Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
A motogp-t a Galaxy4 is adja vasárnap!
több mint 3 éve
csipkelli 3 269
F1, magyar nézettség.
1. futam 316ezer/(200ezer 18-59-ben)
2. futam 384ezer/(247ezer 18-59-ben)
De majd most jön a visszaesés. Ami halasztódik a magyar futam miatt, de jön!
Ross Brawn is azt nyilatkozta talán az FP3 alatt, hogy mindenhonnan fasza számok jöttek.
Nyilván jó lenne, ha az elején lenne gyilok, de a RedBull is elbaszott valamit, szóval az idei év kuka. De szerintem a középmezőny eleje kifejezetten érdekes a McLarennel és a kamuMercikkel.
csipkelli
Az megvan hogy 2014 környéken 800 000 volt az átlag nézettsége , 2018 körül ment 500 alá és most 300-400 között mozog.
Lehet csak én látom rosszul a tendenciát.
RB meg mi mást mondana.
Toca
Minden tv műsor összenézőszáma csökken. Plusz nyár van, ilyenkor az évhez képest is kevesebben tévéznek.
Az 1. futam után többen kértek a másodikból. Jelentős Merci-erőfölénnyel, ugyanazon a pályán. A többit meglátjuk.
csipkelli
Szóval és 5-6 éves trenddel szemben annyi az érved hogy egy verseny után, amiben annyi SC és galiba volt mint mostanában soha nőtt a nézettség ?
Mondjuk akkor jókor jön neked a Magyar nagydíj mert ott is nőni fog 😊
Toca
Ez az 5-6 éves trend független a Forma1-től itt Magyarországon. Kevesebb néznek 3x annyit csatornát.
Arról volt szó, hogy meg fog csappanni a népszerűsége. Szerintem meg nem. De innentől ez csak jóslás.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
F1, magyar nézettség.
1. futam 316ezer/(200ezer 18-59-ben)
2. futam 384ezer/(247ezer 18-59-ben)
De majd most jön a visszaesés. Ami halasztódik a magyar futam miatt, de jön!
Ross Brawn is azt nyilatkozta talán az FP3 alatt, hogy mindenhonnan fasza számok jöttek.
Nyilván jó lenne, ha az elején lenne gyilok, de a RedBull is elbaszott valamit, szóval az idei év kuka. De szerintem a középmezőny eleje kifejezetten érdekes a McLarennel és a kamuMercikkel.
csipkelli
Az megvan hogy 2014 környéken 800 000 volt az átlag nézettsége , 2018 körül ment 500 alá és most 300-400 között mozog.
Lehet csak én látom rosszul a tendenciát.
RB meg mi mást mondana.
Toca
Minden tv műsor összenézőszáma csökken. Plusz nyár van, ilyenkor az évhez képest is kevesebben tévéznek.
Az 1. futam után többen kértek a másodikból. Jelentős Merci-erőfölénnyel, ugyanazon a pályán. A többit meglátjuk.
csipkelli
Szóval és 5-6 éves trenddel szemben annyi az érved hogy egy verseny után, amiben annyi SC és galiba volt mint mostanában soha nőtt a nézettség ?
Mondjuk akkor jókor jön neked a Magyar nagydíj mert ott is nőni fog 😊
több mint 3 éve
csipkelli 3 269
F1, magyar nézettség.
1. futam 316ezer/(200ezer 18-59-ben)
2. futam 384ezer/(247ezer 18-59-ben)
De majd most jön a visszaesés. Ami halasztódik a magyar futam miatt, de jön!
Ross Brawn is azt nyilatkozta talán az FP3 alatt, hogy mindenhonnan fasza számok jöttek.
Nyilván jó lenne, ha az elején lenne gyilok, de a RedBull is elbaszott valamit, szóval az idei év kuka. De szerintem a középmezőny eleje kifejezetten érdekes a McLarennel és a kamuMercikkel.
csipkelli
Az megvan hogy 2014 környéken 800 000 volt az átlag nézettsége , 2018 körül ment 500 alá és most 300-400 között mozog.
Lehet csak én látom rosszul a tendenciát.
RB meg mi mást mondana.
Toca
Minden tv műsor összenézőszáma csökken. Plusz nyár van, ilyenkor az évhez képest is kevesebben tévéznek.
Az 1. futam után többen kértek a másodikból. Jelentős Merci-erőfölénnyel, ugyanazon a pályán. A többit meglátjuk.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
F1, magyar nézettség.
1. futam 316ezer/(200ezer 18-59-ben)
2. futam 384ezer/(247ezer 18-59-ben)
De majd most jön a visszaesés. Ami halasztódik a magyar futam miatt, de jön!
Ross Brawn is azt nyilatkozta talán az FP3 alatt, hogy mindenhonnan fasza számok jöttek.
Nyilván jó lenne, ha az elején lenne gyilok, de a RedBull is elbaszott valamit, szóval az idei év kuka. De szerintem a középmezőny eleje kifejezetten érdekes a McLarennel és a kamuMercikkel.
csipkelli
Az megvan hogy 2014 környéken 800 000 volt az átlag nézettsége , 2018 körül ment 500 alá és most 300-400 között mozog.
Lehet csak én látom rosszul a tendenciát.
RB meg mi mást mondana.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Cole Custer behúzta rookie-ként.
Heisman Trophy
Hát az eddigi szezonja alapján erre egy lyukas pennyt nem raktam volna.

