Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 3 éve
Mr.Breaker 1 870
Ma milyen idő várható?
steelwolf
Napos, de hideg. 13 foknál nem lesz melegebb, azaz a hideg aszfaltot kedvelő csapatok lehetnek előnyben.
empty taxi
Köszi!
És azok kik lehetnek?
steelwolf
Egyértelműen a Mercedesek, konkrétan pont erre fejlesztették ki a DAS rendszerüket, hogy hűvösebb időben is optimális tartományban tarthassák a gumik hőmérsékletét.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Ma milyen idő várható?
steelwolf
Napos, de hideg. 13 foknál nem lesz melegebb, azaz a hideg aszfaltot kedvelő csapatok lehetnek előnyben.
empty taxi
Köszi!
És azok kik lehetnek?
steelwolf
Idény eleje van, nehéz megmondani, a Red Bullt pedzegetik h nekik jól jöhet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ma milyen idő várható?
steelwolf
Napos, de hideg. 13 foknál nem lesz melegebb, azaz a hideg aszfaltot kedvelő csapatok lehetnek előnyben.
empty taxi
Köszi!
És azok kik lehetnek?
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Ma milyen idő várható?
steelwolf
Napos, de hideg. 13 foknál nem lesz melegebb, azaz a hideg aszfaltot kedvelő csapatok lehetnek előnyben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ma milyen idő várható?
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 599 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Leclerc +3 holnap, ahogy Norris is hozta ezt magával még múlt hétről

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 477 — Bears & Illinois fan
Ez a "Schumi szar autóval nyert" legenda láványos megdőlt 2010-ben, amikor visszatért (igaz 40 pluszosan). Szar autóval nem nyersz, nemhogy vb-t, még futamokat sem nagyon.
Tény, hogy 94-ben nem emelkedett ki a Benetton, de nem volt szar és tényleg a Ferrariban is végigszenvedett 3 évet. Bár az első évet leszámítva az sem volt rossz autó. Elismerem, sokat tett, ahhoz, hogy az autói sikeresek legyen, de gyakorlatilag 1994-és 2006 között, csak a 1996-ban és 2005-ben nem volt vb esélyes. Ismétlem magam, ez Trabanttal nem megy.....

A Merci tényleg nem volt jó autó, nem is sikerült feltornázni, igaz az már csak hattyúdal volt....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A hét eleji vitához, hogy ki a legjobb, akkor már be akartam írni amit ma is láttunk. Esőben toronymagasan Hamilton a legjobb. Szédületes mennyire érzi a határokat.
NB2
Biztos megint mákja volt 😊

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
A hét eleji vitához, hogy ki a legjobb, akkor már be akartam írni amit ma is láttunk. Esőben toronymagasan Hamilton a legjobb. Szédületes mennyire érzi a határokat.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 599 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Na jól van ez az időmérő nagyon kellett. Senki se volt a közelben, akár körbemegy Verstappen akár nem.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ferrari az 5.-6. Legjobb auto. Na ez azert ott van😪


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 3 éve
csipkelli 3 269
Csaló FIA nem az FP2 alapján adja a rajthelyet.
több mint 3 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Bezzeg a régi időkben még a boxutcában kardántengelyt is faragtak mikor a Teheráni nagydíj zajlott. Most meg egy kis eső miatt leáll az egész FIA.

több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Ez lesz a rajtsorrend, ha nem tudnak ma az eső miatt menni


shawnka
Vasárnap délelőtti időmérő nem játszik?
dawyd728
Nem lesz sem FP3 sem kvali vasárnap, ha az eső miatt nem tudnák ma megtartani.
több mint 3 éve
dawyd728 3 695
Ez lesz a rajtsorrend, ha nem tudnak ma az eső miatt menni


shawnka
Vasárnap délelőtti időmérő nem játszik?
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
Ez lesz a rajtsorrend, ha nem tudnak ma az eső miatt menni

