Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 4 éve
Mr.Breaker 1 870
Magnussen férfi. 😀
több mint 4 éve
Mr.Breaker 1 870
Leclerc rohadt gyors a friss interrel.
csipkelli
Valamit jól csináltak idén a Ferrari-nál?😮
több mint 4 éve
csipkelli 3 269
Leclerc rohadt gyors a friss interrel.
több mint 4 éve
csipkelli 3 269
Na, valaki küldje már fel a lágyat.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kimi versenyét ügyesen megoldotta a csapat, 4-en előzték meg a boxban, ha jól számoltam...
somoskovig
Olasz a csapat, mi mást vársz?...
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Kimi versenyét ügyesen megoldotta a csapat, 4-en előzték meg a boxban, ha jól számoltam...

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megint megy a SC buziskodás, mert esik az eső... 😊
somoskovig
4 kör buziskodás után állórajt. Okos, 3 kanyar után megint jöhet a SC.
csipkelli
Szép jinx. Egyébként meg örüljetek, hogy a mai Forma-1-ben elég volt csak 4 kör míg kitalálják, mi legyen.


Chastain negyedik győzelmét szerezte az utolsó nyolc Truck Series versenyen, hatalmas boldogság van. 🍉😁
Mikey
A csodás Jessica a filmezés mellett már kamionversenyzik is? Igazi multitálentum. 😊
több mint 4 éve
Mr.Breaker 1 870
És megint képesek voltak megvárni míg interesek lesznek a körülmények... Látni fogunk mi még valaha teljes esős versenyt?
több mint 4 éve
csipkelli 3 269
Megint megy a SC buziskodás, mert esik az eső... 😊
somoskovig
4 kör buziskodás után állórajt. Okos, 3 kanyar után megint jöhet a SC.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Megint megy a SC buziskodás, mert esik az eső... 😊

több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Fasza kis pálya ez a suzuka, én szivesen látnám ismét a motogpben. Akár motegi mellett is. Szerintem elférne két japán gp. (Ha már spanyolból van 4).

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Chastain negyedik győzelmét szerezte az utolsó nyolc Truck Series versenyen, hatalmas boldogság van. 🍉😁
több mint 4 éve
csipkelli 3 269
Nem fogják minden idők legjobb csapattársát lecserélni, tuti kap még 1 évet. A hatszoros biztos kampányol érte Totoéknál.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Binotto-t meddig tűrik még meg csapatfőnökként? Domenicali idejében nem voltak ennyire széthullva. Valószínűleg a pole nem lett volna meg, de közel lettek volna Hamiltonhoz és vannak akik csodálkoznak Vettel miért van széthullva fejben mikor a csapaton belül is ilyen káosz van. Bottas-t meg váltsák már le könyörgöm, 10 futamonként, ha tud egyszer-egyszer egy elfogadhatót menni a többin egy mozgó pofozógép.
Mr.Breaker
Én is leváltanám a Merci helyébe szar ha van egy olyan második pilótad aki nem veri stabilan az elsőt de 3-4 hétvégéből 2-n ott van mögötte védi a hátát és hozza a VB címet a csapatnak.
Ferrarinál meg nem értem milyen műsort néznek , látszik hogy mikor voltak erősek / mikor voltak közel a VB címhez. ( amikor nem ilyen semmilyen nyomi digó vezette őket )
több mint 4 éve
Mr.Breaker 1 870
Binotto-t meddig tűrik még meg csapatfőnökként? Domenicali idejében nem voltak ennyire széthullva. Valószínűleg a pole nem lett volna meg, de közel lettek volna Hamiltonhoz és vannak akik csodálkoznak Vettel miért van széthullva fejben mikor a csapaton belül is ilyen káosz van. Bottas-t meg váltsák már le könyörgöm, 10 futamonként, ha tud egyszer-egyszer egy elfogadhatót menni a többin egy mozgó pofozógép.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
csóri Vettel
idén már hányadik lekotlása😕

megbízható ez a Ferka, nah😊

Szerkesztette: NB2
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 867 — Steelers fan
Ha vasárnap csak úgy kimegyek a gyerekkel a Hungaroringre, be lehet menni szétnézni?
több mint 4 éve
Mr.Breaker 1 870
Három sima Ferrari győzelem a szabadedzésen --> Jöhet is a Merci 1-2 időmérőn. 😀
Úgy néz ki az FIA megint önként és dalolva sétált be a f*szerdőbe ezzel a pályaelhagyásos történettel. FP3-on csak minden harmadik időt töröltek emiatt... Ha ennyire zavarja az FIA-t ez a dolog, akkor építsék át a pálya ezen részeit úgy hogy biztos ne szerezzenek előnyt ha kiszélesítik a pályát, ne azt a hülye fehér vonalat keljen centizgetniük a pilótáknak 300-as tempónál...
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
Úgy, hogy ja, valóban az F1 legszürkébb, legsemmilyenebb embere...
Raven17
nem a legszürkébb, de hogy a legfeketébb az tuti

