Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez a pálya egy kalap fos. Az előzések 90%-a köszönhető az eltérő gumiknak. Nem értem miért kell szenvedni a nézőknek egy ilyen versenyt, mikor ennél sokkal élvezetesebb pályák is vannak.
Vettel durván alázott, ha Alo-ék is kimennek cserélni majd egy perc az előnye😊NB2
És ez nem furcsa? Akikre ekkorát ver azok között a csapattársa is ott van (elvileg) ugyanolyan autóval. Azért nem ekkora zseni...apeszos
Pedig nekem meg pont az fura, hogy Webber mennyire hulla a verdával.NB2
Akkor ugyanarról beszélünk 😊 Van EGY rakéta, a többivel szemben....
több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
Ez a pálya egy kalap fos. Az előzések 90%-a köszönhető az eltérő gumiknak. Nem értem miért kell szenvedni a nézőknek egy ilyen versenyt, mikor ennél sokkal élvezetesebb pályák is vannak.
Vettel durván alázott, ha Alo-ék is kimennek cserélni majd egy perc az előnye😊NB2
És ez nem furcsa? Akikre ekkorát ver azok között a csapattársa is ott van (elvileg) ugyanolyan autóval. Azért nem ekkora zseni...apeszos
Pedig nekem meg pont az fura, hogy Webber mennyire hulla a verdával.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Webber kapott 10 rajthelyet a taxizásért. SZÁNALMAS Mennyire várhatja már a Lemans te jóég. Alonsot "csak" megrótták.JayB
Csak megrovást kapott Webber is. De mivel ez már a 3. idén neki, ezért kapott büntit.Eazzy
Igen igen, csak az első hírek ezt nem így hozták le de ez az igazság.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Webber kapott 10 rajthelyet a taxizásért. SZÁNALMAS Mennyire várhatja már a Lemans te jóég. Alonsot "csak" megrótták.JayB
Csak megrovást kapott Webber is. De mivel ez már a 3. idén neki, ezért kapott büntit.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Webber kapott 10 rajthelyet a taxizásért. SZÁNALMAS Mennyire várhatja már a Lemans te jóég. Alonsot "csak" megrótták.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez a pálya egy kalap fos. Az előzések 90%-a köszönhető az eltérő gumiknak. Nem értem miért kell szenvedni a nézőknek egy ilyen versenyt, mikor ennél sokkal élvezetesebb pályák is vannak.
Vettel durván alázott, ha Alo-ék is kimennek cserélni majd egy perc az előnye😊NB2
És ez nem furcsa? Akikre ekkorát ver azok között a csapattársa is ott van (elvileg) ugyanolyan autóval. Azért nem ekkora zseni...
több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
Ez a pálya egy kalap fos. Az előzések 90%-a köszönhető az eltérő gumiknak. Nem értem miért kell szenvedni a nézőknek egy ilyen versenyt, mikor ennél sokkal élvezetesebb pályák is vannak.
Vettel durván alázott, ha Alo-ék is kimennek cserélni majd egy perc az előnye😊
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Nem értem Alonsot mért kellett kihozni SC alatt, hatalmas bukta így.JayB
Végülis csak bejött.Eazzy
Be, nem gondoltam volna hogy nem kell kijönni.JayB
Azon gondolkodtam, hogy a Ferrari képes-e egyszer végre okos döntést hozni és igen. Egyébként mióta rájöttek hogy fejen is állhatnak akkor se tudják Vettelt megverni szépen hozzák is az Alonso 2.helyeket. Kimi meg hogy besunnyogott a 3.helyen.
Jaj csak adjanak nekik jövőre olyan kocsit amivel Vettel közelébe lehetnek, nem érdekel , ha Vettel nyer csak legyen már csata , ne az hogy körönként 2 mp-t ver a mezőnyre.
Azért az is vicc hogy Webber autójában folyton elszáll valami Vettelébe meg semmi.
Riccardo meg elég tunya, de legalább versenyt csinált.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Mekkora fütty koncert te jóóó ég 😀 Mekkora kontraszt ahogy éltetik Alo - Kimi kettőst.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Alo viszi le Webbert. A hősök bazdmeg, nem a nyálgép fritz

