NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 3 éve
dawyd728 3 696
Mir-Miller eset
szerintem ez túl lett tolva Gyuláék által. Mir lesodródott és mikor jött vissza nekikoccolt Millernek. Ő sem törte magát, hogy visszaengedje, de ekkora káricálást, mint amit Gyuláék rendeztek.
Engem pl sokkal jobban zavar a kicsiknek a kolbászolása, egyszer valakit nagyon oldalba kap valaki és nagyon nagy crash lesz.
NB2
Teljesen jól látod. Mir hibázott. Miller azt gondolta saját íven szépen kigyorsít mellette, csak a Suzuki fordulékonysága miatt Mir nem szaladt le a pályáról, amire Miller számított. Egyszerre értek oda ahhoz a pontjához a kijáratnak. Pont ez volt, amire nem számított Miller. Ha hirtelen rövidebb íven kell fordulnod, akkor a motor és a saját súlypontod megemelkedik. Még akár át is borulhatsz a motoron. Mikor Miller kiteszi a könyökét az egy életösztön semmi más. Valamivel a hirtelen megemelkedett súlypontját le akarja nyomni. Semmi szándékos nem volt benne. Más kérdés, h mikor látta, h Mir hibázik előtte, akkor lehet nem kellett volna ennyire húzni a gázt és úgy számolva, h ugyanúgy fordulhat ebben a kanyarban, mint bármikor máskor. Ettől még nem véletlen nem volt büntetést, black flag meg aztán főleg felesleges hangulatkeltés.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Na, hát Quartararo megcsinálta ugyan azt, amit a múlt héten Vinales. És szerintem a Majd amikor megérkezünk Európába, talán az lesz a első látlelet a tényleges erősorrendről. Jó kis bajnokság ez, tettszik. Az én várakozásaim mondjuk a feje tetejükre álltak eddig 😀
Cowboykarcsi90
Ha ilyen szépen összevissza mindig más nyer, akkor még az is lehet, hogy Márquez úgy jön vissza, hogy lehet sansza felzárkózni.

több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Egyértelmű volt hogy Miller látja és tudja hogy ott van Mir. Nem lehetett véletlen a koccanás.

Ráadásul Mir hova kellett volna hogy húzódjon, hogy elengedje? Nem volt helye.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Mir-Miller eset
szerintem ez túl lett tolva Gyuláék által. Mir lesodródott és mikor jött vissza nekikoccolt Millernek. Ő sem törte magát, hogy visszaengedje, de ekkora káricálást, mint amit Gyuláék rendeztek.
Engem pl sokkal jobban zavar a kicsiknek a kolbászolása, egyszer valakit nagyon oldalba kap valaki és nagyon nagy crash lesz.
NB2
dehát az ember nézte, hogy hogyan baszódhat bele Mirbe. hát még a könyökét is kitette. ez full retaliation volt Millertől.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Mir-Miller eset
szerintem ez túl lett tolva Gyuláék által. Mir lesodródott és mikor jött vissza nekikoccolt Millernek. Ő sem törte magát, hogy visszaengedje, de ekkora káricálást, mint amit Gyuláék rendeztek.
Engem pl sokkal jobban zavar a kicsiknek a kolbászolása, egyszer valakit nagyon oldalba kap valaki és nagyon nagy crash lesz.
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Látszik hogy Martin azért még lelkileg/fizikálisan elfárad a végére. A Yamahanal meg nemtom mit találtak de durca volt. Jó futam volt🥰
Coolearie
Egyébként a Yamaha nyerte a legtöbb versenyt Qatarban amióta itt van verseny. Szóval az elmúlt évek Dovi győzelmeit leszámítva ez egy kimondottan a hangvillásoknak kedvező pálya.

