Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 3 éve
dawyd728 3 695
Közben Ducatik bealázták a mezőnyt a rajtnál.
több mint 3 éve
dawyd728 3 695
Miután tisztázták mi a szabály, utána ahhoz kell idomulni. Red Bull volt a hülye, h nem szóltak korábban Verstappennek, h szabad úgy menni. Ha már tisztáztatták mi a szabály, akkor nem lehet kívül előzni.
A többi púder.
dawyd728
Egész hétvégén nem lehetett ott menni, mi az hogy szabad úgy menni? Azért lehetett, mert a versenyigazgatás bealudt, aztán csak a sokadik után szóltak.
Vito
Ha a versenyirányítás bealszik, ha egy kompetens csapat vagy, akkor legkésőbb 3 szélesítés után szólsz, szabálytalan skacok amit egyesek csinálnak.
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
Őszintén én leszarom hogy hogyan nyer Hamilton. Minden kedvenc csapatom/játékosom/pilótám fos szar szerencsétlen. Lajosban központosult ez az energia. Deal with it 😊
Heisman
inkább központosuljon a broncosban idén azt mondom. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
dawyd728 3 695
Egyébként Verstappen azért előzött ott, mert Hamilton előtte kicsúszott, így ott tudott előzni. Utána esélye se volt, szóval valószínűleg hiába várt volna, ott kellett megcsinálnia.

Azért Hamiltont kedveli Fortuna...
somoskovig
Miért?
Pályán kívül ér előzni?
dawyd728
Hamilton 56szor ment ott abban a kanyarban. Verstappen megelőzi, egyből megy a sírás.
shawnka
Nem érted a különbséget?
dawyd728
Szerintem jobban értem, mint gondolnád. A visszaengedés volt főleg faszsag, ebbe a Red bullnak utólag bele kellett volna pont emiatt állnia.

Michelisz jól magyarázta el.
shawnka
Miután tisztázták mi a szabály, utána ahhoz kell idomulni. Red Bull volt a hülye, h nem szóltak korábban Verstappennek, h szabad úgy menni. Ha már tisztáztatták mi a szabály, akkor nem lehet kívül előzni.
A többi púder.
dawyd728
A szabályt amúgy nem a versenyen tisztázták, Hamilton még se idomult hozzá, szóval érdekes ezzel védeni. 😀
Jughead
Mert Hamiltonon kívül senki nem ment kívül a fél versenyen keresztül. Vicces vagy.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Itt fordítva van a négerezés.
Ő a társadalom elitje, neki mindent lehet.
A többiek az alattvalók akik kiszolgálják es csináljak a cirkuszt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 003 — Lucas Scott
Én simán megóvnám a red bull helyében a folyamatos szabálytalan pályaelhagyást. Veszíteni nem veszíthetnek semmit.
eaglesmcnabb
Merci ellen óvni olyan mint a GB ellen birozni. Lehet, jogos, de minek.
Toca
Ami miatt a merci és Hami elkepesztoen unszimpatikus h folyamatosan megsértik a szabályokat és mikor ritkán megbüntetik őket akkor állandóan megy a rinya meg a nem értés h miért. Plusz ha vki ugyanazt csinálja mint ok akkor meg egyből sírnak h a másikat büntessék meg.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
dawyd728 3 695
Egyértelmű volt már az előzésnél, hogy levágta a pályát.
Kampman
És? Végig vittem volna aztán ha megbüntetik akkor lerakom a videót h akkor annyiszor a hamiltont is
csebi
Nem nézem már egy ideje rendszeresen az F1-et, de szerintem a "másik is csalt" érvet nem nagyon szokták elfogadni.
Kampman
Tehát ugyanazért a dologért rendben van szted h egyiket megbüntetik utólag másikat meg nem. Gratulálok
csebi
Nem ugyanazért. Előzni nem előzött Hamilton kívül. Még a rádiózás előtt sem.
dawyd728
Mindkettő elhagyta a pályát? Igen, ugyanaz.
csebi
Nem. Te is tudod, csak jó kekeckedni.
dawyd728
Tehát Hamilton egyszer sem hagyta el a pályát?
csebi
Hányszor tudsz példát mondani arról, h pályán kívül legális lett volna előzni?
Ellenben hányszor volt már arra példa, h x-szer lehet elhagyni itt vagy ott a pályát utána ilyen vagy olyan büntetésre számíthat az illető.