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Nem értem Alonsot mért kellett kihozni SC alatt, hatalmas bukta így.JayB
Végülis csak bejött.Eazzy
Be, nem gondoltam volna hogy nem kell kijönni.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Nem értem Alonsot mért kellett kihozni SC alatt, hatalmas bukta így.JayB
Végülis csak bejött.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Mindig csóró Webber, MINDIG!
több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Webbert rendesen sajnálom már.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Méltó befejezés...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép volt Kimi!!! Kár hogy pont Button volt a szenvedő fél.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
Hopp, ez elég facepalm akkor. XD
Nem tagadom egyébként, kb. tényleg letojom sok éve, megnézem az eredményeket, meg pár versenyt, de ennyi. 😀
Akkor maradt a friss, hideg gumi indokom, az még jogos. 😀

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Vettel a megtankolt kocsival, még hideg gumikkal ver rá Alonsora 1,5 másodpercet Alonsora körönként, akinek azért már jelentősen könnyebb a kocsija és a gumija is teljesen jó.
Stez
Mért könnyebb? 😐JayB
Mert Vettel épp a boxból jött ki, vélhetően megnyomták üzemanyaggal is a kocsiját, míg Alonso emlékeim szerint jó pár körrel előtte volt kint a boxban, szóval jóval kevesebb üzemanyag lehet már a kocsijában.
Bár lehet, hogy átaludtam, amíg Alonsot is kihozták a boxba és azért nem rémlik. 😊
Mindenesetre félelmetes, hogy még így is sima 1,5-2 másodperceket ver Vettel akár rá, akár bárkire.
Nonsense.Stez
Nincs tankolás az F1-ben.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Vettel a megtankolt kocsival, még hideg gumikkal ver rá Alonsora 1,5 másodpercet Alonsora körönként, akinek azért már jelentősen könnyebb a kocsija és a gumija is teljesen jó.
Stez
Mért könnyebb? 😐JayB
Mert Vettel épp a boxból jött ki, vélhetően megnyomták üzemanyaggal is a kocsiját, míg Alonso emlékeim szerint jó pár körrel előtte volt kint a boxban, szóval jóval kevesebb üzemanyag lehet már a kocsijában.
Bár lehet, hogy átaludtam, amíg Alonsot is kihozták a boxba és azért nem rémlik. 😊
Mindenesetre félelmetes, hogy még így is sima 1,5-2 másodperceket ver Vettel akár rá, akár bárkire.
Nonsense.Stez
No offense de azt aludtad át hogy 2010 óta nincs tankolás 😀
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Vettel a megtankolt kocsival, még hideg gumikkal ver rá Alonsora 1,5 másodpercet Alonsora körönként, akinek azért már jelentősen könnyebb a kocsija és a gumija is teljesen jó.
Stez
Mért könnyebb? 😐JayB
Mer' Alonso nem olyan dagi.. 😛 😀
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Vettel a megtankolt kocsival, még hideg gumikkal ver rá Alonsora 1,5 másodpercet Alonsora körönként, akinek azért már jelentősen könnyebb a kocsija és a gumija is teljesen jó.
Stez
Mért könnyebb? 😐
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
Vettel a megtankolt kocsival, még hideg gumikkal ver rá Alonsora 1,5 másodpercet körönként, akinek azért már jelentősen könnyebb a kocsija és a gumija is teljesen jó.
Vicces.
Csak elérkeznek a néhány évvel ezelőtti Ferraris idők.
Sosem volt bajom Schumival, de azoknál unalmasabb évek nem nagyon voltak ebben a sportban.

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Nem értem Alonsot mért kellett kihozni SC alatt, hatalmas bukta így.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem viccből hallod évek óta azt a TV-ben, hogy "a Red Bull szááárnyakat aaad"!

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nehéz elhinnem, hogy nincs valami suskus az autójában. Körönként majd 3(!!)mp, de kettő felett mindíg van... fura.