Autó- és motorsportok

20 feliratkozó

több mint 9 éve
FViktor93 New England Patriots 2 170
Vettel talált egy 100as szöget az egyik kerékvető tövében 😀JayB
Szánalmas lesz ha valaki majd egy iylen miatt esik ki vasárnap és úszik el a VB címe.
szerk: http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/formula1-vettel-szazas-szoget-talalt-a-palyan-es-egy-kigyot-is-lattak-2049650
Háhá még kígyó is van 😀
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 5 850
Vettel talált egy 100as szöget az egyik kerékvető tövében 😀
több mint 9 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 461 — Seahawks fan
Csak, hogy egy kis magyar vonatkozású rallys hír legyen.

Turán Frici egész jól szerepelt a mai teszten, ellenben ugye Kimivel 😊
Pedig most ült először Ford Focus WRC-ben.

http://www.rallysport.hu/info/2010/10/10-21-wrc_katalan_rally_teszt.htm

Szurkoljunk neki, hogy ismét jól szerepeljen! Gyerünk Frici!!!

http://www.duen.hu/hirek/feher_autok_elso_napja - itt találtok pár fotó Friciék autójáról...

több mint 9 éve
Én mondjuk Kimit 100× inkább el tudtam volna képzelni Nascarban, mint raliban (annak ellenére, h finn), egy ilyen szezon után remélem is, h nem a rali marad neki...Black_Adder
Nem rossz rallyban sem csak itt nagyon nagyon fontos a tapasztalat. A gyorsasága megvan itt is, azzal van a gond hogy (még) nem érzi a határokat. Nem kell őt leírni mint rally versenyző. Persze remélem hogy visszajön.JayB
Szvsz hiba volt neki rögtön egy WRCben mennie. Jobb lett volna ha inkább egy s2000sel megy mint tavaly a Fiatja. Amúgy tényleg nem megy rosszul. Aszfalton tudja azt amit Ogier vagy Sordo csak sokszor túl erőlteti ezért bukik. Ha ezt elfelejtené akkor nagyon jó lehetne.
több mint 9 éve
Én mondjuk Kimit 100× inkább el tudtam volna képzelni Nascarban, mint raliban (annak ellenére, h finn), egy ilyen szezon után remélem is, h nem a rali marad neki...Black_Adder
Nem rossz rallyban sem csak itt nagyon nagyon fontos a tapasztalat. A gyorsasága megvan itt is, azzal van a gond hogy (még) nem érzi a határokat. Nem kell őt leírni mint rally versenyző. Persze remélem hogy visszajön.
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 7 822 — Holding, number 72
Én mondjuk Kimit 100× inkább el tudtam volna képzelni Nascarban, mint raliban (annak ellenére, h finn), egy ilyen szezon után remélem is, h nem a rali marad neki...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Hát innen szvsz 3 út lesz.
a. visszajön az F1be mondjuk Webber helyére (kétlem)
b. Marad a rallyban mint a Citroen Junior csapat versenyzője (ezek után ezt is kétlem)
c. Saját pénzből beül valamelyik másik csapatba. Voltak olyan kósza hírek, hogy beülne Block mellé a Monsterhez 😀

Bár szvsz az a.-nak nagyon örülnék 😀FViktor93
és akkor Webber jövőre címvédőként melyik csapatban versenyez? 😀eaglesmcnabb
Előttem megválaszolták. Kétlem, hogyha Webber megnyerné a VB-t maradna. Tett is már ilyen kijelentéseket. Plusz a mai F1ben mit számít ha világbajnok vagy és szerződésed van. A csapatok képesek azért is fizetni, hogy ne menj más csapathoz.FViktor93
Igaza van, én Hamilton mellé képzelném el..... 😀 De már úgyis van pénze tehát maradhatna a Rallyban is, de annak nem örülnék, mert jó F1 versenyző.
több mint 9 éve
Kimi nem hazudtolja meg önmagát... Nem is kap jövőre az új WRC-ből... 😀 😀 😀Sonics
b. Marad a rallyban mint a Citroen Junior csapat versenyzője (ezek után ezt is kétlem)
c. Saját pénzből beül valamelyik másik csapatba. Voltak olyan kósza hírek, hogy beülne Block mellé a Monsterhez 😀

