Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 754 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az igen, még a végén újra elit csapat lehet a McLarenből.

Tuti megvan a következő évados Drive to Survive főszereplő csapata a két "hülyével" a volánnál 😊

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
MIVANMA? 😀 😀 😀


shawnka
várható volt. amúgy a netflix alapján nekem ritka szimpatikus volt Carlos.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
MIVANMA? 😀 😀 😀

több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Akkor ez is kezd eldőlni. Vettel Mercedes, vagy megy ő is kényszerpihenőre?! mint Alonso. Kiváncsi vagyok Toto bemeri e vállalni újra a két top pilótát, plusz Hamiltonnak mennyire van vétó joga a csapatnál.

Ricciardo részéről is ez egy érdekes döntés. Talán valóban több potenciál van jelenleg a McLarenben főleg úgy, hogy 21-től Mercedesre váltanak, de azért a Renault mégis csak egy gyári csapat mégha sokszor nem is viselkednek úgy.
Mr.Breaker
Renaulthoz meg jön vissza Alonso 😀
több mint 3 éve
Mr.Breaker 1 870
Akkor ez is kezd eldőlni. Vettel Mercedes, vagy megy ő is kényszerpihenőre?! mint Alonso. Kiváncsi vagyok Toto bemeri e vállalni újra a két top pilótát, plusz Hamiltonnak mennyire van vétó joga a csapatnál.

Ricciardo részéről is ez egy érdekes döntés. Talán valóban több potenciál van jelenleg a McLarenben főleg úgy, hogy 21-től Mercedesre váltanak, de azért a Renault mégis csak egy gyári csapat mégha sokszor nem is viselkednek úgy.

Szerkesztette: Mr.Breaker
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 713 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Elkezdődött. Ricciardo -> Mclaren


shawnka
Mint Ric szurkoló ennek rohadtul örülök most. Persze a Ferrari-s lehetőség se lett volna rossz, de nem bánom, hogy így alakult.

Azért az a Mclaren Mercedes kombo Ric-el kiegészülve ütős kis bagázs lesz.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Elkezdődött. Ricciardo -> Mclaren

több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
 index.hu/sport/forma1/2020/05/12/sebastian_vettel_ferrari_tavozas_pletykak_utodlas_visszavonulas_hamilton_sainz_ricciardo_renault_mclaren/

Meanwhile Horner lenyilatkozta h a két alfahímes felállás náluk nem működik csapaton belül, így marad a Verstappen-Albon páros.
empty taxi
Lásd 11 hsz-szel lejjebb.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
 index.hu/sport/forma1/2020/05/12/sebastian_vettel_ferrari_tavozas_pletykak_utodlas_visszavonulas_hamilton_sainz_ricciardo_renault_mclaren/

Meanwhile Horner lenyilatkozta h a két alfahímes felállás náluk nem működik csapaton belül, így marad a Verstappen-Albon páros.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Mr.Breaker 1 870
Remek pilóta Vettel, az elmúlt 15 év top4 pilótái között ott a helye, de tény nem az a világklasszis, mint Alonso, vagy Hamilton. Inkább volt jókor jó helyen és kíméletlenül kihasználta az adódó alkalmakat. Mondom mindezt Vettel szurkolóként.
Sokatokkal ellentétben egyáltalán nem azt érzem Vettel döntése mögött, hogy megfutamodott volna Leclerc-től, hanem sokkal inkább a Ferrari vezetőségéből ábrándult ki. Nem véletlen tárgyalt Vettel többször is a Ferrarival, ő náluk akarta folytatni, de amik kiszivárogtak információk, miszerint a Ferrari csak 1 éves szerződést ajánlott neki irtó nevetséges összeggel, egyértelművé vált nem számolnak vele komolyabban.
Személy szerint egyedül azt sajnálom ebben, hogy ezzel a döntéssel egy újabb top pilóta megy a modern F1 rákfenéje miatt a süllyesztőbe Alonso, Button és Ricciardo mellé.
A Ferrari meg ezzel, plusz a több mint valószínű érkező Sainz-cal pár évre all in-t mondtak Leclercre.
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
újra aktuális

