Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 15 éve
Én ezt úgy mondtam hogy Webbert sokkal kevésbé csípem mint Hamit. 😊Most megmondom, hogy Alonso világbajnok lesz idén. Én meg akkor fogom itt hagyni örökre az F1et 😀FViktor93No, ugyan mé? Nézd Kubicát, VERSENYEZ!
Lett volna még ott hely Webbernek de nem volt akkora dolog hogy ezért kivegyék.JayBAzért ha fordítva lett volna, most mindenki az angol fejét követelné.. 😛apeszos
több mint 15 éve
Kubica felébresztett 😊
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
Annyira megy Alonsonak a mázlivonata ma is, hogy törvényszerű, hogy behúzza.Most megmondom, hogy Alonso világbajnok lesz idén. Én meg akkor fogom itt hagyni örökre az F1et 😀FViktor93No, ugyan mé? Nézd Kubicát, VERSENYEZ!apeszos
több mint 15 éve
Most megmondom, hogy Alonso világbajnok lesz idén. Én meg akkor fogom itt hagyni örökre az F1et 😀FViktor93+1
több mint 15 éve
Most megmondom, hogy Alonso világbajnok lesz idén. Én meg akkor fogom itt hagyni örökre az F1et 😀FViktor93No, ugyan mé? Nézd Kubicát, VERSENYEZ!
Lett volna még ott hely Webbernek de nem volt akkora dolog hogy ezért kivegyék.JayBAzért ha fordítva lett volna, most mindenki az angol fejét követelné.. 😛
több mint 15 éve
Most megmondom, hogy Alonso világbajnok lesz idén. Én meg akkor fogom itt hagyni örökre az F1et 😀
több mint 15 éve
Szerintem jó döntést hoztak.Lett volna még ott hely Webbernek de nem volt akkora dolog hogy ezért kivegyék. Persze rohadt boldog lettem volna, akkor Alonso vezetné a vb-t 😛
Tényleg lassan fogynak a körök. 😊xrace77
több mint 15 éve
Ez a beszéd. Miss Czollner nagy levegőt vett.... Belélegez, kifúj, belélegez, kifúj....
több mint 15 éve
De kurva hosszú verseny ez, intsék már le 😊
több mint 15 éve
Na ja, Mr. Torpedó... De bármennyire is "szeretem" Gyula vitézt, akkor sem kéne büntetni....Nincs több helye Webbernek.... Fék nincs az autón?apeszosfékkel is beleszállt volna...H_Marko
több mint 15 éve
Nincs több helye Webbernek.... Fék nincs az autón?apeszosfékkel is beleszállt volna...
több mint 15 éve
NA ez érdekes szitu volt😊)
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 15 éve
Nincs több helye Webbernek.... Fék nincs az autón?
több mint 15 éve
ebből büntetés lesz... 😕H_Markoaz faszság lenne mert akkor a többit is meg lehetett volna büntetni....
több mint 15 éve
Gyorsan, orvost!!!! 😀
több mint 15 éve
kitették a Cipészt 😀 😂wow ez szép volt 😀
több mint 15 éve
Gyulának megvan az új szerelme... 😀xrace77Már többszörös orgazmusa volt, lassan monitort kellene cserélni előtte... 😀
"Webbert várjuk, mert az az érdekes.." 😀
több mint 15 éve
Gyulának megvan az új szerelme... 😀
több mint 15 éve
Gyula, ne remegj mááár...
több mint 15 éve
Lesz itt még buli... nem kő esőőőő...