Itt pont az volt, h fél versenyt úgy mente végig Hamilton, h elvileg szabálytalan. Azért lehet szapulni, az FIA-t, h miért engedték addig. Ettől még, ha szóltak volna neki a 10. körben, onnantól alkalmazkodott volna. Nem szóltak. Nem tudom miért, de nem szóltak. Ha egy versenyen azt látod ellenfélként, h a másik szerinted szabálytalan, akkor az első alkalommal figyelmezteted a versenybírót. Ha csak a verseny 2/-3-nál, akkor te vagy a mulya. Jelesül a Red Bull. Viszont, ha tisztázzák, h így nem. Akkor onnantól nincs olyan, h 1x előzés közben lécci-lécci nekem szabadjon.
több mint 3 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Én simán megóvnám a red bull helyében a folyamatos szabálytalan pályaelhagyást. Veszíteni nem veszíthetnek semmit.
eaglesmcnabb
És ha hihetünk a Netflix is a cunt-nak, akkor Christy Horner ebbül él 😅
Reméljük meg is teszi most is.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Én simán megóvnám a red bull helyében a folyamatos szabálytalan pályaelhagyást. Veszíteni nem veszíthetnek semmit.
eaglesmcnabb
Merci ellen óvni olyan mint a GB ellen birozni. Lehet, jogos, de minek.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Igen, ez a lényeg.
Elragadta a hév, előzött, ahol tudott, aztán rájött, hogy ez necces, és visszaengedte.
Sobri Jóska
Nem.
Szóltak neki.
Eazzy
Mit? És ki?
Csak hang nélkül néztem.
Sobri Jóska
A csapat rádión szólt hogy engedje vissza.
Eazzy
Ja értem.
Akkor így jött rá. Hogy szóltak neki. 😊

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 598 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Őszintén én leszarom hogy hogyan nyer Hamilton. Minden kedvenc csapatom/játékosom/pilótám fos szar szerencsétlen. Lajosban központosult ez az energia. Deal with it 😊

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
Én simán megóvnám a red bull helyében a folyamatos szabálytalan pályaelhagyást. Veszíteni nem veszíthetnek semmit.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Igen, ez a lényeg.
Elragadta a hév, előzött, ahol tudott, aztán rájött, hogy ez necces, és visszaengedte.
Sobri Jóska
Nem.
Szóltak neki.
Eazzy
Mit? És ki?
Csak hang nélkül néztem.
Sobri Jóska
A csapat rádión szólt hogy engedje vissza.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 3 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Miután tisztázták mi a szabály, utána ahhoz kell idomulni. Red Bull volt a hülye, h nem szóltak korábban Verstappennek, h szabad úgy menni. Ha már tisztáztatták mi a szabály, akkor nem lehet kívül előzni.
A többi púder.
dawyd728
Egész hétvégén nem lehetett ott menni, mi az hogy szabad úgy menni? Azért lehetett, mert a versenyigazgatás bealudt, aztán csak a sokadik után szóltak.
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 167
Egyébként Verstappen azért előzött ott, mert Hamilton előtte kicsúszott, így ott tudott előzni. Utána esélye se volt, szóval valószínűleg hiába várt volna, ott kellett megcsinálnia.

Azért Hamiltont kedveli Fortuna...
somoskovig
Miért?
Pályán kívül ér előzni?
dawyd728
Hamilton 56szor ment ott abban a kanyarban. Verstappen megelőzi, egyből megy a sírás.
shawnka
Nem érted a különbséget?
dawyd728
Szerintem jobban értem, mint gondolnád. A visszaengedés volt főleg faszsag, ebbe a Red bullnak utólag bele kellett volna pont emiatt állnia.

Michelisz jól magyarázta el.
shawnka
Miután tisztázták mi a szabály, utána ahhoz kell idomulni. Red Bull volt a hülye, h nem szóltak korábban Verstappennek, h szabad úgy menni. Ha már tisztáztatták mi a szabály, akkor nem lehet kívül előzni.
A többi púder.
dawyd728
A szabályt amúgy nem a versenyen tisztázták, Hamilton még se idomult hozzá, szóval érdekes ezzel védeni. 😀
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 003 — Lucas Scott
Egyértelmű volt már az előzésnél, hogy levágta a pályát.
Kampman
És? Végig vittem volna aztán ha megbüntetik akkor lerakom a videót h akkor annyiszor a hamiltont is
csebi
Nem nézem már egy ideje rendszeresen az F1-et, de szerintem a "másik is csalt" érvet nem nagyon szokták elfogadni.
Kampman
Tehát ugyanazért a dologért rendben van szted h egyiket megbüntetik utólag másikat meg nem. Gratulálok
csebi
Nem ugyanazért. Előzni nem előzött Hamilton kívül. Még a rádiózás előtt sem.
dawyd728
Mindkettő elhagyta a pályát? Igen, ugyanaz.
csebi
Nem. Te is tudod, csak jó kekeckedni.
dawyd728
Tehát Hamilton egyszer sem hagyta el a pályát?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Perez bele fog ugatni a nagyok dolgába ha hagyják, brutálisat ment suttyomban. Amúgy hamilton drukkerként is pont leszartam volna ha verstappen nyer, VERSENY volt!!!! Amúgy sobrinál az igazság, verstappen megint elkapkodta, célegyenesben simán kikerüli azt jóccakát...
peach
Én nem drukkolok senkinek, nem is ismerem ezeket a versenyzőket már, de nekem is tetszett, jó szoros volt.
Kedvet kaptam a következőhöz.

