Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 538 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ma nem biztos hogy lesz futam, weather delay van, és sötétedés előtt kéne befejezniük mert nincs világítás... érdekes lesz.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
Best of the best.

 twitter.com/dennyhamlin/status/1274711454613209088?s=20
 twitter.com/JoeGibbsRacing/status/1274713097442406400?s=20
 twitter.com/NCRMuseum/status/1274715020228800512?s=20

Szerkesztette: Mikey
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
Szujó podcastjében már több, mint 2 hete Palkovics tett már róla említést..
dawyd728
Biztos sokan hallgatják annak a pöcsnek a podcastjét.

Szerkesztette: Mikey
több mint 3 éve
dawyd728 3 690
Szujó podcastjében már több, mint 2 hete Palkovics tett már róla említést..

Szerkesztette: dawyd728
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
Sosem fogom megérteni, hogy miért “olcsóbb” cakkumpuder felhúzni egy uj pályát, kiépíteni köré a szükséges infrastruktúrát, mint beruházni a megfelelő változtatásokra a ringen’.

Illetve értem, de nem tömte már meg elég ember a zsebét a balatonringes meg hasonló projektekkel?
Cowboykarcsi90
nem 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Sosem fogom megérteni, hogy miért “olcsóbb” cakkumpuder felhúzni egy uj pályát, kiépíteni köré a szükséges infrastruktúrát, mint beruházni a megfelelő változtatásokra a ringen’.

Illetve értem, de nem tömte már meg elég ember a zsebét a balatonringes meg hasonló projektekkel?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Ezmiez
 m.nemzetisport.hu/egyeb_auto_motor/gyorsasagi-motor-hajdunanason-epul-fel-a-hazai-motogp-palya-2768369
r.baggio
Nyerészkedés!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 646
Attól tartok, hogy a szalagkorlátokat fel sem kell szerelni
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
Ezmiez
 m.nemzetisport.hu/egyeb_auto_motor/gyorsasagi-motor-hajdunanason-epul-fel-a-hazai-motogp-palya-2768369
r.baggio
Kósa csak kibulizta magának. Kell ez (is) nekünk, mint az egyszeri légynek a légycsapó.
több mint 3 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ezmiez
 m.nemzetisport.hu/egyeb_auto_motor/gyorsasagi-motor-hajdunanason-epul-fel-a-hazai-motogp-palya-2768369
r.baggio
Ez nagyon WTF.

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Ezmiez
 m.nemzetisport.hu/egyeb_auto_motor/gyorsasagi-motor-hajdunanason-epul-fel-a-hazai-motogp-palya-2768369


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
Vasárnap az egész GEICO 500 alatt élő in-car közvetítés lesz Elliott autójából a YouTube-on. Váó váó váó! Buli lesz háromfelé figyelni | (TV-ben egyidőben Everton-Liverpool lesz.) | 😊
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Mégiscsak autóversenyző volt, szóval ide. Már régen történt vele valami borzasztó...

 index.hu/sport/parasport/2020/06/19/alex_zanardi_olaszorszag_baleset_kezzel_hajtott_kerekpar/
Mikey
Kísérti a sorsot rendesen!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
Mégiscsak autóversenyző volt, szóval ide. Már régen történt vele valami borzasztó...

 index.hu/sport/parasport/2020/06/19/alex_zanardi_olaszorszag_baleset_kezzel_hajtott_kerekpar/
Mikey
Én is most olvastam! Sajnálom, szerencsétlent... De Alex úgy se párnál közt fog elmenni, Neki az adrenalin a minden!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
Mégiscsak autóversenyző volt, szóval ide. Már régen történt vele valami borzasztó...

 index.hu/sport/parasport/2020/06/19/alex_zanardi_olaszorszag_baleset_kezzel_hajtott_kerekpar/
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
Végülis mai versenyen is volt hármajukhoz fűződő dolog, nem akarom elspoilerezni ha megnézed délután a futamot hogy pontosan mi 😊
Heisman Trophy
Loganótól ez nem volt szép, még akkor sem ha volt előzménye a dolognak.

