Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 075 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na szóval, Duacti 1-2 az első nap végén. Miller-Peco sorrendben. Összeségében az eslő ötben három Ducati, Zarcoval a negyedik helyen. Én most betippelek egy Miller- Zarco-Bagnaia all ducati podiumot vasárnapra 🙂😉👍🏼

Quartararo a legjobb Yamahás a harmadik helyen, a bajnok Suzukit meg Rins képviseli a top5ben .

Többé kevésbe eddig a papirformát látjuk. Talan pl. Mir lehetne fentebb(11), de Ő mindig egy sleeper a hétvége első két napján. Pol Espargaro a legjobb hondás a tizedik helyen.

Ha valamit mégis kiemelnek az a KTM csalódást keltő teljesítmenye eddig. Binder a tizenhatodik, Oliveira tizenkilencedik. Köztük a két pramackos . Mintha 2016ot írnánk nem 2021et.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 579
Egyre erősebbek a pletykák, miszerint jövőre street course jöhet a Cup Seriesben, mégpedig Chicago belvárosában. A vonalvezetés nem tűnik extrának, de nagyon tetszik az irány, amit kitűzött maga elé a NASCAR, hogy a lehető legtöbbféle pálya legyen a naptárban. Az hogy akarnak street course-t, elismerték többször is. A pályából kaphatunk egy kis ízelítőt a meghívásos iRacing sorozatban valamikor június elején emlékeim szerint.

Mondjuk azzal pont sikerült lőnie egy hatalmas öngólt a NASCAR-nak, hogy a tavaly versenyt is nyerő Timmy Hill nem kapott meghívót a sorozatra (az állandó Cup Series indulók közül egyedüliként, teljesen érthetetlen). Emiatt a csapata, az MBM Motorsports nem fog tudni teljes szezont futni a Cup Seriesben, csak limitáltat, kemény. BTW a Penskenek jár a pacsi, amiért megoldották, hogy a bristoli iRacing versenyen mégse Cindric, hanem Hill versenyezzen a távollevő Keselowski helyett. Szép kis kampány indult Timmyért Twitteren. 😁
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 075 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Karcsi!

WSBK??? Ne már! Dögunalmas bajnokság volt az elmúlt években, talán a tavalyi volt úgy ahogy, de maguk a versenyektől soha nem voltam elájulva. Nagy különbségek, alig vannak előzések. Jó a GP tavaly magasra tette a mércét 😊
NB2
Megengedem hogy ebben csaljon az emlékezetem mert a superbikeot fele annyira(se) tudom élőben nézni mint a MotoGP-t. Ez azt jelenti, hogy kb. minden negyedik versenyt tudok megnézni, a többi highlight vagy verseny elemzés elolvasása.

De nekem ugy rémlik, hogy 2017 volt nagyon unalmas. Ha jol emlékszem voltak olyan versenyek is, ahol ugye a második futamon miutan Rea a harmadiskrból kellett induljon az előző megnyerése miatt, a verseny felére már több másodperces előnye volt 😂😂. Az se segített hogy Davies vagy belehibázott minden masodik harmadik futamba vagy a Ducati döglött be alatta.

18’ban, ha jol emlékszem egy ideig a bajnokság elején Melandri vezetta a tabelát. Az elég nagy meglepi volt még ha utana be is lett darálva. Talán az első négy öt verseny meg is nyerte?

2019 azért eléggé epicre sikerült a Bautista sagával, oké olyan szempontból nem volt köröm lerágós ez a szezon, hogy kb. a szezon eslő felét Bautista dominálta szét a masodikat meg Rea 😀

A tavalyi szerintem kimondottan jó bajnokság volt, uj arcokkal új győztesekkel (Redding-Rinaldi), matematikai eséllyel a bajnoki címre az utolsó versenyig Redding számára.

Ha jol emlékszem az első 15’ös VB cím is az utolsó versenyen dőlt el, talán pont a csapattárs Sykes ellen? Férfiasan bevallom 2016ra nem tudok visszaemlekezni, adom hogy valószínűleg ilyen érdekes lehetett 😀

Szóval szerintem egy kicsit el van tulozva. A három versenyes formátum nekem se jön be, de ugyanakkor be kell látni, legalább probalkoznak valamivel.