több mint 3 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Miután tisztázták mi a szabály, utána ahhoz kell idomulni. Red Bull volt a hülye, h nem szóltak korábban Verstappennek, h szabad úgy menni. Ha már tisztáztatták mi a szabály, akkor nem lehet kívül előzni.
A többi púder.
dawyd728
Okes értjük hogy Hamilton ultrafan vagy. De olyan nincs hogy szabalyhozás menet közben. Btw a versenyigazgatóság volt itt igazán balfasz. Ettöl még nyerni körönként pár tizedet/századot 30-35 körig majd megbeszélik mi a szabály? Viccelsz. Nem beszélt itt meg senki semmit.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 003 — Lucas Scott
Egyértelmű volt már az előzésnél, hogy levágta a pályát.
Kampman
És? Végig vittem volna aztán ha megbüntetik akkor lerakom a videót h akkor annyiszor a hamiltont is
csebi
Nem nézem már egy ideje rendszeresen az F1-et, de szerintem a "másik is csalt" érvet nem nagyon szokták elfogadni.
Kampman
Tehát ugyanazért a dologért rendben van szted h egyiket megbüntetik utólag másikat meg nem. Gratulálok
csebi
Nem mondtam ilyet.

Azt mondtam, hogy ha Verstappent ezért megbüntetik, a fegyelmi tárgyaláson (vagy hol) nem fogják érvnek elfogadni, hogy "de Hamilton is csalt 20 meg 22 körrel előtte". Nem így szoktak az ilyen eljárások működni.
Kampman
Nem ugyanazon a tárgyaláson kell ezt felmutatni hanem külön. Elfogadom az 5 mpt de azon az eljáráson kívül benyujtom a videót a fianak h akkor a merci meg elhagyhatja

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
dawyd728 3 695
Egyértelmű volt már az előzésnél, hogy levágta a pályát.
Kampman
És? Végig vittem volna aztán ha megbüntetik akkor lerakom a videót h akkor annyiszor a hamiltont is
csebi
Nem nézem már egy ideje rendszeresen az F1-et, de szerintem a "másik is csalt" érvet nem nagyon szokták elfogadni.
Kampman
Tehát ugyanazért a dologért rendben van szted h egyiket megbüntetik utólag másikat meg nem. Gratulálok
csebi
Nem ugyanazért. Előzni nem előzött Hamilton kívül. Még a rádiózás előtt sem.
dawyd728
Mindkettő elhagyta a pályát? Igen, ugyanaz.
csebi
Nem. Te is tudod, csak jó kekeckedni.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Igen, ez a lényeg.
Elragadta a hév, előzött, ahol tudott, aztán rájött, hogy ez necces, és visszaengedte.
Sobri Jóska
Nem.
Szóltak neki.
Eazzy
Mit? És ki?
Csak hang nélkül néztem.

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 003 — Lucas Scott
Egyértelmű volt már az előzésnél, hogy levágta a pályát.
Kampman
És? Végig vittem volna aztán ha megbüntetik akkor lerakom a videót h akkor annyiszor a hamiltont is
csebi
Nem nézem már egy ideje rendszeresen az F1-et, de szerintem a "másik is csalt" érvet nem nagyon szokták elfogadni.
Kampman
Tehát ugyanazért a dologért rendben van szted h egyiket megbüntetik utólag másikat meg nem. Gratulálok
csebi
Nem ugyanazért. Előzni nem előzött Hamilton kívül. Még a rádiózás előtt sem.
dawyd728
Mindkettő elhagyta a pályát? Igen, ugyanaz.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 248 — a new hope (again)
Perez bele fog ugatni a nagyok dolgába ha hagyják, brutálisat ment suttyomban. Amúgy hamilton drukkerként is pont leszartam volna ha verstappen nyer, VERSENY volt!!!! Amúgy sobrinál az igazság, verstappen megint elkapkodta, célegyenesben simán kikerüli azt jóccakát...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
Egyértelmű volt már az előzésnél, hogy levágta a pályát.
Kampman
És? Végig vittem volna aztán ha megbüntetik akkor lerakom a videót h akkor annyiszor a hamiltont is
csebi
Nem nézem már egy ideje rendszeresen az F1-et, de szerintem a "másik is csalt" érvet nem nagyon szokták elfogadni.
Kampman
Tehát ugyanazért a dologért rendben van szted h egyiket megbüntetik utólag másikat meg nem. Gratulálok
csebi
Nem mondtam ilyet.

Azt mondtam, hogy ha Verstappent ezért megbüntetik, a fegyelmi tárgyaláson (vagy hol) nem fogják érvnek elfogadni, hogy "de Hamilton is csalt 20 meg 22 körrel előtte". Nem így szoktak az ilyen eljárások működni.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Ha vár Verstappen 1-2 kört, megelőzheti simán a célegyenesben.
Eltürelmetlenkedte.
Sobri Jóska
Egyébként ezt én sem értettem. Teljesen fölös kockázat volt így előzni, amikor simán az egyenesben át lehet ugrani.
Hanni
Igen, ez a lényeg.
Elragadta a hév, előzött, ahol tudott, aztán rájött, hogy ez necces, és visszaengedte.
Sobri Jóska
Hülye volt Verstappen. Duplán.
Elsiette de ha már ott elment akkor faszság volt visszaengedni, főleg úgy ott.