Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 12 éve
Akkor ugyanarról beszélünk 😊 Van EGY rakéta, a többivel szemben....Pedig nekem meg pont az fura, hogy Webber mennyire hulla a verdával.NB2Ez a pálya egy kalap fos. Az előzések 90%-a köszönhető az eltérő gumiknak. Nem értem miért kell szenvedni a nézőknek egy ilyen versenyt, mikor ennél sokkal élvezetesebb pályák is vannak.És ez nem furcsa? Akikre ekkorát ver azok között a csapattársa is ott van (elvileg) ugyanolyan autóval. Azért nem ekkora zseni...apeszos
Vettel durván alázott, ha Alo-ék is kimennek cserélni majd egy perc az előnye😊NB2
több mint 12 éve
Pedig nekem meg pont az fura, hogy Webber mennyire hulla a verdával.Ez a pálya egy kalap fos. Az előzések 90%-a köszönhető az eltérő gumiknak. Nem értem miért kell szenvedni a nézőknek egy ilyen versenyt, mikor ennél sokkal élvezetesebb pályák is vannak.És ez nem furcsa? Akikre ekkorát ver azok között a csapattársa is ott van (elvileg) ugyanolyan autóval. Azért nem ekkora zseni...apeszos
Vettel durván alázott, ha Alo-ék is kimennek cserélni majd egy perc az előnye😊NB2
több mint 12 éve
Igen igen, csak az első hírek ezt nem így hozták le de ez az igazság.Webber kapott 10 rajthelyet a taxizásért. SZÁNALMAS Mennyire várhatja már a Lemans te jóég. Alonsot "csak" megrótták.JayBCsak megrovást kapott Webber is. De mivel ez már a 3. idén neki, ezért kapott büntit.Eazzy
több mint 12 éve
Webber kapott 10 rajthelyet a taxizásért. SZÁNALMAS Mennyire várhatja már a Lemans te jóég. Alonsot "csak" megrótták.JayBCsak megrovást kapott Webber is. De mivel ez már a 3. idén neki, ezért kapott büntit.
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Webber kapott 10 rajthelyet a taxizásért. SZÁNALMAS Mennyire várhatja már a Lemans te jóég. Alonsot "csak" megrótták.
több mint 12 éve
Ez a pálya egy kalap fos. Az előzések 90%-a köszönhető az eltérő gumiknak. Nem értem miért kell szenvedni a nézőknek egy ilyen versenyt, mikor ennél sokkal élvezetesebb pályák is vannak.És ez nem furcsa? Akikre ekkorát ver azok között a csapattársa is ott van (elvileg) ugyanolyan autóval. Azért nem ekkora zseni...
Vettel durván alázott, ha Alo-ék is kimennek cserélni majd egy perc az előnye😊NB2
több mint 12 éve
Ez a pálya egy kalap fos. Az előzések 90%-a köszönhető az eltérő gumiknak. Nem értem miért kell szenvedni a nézőknek egy ilyen versenyt, mikor ennél sokkal élvezetesebb pályák is vannak.Vettel durván alázott, ha Alo-ék is kimennek cserélni majd egy perc az előnye😊
több mint 12 éve
Azon gondolkodtam, hogy a Ferrari képes-e egyszer végre okos döntést hozni és igen. Egyébként mióta rájöttek hogy fejen is állhatnak akkor se tudják Vettelt megverni szépen hozzák is az Alonso 2.helyeket. Kimi meg hogy besunnyogott a 3.helyen.Be, nem gondoltam volna hogy nem kell kijönni.JayBNem értem Alonsot mért kellett kihozni SC alatt, hatalmas bukta így.JayBVégülis csak bejött.Eazzy
Jaj csak adjanak nekik jövőre olyan kocsit amivel Vettel közelébe lehetnek, nem érdekel , ha Vettel nyer csak legyen már csata , ne az hogy körönként 2 mp-t ver a mezőnyre.
Azért az is vicc hogy Webber autójában folyton elszáll valami Vettelébe meg semmi.
Riccardo meg elég tunya, de legalább versenyt csinált.
több mint 12 éve
Mekkora fütty koncert te jóóó ég 😀 Mekkora kontraszt ahogy éltetik Alo - Kimi kettőst.