Előttem megválaszolták. Kétlem, hogyha Webber megnyerné a VB-t maradna. Tett is már ilyen kijelentéseket. Plusz a mai F1ben mit számít ha világbajnok vagy és szerződésed van. A csapatok képesek azért is fizetni, hogy ne menj más csapathoz.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 38 229
Webber ha nyer visszavonul, szerintem ez az egyetlen lehetséges módja annak hogy Raikonen visszatérjen. Amennyiben ez nemjön össze fizetős versenyző lesz WRC-ben.JayB
Én a helyében tutira elmennék borkóstolónak, esetleg valamelyik whisky reklámarcának.

több mint 9 éve
Webber ha nyer visszavonul, szerintem ez az egyetlen lehetséges módja annak hogy Raikonen visszatérjen. Amennyiben ez nemjön össze fizetős versenyző lesz WRC-ben.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 38 229
Majd beül egy jóvágású Hispaniaba... 😀Sonics
Vagy elmegy Kimi helyére a rallyba 😊

több mint 9 éve
Majd beül egy jóvágású Hispaniaba... 😀

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 15 572 — TODDHERREMANS79
Közben Kimi a délelőtti bemelígétésen ismét lezúta c4-est. Nem is indul a versenyen.JayB
Kimi nem hazudtolja meg önmagát... Nem is kap jövőre az új WRC-ből... 😀 😀 😀Sonics

és akkor Webber jövőre címvédőként melyik csapatban versenyez? 😀

No1 Amari Cooper, Myles Jack, Tyrod Taylor, Myles Garrett, Nick Chubb, Justin Reid, Leonard Floyd, Jabrill Peppers, Drew Lock és Casey Hayward fan !!!!!!!!!!
több mint 9 éve
Közben Kimi a délelőtti bemelígétésen ismét lezúta c4-est. Nem is indul a versenyen.JayB

Bár szvsz az a.-nak nagyon örülnék 😀
több mint 9 éve
Kimi nem hazudtolja meg önmagát... Nem is kap jövőre az új WRC-ből... 😀 😀 😀

több mint 9 éve
Azt énis hallottam hogy iszonyatosan lehúzzák a csapatokat, minden szolgáltatásért horribilis összegeket kérnek. Grat Bernie.JayB
Lehet elfogyott a pénz és a szolgáltatásokból akarnak gyorsan sokat nyerni és befejezni a pályát. 😀Stez
Ja és nem mellesleg eddig öszvisz 60 ezer jegyet adtak el ami nagyon kevés.

Közben Kimi a délelőtti bemelígétésen ismét lezúta c4-est. Nem is indul a versenyen.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 38 229
Azt énis hallottam hogy iszonyatosan lehúzzák a csapatokat, minden szolgáltatásért horribilis összegeket kérnek. Grat Bernie.JayB
Lehet elfogyott a pénz és a szolgáltatásokból akarnak gyorsan sokat nyerni és befejezni a pályát. 😀