több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
amúgy csak én érzem úgy, hogy Vettel elpazarolt 2-3 jó évet a Ferrarinál majd annyira frusztrált lett emiatt, hogy utána hiába volt jó szekér alatta, már nem tudott úgy teljesíteni, ahogy régen? lehet nem ártana neki egy kiült szezon, ha az ideit nem rendezik meg akkor jövőre vhol máshol, ha megrendezik akkor jövő évet pihenhetné ki.
csebi
Elpazarolt, lol. Ami 1-2 mákkal bejött neki az RBR-nél az nem jött be neki a Ferrarinál vagy azért mert a kocsi volt gyenge vagy ő elbaszta.
Vettel amint versenyző került mellé már menekül RBR-nél és a Ferrarinál is ezt játsza.
1,5 éve kb nem éles pilót státuszban van.
Toca
hát igen, Webberrel azért kurvanagy mákja volt nagyon sokáig
shawnka
Azért 2010ben webber egész jót ment, sőt ha a redbull nem olyan amilyen vb is lett volna, de a teher meg az miatt, hogy markoék vettelt nyomatták a szezon végére megrogyott amire rájött a 11es szezon ahol kiderült sztem neki is, hogy a házi kedvenc ellen sansztalan. Utána szvsz leszarta meg fejben is szétesett. Vettel eddigi pályafutása alatt csak akkor tudott teljesíteni kimagaslóan ha tudta, hogy kivételezett csapaton belül. Amint jött ricciardo, majd most leclerc akiket hosszú t@von nem lehetett visszafogni a tempójuk miatt és versenyezni kellett velük egyből szétesett és "menekülőre" fogta.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
amúgy csak én érzem úgy, hogy Vettel elpazarolt 2-3 jó évet a Ferrarinál majd annyira frusztrált lett emiatt, hogy utána hiába volt jó szekér alatta, már nem tudott úgy teljesíteni, ahogy régen? lehet nem ártana neki egy kiült szezon, ha az ideit nem rendezik meg akkor jövőre vhol máshol, ha megrendezik akkor jövő évet pihenhetné ki.
csebi
Elpazarolt, lol. Ami 1-2 mákkal bejött neki az RBR-nél az nem jött be neki a Ferrarinál vagy azért mert a kocsi volt gyenge vagy ő elbaszta.
Vettel amint versenyző került mellé már menekül RBR-nél és a Ferrarinál is ezt játsza.
1,5 éve kb nem éles pilót státuszban van.
Toca
azért 14-15-ben sőt még 16ban is az a Ferrari nem volt top autó, senkinek sem lett volna esélye a vb címre a csapatnál.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
amúgy csak én érzem úgy, hogy Vettel elpazarolt 2-3 jó évet a Ferrarinál majd annyira frusztrált lett emiatt, hogy utána hiába volt jó szekér alatta, már nem tudott úgy teljesíteni, ahogy régen? lehet nem ártana neki egy kiült szezon, ha az ideit nem rendezik meg akkor jövőre vhol máshol, ha megrendezik akkor jövő évet pihenhetné ki.
csebi
Elpazarolt, lol. Ami 1-2 mákkal bejött neki az RBR-nél az nem jött be neki a Ferrarinál vagy azért mert a kocsi volt gyenge vagy ő elbaszta.
Vettel amint versenyző került mellé már menekül RBR-nél és a Ferrarinál is ezt játsza.
1,5 éve kb nem éles pilót státuszban van.
Toca
hát igen, Webberrel azért kurvanagy mákja volt nagyon sokáig
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
amúgy csak én érzem úgy, hogy Vettel elpazarolt 2-3 jó évet a Ferrarinál majd annyira frusztrált lett emiatt, hogy utána hiába volt jó szekér alatta, már nem tudott úgy teljesíteni, ahogy régen? lehet nem ártana neki egy kiült szezon, ha az ideit nem rendezik meg akkor jövőre vhol máshol, ha megrendezik akkor jövő évet pihenhetné ki.
csebi
Elpazarolt, lol. Ami 1-2 mákkal bejött neki az RBR-nél az nem jött be neki a Ferrarinál vagy azért mert a kocsi volt gyenge vagy ő elbaszta.
Vettel amint versenyző került mellé már menekül RBR-nél és a Ferrarinál is ezt játsza.
1,5 éve kb nem éles pilót státuszban van.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
amúgy csak én érzem úgy, hogy Vettel elpazarolt 2-3 jó évet a Ferrarinál majd annyira frusztrált lett emiatt, hogy utána hiába volt jó szekér alatta, már nem tudott úgy teljesíteni, ahogy régen? lehet nem ártana neki egy kiült szezon, ha az ideit nem rendezik meg akkor jövőre vhol máshol, ha megrendezik akkor jövő évet pihenhetné ki.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
én a Mercit amúgy kizárnám, közel biztos vagyok benne, hogy Russellt viszik majd Bottas helyett