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Alo viszi le Webbert. A hősök bazdmeg, nem a nyálgép fritz
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Be, nem gondoltam volna hogy nem kell kijönni.Nem értem Alonsot mért kellett kihozni SC alatt, hatalmas bukta így.JayBVégülis csak bejött.Eazzy
több mint 12 éve
Nem értem Alonsot mért kellett kihozni SC alatt, hatalmas bukta így.JayBVégülis csak bejött.
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Mindig csóró Webber, MINDIG!
több mint 12 éve
Webbert rendesen sajnálom már.
több mint 12 éve
Méltó befejezés...
több mint 12 éve
Szép volt Kimi!!! Kár hogy pont Button volt a szenvedő fél.
több mint 12 éve
Hopp, ez elég facepalm akkor. XDNem tagadom egyébként, kb. tényleg letojom sok éve, megnézem az eredményeket, meg pár versenyt, de ennyi. 😀
Akkor maradt a friss, hideg gumi indokom, az még jogos. 😀
több mint 12 éve
Nincs tankolás az F1-ben.Mert Vettel épp a boxból jött ki, vélhetően megnyomták üzemanyaggal is a kocsiját, míg Alonso emlékeim szerint jó pár körrel előtte volt kint a boxban, szóval jóval kevesebb üzemanyag lehet már a kocsijában.Vettel a megtankolt kocsival, még hideg gumikkal ver rá Alonsora 1,5 másodpercet Alonsora körönként, akinek azért már jelentősen könnyebb a kocsija és a gumija is teljesen jó.Mért könnyebb? 😐JayB
Stez
Bár lehet, hogy átaludtam, amíg Alonsot is kihozták a boxba és azért nem rémlik. 😊
Mindenesetre félelmetes, hogy még így is sima 1,5-2 másodperceket ver Vettel akár rá, akár bárkire.
Nonsense.Stez
több mint 12 éve
No offense de azt aludtad át hogy 2010 óta nincs tankolás 😀Mert Vettel épp a boxból jött ki, vélhetően megnyomták üzemanyaggal is a kocsiját, míg Alonso emlékeim szerint jó pár körrel előtte volt kint a boxban, szóval jóval kevesebb üzemanyag lehet már a kocsijában.Vettel a megtankolt kocsival, még hideg gumikkal ver rá Alonsora 1,5 másodpercet Alonsora körönként, akinek azért már jelentősen könnyebb a kocsija és a gumija is teljesen jó.Mért könnyebb? 😐JayB
Stez
Bár lehet, hogy átaludtam, amíg Alonsot is kihozták a boxba és azért nem rémlik. 😊
Mindenesetre félelmetes, hogy még így is sima 1,5-2 másodperceket ver Vettel akár rá, akár bárkire.
Nonsense.Stez
több mint 12 éve
Mer' Alonso nem olyan dagi.. 😛 😀Vettel a megtankolt kocsival, még hideg gumikkal ver rá Alonsora 1,5 másodpercet Alonsora körönként, akinek azért már jelentősen könnyebb a kocsija és a gumija is teljesen jó.Mért könnyebb? 😐JayB
Stez
több mint 12 éve
Vettel a megtankolt kocsival, még hideg gumikkal ver rá Alonsora 1,5 másodpercet Alonsora körönként, akinek azért már jelentősen könnyebb a kocsija és a gumija is teljesen jó.Mért könnyebb? 😐
Stez
több mint 12 éve
Vettel a megtankolt kocsival, még hideg gumikkal ver rá Alonsora 1,5 másodpercet körönként, akinek azért már jelentősen könnyebb a kocsija és a gumija is teljesen jó.Vicces.
Csak elérkeznek a néhány évvel ezelőtti Ferraris idők.
Sosem volt bajom Schumival, de azoknál unalmasabb évek nem nagyon voltak ebben a sportban.
több mint 12 éve
Nem értem Alonsot mért kellett kihozni SC alatt, hatalmas bukta így.
több mint 12 éve
Nem viccből hallod évek óta azt a TV-ben, hogy "a Red Bull szááárnyakat aaad"!
több mint 12 éve
Nehéz elhinnem, hogy nincs valami suskus az autójában. Körönként majd 3(!!)mp, de kettő felett mindíg van... fura.