Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Rossi okos volt. Meghúzatta magát a megfelelő Ducattival 😊 Önerőből szerintem 6 se lett volna meg.
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nem tudom hogy hogy de teljesen benéztem az időmérő időpontját. Így mire beizzítottam a streamet már a nyilatkozatok mentek 😀

Bagnaia-Quartararo-Vinales első sor. Peco nagyon pofás kört rakott össze, szájba verte Marquez 2019-es rekordját is, nem is kicsit. Ducati pole, igazából papirforma, még ha nem is Miller lett végül. Nem akarok rossz májú lenni, de a Yamaha első sora már nem tud meghatni. Hányszor is láttuk főleg tavaly, főleg Vinalestől a szombati tempót teljesen eltűnni vasárnapra? A francia talán valamivel biztosabban tudta az első soros rajthelyeket valóban jó eredményekre fordítani vasárnap, de nálam közel sem Ő a holnapi favorit. Dobogóra se tenném. Rossi negyedik helye nagy meglepetés, nem is tudom hogy Ő valaha futott e '53:1-es időt ezen a pályán. Szerintem egyéni csúcs. Miller ötödik rajthelye olyan szempontból csalódás, hogy a hétvége eddigi részén Ő tűnt a legjobbnak és majdnem fél másodpercet kapott Bagnaiatól. Nálam ettől még továbbra is az egyik fő esélyes holnapra. Zarco eddig szépen építi a hétvégét, szerintem egy dobogóra simán jó lehet. A francia zárja a második sort,

Továbbra is Ducati győzelmet várok, az all out dobogótol sem határolódnék el még most sem teljesen, de talán egy kicsit bizonytalanabb vagyok. A Suzukit pl. nem tudom hova tenni, 9-10 helyről indul holnap Rins és Mir, de ők meg pont a Yamaha ellentettje, hányszor láttuk őket futamot nyerni meg dobogózni harmadik soros rajt pozíciók után.

Várom a holnapit nagyon!

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 683
Perezt a redbull szivatta meg szvsz
peach
kenjük ezt is Mazespinre, az a biztos
shawnka
Ezt direkt írtad vagy elírás?😃

Mazepin kedvenc dala: Spinning around
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Perezt a redbull szivatta meg szvsz
peach
kenjük ezt is Mazespinre, az a biztos
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 255 — a new hope (again)
Perezt a redbull szivatta meg szvsz



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Korai Hamilton VB címét megtenni tipszmixen?

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 634 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Verstappen baszó kört ment, de a Mercinek az a szél járása nagyon nem kedvezett. Meglátjuk holnap meg a szezonban hogy mi lesz.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Johann Zarco motogp edzésén repesztett egy 362-t!!!
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Alonsonak tök mindegy ki a csapattársa úgyis bucira veri. Vettel ugyanez csak fordítva 😀
eaglesmcnabb
Vettel beszopta a sárgát
NB2
Amúgy se lett volna elég az ideje 😉
A RB 2.pilóta meg mindig szenved akárki az.
Binotto meg ezt lefotózta és kirakta a falra
Heisman
Majd küldi a screenshotot!
több mint 3 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Alonsonak tök mindegy ki a csapattársa úgyis bucira veri. Vettel ugyanez csak fordítva 😀
eaglesmcnabb
Azert ezt két év kihagyással elég meredek volt ma 😱

Verstappening meg nincs egy kategóriában senkivel. Perezt nem volt annyira messze, de azert ö versenyen jobb sokkal sokkal. Nagyon szurkolok Pereznek, de ez most a karrierért megy...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Verstappen rendesen elverte Lajost, ami azért durva, mert Hamilton sem hibázott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Alonsonak tök mindegy ki a csapattársa úgyis bucira veri. Vettel ugyanez csak fordítva 😀
eaglesmcnabb
Vettel beszopta a sárgát
NB2
Amúgy se lett volna elég az ideje 😉
A RB 2.pilóta meg mindig szenved akárki az.
Binotto meg ezt lefotózta és kirakta a falra
Heisman
Pedig perez nem rossz versenyző, de azért alonsot be kellett volna próbálni verstappen mellé. Na ott kiváncsi lettem volna mi az eredmény közülük, de szerintem talán még a spanyolt is verné annyira kiemelkedik.
Ritkán vártam ennyire futamot mint a holnapit, remélem nem okoz csalódást.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 634 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Alonsonak tök mindegy ki a csapattársa úgyis bucira veri. Vettel ugyanez csak fordítva 😀
eaglesmcnabb
Vettel beszopta a sárgát
NB2
Amúgy se lett volna elég az ideje 😉
A RB 2.pilóta meg mindig szenved akárki az.
Binotto meg ezt lefotózta és kirakta a falra

