Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 12 éve
Micsoda verseny lesz holnap! Ja nem.JayBSímán alvós verseny, lehet pihenni NFL-re.
több mint 12 éve
Az a durva üzenet a többi csapatnak!Kiszállok, sz@rok az egészre, a nyomomba se érhettek!
több mint 12 éve
Micsoda verseny lesz holnap! Ja nem.
több mint 12 éve
Hülkenberget tartják a legesélyesebbnek arra, hogy jövőre elfoglalja a Lotusnál Kimi megüresedett ülését.Hulkenberg , Massa duó nekem tetszene. Beáraznák egymást elég jól
Kimi nem tagadja, hogy egy szép zsíros összeggel tartozik neki a csapat.
Nikonak tartozik a Force India, a Sauber, és ezek szerint tartozni fog a Lotus is.
Szép remények!laccoo74
több mint 12 éve
A 600as géposztály kivételével olyan unalmasak voltak a hétvégi motorversenyek, hogy azt hittem: Forma 1-et nézek 😀 😀 😀
több mint 12 éve
Hülkenberget tartják a legesélyesebbnek arra, hogy jövőre elfoglalja a Lotusnál Kimi megüresedett ülését.Kimi nem tagadja, hogy egy szép zsíros összeggel tartozik neki a csapat.
Nikonak tartozik a Force India, a Sauber, és ezek szerint tartozni fog a Lotus is.
Szép remények!
több mint 12 éve
www.f1-live.hu/f1-hirek/honda-alonso-az-elso-valasztasunk-2015-re/De jó lenne 😀 Mindig is Honda fan voltam, nagyon jó lenne ez a páros nekem.
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
A Sutil üggyel teljesen képben vagyok, azt nem tudtam hogy a sértett Lotus fejes.ezért kellett egy évet kihagynia, felfüggesztett sitkót kapott érte, hamiltonnal azóta rühellik egymást pedig országos haverok voltak, még nyaralni is együtt jártak előtte... 😀 a másik kettő meg hülyeség szvsvzpeachÉn csak a két jobb pilótára reflektáltam, a harmadik ponton viszont felröhögtem mert nem tudtam 😀JayBSutil-lal 3 baj van a Lotussal kapcsolatban.Hülkenberg, Sutil. Bár Massa-t nehéz megítélni, simán benne van hogy tiszta lappal megint megközelíti a 2008-as önmagát de ha én lennék Bouiler én előbb választanám a két németet.JayBLotushoz mondj mar 2 jobb pilotat nala.TocaFelipe: We are negotiating with Lotus, Mclaren also contacted meWirtschaftsteillesz ebből egy elfekvő hely valami kis/közép csapatnál.Amadeus91
1. Saját csapattársát sem tudja elverni
2. Massánál nem jobb autó fejlesztő és nem is gyorsabb és még csak fiatalnak sem mondanám már
3. Éric Lux-ot sebesítette meg egy pezsgővel 2 éve aki egy Lotus fejesToca
több mint 12 éve
ezért kellett egy évet kihagynia, felfüggesztett sitkót kapott érte, hamiltonnal azóta rühellik egymást pedig országos haverok voltak, még nyaralni is együtt jártak előtte... 😀 a másik kettő meg hülyeség szvsvzÉn csak a két jobb pilótára reflektáltam, a harmadik ponton viszont felröhögtem mert nem tudtam 😀JayBSutil-lal 3 baj van a Lotussal kapcsolatban.Hülkenberg, Sutil. Bár Massa-t nehéz megítélni, simán benne van hogy tiszta lappal megint megközelíti a 2008-as önmagát de ha én lennék Bouiler én előbb választanám a két németet.JayBLotushoz mondj mar 2 jobb pilotat nala.TocaFelipe: We are negotiating with Lotus, Mclaren also contacted meWirtschaftsteillesz ebből egy elfekvő hely valami kis/közép csapatnál.Amadeus91
1. Saját csapattársát sem tudja elverni
2. Massánál nem jobb autó fejlesztő és nem is gyorsabb és még csak fiatalnak sem mondanám már
3. Éric Lux-ot sebesítette meg egy pezsgővel 2 éve aki egy Lotus fejesToca