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Az f3 piros zászlóval véget is ért egy pár kör után...
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Miért maradhat el a holnapi időmérő?
steelwolf
annyi eső fog esni, hogy csak csónakkal lehet várhatólag körbemenni majd
shawnka
Lehet még nézhetőbb/izgalmasabb is lenne!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
Miért maradhat el a holnapi időmérő?
steelwolf
annyi eső fog esni, hogy csak csónakkal lehet várhatólag körbemenni majd
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Miért maradhat el a holnapi időmérő?
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Közben hivatalos a nagydíj Mugelloban
Heisman Trophy
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Autó- és motorsportok - Egyéb témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 759 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Benettonnál nem az övé volt a legjobb autó, de azért piszok mázlija volt, hogy Senna halálával Hill lett a Williams első számú pilótája, és őt is csak alig bírta megverni.
slowmotion
Az is csak azért lett olyan szoros, mert Schumi a szezon 1/4ről vagy kizárták vagy eltiltották, egyébként amikor célba ért akkor 2.helynél lejjebb nem adta. 😮
Azaz év a legek között lehetett volna, a sportág valaha élt talán két legjobb pilótája csaphatott volna össze. De jóformán csak 1 verseny jutott ebből az összecsapásból. A talán kicsit elfeledett '94es brazil évadnyitó, mikor ők ketten az egész mezőnyt leoktatták és leköröztek mindenkit úgy, hogy ők végig 1.5 mp-n belül voltak egymáshoz.


Másik, itt beszállva én is a Hamilton vitába. Neki a legnagyobb erőssége a stabilitásban rejlik. Jó ha van évente 1-2 betli futama. Az autóból kihozza szinte mindig a maximumot, viszont szerintem olyan nagy extrát nem tesz hozzá, már a McLarennél is ez volt a helyzet, mikor győzelemre megvolt a tempó kegyetlenül kihasználta azt és behúzta a győzelmeket, dobogókat. Ezért is tartom én is Alonso-t jobb pilótának, ő neki sokkal több olyan pillanata volt, hogy csak nézett mindenki ezt mégis, hogy csinálta. De az nem kérdés szerintem se, hogy Hamilton jobb versenyző mint Vettel mondom ezt Vettel szimpatizánsként. Talán egy rá fejlesztett autóval feltudná venni Hamiltonnal a versenyt, de összességében szinte minden aspektusában jobb Hamilton Vettelnél.
Az elmúlt 15 év pilótáinak sorrendje nálam is Alonso->Hamilton(egy picivel Alonsotól elmaradva)->Vettel.
Mr.Breaker
hihetetlen, hogy az elmúlt 15 évről beszélünk és Kimi még csak eszébe sem jut senkinek. mképpen Vettel elé tenném.
csebi
Meg az is hihetetlen, hogy a bajnoki címe után gyakorlatilag egy másik versenyzőt láttunk a régi Raikkonen helyett kocsiba ülni. Nem tudom hogy ennyire szart onnantól az egészbe, vagy csak egyszerűen szépen átbillent a primeján, de ha megnezed megdöbbentő, hogy 2007 után, igazából megszünt legit VB aspiránsnak lenni. Ha nagyon jó indulatú akarok lenni akkor azt mondom még esetleg 2008 meg ‘12. De akkor is basszus, 2005-2006 környékén én a Schumacher utáni korszak meghatározó versenyzőjének tartottam. Alonsonál is jobbnak...
Cowboykarcsi90
Mondjuk kevés kivétellel sikerült is egy semmirenemvaló autót alátennie a csapatainak.
Mikey
Ez szerintem nem magyarázza azt, hogy Vettel és Alonso is bucira verte, és a közös 2 és fél évből még egy Massa is verte másfél éven keresztül (és ezzel nem a brazilt akarom leszólni, de ő messze volt egy top pilótától ha egy egész szezont nézünk). Sőt, még Grozsan is volt h megnehezítette a dolgát, aki meg azóta az F1 szégyene lett.
roberto23
Grosjean melyik évben is? 2012 dupla annyi pont a finnek, 2013: 50nel több pont úgy, hogy két versenyt a végén kiült Kimi, és ebben a két évben volt csapattársak.
csebi
Úgy értem 1-2 futamon. Nyilván nem egy szezonon keresztül. De amúgy nem voltak azok a Lotus-ok annyira rosszak. Versenytempóban és gumikezelésben simán voltak futamok, ahol top-nak számított. Csak ugye állandóan hátulról rajtolt Kimi így sok esetben ez nem jött ki. Nem mondom, hogy rosszul ment, mert nagyon nem, de egy jobb időmérős pilóta szvsz többet kihozott volna azokból a kocsikból.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 759 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Benettonnál nem az övé volt a legjobb autó, de azért piszok mázlija volt, hogy Senna halálával Hill lett a Williams első számú pilótája, és őt is csak alig bírta megverni.
slowmotion
Az is csak azért lett olyan szoros, mert Schumi a szezon 1/4ről vagy kizárták vagy eltiltották, egyébként amikor célba ért akkor 2.helynél lejjebb nem adta. 😮
Azaz év a legek között lehetett volna, a sportág valaha élt talán két legjobb pilótája csaphatott volna össze. De jóformán csak 1 verseny jutott ebből az összecsapásból. A talán kicsit elfeledett '94es brazil évadnyitó, mikor ők ketten az egész mezőnyt leoktatták és leköröztek mindenkit úgy, hogy ők végig 1.5 mp-n belül voltak egymáshoz.