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ferrari 1-2 a Q2ben, ilyet se mostanában láttam. 😂😂😂
Mr.Breaker
Olyan csodálatos látvány volt, majdnem elsírtam magam!
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
jó lenne ha bírná a ferka, attól tartok a merci húz egy hasonlót a q3ban, és odavernek mindenkit vagy fél másodperccel

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Mr.Breaker 1 870
Ferrari 1-2 a Q2ben, ilyet se mostanában láttam. 😂😂😂
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Vettel 🤣😂😂🤣😂
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Alonsonak tök mindegy ki a csapattársa úgyis bucira veri. Vettel ugyanez csak fordítva 😀
eaglesmcnabb
Vettel beszopta a sárgát
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Alonsonak tök mindegy ki a csapattársa úgyis bucira veri. Vettel ugyanez csak fordítva 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
2021 RX

 twitter.com/fiaworldrx/status/1375381761786572800?s=21

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Egyre erősebbek a pletykák, miszerint jövőre street course jöhet a Cup Seriesben, mégpedig Chicago belvárosában. A vonalvezetés nem tűnik extrának, de nagyon tetszik az irány, amit kitűzött maga elé a NASCAR, hogy a lehető legtöbbféle pálya legyen a naptárban. Az hogy akarnak street course-t, elismerték többször is. A pályából kaphatunk egy kis ízelítőt a meghívásos iRacing sorozatban valamikor június elején emlékeim szerint.

Mondjuk azzal pont sikerült lőnie egy hatalmas öngólt a NASCAR-nak, hogy a tavaly versenyt is nyerő Timmy Hill nem kapott meghívót a sorozatra (az állandó Cup Series indulók közül egyedüliként, teljesen érthetetlen). Emiatt a csapata, az MBM Motorsports nem fog tudni teljes szezont futni a Cup Seriesben, csak limitáltat, kemény. BTW a Penskenek jár a pacsi, amiért megoldották, hogy a bristoli iRacing versenyen mégse Cindric, hanem Hill versenyezzen a távollevő Keselowski helyett. Szép kis kampány indult Timmyért Twitteren. 😁
Mikey
elmondták a szezon előtt is többször, hogy mostantól minden évben akarják növelni a jobbkanyaros pályák számát, mert egyszerűen a végtelen ovállal nem tudnak már új nézőket szerezni. Nem lennék meglepve, ha 5-6 éven belül kb 60/40 arányban lennének a szezonban road/street pályák már.
shawnka
Egyértelműen még több nem-ovál pálya lesz a következő pár évben, a legutóbbi nyilatkozatok is erre "készítenek fel" mindenkit. Mondjuk szerintem maradni fognak többségben az oválok, de nem sokkal.

Csak válasszanak ki jó road és street course-okat, és ne formaegyezzenek.
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Egyre erősebbek a pletykák, miszerint jövőre street course jöhet a Cup Seriesben, mégpedig Chicago belvárosában. A vonalvezetés nem tűnik extrának, de nagyon tetszik az irány, amit kitűzött maga elé a NASCAR, hogy a lehető legtöbbféle pálya legyen a naptárban. Az hogy akarnak street course-t, elismerték többször is. A pályából kaphatunk egy kis ízelítőt a meghívásos iRacing sorozatban valamikor június elején emlékeim szerint.

Mondjuk azzal pont sikerült lőnie egy hatalmas öngólt a NASCAR-nak, hogy a tavaly versenyt is nyerő Timmy Hill nem kapott meghívót a sorozatra (az állandó Cup Series indulók közül egyedüliként, teljesen érthetetlen). Emiatt a csapata, az MBM Motorsports nem fog tudni teljes szezont futni a Cup Seriesben, csak limitáltat, kemény. BTW a Penskenek jár a pacsi, amiért megoldották, hogy a bristoli iRacing versenyen mégse Cindric, hanem Hill versenyezzen a távollevő Keselowski helyett. Szép kis kampány indult Timmyért Twitteren. 😁
Mikey
elmondták a szezon előtt is többször, hogy mostantól minden évben akarják növelni a jobbkanyaros pályák számát, mert egyszerűen a végtelen ovállal nem tudnak már új nézőket szerezni. Nem lennék meglepve, ha 5-6 éven belül kb 60/40 arányban lennének a szezonban road/street pályák már.
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na szóval, Duacti 1-2 az első nap végén. Miller-Peco sorrendben. Összeségében az eslő ötben három Ducati, Zarcoval a negyedik helyen. Én most betippelek egy Miller- Zarco-Bagnaia all ducati podiumot vasárnapra 🙂😉👍🏼

Quartararo a legjobb Yamahás a harmadik helyen, a bajnok Suzukit meg Rins képviseli a top5ben .