Egyébként kis érdekesség, hogy a gpt is ha így nézed, az utolsó öt évebn csupán kétszer - 2017 és 2020 - nem dőlt el a bajnok sorsa már legalább két versennyel a vége előtt...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 949 — nabege2@yahoo.com
Karcsi!

WSBK??? Ne már! Dögunalmas bajnokság volt az elmúlt években, talán a tavalyi volt úgy ahogy, de maguk a versenyektől soha nem voltam elájulva. Nagy különbségek, alig vannak előzések. Jó a GP tavaly magasra tette a mércét 😊
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 688 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
F1-et ki várja? Én nem hiszem el a futam végéig amit itt a RB esélyeiröl papolnak.
De remélem az Alpine király lesz Alonsoval 😊
Eazzy
Én nagyon!
Haasosoknak igen szurkolók Steiner miatt!
Szerintem Mazepin gyorsabb lesz, de Schumi kiegyensúlyozottabb!
steelwolf
Drive to survive fan? Hogy tetszett a harmadik évad?
Steiner a legnagyobb forma. De szerintem idén a Williams is jobb lehet náluk...majd jövöre! Mazepin viszont nekem nagyon nem szimpi, a multkori balhéja se volt tul szép...
Eazzy
Yep!
Sztem elég sok mindent kihagytak az évadból, de összeségében tetszett!
Alonsonak volt tavaly egy 4 részes sorozata (Fernando)!
Remélem idén a Ferrari párszor felállhat a dobogóra!
steelwolf
Csak annyi kell hogy a 4 esélyes közül (Ham, Bot, Ver, Per) 2-en hibázzanak, és a többi középcsapat ne legyen résen 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
F1-et ki várja? Én nem hiszem el a futam végéig amit itt a RB esélyeiröl papolnak.
De remélem az Alpine király lesz Alonsoval 😊
Eazzy
Én nagyon!
Haasosoknak igen szurkolók Steiner miatt!
Szerintem Mazepin gyorsabb lesz, de Schumi kiegyensúlyozottabb!
steelwolf
Drive to survive fan? Hogy tetszett a harmadik évad?
Steiner a legnagyobb forma. De szerintem idén a Williams is jobb lehet náluk...majd jövöre! Mazepin viszont nekem nagyon nem szimpi, a multkori balhéja se volt tul szép...
Eazzy
Yep!
Sztem elég sok mindent kihagytak az évadból, de összeségében tetszett!
Alonsonak volt tavaly egy 4 részes sorozata (Fernando)!
Remélem idén a Ferrari párszor felállhat a dobogóra!
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 259 — a new hope (again)
F1-et ki várja? Én nem hiszem el a futam végéig amit itt a RB esélyeiröl papolnak.
De remélem az Alpine király lesz Alonsoval 😊
Eazzy
Én nagyon!
Haasosoknak igen szurkolók Steiner miatt!
Szerintem Mazepin gyorsabb lesz, de Schumi kiegyensúlyozottabb!
steelwolf
Drive to survive fan? Hogy tetszett a harmadik évad?
Steiner a legnagyobb forma. De szerintem idén a Williams is jobb lehet náluk...majd jövöre! Mazepin viszont nekem nagyon nem szimpi, a multkori balhéja se volt tul szép...
Eazzy
Kellenek az ilyen badass karakterek a mezőnybe, herótom van a politikailag korrekt pr tuti fiúktól. Többek között ezért is sajnálom, hogy magnussen kikerült a képből



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
F1-et ki várja? Én nem hiszem el a futam végéig amit itt a RB esélyeiröl papolnak.
De remélem az Alpine király lesz Alonsoval 😊
Eazzy
Én nagyon!
Haasosoknak igen szurkolók Steiner miatt!
Szerintem Mazepin gyorsabb lesz, de Schumi kiegyensúlyozottabb!
steelwolf
Drive to survive fan? Hogy tetszett a harmadik évad?
Steiner a legnagyobb forma. De szerintem idén a Williams is jobb lehet náluk...majd jövöre! Mazepin viszont nekem nagyon nem szimpi, a multkori balhéja se volt tul szép...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
F1-et ki várja? Én nem hiszem el a futam végéig amit itt a RB esélyeiröl papolnak.
De remélem az Alpine király lesz Alonsoval 😊
Eazzy
Én nagyon!
Haasosoknak igen szurkolók Steiner miatt!
Szerintem Mazepin gyorsabb lesz, de Schumi kiegyensúlyozottabb!
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 259 — a new hope (again)
Amugy most ahogy gondolkodom, szerintem ez a 6 bajnoki cím egymás után, rekord a motorsportokban. Legalábbis a “major” bajnokságokban mindenképp.
Cowboykarcsi90
Nem tudom a major kategóriába sorolod-e, de Loebnek 9 bajnoki címe van zsinórban a rali-világbajnokságon.
Vito
Igen.