Reddick nagyon komolyan tolja. Gyakorlatilag mindig Top10-15-ben megy, és ha nincs balszerencséje, ott is végez. Az kiderült már tavaly, hogy baromi tehetséges, de nem vártam hogy az RCR-nál ilyen jó teljesítményre lesz egyből képes. Ha így folytatja, már idén is összejöhet neki a győzelem, a határ pedig a csillagos ég lesz számára. Ezért jó már a Truck Seriesben is látni valakit fiatalon, valamint az Xfinityben fokozatosan fejlődni, mert mire elér idáig, már bőven megkedveled, és baromira tudsz örülni az első Top10-ének, az első Top5-jének, és így tovább, és így tovább. 😊

Ugyanakkor a hátránya, hogy egy idő után túl sok "kedvenced" - kifejezetten kedvenc csak egy van, de értitek... - lesz, akiket nem győzöl rendesen követni. 😀
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
Hihetetlen komolyan, hogy ahány Cup Series versenyt néznék élőben, annyiszor esik az a ***** eső. 😏
Mikey
Annak örülhetsz a maratoni szünet után, hogy Hamlin erősnek tűnik nagyon és meg is nyerte az első "szakaszt" Blaney előtt. 😊 Reddick is nagyon erős eddig.
Ez az első NASCAR szezonom, de ennyi idő után se tudtam eldönteni hogy kinek drukkoljak, akiknek tetszik a festése és erősek az : Hamlin, Elliott és Logano

Hamlin megnyerte a második szakaszt is.
Heisman Trophy
Yes, yes, yesss!! That's win no. 40!!

Mondjuk nem néztem, mert így is akkor indultam munkába, mikor vége lett, szóval majd délután megnézem. Blaney 3., Reddick 4., DiBenedetto 14., szuperség.

Az a jó a Hamlin, Elliott, Logano trióban, hogy van történelmük egymással, kisebb-nagyobb pittyputtyok, kiforgatások, sérülés is. Amúgy teljesen más stílusú versenyző mindhárom. Jó választás lenne bármelyikük. Mondjuk Logano az egyetlen akit utálok a mezőnyben. 😂
Mikey
Végülis mai versenyen is volt hármajukhoz fűződő dolog, nem akarom elspoilerezni ha megnézed délután a futamot hogy pontosan mi 😊 Annyit mondok azért hogy elég ha az első két szakaszt skippeled, mert azt csak simán nyerte Hamlin, nem voltak nagy akciók.
Egyébként meg érdekes hogy utálod Loganot, azt hittem a “Fuck Kyle Busch” a divat 😅
Heisman Trophy
Busch-sal nincs bajom, egy zseni, csak rinyapina amikor épp nem nyer. 😂

Loganót a '13-as fontanai verseny óta utálom, mert kiforgatta Hamlint az utolsó körben az első helyről, Denny meg úgy belecsapódott az inside wallba, hogy eltört egy csigolyája és négy versenyt kihagyott, plusz azóta is szenved a hátával folyamatosan. S még utána "szimpatikusan" is nyilatkozott.

BTW versenyt nézni szigorúan az elejétől a végéig. 😉

Szerkesztette: Mikey
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 538 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hihetetlen komolyan, hogy ahány Cup Series versenyt néznék élőben, annyiszor esik az a ***** eső. 😏
Mikey
Annak örülhetsz a maratoni szünet után, hogy Hamlin erősnek tűnik nagyon és meg is nyerte az első "szakaszt" Blaney előtt. 😊 Reddick is nagyon erős eddig.
Ez az első NASCAR szezonom, de ennyi idő után se tudtam eldönteni hogy kinek drukkoljak, akiknek tetszik a festése és erősek az : Hamlin, Elliott és Logano

Hamlin megnyerte a második szakaszt is.
Heisman Trophy
Yes, yes, yesss!! That's win no. 40!!

Mondjuk nem néztem, mert így is akkor indultam munkába, mikor vége lett, szóval majd délután megnézem. Blaney 3., Reddick 4., DiBenedetto 14., szuperség.