Többé kevésbe eddig a papirformát látjuk. Talan pl. Mir lehetne fentebb(11), de Ő mindig egy sleeper a hétvége első két napján. Pol Espargaro a legjobb hondás a tizedik helyen.

Ha valamit mégis kiemelnek az a KTM csalódást keltő teljesítmenye eddig. Binder a tizenhatodik, Oliveira tizenkilencedik. Köztük a két pramackos . Mintha 2016ot írnánk nem 2021et.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Egyre erősebbek a pletykák, miszerint jövőre street course jöhet a Cup Seriesben, mégpedig Chicago belvárosában. A vonalvezetés nem tűnik extrának, de nagyon tetszik az irány, amit kitűzött maga elé a NASCAR, hogy a lehető legtöbbféle pálya legyen a naptárban. Az hogy akarnak street course-t, elismerték többször is. A pályából kaphatunk egy kis ízelítőt a meghívásos iRacing sorozatban valamikor június elején emlékeim szerint.

Mondjuk azzal pont sikerült lőnie egy hatalmas öngólt a NASCAR-nak, hogy a tavaly versenyt is nyerő Timmy Hill nem kapott meghívót a sorozatra (az állandó Cup Series indulók közül egyedüliként, teljesen érthetetlen). Emiatt a csapata, az MBM Motorsports nem fog tudni teljes szezont futni a Cup Seriesben, csak limitáltat, kemény. BTW a Penskenek jár a pacsi, amiért megoldották, hogy a bristoli iRacing versenyen mégse Cindric, hanem Hill versenyezzen a távollevő Keselowski helyett. Szép kis kampány indult Timmyért Twitteren. 😁
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Karcsi!

WSBK??? Ne már! Dögunalmas bajnokság volt az elmúlt években, talán a tavalyi volt úgy ahogy, de maguk a versenyektől soha nem voltam elájulva. Nagy különbségek, alig vannak előzések. Jó a GP tavaly magasra tette a mércét 😊
NB2
Megengedem hogy ebben csaljon az emlékezetem mert a superbikeot fele annyira(se) tudom élőben nézni mint a MotoGP-t. Ez azt jelenti, hogy kb. minden negyedik versenyt tudok megnézni, a többi highlight vagy verseny elemzés elolvasása.

De nekem ugy rémlik, hogy 2017 volt nagyon unalmas. Ha jol emlékszem voltak olyan versenyek is, ahol ugye a második futamon miutan Rea a harmadiskrból kellett induljon az előző megnyerése miatt, a verseny felére már több másodperces előnye volt 😂😂. Az se segített hogy Davies vagy belehibázott minden masodik harmadik futamba vagy a Ducati döglött be alatta.

18’ban, ha jol emlékszem egy ideig a bajnokság elején Melandri vezetta a tabelát. Az elég nagy meglepi volt még ha utana be is lett darálva. Talán az első négy öt verseny meg is nyerte?

2019 azért eléggé epicre sikerült a Bautista sagával, oké olyan szempontból nem volt köröm lerágós ez a szezon, hogy kb. a szezon eslő felét Bautista dominálta szét a masodikat meg Rea 😀

A tavalyi szerintem kimondottan jó bajnokság volt, uj arcokkal új győztesekkel (Redding-Rinaldi), matematikai eséllyel a bajnoki címre az utolsó versenyig Redding számára.

Ha jol emlékszem az első 15’ös VB cím is az utolsó versenyen dőlt el, talán pont a csapattárs Sykes ellen? Férfiasan bevallom 2016ra nem tudok visszaemlekezni, adom hogy valószínűleg ilyen érdekes lehetett 😀

Szóval szerintem egy kicsit el van tulozva. A három versenyes formátum nekem se jön be, de ugyanakkor be kell látni, legalább probalkoznak valamivel.

Egyébként kis érdekesség, hogy a gpt is ha így nézed, az utolsó öt évebn csupán kétszer - 2017 és 2020 - nem dőlt el a bajnok sorsa már legalább két versennyel a vége előtt...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!