Hamiltonban mennyi van még? 4-5 év?
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 754 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Előbb utóbb szerintem a Merci is lépni fog, így a "romjait" megvásároló bandafőnök (pl Stroll) egy elég komoly csapat lehet a közeljövőben, szóval oda esetleg még lehetne értelme elmenni.

Ha marad az F1-ben, akkor szerintem McLaren-Mercedes, már csak a csapatfőnök miatt is.

több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
A Red Bull főnöke kizárta, hogy odavinnének egy többszörös világbajnokot a kamikaze mellé.

Vettel meg, amilyen formában versenyzett az elmúlt év(ek)ben, jobban tenné, ha abbahagyná.
több mint 3 éve
esanders10 Denver Broncos 424
Hát, én szerintem a legesélyesebb a visszavonulás a szavait olvasva. Ha nem is végleges, de olyan Prost féle 1 éves kihagyás.
Red Bullt kizárnám, Max mellé nem fog elmenni, és jól is teszi.
Sajnálnám ha végleg elmegy, mert még mostani formában is top4/5 között van. Remélem Ricsi jön a helyére. Ne legyen még egy Bottas 2.0 a top6ban. Sainz jó, de nem klasszis és nem is lesz szerintem a jövőben.
több mint 3 éve
dawyd728 3 651
Szerintem is Vettel inkább megy a Mercedesbe. Schumacher visszavonulása óta küzd a Mercedes azzal, h nem elég németek. Rosberg minden volt, leginkább világpolgár, csak német nem. Német tv-s nézettségek, folyamatosan esnek, a német gp szégyen szemre csak a hollandok miatt tud megtelni, ha egyáltalán. Plusz globálisan is óriási média érdeklődést tudnának maguknak ezzel a párossal generálni, ami meggyőzheti a Mercedest, h maradjanak a szériában. Aztán majd kiderül.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
2021 jobb lesz az a lényeg 😊
Heisman Trophy
Azért nincs magasan a léc. 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Vettel minek menne vissza a redbullhoz verstappen mellé. Átélte ő már hogy működnek ott a dolgok csak a fasznak a jó végén. Nem hiszem, hogy vágyna a túloldalra. Szvsz három opció van: helycsere ricciarfoval, mclaren, vagy ami a legesélyesebb sztem, hogy merci bottas helyére, azt hadd szóljon...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 286 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
VETTEL 😀😀😀
Szegény Spinbastian
Heisman Trophy
na és akkor mehetnek a találgatások.
Danny Ric vagy Sainz fog a Ferrariba ülni, Vettel visszamegy a Red Bullhoz, Albon meg Renault?
shawnka
Ric vagy Sainz az igaz. Szerintem Sainz lesz belőle, Ricciardot nem lenne értelme odavinni, mármint ha beállnak Leclerc mögé és egypilótás lesz a Ferrari. Vettel megy a McLarenben ilyeneket olvastam Sainz helyére. Albon marad a Red Bullban. Bottas bekavarhat, ha jövőre Russell megy már fel a Mercihez, a talentje megvan hozzá. 2021 jobb lesz az a lényeg 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
VETTEL 😀😀😀
Szegény Spinbastian
Heisman Trophy
na és akkor mehetnek a találgatások.
Danny Ric vagy Sainz fog a Ferrariba ülni, Vettel visszamegy a Red Bullhoz, Albon meg Renault?