Ezzel együtt jah, simán a legjobbnak tűnő gép eddig idén. Ha most fejben is össze tudja rakni magát a Vinales-Quartararo páros, talán új bajnokot avathatunk idén is.
Várom Portimaot nagyon, mert egy zseniális pálya, ugyanakkor az is a qatarihoz hasonlóan "unique' helyszín. Majd amikor megérkezünk Európába, talán az lesz a első látlelet a tényleges erősorrendről. Jó kis bajnokság ez, tettszik. Az én várakozásaim mondjuk a feje tetejükre álltak eddig 😀
Cowboykarcsi90
Dehát Portimao... Európa 😀
shawnka
Teljesen jogos. Sok volt már a húsvéti jager.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Várom Portimaot nagyon, mert egy zseniális pálya, ugyanakkor az is a qatarihoz hasonlóan "unique' helyszín. Majd amikor megérkezünk Európába, talán az lesz a első látlelet a tényleges erősorrendről. Jó kis bajnokság ez, tettszik. Az én várakozásaim mondjuk a feje tetejükre álltak eddig 😀
Cowboykarcsi90
Dehát Portimao... Európa 😀
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Jah és a mai fun fact. 1954 óta, ez volt az első francia 1-2 a legnagyobb kategóriában. Nem ma volt 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Miller 3 kilónál átkönyököl és leszorítja Mir-t a pályáról. Hmm egész jó kis futam jött össze megint. 😀
Mr.Breaker
Nem csak leszorította, hanem elfogyott a pálya, így ütköztek is. Nekem döbbenet, hogy Millert nem zárták ki a versenyből, bár én csak ritkán nézek MotoGP-t.
Nandito
Talán a kiállítás túlzás, de szerintem is büntetést érdemelt volna, teljesen elvesztette a fejét.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na, hát Quartararo megcsinálta ugyan azt, amit a múlt héten Vinales. És szerintem a franciának is az egyik karrier best győzelme ez. Az biztos, hogy ha valaki azt mondja két héttel ezelőtt, hogy két Yamaha győzelemmel nyitjuk az évet, főleg a gyári párossal, biztos azt mondom neki, hogy nem neki való sportot néz. Én még egy Morbidelli duplázást is esélyesebbnek tartottam annál, hogy a gyári duó elosztja a győzelmeket egymást közt.

Martinról ha nem tudom, hogy ez a második MotoGP versenye, ez alapján a teljesítmény alapján simán azt gondolnám, hogy az egyik bajnoki esélyesről van szó. Könnyen lehet, hogy a Ducati nem is tudta mekkora dealt hozott össze egy pár éve, amikor elhozta a KTM neveldéből a kis spanyolt. Zarco második második helye. Összességében kimaxolta mind a két hétvégét, a legjobb Ducatis eddig | vezeti a bajnokságot | mégis olyan szempontból csalódott vagyok, hogy két kimondottan az olaszoknak fekvő pályán nem tudott nyerni. Mikor lesz vajon ilyen lehetősége ismét?

Miller megint a kilencedik... Nem tudom lehet én jinxelem el az avatarral meg a kiírással, ha ezen múlik én vissza térek Marstonra... Nálam eddig a szezon legnagyobb csalódása. Ha tényleg komolyan gondolja a bajnoki címért való küzdelmet, neki Portugáliára nagyon össze kell szednie magát. Basszus eddig a leggyengébb Ducatis...

Zarco egy stabil top5ös motoros lehet idén, Bagnaia és Martin szerintem a legígéretesebb fiatal versenyzők közé tartoznak. Ezért talán kicsit túlzó azt mondani, hogy a bolognaiak szarban vannak, de ahhoz képest hogy toronymagas favoritként érkeztek, az egyik leginkább nekik kedvező pályán nem tudtak nyerni. Egyelőre én így azt mondom hogy nem sokkal vannak előrébb mint tavaly ilyenkor.

Nem sokkal marad le mondjuk Franco se, ha a csalódást keltő teljesítményekről van szó. Így nehezen lesz VB ezüst érem megint. Mir szerintem csak a szokásos lassú kezdését adja elő, semmiképp nem írnám le a európai versenyek előtt.

Várom Portimaot nagyon, mert egy zseniális pálya, ugyanakkor az is a qatarihoz hasonlóan "unique' helyszín. Majd amikor megérkezünk Európába, talán az lesz a első látlelet a tényleges erősorrendről. Jó kis bajnokság ez, tettszik. Az én várakozásaim mondjuk a feje tetejükre álltak eddig 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
Miller 3 kilónál átkönyököl és leszorítja Mir-t a pályáról. Hmm egész jó kis futam jött össze megint. 😀
Mr.Breaker
Nem csak leszorította, hanem elfogyott a pálya, így ütköztek is. Nekem döbbenet, hogy Millert nem zárták ki a versenyből, bár én csak ritkán nézek MotoGP-t.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 3 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Látszik hogy Martin azért még lelkileg/fizikálisan elfárad a végére. A Yamahanal meg nemtom mit találtak de durca volt. Jó futam volt🥰

több mint 3 éve
Mr.Breaker 1 870
Miller 3 kilónál átkönyököl és leszorítja Mir-t a pályáról. Hmm egész jó kis futam jött össze megint. 😀
több mint 3 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
|  allsportsmedia.live/novo/footy/motto-ggp/ |

több mint 3 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Van link srácok a versenyhez? Megnézném de reddditen meg orosz oldalakon sincs jo.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
A 16 éves Pedro Acosta mekkorát ment a boxból rajtolva a Moto3-ban 😮
Heisman
felfoghatatlan
(jó persze kellettek hozzá a többiek is, de szédületes mit ment a srác)
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 663 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A 16 éves Pedro Acosta mekkorát ment a boxból rajtolva a Moto3-ban 😮

