár a nyelvemet fogom harapdálni jövőre, ha a RB-nak kell majd szurkolnom.(N)
Teszek most egy ígéretet:
Ha Kimi, vagy Alonso lesz a befutó, akkor öt napon keresztül Vettelt dicsőítő saját költeményeket fogok itt közzé tenni.laccoo74
több mint 12 éve
Pont ezért nem ő lesz a kólások sofőrje!Szerinted Kimit érdekelné ez? 😊apeszosNa egy Alonso-Kimi párost megnéznék a Ferrariban nagyon szívesen. Bár amilyen szépen bánt el Kimivel a Ferrari remélem még a puszta gondolat se fordul meg Kimi fejében. Menjen csak szépen a RedBullhoz és picsázza el a mezőnyt.FViktor93A Red Bull szerinted engedné neki a picsázást?
Komolyan kérdezem, nem kötekedésből.laccoo74
De ha már itt tartunk, akkor Alonso sem, mert náluk Vettel nagyúr igényei szerint működik a gárda.
Én Ricciardora tippelek, mint kiskólára, bár a nyelvemet fogom harapdálni jövőre, ha a RB-nak kell majd szurkolnom.(N)
Teszek most egy ígéretet:
Ha Kimi, vagy Alonso lesz a befutó, akkor öt napon keresztül Vettelt dicsőítő saját költeményeket fogok itt közzé tenni.
több mint 12 éve
Ja főleg akkor nem volt szabotálva, amikor Vettel összetörte az új első szárnyát, aztán meg Webberéről vették le a másik újat azt rakták fel Vettelnek, Webber meg ment a régivel.Kétlem, hogy Hornerék meg mernék tenni azt Kimivel amit sokak szerint megtesznek Webberrel. Bár az egész téma felesleges szvsz, mert szerintem egyáltalán nincs szabotálva Webber egyszerűen ennyivel jobb nála Vettel.FViktor93Na egy Alonso-Kimi párost megnéznék a Ferrariban nagyon szívesen. Bár amilyen szépen bánt el Kimivel a Ferrari remélem még a puszta gondolat se fordul meg Kimi fejében. Menjen csak szépen a RedBullhoz és picsázza el a mezőnyt.FViktor93A Red Bull szerinted engedné neki a picsázást?
Komolyan kérdezem, nem kötekedésből.laccoo74
több mint 12 éve
elég sokszor kiderült már, hogy de van. nem is az a kérdés h vettel jobb e, mert valszeg igen, hanem, hogy nem egyenlőek a feltételek miközben pont a fordítottjáról papolnak állandóan...
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Kétlem, hogy Hornerék meg mernék tenni azt Kimivel amit sokak szerint megtesznek Webberrel. Bár az egész téma felesleges szvsz, mert szerintem egyáltalán nincs szabotálva Webber egyszerűen ennyivel jobb nála Vettel.Na egy Alonso-Kimi párost megnéznék a Ferrariban nagyon szívesen. Bár amilyen szépen bánt el Kimivel a Ferrari remélem még a puszta gondolat se fordul meg Kimi fejében. Menjen csak szépen a RedBullhoz és picsázza el a mezőnyt.FViktor93A Red Bull szerinted engedné neki a picsázást?
Komolyan kérdezem, nem kötekedésből.laccoo74
több mint 12 éve
Szerinted Kimit érdekelné ez? 😊Na egy Alonso-Kimi párost megnéznék a Ferrariban nagyon szívesen. Bár amilyen szépen bánt el Kimivel a Ferrari remélem még a puszta gondolat se fordul meg Kimi fejében. Menjen csak szépen a RedBullhoz és picsázza el a mezőnyt.FViktor93A Red Bull szerinted engedné neki a picsázást?
Komolyan kérdezem, nem kötekedésből.laccoo74
több mint 12 éve
Nem az RB azért igazolná le, hogy nehogy 1 futamot is nyerjen mert tudják, hogy Kimi csönben végig játszaná a másodhegedűs szerepet mint Webber. (Most ez komoly kérdés ? 😀 )Na egy Alonso-Kimi párost megnéznék a Ferrariban nagyon szívesen. Bár amilyen szépen bánt el Kimivel a Ferrari remélem még a puszta gondolat se fordul meg Kimi fejében. Menjen csak szépen a RedBullhoz és picsázza el a mezőnyt.FViktor93A Red Bull szerinted engedné neki a picsázást?
Komolyan kérdezem, nem kötekedésből.laccoo74
több mint 12 éve
Na egy Alonso-Kimi párost megnéznék a Ferrariban nagyon szívesen. Bár amilyen szépen bánt el Kimivel a Ferrari remélem még a puszta gondolat se fordul meg Kimi fejében. Menjen csak szépen a RedBullhoz és picsázza el a mezőnyt.FViktor93A Red Bull szerinted engedné neki a picsázást?
Komolyan kérdezem, nem kötekedésből.
több mint 12 éve
Na egy Alonso-Kimi párost megnéznék a Ferrariban nagyon szívesen. Bár amilyen szépen bánt el Kimivel a Ferrari remélem még a puszta gondolat se fordul meg Kimi fejében. Menjen csak szépen a RedBullhoz és picsázza el a mezőnyt.
több mint 12 éve
A Ferrari közben elvileg ajánlatot tett Raikonennek. Nyilván Massa helyett. Az is érdekes lenne, egy csapatban azzal aki miatt anno elküldtek...JayBVagy akár Alonso helyett ha már ő RB-be megy ?
Mellesleg nem hiszem, hogy idén Kimin kívül bárki mozogna nagy csapatok közül, nem tudom ki merné meglépni hogy átigazol aztán az új szabályok okán az új autója szarabb lesz mint a régi.
több mint 12 éve
A Ferrari közben elvileg ajánlatot tett Raikonennek. Nyilván Massa helyett. Az is érdekes lenne, egy csapatban azzal aki miatt anno elküldtek...
több mint 12 éve
Senna-Prost dolognál is keményebb lenne, ők gyűlölik és nem is tisztelik egymást. Egy RB 1-2 után azok az első kanyarok... Horner lába járhatna rendesen.JayBSzujó meg visíthatna, mint a leszúrt malac!
Legalább bebizonyíthatnák, hogy náluk tényleg nincs csapatutasítás.
Ami, amúgy nagyon-nagyon hihetően hangzik.
több mint 12 éve
Senna-Prost dolognál is keményebb lenne, ők gyűlölik és nem is tisztelik egymást. Egy RB 1-2 után azok az első kanyarok... Horner lába járhatna rendesen.
több mint 12 éve
A menedzsernek az a dolga, hogy cáfoljon, ködösítsen, amíg nincs a kezében egy mindkét fél által aláírt szerződés.Azon kívül, hogy a menedzser cáfolta és azt mondta csak a kis Sainz miatt volt ott.
Nincs kizárva ez a lehetőség sem.Ki tudja, mi zajlik a színfalak mögött?
A megkeresés tényét egyik fél sem cáfolta.laccoo74
Meglepődnék ha Alonso-Vettel valaha összejönne...Toca
Alonso ezzel a vassal a segge alatt NEM lesz világbajnok!
Vettel-Alonso páros, és melyik lenne a "lány"?
több mint 12 éve
Azon kívül, hogy a menedzser cáfolta és azt mondta csak a kis Sainz miatt volt ott.
Nincs kizárva ez a lehetőség sem.Ki tudja, mi zajlik a színfalak mögött?
A megkeresés tényét egyik fél sem cáfolta.laccoo74
Meglepődnék ha Alonso-Vettel valaha összejönne...