Másik, itt beszállva én is a Hamilton vitába. Neki a legnagyobb erőssége a stabilitásban rejlik. Jó ha van évente 1-2 betli futama. Az autóból kihozza szinte mindig a maximumot, viszont szerintem olyan nagy extrát nem tesz hozzá, már a McLarennél is ez volt a helyzet, mikor győzelemre megvolt a tempó kegyetlenül kihasználta azt és behúzta a győzelmeket, dobogókat. Ezért is tartom én is Alonso-t jobb pilótának, ő neki sokkal több olyan pillanata volt, hogy csak nézett mindenki ezt mégis, hogy csinálta. De az nem kérdés szerintem se, hogy Hamilton jobb versenyző mint Vettel mondom ezt Vettel szimpatizánsként. Talán egy rá fejlesztett autóval feltudná venni Hamiltonnal a versenyt, de összességében szinte minden aspektusában jobb Hamilton Vettelnél.
Az elmúlt 15 év pilótáinak sorrendje nálam is Alonso->Hamilton(egy picivel Alonsotól elmaradva)->Vettel.
Mr.Breaker
hihetetlen, hogy az elmúlt 15 évről beszélünk és Kimi még csak eszébe sem jut senkinek. mképpen Vettel elé tenném.
csebi
Meg az is hihetetlen, hogy a bajnoki címe után gyakorlatilag egy másik versenyzőt láttunk a régi Raikkonen helyett kocsiba ülni. Nem tudom hogy ennyire szart onnantól az egészbe, vagy csak egyszerűen szépen átbillent a primeján, de ha megnezed megdöbbentő, hogy 2007 után, igazából megszünt legit VB aspiránsnak lenni. Ha nagyon jó indulatú akarok lenni akkor azt mondom még esetleg 2008 meg ‘12. De akkor is basszus, 2005-2006 környékén én a Schumacher utáni korszak meghatározó versenyzőjének tartottam. Alonsonál is jobbnak...
Cowboykarcsi90
2008 ritka szerencsétlen éve volt, kb alig volt olyan nagydíja, ahol ne lett volna vmi balesete (belga nagydíj a legjobb, Hamilton szabálytalanul előzte meg, és mikor vissza akarta előzni kiesett lényegében első helyről, mert Hamiltont később megbüntették). Milyen érdekes, ha 4. futamon Massának átengedi a győzelmet, akkor a brazil lett volna a győztes.
Ezután gyász autókat kapott csak. 2012es szezonja pedig kész csoda volt., és elképesztően konzisztens volt. Ha nem 4-5. legjobb autóban ül, hanem mondjuk a 2-3.ban akkor sztem megnyeri a címet.
Azért nála is hiányzik pár év, mikor nem volt benn az f1ben meg szörnyű autót tettek alá. Hamiltonnak leszámítva 1-2 évet mindig vb címre esélyes gépet kapott.
csebi
Ez így ebben a formában baromira nem igaz. VB esélyes autót 2007-08ban, 2012-ben (de itt is csak tempóban volt VB esélyes, de minden 2. futamon lerohadt alatta a kocsi), és 2014-től kezdve kap Hamilton.
Az hogy jó 3-4 futamgyőzelemre közel sem jelenti, hogy VB esélyes is. Ilyen alapon tavaly a Ferrari is VB esélyes volt, pedig jól tudjuk mennyire is volt az.
roberto23
igazad van, rosszul emlékeztem. 2014ig volt 2 év mikor egyértelmű, hogy nem volt megfelelő autó (2009 és 2011) volt egy ahol tempó megvolt, de nem bírta az autó hosszútávon (2012), és van egy is-is év 2010 mikor lehetett volna esélye. De ha azt nézem, hogy Kiminek talán volt összesen 4 éve mikor bajnok lehetett volna az autónak is köszönhetően, Hamiltonnak meg 4 nem az elmúlt 15 évből akkor ez elég nagy kontraszt szerintem.
csebi
Nyilván, az nem is kérdés, hogy Hamilton elképszető mázlista ilyen terén. Csak az 1-2 éven akatd meg a szemem. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 006 — Lucas Scott
Benettonnál nem az övé volt a legjobb autó, de azért piszok mázlija volt, hogy Senna halálával Hill lett a Williams első számú pilótája, és őt is csak alig bírta megverni.
slowmotion
Az is csak azért lett olyan szoros, mert Schumi a szezon 1/4ről vagy kizárták vagy eltiltották, egyébként amikor célba ért akkor 2.helynél lejjebb nem adta. 😮
Azaz év a legek között lehetett volna, a sportág valaha élt talán két legjobb pilótája csaphatott volna össze. De jóformán csak 1 verseny jutott ebből az összecsapásból. A talán kicsit elfeledett '94es brazil évadnyitó, mikor ők ketten az egész mezőnyt leoktatták és leköröztek mindenkit úgy, hogy ők végig 1.5 mp-n belül voltak egymáshoz.