Az a jó a Hamlin, Elliott, Logano trióban, hogy van történelmük egymással, kisebb-nagyobb pittyputtyok, kiforgatások, sérülés is. Amúgy teljesen más stílusú versenyző mindhárom. Jó választás lenne bármelyikük. Mondjuk Logano az egyetlen akit utálok a mezőnyben. 😂
Mikey
Végülis mai versenyen is volt hármajukhoz fűződő dolog, nem akarom elspoilerezni ha megnézed délután a futamot hogy pontosan mi 😊 Annyit mondok azért hogy elég ha az első két szakaszt skippeled, mert azt csak simán nyerte Hamlin, nem voltak nagy akciók.
Egyébként meg érdekes hogy utálod Loganot, azt hittem a “Fuck Kyle Busch” a divat 😅

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
Hihetetlen komolyan, hogy ahány Cup Series versenyt néznék élőben, annyiszor esik az a ***** eső. 😏
Mikey
Annak örülhetsz a maratoni szünet után, hogy Hamlin erősnek tűnik nagyon és meg is nyerte az első "szakaszt" Blaney előtt. 😊 Reddick is nagyon erős eddig.
Ez az első NASCAR szezonom, de ennyi idő után se tudtam eldönteni hogy kinek drukkoljak, akiknek tetszik a festése és erősek az : Hamlin, Elliott és Logano

Hamlin megnyerte a második szakaszt is.
Heisman Trophy
Yes, yes, yesss!! That's win no. 40!!

Mondjuk nem néztem, mert így is akkor indultam munkába, mikor vége lett, szóval majd délután megnézem. Blaney 3., Reddick 4., DiBenedetto 14., szuperség.

Az a jó a Hamlin, Elliott, Logano trióban, hogy van történelmük egymással, kisebb-nagyobb pittyputtyok, kiforgatások, sérülés is. Amúgy teljesen más stílusú versenyző mindhárom. Jó választás lenne bármelyikük. Mondjuk Logano az egyetlen akit utálok a mezőnyben. 😂
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 538 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hihetetlen komolyan, hogy ahány Cup Series versenyt néznék élőben, annyiszor esik az a ***** eső. 😏
Mikey
Annak örülhetsz a maratoni szünet után, hogy Hamlin erősnek tűnik nagyon és meg is nyerte az első "szakaszt" Blaney előtt. 😊 Reddick is nagyon erős eddig.
Ez az első NASCAR szezonom, de ennyi idő után se tudtam eldönteni hogy kinek drukkoljak, akiknek tetszik a festése és erősek az : Hamlin, Elliott és Logano

Hamlin megnyerte a második szakaszt is.

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Hihetetlen komolyan, hogy ahány Cup Series versenyt néznék élőben, annyiszor esik az a ***** eső. 😏
Mikey

több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
Hihetetlen komolyan, hogy ahány Cup Series versenyt néznék élőben, annyiszor esik az a ***** eső. 😏
több mint 3 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Elvileg, nem biztos hogy meghosszabbítják Cal szerződését az LCR-nél.
Akkor be is fejezem a nézését ennek a remek sorozatnak.

több mint 3 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
“ The MotoGP™ season will start at the Circuito de Jerez – Angel Nieto in Spain with back to back Grands Prix on July the19th and July the 26th. Following a weekend off, we’ll head to the Czech Republic for Round 3 at Brno, before two races at the Red Bull Ring in Austria all in the space of three weeks.

Three weeks later, the Misano World Circuit Marco Simoncelli will host Rounds 6 and 7 of the MotoGP™ World Championship on consecutive weekends, with the rescheduled Catalan Grand Prix at the Circuit de Barcelona – Catalunya just one week later.

On October 11th, MotoGP™ will head to France with the rescheduled French Grand Prix taking place at Le Mans. Just one week later, the fourth double-header of the season will take place in Aragon. Then, two weeks later, the final two European rounds will take place at the Circuit Ricardo Tormo, with the European Grand Prix taking place on November the 8th and the Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana taking place on November the 15th.

A minimum of 13 rounds will take place for the Moto2™ and Moto3™ World Championships in 2020 and 12 for MotoGP™ after missing the season opener in Qatar. However, we could see a maximum of 17 rounds taking place with four races potentially on the cards outside of Europe between November the 22nd and December the 13th. The possible rounds in Argentina, the United States of America, Thailand and Malaysia will be confirmed before July the 31st.

All dates, events and the eventual attendance of spectators are subject to the evolution of the pandemic and the approval of the corresponding Governments and authorities.”

Van remény!👏🏻👏🏻👏🏻

több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Mugello is törölve. Pedig kb egy hete konzisztensen megy a pletyka hogy 10 futamos bajnokság lesz idén juliustól. Nem tudom hogyan...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!