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
😁


több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 318 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Megnéztem ennek a salaknascarnak az összefoglalóját, nagyon tetszett, de én régen mindig néztem a salakmotort is.
Gondoltam keresek valakit "kedvenc"-nek, es a 12-es szám, a Ford meg az autófestés alapján Blaneyre gondoltam.
Róla mi a sztori?
Mit érdemes tudni?
Sobri Jóska
Én Gollob-ig néztem rendszeresen a salakmotort, azóta csak elvétve.
bcsarli
Hol lehetne egyáltalán nézni most? Amúgy greg hanckock volt az emberem, utána meg sayfudinov, 😊
peach
Tony Rickardsson 😊
Egyébként Gollobot és Sayfutdinovot is bírtam.
empty taxi
Jó, hát akkor Ivan Mauger. Gyerekkoromban egyszer versenyzett Miskolcon is 😊 Sajnos csak pár évvel utána kezdtem kijárni a népkerti versenyekre.
 www.eszakhirnok.com/2018/04/17/1980-ban-miskolcon-allt-startszalag-moge-a-miskolc-grand-prix-n-meghalt-ivan-mauger/

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 663 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
 whendidmazepinspin.com/

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Megnéztem ennek a salaknascarnak az összefoglalóját, nagyon tetszett, de én régen mindig néztem a salakmotort is.
Gondoltam keresek valakit "kedvenc"-nek, es a 12-es szám, a Ford meg az autófestés alapján Blaneyre gondoltam.
Róla mi a sztori?
Mit érdemes tudni?
Sobri Jóska
Én Gollob-ig néztem rendszeresen a salakmotort, azóta csak elvétve.
bcsarli
Hol lehetne egyáltalán nézni most? Amúgy greg hanckock volt az emberem, utána meg sayfudinov, 😊
peach
nem értetek hozzá, csakis nicki pedersen

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 562
Számomra is nagy szimpatikus, hogy a NASCAR ennyire nyitott az uj dolgokra és hajlandó is mozdulni ezekért. Nagyon proaktiv hozzáállás, sok más sportág példát vehetne.
Cowboykarcsi90
Hááát szerintem azért ha nincs a vírus, akkor még mindig ugyanaz menne, mint két éve.
Csak ugye egyrészt a NASCAR most kétségbeesetten keresi a lehetőséget, hogy nézőket szerezzen vissza, másrészt nem akarnak annyit szívni, mint tavaly szezon elején, amikor érzésre állandóan esett az eső, és átlag keddnél hamarabb nem tartották meg a vasárnapi futamokat.
slowmotion
Az biztos hogy edzések, kvalik ugyanúgy lennének, mint azelőtt, de akkor idén már NextGen autó lenne, ez szerintem hatalmas mínusz. Ugyanakkor dirt pálya ugyanúgy lenne, street course is jó eséllyel jövőre, és az esőgumikról már régóta beszéltek, hogy tervezik.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Megnéztem ennek a salaknascarnak az összefoglalóját, nagyon tetszett, de én régen mindig néztem a salakmotort is.
Gondoltam keresek valakit "kedvenc"-nek, es a 12-es szám, a Ford meg az autófestés alapján Blaneyre gondoltam.
Róla mi a sztori?
Mit érdemes tudni?
Sobri Jóska
Én Gollob-ig néztem rendszeresen a salakmotort, azóta csak elvétve.
bcsarli
Hol lehetne egyáltalán nézni most? Amúgy greg hanckock volt az emberem, utána meg sayfudinov, 😊
peach
Aréna4 vette meg a technikai csomagban
supercars, sbk, salakmotor meg még valami 😊
NB2
Na, akkor ezért nem tudom 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Számomra is nagy szimpatikus, hogy a NASCAR ennyire nyitott az uj dolgokra és hajlandó is mozdulni ezekért. Nagyon proaktiv hozzáállás, sok más sportág példát vehetne.
Cowboykarcsi90
Hááát szerintem azért ha nincs a vírus, akkor még mindig ugyanaz menne, mint két éve.
Csak ugye egyrészt a NASCAR most kétségbeesetten keresi a lehetőséget, hogy nézőket szerezzen vissza, másrészt nem akarnak annyit szívni, mint tavaly szezon elején, amikor érzésre állandóan esett az eső, és átlag keddnél hamarabb nem tartották meg a vasárnapi futamokat.