A befutó elég komoly volt, ahogy láttam videón. 😁
Mikey
Na megnéztem a versenyt, nagyon tetszett. Mondjuk Hamlinnek köze nem volt tegnap a dolgokhoz, de Blaney a váltógondjai ellenére is végig ott volt az elején, és DiBenedetto is behozta 3. helyre a Mustanget. 😊

Három rookie végzett a Top10-ben, Custer 1., Bell 7., Reddick 10., ez azért nagyon komoly, mert a Kentucky Speedway kilenc éve alatt egyetlen egyszer Jones végzett a Top15-ben újoncként, ő 6. lett. Ez szerintem mindent elmond az idei rookie class erősségéről.

Amúgy a Johnson vs Keselowski csörte érdekes lehet, bár szvsz Jimmie túlreagálta a "kiforgatást".

Szerdán All-Star Race és 1.000.000 dollár Bristolból, nyami.

Szerkesztette: Mikey
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Közben, Alex Marquez LCR Honda, Pol Espargaro meg HRC Honda.
Cal 😕
Coolearie
Nem értem most a Hondát...
Crutchlow pl. szerintem a legjobb motorosuk jelenleg Marquez után.
Ahogy irtam már, Espargaroban sem látom, hogy miért is kellett ennyire. Callal szemben szerintem annyi az előnye hogy fiatalabb, meg talán a nyers tempoja valamivel jobb. De amugy meg fejben egy sokkal gyengébb versenyző.
Alex Marquez felhozatala meg így ebben a formában még inkább érthetetlen.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
F1, magyar nézettség.
1. futam 316ezer/(200ezer 18-59-ben)
2. futam 384ezer/(247ezer 18-59-ben)
De majd most jön a visszaesés. Ami halasztódik a magyar futam miatt, de jön!
Ross Brawn is azt nyilatkozta talán az FP3 alatt, hogy mindenhonnan fasza számok jöttek.
Nyilván jó lenne, ha az elején lenne gyilok, de a RedBull is elbaszott valamit, szóval az idei év kuka. De szerintem a középmezőny eleje kifejezetten érdekes a McLarennel és a kamuMercikkel.
csipkelli
Jók a számok de nem látjuk a kontextust 😊 Mi volt eddig az átlag stb.