És my bad hogy a franciáról elfelejtkeztem, bírom a manust nagyon amúgy 😉
Cowboykarcsi90
Ja, csak kb úgy hazavágták a rallyt a citroennel, hogy azóta se tudják merre vannak arccal előre...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 259 — a new hope (again)
F1-et ki várja? Én nem hiszem el a futam végéig amit itt a RB esélyeiröl papolnak.
De remélem az Alpine király lesz Alonsoval 😊
Eazzy
en is varom mar, de felek, hogy megint jon a mercedes henger.
csebi
Alapból úgy állok hozzá mint tavaly. A két merciről és verstappenről nem veszek tudomást, mögöttük meg kurva jó lesz a buli, pláne, hogy úgy néz ki az alfa is bele tus majd szólni a pontokért menő csatákba...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 075 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Amugy most ahogy gondolkodom, szerintem ez a 6 bajnoki cím egymás után, rekord a motorsportokban. Legalábbis a “major” bajnokságokban mindenképp.
Cowboykarcsi90
Nem tudom a major kategóriába sorolod-e, de Loebnek 9 bajnoki címe van zsinórban a rali-világbajnokságon.
Vito
Igen.

És my bad hogy a franciáról elfelejtkeztem, bírom a manust nagyon amúgy 😉

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Amugy most ahogy gondolkodom, szerintem ez a 6 bajnoki cím egymás után, rekord a motorsportokban. Legalábbis a “major” bajnokságokban mindenképp.
Cowboykarcsi90
Nem tudom a major kategóriába sorolod-e, de Loebnek 9 bajnoki címe van zsinórban a rali-világbajnokságon.
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 075 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Én meg a superbike-ot várom még a MotoGP mellett. A Redding-Rinaldi ducati páros nagyon baszónak tűnik, szerintem még egy VB egy-kettő’ se kizárt. Bár Rea a WSBK Marqueze, sose szabad leírni, de a zsinorban behúzott 6 vb címmel lassan megelégedhetne már 😀😛

Amugy most ahogy gondolkodom, szerintem ez a 6 bajnoki cím egymás után, rekord a motorsportokban. Legalábbis a “major” bajnokságokban mindenképp. A superbikeban biztos, onnan Fogartyt meg Polant leszámitva nem is ugrik be senki aki egyáltalán kettőt tudott nyerni egymás után. A motogpben is 5nél megáll a Doohan-Rossi-Marquez hármas. Az F1ből is Schumacher botlik 5nél, Vettel-Hamilton meg négynél.

Csak hát a WSBK egy nagyon mostohán kezelt bajnokság és nyilván nem segít neki a pont most taglalt zöld uralom se. Ezzel együtt is a legtőbb szezon az elmult hatból kimondottan izgalmas volt.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
F1-et ki várja? Én nem hiszem el a futam végéig amit itt a RB esélyeiröl papolnak.
De remélem az Alpine király lesz Alonsoval 😊
Eazzy
en is varom mar, de felek, hogy megint jon a mercedes henger.
csebi
2,55 Hamilton futamgyőzelme

ajándék
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
F1-et ki várja? Én nem hiszem el a futam végéig amit itt a RB esélyeiröl papolnak.
De remélem az Alpine király lesz Alonsoval 😊
Eazzy
en is varom mar, de felek, hogy megint jon a mercedes henger.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
F1-et ki várja? Én nem hiszem el a futam végéig amit itt a RB esélyeiröl papolnak.
De remélem az Alpine király lesz Alonsoval 😊

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hoppácska! Lesz magyar idén a Forma-3-ban!!!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 351 — #NoStress
Emberek! Itt a pina, hempereg!

