Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 741 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Maka lesz a szpíker vasárnap az Indy futamán a galaxy4-en.
NB2
Lesz indy futam?

Azt hittem az is offos.
roberto23
A mai programot törölték, egyelőre ennyi.

Közben a NASCAR atlantai versenyhétvégéje is törölve, természetesen mindhárom sorozatnál.
Mikey
Hát jó lenne ha vmi csoda folytán legalább indy futamot lehetne nézni a hétvégén.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
Maka lesz a szpíker vasárnap az Indy futamán a galaxy4-en.
NB2
Lesz indy futam?

Azt hittem az is offos.
roberto23
A mai programot törölték, egyelőre ennyi.

Közben a NASCAR atlantai versenyhétvégéje is törölve elhalasztva, természetesen mindhárom sorozatnál.

Szerkesztette: Mikey
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 741 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Maka lesz a szpíker vasárnap az Indy futamán a galaxy4-en.
NB2
Lesz indy futam?

Azt hittem az is offos.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 892 — nabege2@yahoo.com
Maka lesz a szpíker vasárnap az Indy futamán a galaxy4-en.
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 741 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Futam törölve. Úgy nyárig kb annyi az f1-nek.

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Seb és Kimi elrepültek Ausztráliából.

Baumgartner Zsóti közben összetörte a kétüléses Minardit showcase vezetésen.
Az FIA még nem lépett semmit, Wéber szerint lesz mindjárt szabadedzés.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
Állítólag a kövi 4 NASCAR Cup Series versenyt is elhalasztják. A Homesteadit biztosan, azt bejelentette a pálya üzemeltetője.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 892 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/f1/f1-pozitiv-koronateszt-nem-indul-a-mclaren-melbourne-ben-2752565
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 741 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Egyre több a fertőzés gyanus eset az F1-en. Ha így folytatódik kétlem, hogy lesz futam.

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Argentina is elhalasztva...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Az Amerikai GP is eltolva.
A faszba már..

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
amondó vagyok, hogy próbálkozzunk meg idén is az F1 fantasyvel. Tudom, tavaly év közben már kb senki nem foglalkozott vele, mert Raven mindenkire rávert, de itt az invitation kód az idei ligához

 fantasy.formula1.com/league/62411
kód: 88b0111f32
shawnka
Lusta voltam elolvasni mit kell úgyhogy csak összeraktam egy teamet 😀
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
amondó vagyok, hogy próbálkozzunk meg idén is az F1 fantasyvel. Tudom, tavaly év közben már kb senki nem foglalkozott vele, mert Raven mindenkire rávert, de itt az invitation kód az idei ligához

 fantasy.formula1.com/league/62411
kód: 88b0111f32
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
MotoGP,NHL,IndyCar közvetítések itthon 2020-ban:
 p1race.hu/hir/az_arena4_lesz_a_motogp_kozvetitoje_20200302



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
A superbike qatari hétvégje is elmarad

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
dawyd728 3 690
StormST
Kijelenthetjük, h a Ferrari motorerőben visszaesett? 1-1,5 tizedet hoztak csak időmérőn a célegyenesben a Mercedes-RB pároson.
dawyd728
Valaki biztos elhagyta a kulcsot és ki tudták újra nyitni a kiskaput...
StormST
 m4sport.hu/forma-1/cikk/2020/03/02/megis-csalt-a-ferrari-es-fu-alatt-meg-buntetest-is-kapott/
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
Bowman nyerte a mai versenyt elég simán, Blaney húzta a mai szoporoller kartyat hogy a végén be kellett jönnie a boxba
Heisman Trophy
A mait is. A múltheti után. 😔 Nem tudom van-e pechesebb nála a Cup Seriesben.

Bowman győzelmének viszont, nagyon örülök.

Hamlin meg Larson pedig egy szupermarketben hülyéskedett azon verseny után hogy Denny "kilökte" Kyle-t a versenyen, zseniálisak. 😂😂 Persze nagyon jó barátok, szóval miért lenne harag.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 892 — nabege2@yahoo.com
 index.hu/kultur/media/2020/03/02/multiplatform_sportszolgaltatast_indit_a_network4/?fbclid=IwAR1f3GS6L6mjsin4aSGuiX9xS7DPkSo6ruUcfQObgeQ4sVi6U2Q9dzz7k1w
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Amigy nem tudnák Qatart is ugyanígy visszatenni év végére?

Anno az első pár évben (2004-2005) eredetileg is a naptár végén volt, ilyen egy két futammal a szezon záró előtt.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 536 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A Thai GP elvileg szeptemberben lesz pótolva

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na kkor minusz két verseny a nagyoknak.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Thai GP postponed.
GP oldala még nem hozta le, csak az LCR-é.

Szerkesztette: Coolearie

több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Oké a Dorna felé mea culpa. A qatari utazási korlátozások miatt marad el a nagyok hétvégéje. Az olaszországból érkező gepek utasait, automatiksuan 14 napos karantén várja... ez igy ugye akkor nem Ezpelataék sara.

A kicsik meg ugye már ott voltak az előszezon tesztek miatt.
Cowboykarcsi90
Na így már azért érthető...
De hogy miért kell erőltetni a Dornanak meg a Libertynek Katart évek óta, azt nem tudom megérteni!
Nyilván nem a PÉNZ!
nagir
Jah... nem is tudom melyik évben volt ilyen 5000es helyszíni szurkoló szám xD húznak el a motorok a célegyenesben az üres kilátok előtt. Illetve idén már nem fognak.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
Oké a Dorna felé mea culpa. A qatari utazási korlátozások miatt marad el a nagyok hétvégéje. Az olaszországból érkező gepek utasait, automatiksuan 14 napos karantén várja... ez igy ugye akkor nem Ezpelataék sara.

A kicsik meg ugye már ott voltak az előszezon tesztek miatt.
Cowboykarcsi90
Na így már azért érthető...
De hogy miért kell erőltetni a Dornanak meg a Libertynek Katart évek óta, azt nem tudom megérteni!
Nyilván nem a PÉNZ!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 536 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Bowman nyerte a mai versenyt elég simán, Blaney húzta a mai szoporoller kartyat hogy a végén be kellett jönnie a boxba

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz