Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 247 — Axel Foley
Micsoda verseny lesz holnap! Ja nem.JayB
Símán alvós verseny, lehet pihenni NFL-re.

több mint 12 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Az a durva üzenet a többi csapatnak!
Kiszállok, sz@rok az egészre, a nyomomba se érhettek!
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Micsoda verseny lesz holnap! Ja nem.
több mint 12 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Az őrangyalának kinéz a béremelés.Idióta!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Hülkenberget tartják a legesélyesebbnek arra, hogy jövőre elfoglalja a Lotusnál Kimi megüresedett ülését.
Kimi nem tagadja, hogy egy szép zsíros összeggel tartozik neki a csapat.
Nikonak tartozik a Force India, a Sauber, és ezek szerint tartozni fog a Lotus is.
Szép remények!laccoo74
Hulkenberg , Massa duó nekem tetszene. Beáraznák egymást elég jól
több mint 12 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A 600as géposztály kivételével olyan unalmasak voltak a hétvégi motorversenyek, hogy azt hittem: Forma 1-et nézek 😀 😀 😀
több mint 12 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Hülkenberget tartják a legesélyesebbnek arra, hogy jövőre elfoglalja a Lotusnál Kimi megüresedett ülését.
Kimi nem tagadja, hogy egy szép zsíros összeggel tartozik neki a csapat.
Nikonak tartozik a Force India, a Sauber, és ezek szerint tartozni fog a Lotus is.
Szép remények!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
 www.f1-live.hu/f1-hirek/honda-alonso-az-elso-valasztasunk-2015-re/
De jó lenne 😀 Mindig is Honda fan voltam, nagyon jó lenne ez a páros nekem.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Felipe: We are negotiating with Lotus, Mclaren also contacted meWirtschaftsteil
lesz ebből egy elfekvő hely valami kis/közép csapatnál.Amadeus91
Lotushoz mondj mar 2 jobb pilotat nala.Toca
Hülkenberg, Sutil. Bár Massa-t nehéz megítélni, simán benne van hogy tiszta lappal megint megközelíti a 2008-as önmagát de ha én lennék Bouiler én előbb választanám a két németet.JayB
Sutil-lal 3 baj van a Lotussal kapcsolatban.
1. Saját csapattársát sem tudja elverni
2. Massánál nem jobb autó fejlesztő és nem is gyorsabb és még csak fiatalnak sem mondanám már
3. Éric Lux-ot sebesítette meg egy pezsgővel 2 éve aki egy Lotus fejesToca
Én csak a két jobb pilótára reflektáltam, a harmadik ponton viszont felröhögtem mert nem tudtam 😀JayB
ezért kellett egy évet kihagynia, felfüggesztett sitkót kapott érte, hamiltonnal azóta rühellik egymást pedig országos haverok voltak, még nyaralni is együtt jártak előtte... 😀 a másik kettő meg hülyeség szvsvzpeach
A Sutil üggyel teljesen képben vagyok, azt nem tudtam hogy a sértett Lotus fejes.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Felipe: We are negotiating with Lotus, Mclaren also contacted meWirtschaftsteil
lesz ebből egy elfekvő hely valami kis/közép csapatnál.Amadeus91
Lotushoz mondj mar 2 jobb pilotat nala.Toca
Hülkenberg, Sutil. Bár Massa-t nehéz megítélni, simán benne van hogy tiszta lappal megint megközelíti a 2008-as önmagát de ha én lennék Bouiler én előbb választanám a két németet.JayB
Sutil-lal 3 baj van a Lotussal kapcsolatban.
1. Saját csapattársát sem tudja elverni
2. Massánál nem jobb autó fejlesztő és nem is gyorsabb és még csak fiatalnak sem mondanám már
3. Éric Lux-ot sebesítette meg egy pezsgővel 2 éve aki egy Lotus fejesToca
Én csak a két jobb pilótára reflektáltam, a harmadik ponton viszont felröhögtem mert nem tudtam 😀JayB
ezért kellett egy évet kihagynia, felfüggesztett sitkót kapott érte, hamiltonnal azóta rühellik egymást pedig országos haverok voltak, még nyaralni is együtt jártak előtte... 😀 a másik kettő meg hülyeség szvsvz



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Felipe: We are negotiating with Lotus, Mclaren also contacted meWirtschaftsteil
lesz ebből egy elfekvő hely valami kis/közép csapatnál.Amadeus91
Lotushoz mondj mar 2 jobb pilotat nala.Toca
Hülkenberg, Sutil. Bár Massa-t nehéz megítélni, simán benne van hogy tiszta lappal megint megközelíti a 2008-as önmagát de ha én lennék Bouiler én előbb választanám a két németet.JayB
Sutil-lal 3 baj van a Lotussal kapcsolatban.
1. Saját csapattársát sem tudja elverni
2. Massánál nem jobb autó fejlesztő és nem is gyorsabb és még csak fiatalnak sem mondanám már
3. Éric Lux-ot sebesítette meg egy pezsgővel 2 éve aki egy Lotus fejesToca
Én csak a két jobb pilótára reflektáltam, a harmadik ponton viszont felröhögtem mert nem tudtam 😀
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Felipe: We are negotiating with Lotus, Mclaren also contacted meWirtschaftsteil
lesz ebből egy elfekvő hely valami kis/közép csapatnál.Amadeus91
Lotushoz mondj mar 2 jobb pilotat nala.Toca
Hülkenberg, Sutil. Bár Massa-t nehéz megítélni, simán benne van hogy tiszta lappal megint megközelíti a 2008-as önmagát de ha én lennék Bouiler én előbb választanám a két németet.JayB
Sutil-lal 3 baj van a Lotussal kapcsolatban.
1. Saját csapattársát sem tudja elverni
2. Massánál nem jobb autó fejlesztő és nem is gyorsabb és még csak fiatalnak sem mondanám már
3. Éric Lux-ot sebesítette meg egy pezsgővel 2 éve aki egy Lotus fejes
több mint 12 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ha valóban így van leírva, akkor szerintem arra gondol, hogy most két olyan pilóta fog a rendelkezésére állni, akik miatt KÁR, hogy nem dobta ki korábban a brazilt!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Montezemolo: „Olyan versenyzőt akartam, akinek köszönhetően megbánással tekintek vissza Massára"

Most ezt a mondatot rosszul fordították, vagy én nem értem? Megbánással tekint vissza Massára, mivel kapcsolatban?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Hülkenberg a jövő egyik top pilótája lehet, ha kicsivel kevésbé lesz peches csapatválasztásügyileg.
Total/Petrobras együtt lehetetlen.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Felipe: We are negotiating with Lotus, Mclaren also contacted meWirtschaftsteil
lesz ebből egy elfekvő hely valami kis/közép csapatnál.Amadeus91
Lotushoz mondj mar 2 jobb pilotat nala.Toca
Hülkenberg, Sutil. Bár Massa-t nehéz megítélni, simán benne van hogy tiszta lappal megint megközelíti a 2008-as önmagát de ha én lennék Bouiler én előbb választanám a két németet.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Felipe: We are negotiating with Lotus, Mclaren also contacted meWirtschaftsteil
lesz ebből egy elfekvő hely valami kis/közép csapatnál.Amadeus91
Lotushoz mondj mar 2 jobb pilotat nala.
több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Felipe: We are negotiating with Lotus, Mclaren also contacted meWirtschaftsteil
lesz ebből egy elfekvő hely valami kis/közép csapatnál.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Felipe: We are negotiating with Lotus, Mclaren also contacted meWirtschaftsteil
Nincs tesztpilótájuk? 😀somoskovig
Meg mindig hangosan rohogok! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Felipe: We are negotiating with Lotus, Mclaren also contacted meWirtschaftsteil
Nincs tesztpilótájuk? 😀

több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Felipe: We are negotiating with Lotus, Mclaren also contacted me
több mint 12 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Lowes - Sofouglu csata (supersport) és a csata utáni gratulációk. Real sportmanship.
több mint 12 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Valahogy nem látni az őszinte örömöt a két fiatalember arcán.
Van egy sanda gyanúm,😊 jövő ilyenkor még csúnyábban fognak egymásra nézni.😊
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
 sportgeza.hu/forma1/2013/09/12/sms-ben_dobta_a_ferrari_hulkenberget/
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Mellesleg a Mekinél nem voltak egyenlőek a feltételek...