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Én csak a két jobb pilótára reflektáltam, a harmadik ponton viszont felröhögtem mert nem tudtam 😀Sutil-lal 3 baj van a Lotussal kapcsolatban.Hülkenberg, Sutil. Bár Massa-t nehéz megítélni, simán benne van hogy tiszta lappal megint megközelíti a 2008-as önmagát de ha én lennék Bouiler én előbb választanám a két németet.JayBLotushoz mondj mar 2 jobb pilotat nala.TocaFelipe: We are negotiating with Lotus, Mclaren also contacted meWirtschaftsteillesz ebből egy elfekvő hely valami kis/közép csapatnál.Amadeus91
1. Saját csapattársát sem tudja elverni
2. Massánál nem jobb autó fejlesztő és nem is gyorsabb és még csak fiatalnak sem mondanám már
3. Éric Lux-ot sebesítette meg egy pezsgővel 2 éve aki egy Lotus fejesToca
több mint 12 éve
Sutil-lal 3 baj van a Lotussal kapcsolatban.Hülkenberg, Sutil. Bár Massa-t nehéz megítélni, simán benne van hogy tiszta lappal megint megközelíti a 2008-as önmagát de ha én lennék Bouiler én előbb választanám a két németet.JayBLotushoz mondj mar 2 jobb pilotat nala.TocaFelipe: We are negotiating with Lotus, Mclaren also contacted meWirtschaftsteillesz ebből egy elfekvő hely valami kis/közép csapatnál.Amadeus91
1. Saját csapattársát sem tudja elverni
2. Massánál nem jobb autó fejlesztő és nem is gyorsabb és még csak fiatalnak sem mondanám már
3. Éric Lux-ot sebesítette meg egy pezsgővel 2 éve aki egy Lotus fejes
több mint 12 éve
Ha valóban így van leírva, akkor szerintem arra gondol, hogy most két olyan pilóta fog a rendelkezésére állni, akik miatt KÁR, hogy nem dobta ki korábban a brazilt!
több mint 12 éve
Montezemolo: „Olyan versenyzőt akartam, akinek köszönhetően megbánással tekintek vissza Massára"Most ezt a mondatot rosszul fordították, vagy én nem értem? Megbánással tekint vissza Massára, mivel kapcsolatban?
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Hülkenberg a jövő egyik top pilótája lehet, ha kicsivel kevésbé lesz peches csapatválasztásügyileg.Total/Petrobras együtt lehetetlen.
több mint 12 éve
Hülkenberg, Sutil. Bár Massa-t nehéz megítélni, simán benne van hogy tiszta lappal megint megközelíti a 2008-as önmagát de ha én lennék Bouiler én előbb választanám a két németet.Lotushoz mondj mar 2 jobb pilotat nala.TocaFelipe: We are negotiating with Lotus, Mclaren also contacted meWirtschaftsteillesz ebből egy elfekvő hely valami kis/közép csapatnál.Amadeus91
több mint 12 éve
Lotushoz mondj mar 2 jobb pilotat nala.Felipe: We are negotiating with Lotus, Mclaren also contacted meWirtschaftsteillesz ebből egy elfekvő hely valami kis/közép csapatnál.Amadeus91
több mint 12 éve
Felipe: We are negotiating with Lotus, Mclaren also contacted meWirtschaftsteillesz ebből egy elfekvő hely valami kis/közép csapatnál.
több mint 12 éve
Meg mindig hangosan rohogok! 😀Felipe: We are negotiating with Lotus, Mclaren also contacted meWirtschaftsteilNincs tesztpilótájuk? 😀somoskovig
-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Felipe: We are negotiating with Lotus, Mclaren also contacted meWirtschaftsteilNincs tesztpilótájuk? 😀
több mint 12 éve
Felipe: We are negotiating with Lotus, Mclaren also contacted me
több mint 12 éve
Lowes - Sofouglu csata (supersport) és a csata utáni gratulációk. Real sportmanship.
több mint 12 éve

Valahogy nem látni az őszinte örömöt a két fiatalember arcán.
Van egy sanda gyanúm,😊 jövő ilyenkor még csúnyábban fognak egymásra nézni.😊
több mint 12 éve
sportgeza.hu/forma1/2013/09/12/sms-ben_dobta_a_ferrari_hulkenberget/
több mint 12 éve
Mellesleg a Mekinél nem voltak egyenlőek a feltételek...