Másik, itt beszállva én is a Hamilton vitába. Neki a legnagyobb erőssége a stabilitásban rejlik. Jó ha van évente 1-2 betli futama. Az autóból kihozza szinte mindig a maximumot, viszont szerintem olyan nagy extrát nem tesz hozzá, már a McLarennél is ez volt a helyzet, mikor győzelemre megvolt a tempó kegyetlenül kihasználta azt és behúzta a győzelmeket, dobogókat. Ezért is tartom én is Alonso-t jobb pilótának, ő neki sokkal több olyan pillanata volt, hogy csak nézett mindenki ezt mégis, hogy csinálta. De az nem kérdés szerintem se, hogy Hamilton jobb versenyző mint Vettel mondom ezt Vettel szimpatizánsként. Talán egy rá fejlesztett autóval feltudná venni Hamiltonnal a versenyt, de összességében szinte minden aspektusában jobb Hamilton Vettelnél.
Az elmúlt 15 év pilótáinak sorrendje nálam is Alonso->Hamilton(egy picivel Alonsotól elmaradva)->Vettel.
Mr.Breaker
hihetetlen, hogy az elmúlt 15 évről beszélünk és Kimi még csak eszébe sem jut senkinek. mképpen Vettel elé tenném.
csebi
Meg az is hihetetlen, hogy a bajnoki címe után gyakorlatilag egy másik versenyzőt láttunk a régi Raikkonen helyett kocsiba ülni. Nem tudom hogy ennyire szart onnantól az egészbe, vagy csak egyszerűen szépen átbillent a primeján, de ha megnezed megdöbbentő, hogy 2007 után, igazából megszünt legit VB aspiránsnak lenni. Ha nagyon jó indulatú akarok lenni akkor azt mondom még esetleg 2008 meg ‘12. De akkor is basszus, 2005-2006 környékén én a Schumacher utáni korszak meghatározó versenyzőjének tartottam. Alonsonál is jobbnak...
Cowboykarcsi90
Mondjuk kevés kivétellel sikerült is egy semmirenemvaló autót alátennie a csapatainak.
Mikey
Ez szerintem nem magyarázza azt, hogy Vettel és Alonso is bucira verte, és a közös 2 és fél évből még egy Massa is verte másfél éven keresztül (és ezzel nem a brazilt akarom leszólni, de ő messze volt egy top pilótától ha egy egész szezont nézünk). Sőt, még Grozsan is volt h megnehezítette a dolgát, aki meg azóta az F1 szégyene lett.
roberto23
Grosjean melyik évben is? 2012 dupla annyi pont a finnek, 2013: 50nel több pont úgy, hogy két versenyt a végén kiült Kimi, és ebben a két évben volt csapattársak.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 006 — Lucas Scott
Benettonnál nem az övé volt a legjobb autó, de azért piszok mázlija volt, hogy Senna halálával Hill lett a Williams első számú pilótája, és őt is csak alig bírta megverni.
slowmotion
Az is csak azért lett olyan szoros, mert Schumi a szezon 1/4ről vagy kizárták vagy eltiltották, egyébként amikor célba ért akkor 2.helynél lejjebb nem adta. 😮
Azaz év a legek között lehetett volna, a sportág valaha élt talán két legjobb pilótája csaphatott volna össze. De jóformán csak 1 verseny jutott ebből az összecsapásból. A talán kicsit elfeledett '94es brazil évadnyitó, mikor ők ketten az egész mezőnyt leoktatták és leköröztek mindenkit úgy, hogy ők végig 1.5 mp-n belül voltak egymáshoz.