Csütörtök délután kezdődik 😎😎😎👍🏼 Cool, Sobri egy fogadás a 21’-es bajnokra? 😀

Btw, Marquez kiüli a két qatari szezonyitót ez már biztos. Leghamarabb Portimaoban debütálhat.
Cowboykarcsi90
Találj ki valamit, én most teljes homályban vagyok. Szerintem nem is lesz szezon. 😊
Van tipped, akire szeretnél fogadni? Vagy 2-3, és legyek én a többi? Vagy valaki ellen? Én Marquez ellen nem fogadnék, ennyit tudok hozzáfűzni momentán.
Sobri Jóska
Nálam a Miller-Morbidelli páros a favorit. Ha fogadni kell, az eszem azt mondja Morbidelli a szívem meg azt hogy Miller. Most a szívemre hallgatok 🙂

Marquez ellen én sem fogadnék más esetben, de így Ő alap helyzetben -50 ponttal indít akárki máshoz képest. Ha tényleg mondjuk olyan állapotba is kerülne már portugáliára hogy engedélyt kapjon, még akkor is szeritnem versenyekbek kell eltelniük, mire stabilan mondjuk a top5ben versenyezhetne. És ez szerintem a legoptimistább forgatókonyvek köztött van. A bajnoki cím idén szerintem még neki is az out of reach kategória. Egy esetleges futamgyőzelmet már idén viszont egyáltalán nem zárnék ki.
Cowboykarcsi90
Írtam PM-t.

több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 075 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Emberek! Itt a pina, hempereg!

Csütörtök délután kezdődik 😎😎😎👍🏼 Cool, Sobri egy fogadás a 21’-es bajnokra? 😀

Btw, Marquez kiüli a két qatari szezonyitót ez már biztos. Leghamarabb Portimaoban debütálhat.
Cowboykarcsi90
Találj ki valamit, én most teljes homályban vagyok. Szerintem nem is lesz szezon. 😊
Van tipped, akire szeretnél fogadni? Vagy 2-3, és legyek én a többi? Vagy valaki ellen? Én Marquez ellen nem fogadnék, ennyit tudok hozzáfűzni momentán.
Sobri Jóska
Nálam a Miller-Morbidelli páros a favorit. Ha fogadni kell, az eszem azt mondja Morbidelli a szívem meg azt hogy Miller. Most a szívemre hallgatok 🙂

Marquez ellen én sem fogadnék más esetben, de így Ő alap helyzetben -50 ponttal indít akárki máshoz képest. Ha tényleg mondjuk olyan állapotba is kerülne már portugáliára hogy engedélyt kapjon, még akkor is szeritnem versenyekbek kell eltelniük, mire stabilan mondjuk a top5ben versenyezhetne. És ez szerintem a legoptimistább forgatókonyvek köztött van. A bajnoki cím idén szerintem még neki is az out of reach kategória. Egy esetleges futamgyőzelmet már idén viszont egyáltalán nem zárnék ki.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 351 — #NoStress
Emberek! Itt a pina, hempereg!

Csütörtök délután kezdődik 😎😎😎👍🏼 Cool, Sobri egy fogadás a 21’-es bajnokra? 😀

Btw, Marquez kiüli a két qatari szezonyitót ez már biztos. Leghamarabb Portimaoban debütálhat.
Cowboykarcsi90
Találj ki valamit, én most teljes homályban vagyok. Szerintem nem is lesz szezon. 😊
Van tipped, akire szeretnél fogadni? Vagy 2-3, és legyek én a többi? Vagy valaki ellen? Én Marquez ellen nem fogadnék, ennyit tudok hozzáfűzni momentán.

több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 579
Blaney behúzta a végén, megérdemelten. Azért kár hogy 2 győztese nem lehet egy futamnak, Larson is hatalmasat vezetett
Heisman
Blaneynek van érzéke a drámai győzelmekhez. Nagyon örülök neki.
Hamlin szokásosan Top5 hely, lassan jöhetne egy W, ha már a no.2 kedvencemnek összejött.

Hétvégén Bristol és dirt! 🤤
Mikey
tehát 3 körönként sárga. alig várom 😀
shawnka
Valószínű. 😀 De érdekes lesz látni ezeket az autókat salakon.