több mint 9 éve
Azt énis hallottam hogy iszonyatosan lehúzzák a csapatokat, minden szolgáltatásért horribilis összegeket kérnek. Grat Bernie.
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 6 439 — Invisible man
Megérkeztek Koreába és bejárják a még épülő pályát:
http://www.motorsportal.hu/forma1/megerkeztek-a-versenyzok-a-palyara-c36963.htmlJayB
Gyönyörű pálya, tegnap kezdték el lefesteni a székeket, a szerencsén szurkolóknak még az is megadathat, hogy jó kis festékfolttal a hátukon mehetnek haza.
Az meg már mellékes, hogy csak úgy repdesni fognak a pilóták a szaros-poros pályán.
Ja, olyat is hallottam, hogy mivel a box fölötti étterem nem készült el, a pálya közelében pedig semmi hotel, szálló féleség nincs, így felajánlották a pilótáknak, hogy a félkész étteremben megszállhatnak, ha fizetnek pluszban. 😂Stez
Biztos egyből a szívükbe zárják a pályát.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 38 229
http://www.motorsportal.hu/forma1/megerkeztek-a-versenyzok-a-palyara-c36963.htmlJayB
Gyönyörű pálya, tegnap kezdték el lefesteni a székeket, a szerencsén szurkolóknak még az is megadathat, hogy jó kis festékfolttal a hátukon mehetnek haza.
Az meg már mellékes, hogy csak úgy repdesni fognak a pilóták a szaros-poros pályán.
Ja, olyat is hallottam, hogy mivel a box fölötti étterem nem készült el, a pálya közelében pedig semmi hotel, szálló féleség nincs, így felajánlották a pilótáknak, hogy a félkész étteremben megszállhatnak, ha fizetnek pluszban. 😂

több mint 9 éve
http://www.motorsportal.hu/forma1/megerkeztek-a-versenyzok-a-palyara-c36963.html
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/formula-1-ecclestone-szerint-veszelyben-a-belga-nagydij-jovoje-2049432
Szánalmas.

Ez meg no comment: „Ez világbajnokság, és a szó jelentéséből következik, hogy a világ különböző pontjain kell versenyeznünk” – indokolta tervét a 79 éves sportvezető.
Kérdem én akkor miért van 7 ázsiai pálya? Rossz kifogás ez a világ minden pontja kell.FViktor93
Hogy a pilóták 90%ának ez a kedvenc pályája az nem számít?!
Nyugdíjazhatná már magát a vén bolond...Black_Adder
Mikor számított bárkinek is a véleménye? Soha. Szép lassan el fog tűnni Spa,Monza a Hungaroring stb, jönnek majd helyettük ilyen "tök jó" ázsiai szarok.FViktor93
MotoGP-ben meg már 4 spanyol pálya... :rolleyes:

Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
sok igazság van benne
http://www.a5.hu/cikkek/53/43815.shtmlJayB
Maximálisan egyetértek vele. Tény, hogy ma már csak olyan pilóta lesz világbajnok aki mindenre képes, hogy az legyen. Jó fiúkból nem lesz bajnok. Alonso tipikusan az a pilóta aki nem kérdez hanem cselekszik még ha az esetleg sportszerűtlen is. Ebben nagyon hasonlít Schumira 😀
Ugye ezek miatt sem lett Raikkönenből többszörös bajnok, benne nincs meg ez a fajta gátlástalanság ami meg megvan Alonsoban vagy Schumiban. (Ne ugorjatok nekem ezt a gátlástalanságot mint pozítivumot említem 😀)
Más kérdés, hogy ezeknek a jellemzőknek én nem vagyok rajongója ezért sem szeretem Alonsot, de a vezetési tudását nem vitatom el.
több mint 9 éve
sok igazság van benne
http://www.a5.hu/cikkek/53/43815.shtml
több mint 9 éve
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/formula-1-ecclestone-szerint-veszelyben-a-belga-nagydij-jovoje-2049432
Szánalmas.

Ez meg no comment: „Ez világbajnokság, és a szó jelentéséből következik, hogy a világ különböző pontjain kell versenyeznünk” – indokolta tervét a 79 éves sportvezető.
Kérdem én akkor miért van 7 ázsiai pálya? Rossz kifogás ez a világ minden pontja kell.FViktor93
Hogy a pilóták 90%ának ez a kedvenc pályája az nem számít?!
Nyugdíjazhatná már magát a vén bolond...Black_Adder
Mikor számított bárkinek is a véleménye? Soha. Szép lassan el fog tűnni Spa,Monza a Hungaroring stb, jönnek majd helyettük ilyen "tök jó" ázsiai szarok.