több mint 3 éve
csipkelli 3 269
F1, magyar nézettség.
1. futam 316ezer/(200ezer 18-59-ben)
2. futam 384ezer/(247ezer 18-59-ben)
De majd most jön a visszaesés. Ami halasztódik a magyar futam miatt, de jön!
Ross Brawn is azt nyilatkozta talán az FP3 alatt, hogy mindenhonnan fasza számok jöttek.
Nyilván jó lenne, ha az elején lenne gyilok, de a RedBull is elbaszott valamit, szóval az idei év kuka. De szerintem a középmezőny eleje kifejezetten érdekes a McLarennel és a kamuMercikkel.
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 759 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Nem szeretnék vészmadárkodni, de ez a néző nélküli és merci domi évad nagyon megcsappantja a forma1 népszerűségét.
NB2
És a legszomorúbb, hogy jövőre is nézhetjük ugyan ezt így, hogy elhalasztották az új szabályok bevezetését. Baromi unalmas másfél év elé nézünk.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Nem szeretnék vészmadárkodni, de ez a néző nélküli és merci domi évad nagyon megcsappantja a forma1 népszerűségét.
több mint 3 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Közben, Alex Marquez LCR Honda, Pol Espargaro meg HRC Honda.
Cal 😕

több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Cole Custer behúzta rookie-ként.
Heisman Trophy
Hát az eddigi szezonja alapján erre egy lyukas pennyt nem raktam volna.

A befutó elég komoly volt, ahogy láttam videón. 😁
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Egy szvsz erdekes sorozat a versenyzok vezetesi stilusarol:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 599 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Cole Custer behúzta rookie-ként. Egy Haas legalább jól ment ma, nem úgy mint Magnussen és Grosjean 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Tudtam, h miért nem hiányzott a karantén alatt az F1.

Gyakorlatilag Trabantokkal kergetik a két Mercit...
Fast Willie
pont ezt akartam írni, hogy amúgy piszok jó lenne ez az f1... ha nem lennének a mercik (meg Verstappen). 4. helytől lefelé óriási verseny van
NB2
Gondolom a költség plafon pont ezt hozná vissza, hogy ne kerüljön senki erőfölénybe amiatt, mert végtelen pénze van szürke zónában fejleszteni, miközben a többieket az "alapgéppel" is ütik.

A vicc az, hogy ha egy centit nem fejlesztenek az autón tavalyhoz képest még mindig ott lennének elől kiindulva a Racing Point tempójából és a balfasz kiscsapat és a vérprofi gépezet közötti diferenciát belekalkulálva.

Jó csata lesz a McLaren, Racing Point, Renault között egész évben. Talán a vörösök ezt a triót be tudják előzni ha véletlen jó irányba fejlesztenek. A Red Bull légüres térben mozog előttük. A Haas meg gondolom jó irányba megy, hogy év végén az amcsi tulaj megköszönje a részvételt. Amikor már saját alkatrészeket kellett fejleszteni nem megy olyan jól a buli

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Tudtam, h miért nem hiányzott a karantén alatt az F1.

Gyakorlatilag Trabantokkal kergetik a két Mercit...
Fast Willie
pont ezt akartam írni, hogy amúgy piszok jó lenne ez az f1... ha nem lennének a mercik (meg Verstappen). 4. helytől lefelé óriási verseny van
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 679
Tudtam, h miért nem hiányzott a karantén alatt az F1.

Gyakorlatilag Trabantokkal kergetik a két Mercit...
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 006 — Lucas Scott
Ezt fordítva csinálják meg, Vettel már mindennek el lenne hordva megint. De azért szép manőver volt, felugratott az egyik Ferka a másik hátára. 😂😂😂
Mr.Breaker
igen mentegetik is, hogy Leclerc így meg úgy gondolkodott

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Leclerc adott Vettelnek, mint ló a lónak! 🤣🤣
több mint 3 éve
Mr.Breaker 1 870
Ezt fordítva csinálják meg, Vettel már mindennek el lenne hordva megint. De azért szép manőver volt, felugratott az egyik Ferka a másik hátára. 😂😂😂
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 599 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ferrari 19-20😂😂😂

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
😂😂😂😂😂 Ez annyira nevetséges volt megint.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Beszarás h mi folyik a Ferrarinál!
több mint 3 éve
csipkelli 3 269
A Ferrarik Mugellóra készülnek.