A truckoknál Eldora ugye évek óta szerepelt a naptárban, szóval abban nem lesz semmi újdonság, de a Cup autókat eddig nem tudtam elképzelni hogy salakon menjenek. Na meg a versenyzők nagy részét nem is láttam még salakon, így azt sem tudom mire lehetnek jók, így pl. Hamlintől sem tudom mit kéne várni. 😀
Mikey
Igazi wildcar kör a playoffra. Remélhetőleg Joey behúzza végre, mert gyorsan elfogy a 16 hely.
Heisman
Meglepődnék ha nem Larson-Bell 1-2 lenne.
shawnka
Jaja, messze ők a két legnagyobb esélyes. De - elfogultság nélkül is - én Briscoe-t és Reddicket is ideveszem. Itt talán nem fog kijönni (annyira) az autóbeli különbség.

Szerkesztette: Mikey
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Blaney behúzta a végén, megérdemelten. Azért kár hogy 2 győztese nem lehet egy futamnak, Larson is hatalmasat vezetett
Heisman
Blaneynek van érzéke a drámai győzelmekhez. Nagyon örülök neki.
Hamlin szokásosan Top5 hely, lassan jöhetne egy W, ha már a no.2 kedvencemnek összejött.

Hétvégén Bristol és dirt! 🤤
Mikey
tehát 3 körönként sárga. alig várom 😀
shawnka
Valószínű. 😀 De érdekes lesz látni ezeket az autókat salakon.

A truckoknál Eldora ugye évek óta szerepelt a naptárban, szóval abban nem lesz semmi újdonság, de a Cup autókat eddig nem tudtam elképzelni hogy salakon menjenek. Na meg a versenyzők nagy részét nem is láttam még salakon, így azt sem tudom mire lehetnek jók, így pl. Hamlintől sem tudom mit kéne várni. 😀
Mikey
Igazi wildcar kör a playoffra. Remélhetőleg Joey behúzza végre, mert gyorsan elfogy a 16 hely.
Heisman
Meglepődnék ha nem Larson-Bell 1-2 lenne.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 688 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Blaney behúzta a végén, megérdemelten. Azért kár hogy 2 győztese nem lehet egy futamnak, Larson is hatalmasat vezetett
Heisman
Blaneynek van érzéke a drámai győzelmekhez. Nagyon örülök neki.
Hamlin szokásosan Top5 hely, lassan jöhetne egy W, ha már a no.2 kedvencemnek összejött.

Hétvégén Bristol és dirt! 🤤
Mikey
tehát 3 körönként sárga. alig várom 😀
shawnka
Valószínű. 😀 De érdekes lesz látni ezeket az autókat salakon.

A truckoknál Eldora ugye évek óta szerepelt a naptárban, szóval abban nem lesz semmi újdonság, de a Cup autókat eddig nem tudtam elképzelni hogy salakon menjenek. Na meg a versenyzők nagy részét nem is láttam még salakon, így azt sem tudom mire lehetnek jók, így pl. Hamlintől sem tudom mit kéne várni. 😀
Mikey
Igazi wildcar kör a playoffra. Remélhetőleg Joey behúzza végre, mert gyorsan elfogy a 16 hely.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 579
Blaney behúzta a végén, megérdemelten. Azért kár hogy 2 győztese nem lehet egy futamnak, Larson is hatalmasat vezetett
Heisman
Blaneynek van érzéke a drámai győzelmekhez. Nagyon örülök neki.
Hamlin szokásosan Top5 hely, lassan jöhetne egy W, ha már a no.2 kedvencemnek összejött.

Hétvégén Bristol és dirt! 🤤
Mikey
tehát 3 körönként sárga. alig várom 😀
shawnka
Valószínű. 😀 De érdekes lesz látni ezeket az autókat salakon.

A truckoknál Eldora ugye évek óta szerepelt a naptárban, szóval abban nem lesz semmi újdonság, de a Cup autókat eddig nem tudtam elképzelni hogy salakon menjenek. Na meg a versenyzők nagy részét nem is láttam még salakon, így azt sem tudom mire lehetnek jók, így pl. Hamlintől sem tudom mit kéne várni. 😀