Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 12 éve
Vettel repül.
több mint 12 éve
Au, 5 másodpercre bevágták a szurkolókat és mindegyik ásítozott és félig aludt.Bezony, a SC is felkavarta a dolgokat, így most rohadt jó verseny lesz. Ja, nem.
több mint 12 éve
A sportág szégyene, egy baleset kell ahhoz; hogy az emberek felemeljék a párnából a fejüket. Már a kommentátorok is szarrá unták magukat. Most is lesz kb két izgalmas kör aztán vonatozás.
több mint 12 éve
nekem tetszett, ahogy Hulk és Perez gyepálta egymást.Miért is?csi7710 kör 7mp előny. Stream kilőve. Nézze aki mazochista.Eazzypedig most kifejezetten jóAmadeus91
több mint 12 éve
Miért is?10 kör 7mp előny. Stream kilőve. Nézze aki mazochista.Eazzypedig most kifejezetten jóAmadeus91
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
na, Safety Car.Jaja, ez most tényleg jó.10 kör 7mp előny. Stream kilőve. Nézze aki mazochista.Eazzypedig most kifejezetten jóAmadeus91
Amennyiben a délutáni sziesztát tervezed, ez biztos segít az elalvásban. Vagy ha szeretsz ülve, a TV előtt aludni.
Mert egyébként siralmas.Stez
több mint 12 éve
Bazeg mit üvöltenek, mint ha Vettel ment volna a falnak. 😀De mondom, unalmas futam, Ricciardo el is aludt. 😀
több mint 12 éve
Jaja, ez most tényleg jó.10 kör 7mp előny. Stream kilőve. Nézze aki mazochista.Eazzypedig most kifejezetten jóAmadeus91
Amennyiben a délutáni sziesztát tervezed, ez biztos segít az elalvásban. Vagy ha szeretsz ülve, a TV előtt aludni.
Mert egyébként siralmas.
több mint 12 éve
"WHAT?" - HulkAmadeus91Hát megértem... Mégis mit csinálhatott volna, hogy a pályán maradjon? Ráhúzza Perezre -> ütközés, így is összeértek. Ha fékez akkor is jó esélye lett volna, hogy összemennek...
több mint 12 éve
Az általam követett sportok közül jelenleg a Forma1 a legunalmasabb. Aludtam is a rajt után 15kört. Semmi változás nem történt...
több mint 12 éve
"WHAT?" - Hulk
több mint 12 éve
10 kör 7mp előny. Stream kilőve. Nézze aki mazochista.Eazzypedig most kifejezetten jó
több mint 12 éve
10 kör 7mp előny. Stream kilőve. Nézze aki mazochista.
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
catattack
3 520
Müller a kurva anyád!
több mint 12 éve
catattack
3 520
Monteiro okos volt!
több mint 12 éve
Norbi!
több mint 12 éve
Nem csak rajta múlott, szinte biztos, hogy a csapat döntése volt, ráadásul ez volt logikus. Semmi nem utalt arra, hogy akár csak megközelíteni meg tudják, ráadásul így egy szett gumit is megspórolt a versenyre, ami a keverékek közti különbséget nézve még talán akkor is megérné, ha nem első helyről, hanem 2-3-ról indulna.Nem , ilyenkor egy nem nagyképű köcsög, beül az autójába kifut utolsónak azt ha látja hogy nem verik meg akkor lassít azt bemegy. Ő meg önelégült mosollyal kiszáll a kocsijába. Geci nagy mákja volt hogy nem kapott ki ez látszott is rajta.TocaNB2laccoo74Toca
De amúgy sem hiszem, hogy sok versenyző ebben a helyzetben még kiment volna. (Hamilton/ Raikonen talán igen, Alonso kétlem)
sportgeza.hu/forma1/2013/09/21/kerekcseres_idobuntetes_a_forma-1-ben/Végre néhány jó szabályváltoztatás. És így kisebb vétségekért olyan büntetéseket is ki lehet osztani, ami nem teszi automatikusan tönkre valaki versenyét.
Érdekes lesz.Toca
A fiatal pilótáknak a "teszt" szintén pozitívum. Arra már inkább kíváncsi vagyok, hogy hányan élnek majd a lehetőséggel, mert azt sehol nem írják, hogy újabb szett gumit is kapnak a fél órára és akkor sok csapat inkább spórolni fog velük.
több mint 12 éve
Nem , ilyenkor egy nem nagyképű köcsög, beül az autójába kifut utolsónak azt ha látja hogy nem verik meg akkor lassít azt bemegy. Ő meg önelégült mosollyal kiszáll a kocsijába. Geci nagy mákja volt hogy nem kapott ki ez látszott is rajta.Te láttad is az edzést?😊 A q2-ben és a q3-ban olyan időt rittyentett, amihez a többieknek közük nem volt. ÉN is kiszálltam volna. Ha mondjuk marad és fut még egy gyors kört és megint megveri őket 8 tizeddel akkor meg az lett volna a baj.Az a durva üzenet a többi csapatnak!Annyira reménykedtem, hogy beszopja ez a tetű nagyképű fasz a ribanc csapatával együtt ,de sajna nem volt szerencséje Niconak belehibázott 2x a körébe kis piciket...
Kiszállok, sz@rok az egészre, a nyomomba se érhettek!laccoo74
Ezek után mondja azt valaki hogy nem nagyképűsködik amikor milyen arccal szállt ki az autóból. Rosberg rajtolná le azt tenné fel a falra.Toca
Inkább holnap reggel drukkoljunk Norbinak! Ebben legalább egyetért a topik😊NB2
több mint 12 éve
Te láttad is az edzést?😊 A q2-ben és a q3-ban olyan időt rittyentett, amihez a többieknek közük nem volt. ÉN is kiszálltam volna. Ha mondjuk marad és fut még egy gyors kört és megint megveri őket 8 tizeddel akkor meg az lett volna a baj.Az a durva üzenet a többi csapatnak!Annyira reménykedtem, hogy beszopja ez a tetű nagyképű fasz a ribanc csapatával együtt ,de sajna nem volt szerencséje Niconak belehibázott 2x a körébe kis piciket...
Kiszállok, sz@rok az egészre, a nyomomba se érhettek!laccoo74
Ezek után mondja azt valaki hogy nem nagyképűsködik amikor milyen arccal szállt ki az autóból. Rosberg rajtolná le azt tenné fel a falra.Toca
Inkább holnap reggel drukkoljunk Norbinak! Ebben legalább egyetért a topik😊
több mint 12 éve
sportgeza.hu/forma1/2013/09/21/kerekcseres_idobuntetes_a_forma-1-ben/Érdekes lesz.
több mint 12 éve
Az a durva üzenet a többi csapatnak!Annyira reménykedtem, hogy beszopja ez a tetű nagyképű fasz a ribanc csapatával együtt ,de sajna nem volt szerencséje Niconak belehibázott 2x a körébe kis piciket...
Kiszállok, sz@rok az egészre, a nyomomba se érhettek!laccoo74
Ezek után mondja azt valaki hogy nem nagyképűsködik amikor milyen arccal szállt ki az autóból. Rosberg rajtolná le azt tenné fel a falra.
több mint 12 éve
Vettel fal->safety car, izgalmak dögivel 😀 amúgy nico+grosjean kombóban bìzók h nem hadják h simán elforduljon.... a rush után szar volt ezt nézni 😀
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...