Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Gp3
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 247 — Axel Foley
Vettel autója repül.

több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Vettel repül.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
Au, 5 másodpercre bevágták a szurkolókat és mindegyik ásítozott és félig aludt.
Bezony, a SC is felkavarta a dolgokat, így most rohadt jó verseny lesz. Ja, nem.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 247 — Axel Foley
A sportág szégyene, egy baleset kell ahhoz; hogy az emberek felemeljék a párnából a fejüket. Már a kommentátorok is szarrá unták magukat. Most is lesz kb két izgalmas kör aztán vonatozás.

több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
10 kör 7mp előny. Stream kilőve. Nézze aki mazochista.Eazzy
pedig most kifejezetten jóAmadeus91
Miért is?csi77
nekem tetszett, ahogy Hulk és Perez gyepálta egymást.
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
10 kör 7mp előny. Stream kilőve. Nézze aki mazochista.Eazzy
pedig most kifejezetten jóAmadeus91
Miért is?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
10 kör 7mp előny. Stream kilőve. Nézze aki mazochista.Eazzy
pedig most kifejezetten jóAmadeus91
Jaja, ez most tényleg jó.
Amennyiben a délutáni sziesztát tervezed, ez biztos segít az elalvásban. Vagy ha szeretsz ülve, a TV előtt aludni.
Mert egyébként siralmas.Stez
na, Safety Car.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
Bazeg mit üvöltenek, mint ha Vettel ment volna a falnak. 😀
De mondom, unalmas futam, Ricciardo el is aludt. 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
10 kör 7mp előny. Stream kilőve. Nézze aki mazochista.Eazzy
pedig most kifejezetten jóAmadeus91
Jaja, ez most tényleg jó.
Amennyiben a délutáni sziesztát tervezed, ez biztos segít az elalvásban. Vagy ha szeretsz ülve, a TV előtt aludni.
Mert egyébként siralmas.

több mint 12 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman
"WHAT?" - HulkAmadeus91
Hát megértem... Mégis mit csinálhatott volna, hogy a pályán maradjon? Ráhúzza Perezre -> ütközés, így is összeértek. Ha fékez akkor is jó esélye lett volna, hogy összemennek...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 247 — Axel Foley
Az általam követett sportok közül jelenleg a Forma1 a legunalmasabb. Aludtam is a rajt után 15kört. Semmi változás nem történt...

több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
"WHAT?" - Hulk
több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
10 kör 7mp előny. Stream kilőve. Nézze aki mazochista.Eazzy
pedig most kifejezetten jó
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
10 kör 7mp előny. Stream kilőve. Nézze aki mazochista.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
catattack 3 520
Müller a kurva anyád!
több mint 12 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman
 tv.eurosport.no/wtcc/suzuka/2013/tv-videos_vid295373.shtml

Szép volt Norbi!
több mint 12 éve
catattack 3 520
Monteiro okos volt!
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Norbi!
több mint 12 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman
laccoo74
Toca
NB2
Nem , ilyenkor egy nem nagyképű köcsög, beül az autójába kifut utolsónak azt ha látja hogy nem verik meg akkor lassít azt bemegy. Ő meg önelégült mosollyal kiszáll a kocsijába. Geci nagy mákja volt hogy nem kapott ki ez látszott is rajta.Toca
Nem csak rajta múlott, szinte biztos, hogy a csapat döntése volt, ráadásul ez volt logikus. Semmi nem utalt arra, hogy akár csak megközelíteni meg tudják, ráadásul így egy szett gumit is megspórolt a versenyre, ami a keverékek közti különbséget nézve még talán akkor is megérné, ha nem első helyről, hanem 2-3-ról indulna.

De amúgy sem hiszem, hogy sok versenyző ebben a helyzetben még kiment volna. (Hamilton/ Raikonen talán igen, Alonso kétlem)

 sportgeza.hu/forma1/2013/09/21/kerekcseres_idobuntetes_a_forma-1-ben/
Érdekes lesz.Toca
Végre néhány jó szabályváltoztatás. És így kisebb vétségekért olyan büntetéseket is ki lehet osztani, ami nem teszi automatikusan tönkre valaki versenyét.
A fiatal pilótáknak a "teszt" szintén pozitívum. Arra már inkább kíváncsi vagyok, hogy hányan élnek majd a lehetőséggel, mert azt sehol nem írják, hogy újabb szett gumit is kapnak a fél órára és akkor sok csapat inkább spórolni fog velük.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Az a durva üzenet a többi csapatnak!
Kiszállok, sz@rok az egészre, a nyomomba se érhettek!laccoo74
Annyira reménykedtem, hogy beszopja ez a tetű nagyképű fasz a ribanc csapatával együtt ,de sajna nem volt szerencséje Niconak belehibázott 2x a körébe kis piciket...
Ezek után mondja azt valaki hogy nem nagyképűsködik amikor milyen arccal szállt ki az autóból. Rosberg rajtolná le azt tenné fel a falra.Toca
Te láttad is az edzést?😊 A q2-ben és a q3-ban olyan időt rittyentett, amihez a többieknek közük nem volt. ÉN is kiszálltam volna. Ha mondjuk marad és fut még egy gyors kört és megint megveri őket 8 tizeddel akkor meg az lett volna a baj.
Inkább holnap reggel drukkoljunk Norbinak! Ebben legalább egyetért a topik😊NB2
Nem , ilyenkor egy nem nagyképű köcsög, beül az autójába kifut utolsónak azt ha látja hogy nem verik meg akkor lassít azt bemegy. Ő meg önelégült mosollyal kiszáll a kocsijába. Geci nagy mákja volt hogy nem kapott ki ez látszott is rajta.
több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
Az a durva üzenet a többi csapatnak!
Kiszállok, sz@rok az egészre, a nyomomba se érhettek!laccoo74
Annyira reménykedtem, hogy beszopja ez a tetű nagyképű fasz a ribanc csapatával együtt ,de sajna nem volt szerencséje Niconak belehibázott 2x a körébe kis piciket...
Ezek után mondja azt valaki hogy nem nagyképűsködik amikor milyen arccal szállt ki az autóból. Rosberg rajtolná le azt tenné fel a falra.Toca
Te láttad is az edzést?😊 A q2-ben és a q3-ban olyan időt rittyentett, amihez a többieknek közük nem volt. ÉN is kiszálltam volna. Ha mondjuk marad és fut még egy gyors kört és megint megveri őket 8 tizeddel akkor meg az lett volna a baj.
Inkább holnap reggel drukkoljunk Norbinak! Ebben legalább egyetért a topik😊
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
 sportgeza.hu/forma1/2013/09/21/kerekcseres_idobuntetes_a_forma-1-ben/
Érdekes lesz.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Az a durva üzenet a többi csapatnak!
Kiszállok, sz@rok az egészre, a nyomomba se érhettek!laccoo74
Annyira reménykedtem, hogy beszopja ez a tetű nagyképű fasz a ribanc csapatával együtt ,de sajna nem volt szerencséje Niconak belehibázott 2x a körébe kis piciket...
Ezek után mondja azt valaki hogy nem nagyképűsködik amikor milyen arccal szállt ki az autóból. Rosberg rajtolná le azt tenné fel a falra.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Vettel fal->safety car, izgalmak dögivel 😀 amúgy nico+grosjean kombóban bìzók h nem hadják h simán elforduljon.... a rush után szar volt ezt nézni 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...