Másik, itt beszállva én is a Hamilton vitába. Neki a legnagyobb erőssége a stabilitásban rejlik. Jó ha van évente 1-2 betli futama. Az autóból kihozza szinte mindig a maximumot, viszont szerintem olyan nagy extrát nem tesz hozzá, már a McLarennél is ez volt a helyzet, mikor győzelemre megvolt a tempó kegyetlenül kihasználta azt és behúzta a győzelmeket, dobogókat. Ezért is tartom én is Alonso-t jobb pilótának, ő neki sokkal több olyan pillanata volt, hogy csak nézett mindenki ezt mégis, hogy csinálta. De az nem kérdés szerintem se, hogy Hamilton jobb versenyző mint Vettel mondom ezt Vettel szimpatizánsként. Talán egy rá fejlesztett autóval feltudná venni Hamiltonnal a versenyt, de összességében szinte minden aspektusában jobb Hamilton Vettelnél.
Az elmúlt 15 év pilótáinak sorrendje nálam is Alonso->Hamilton(egy picivel Alonsotól elmaradva)->Vettel.
Mr.Breaker
hihetetlen, hogy az elmúlt 15 évről beszélünk és Kimi még csak eszébe sem jut senkinek. mképpen Vettel elé tenném.
csebi
Meg az is hihetetlen, hogy a bajnoki címe után gyakorlatilag egy másik versenyzőt láttunk a régi Raikkonen helyett kocsiba ülni. Nem tudom hogy ennyire szart onnantól az egészbe, vagy csak egyszerűen szépen átbillent a primeján, de ha megnezed megdöbbentő, hogy 2007 után, igazából megszünt legit VB aspiránsnak lenni. Ha nagyon jó indulatú akarok lenni akkor azt mondom még esetleg 2008 meg ‘12. De akkor is basszus, 2005-2006 környékén én a Schumacher utáni korszak meghatározó versenyzőjének tartottam. Alonsonál is jobbnak...
Cowboykarcsi90
2008 ritka szerencsétlen éve volt, kb alig volt olyan nagydíja, ahol ne lett volna vmi balesete (belga nagydíj a legjobb, Hamilton szabálytalanul előzte meg, és mikor vissza akarta előzni kiesett lényegében első helyről, mert Hamiltont később megbüntették). Milyen érdekes, ha 4. futamon Massának átengedi a győzelmet, akkor a brazil lett volna a győztes.
Ezután gyász autókat kapott csak. 2012es szezonja pedig kész csoda volt., és elképesztően konzisztens volt. Ha nem 4-5. legjobb autóban ül, hanem mondjuk a 2-3.ban akkor sztem megnyeri a címet.
Azért nála is hiányzik pár év, mikor nem volt benn az f1ben meg szörnyű autót tettek alá. Hamiltonnak leszámítva 1-2 évet mindig vb címre esélyes gépet kapott.
csebi
Ez így ebben a formában baromira nem igaz. VB esélyes autót 2007-08ban, 2012-ben (de itt is csak tempóban volt VB esélyes, de minden 2. futamon lerohadt alatta a kocsi), és 2014-től kezdve kap Hamilton.
Az hogy jó 3-4 futamgyőzelemre közel sem jelenti, hogy VB esélyes is. Ilyen alapon tavaly a Ferrari is VB esélyes volt, pedig jól tudjuk mennyire is volt az.
roberto23
igazad van, rosszul emlékeztem. 2014ig volt 2 év mikor egyértelmű, hogy nem volt megfelelő autó (2009 és 2011) volt egy ahol tempó megvolt, de nem bírta az autó hosszútávon (2012), és van egy is-is év 2010 mikor lehetett volna esélye. De ha azt nézem, hogy Kiminek talán volt összesen 4 éve mikor bajnok lehetett volna az autónak is köszönhetően, Hamiltonnak meg 4 nem az elmúlt 15 évből akkor ez elég nagy kontraszt szerintem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.