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Az ex-Top Gear-es, most The Grand Tour-os Jeremy Clarkson ötletel arról, hogy kéne megrendszabályozni a Forma 1-et.
"Ha egy magamfajta autósport őrült inkább a wimbledoni férfi döntőt nézi SIlverstone helyett tudod, hogy nagy a baj:" Hm...
iktriad
Sztem ezzel sokan így vannak már. Főleg azok akik még láttak autóversenyzést. Ez nem más mint egy kirakat és sok tehetség fog eltűnni a feledés homályában anélkül, hogy láthattuk vna őket tényleg versenyezni (Hamilton,Vettel,Alonso...stb....mert az biztos, hogy bajnoki címek ide vagy oda senki sem fog rájuk emlékezni 20 év múlva mivel nem hagynak nyomot maguk után.)
Greengo
Ha hamilton nem hagy nyomot akkor zárják be az egész cirkuszt a picsába
peach
Hát pont ez az. 😀 Nyugodtan lehúzhatnák a rolót. Nekem Hami semmi emlékezetest nem nyújtott...de tényleg.(Egy pillanat sincs a karrierjéből amire azt mondhatnám, hogy na igen ez sporttörténelmi pillanat és örökre bevésődött....és erről tényleg nem ő tehet .Ilyen ócska lett az f1.)
Greengo
....

Úgy, hogy ja, valóban az F1 legszürkébb, legsemmilyenebb embere...

Az meg, hogy pont az utóbbi évek egyik legjobb F1es futama után jön elő, hogy szar az F1...
Silverstoneba mit lenyomott LeClerc és Verstappen? Mióta DRS van nem láttam ilyen hosszú és élvezetes csatát. Akinek ez is kevés az tényleg nevetséges már.
Raven17
Azt nem állítottam, hogy az f1 legszürkébb embere...(nem is értem, hogy jön ez ide...mikor a lényeg nem ebben van...nem ez a téma)

Fogalmam sincs milyen volt a silverstoni futam mert Wimbledont néztem helyette . 😀 (és évek óta nem nézem/követem már mert sztem nézhetetlen ...max bele-bele nézek, de örülök(csodálkozok), hogy valakit még leköt.) . Az meg, hogy az a téma, hogy az f1 már "fingfosszar" az meg gondolom nem véletlen....csak van benne valami. 😀
Greengo
Szedd le a leg szókat ha úgy jobban tetszik.

És nem nézel évek óta futamokat, de azért megállapítod, hogy Hamilton-Vettel és a többiek az elmúlt években semmi emlékezeteset nem csináltak....hát ha nem nézed úgy jó, hogy nem fogsz emlékezni semmire. 😀 Az F1 meg semmivel se rosszabb, mint mondjuk a Schumis időkbe, Schumi vs Mika és az Ő fegyver hordozóik ment éveken át. Csak az a különbség, hogy akkoriban még nem volt ekkora tere a social medianak, és nem vinnyogott mindenki minden faszságon. Ja meg persze több jó pálya volt, meglehet nézni az idei évet is, elmúlt 2 futamon értelmes pályán voltak egyből volt verseny nem is akármilyen. Kevesebb utcai fos kéne, meg Tilke pályái közül is nem pont azt kéne kiszedni amin még kivételsen jó versenyek is voltak (khm Malaysia)
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Így fejből:
Sennáéból a végzetes baleseten kívül mi maradt meg?
Vagy Prostéból. Esetleg az én volt kedvencemtől, Piquettől valami? Vagy Manselltől talán?
Sobri Jóska
Mansell, hát a hungaroringi csavaranyás története legendás, a hungaroringi kettős előzése úgyszintén, és ahogy '91-ben a szárnyait bontogató WIlliams-szel Suzukáig hajtotta Sennát, amíg ki nem talált csúszni a célegyenes végén - és ahol a verseny végén Senna elengedte Bergert, hogy nyerhessen
Sennától csak pár: A VB-t eldöntő csata/csaták Prosttal amit a szezon végi ütközés döntött el...rá egy évre ennek a visszavágója ; Senna legendás Monacói győzelme amikor végig pár tizeddel vezetett csak vagy Schumacheres csaták a karrierje végén.Még az első ütközésük is megvan aminek majdnem bunyó lett a vége.....stb . 😊, de nem is ez a lényeg....sokkal inkább az amiről Clarkson is beszél. Eltűnt a versenyzés ebből a sportból és ameddig ez nem jön vissza élvezhetetlen és nézhetetlen lesz az egész és az ember tényleg inkább elkapcsol .
Greengo
vagy amikor végre megnyerte a brazil nagydjat Interlagosban kiesett fokozatokkal, és annnyira kimerült, hogy úgy kellett kiszedni az autóból, és nem bírta felemelni a serleget
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Az a jó a sportban hogy mindig ki lehet találni elméleteket valaki miért nyert, valaki miért kapott ki, megérdemelte-e vagy csak le lett zsírozva az egész.
Mindenki azt hisz amit akar ez szép, dehogy 0 bizonyítékkal hangoztatjuk, hogy ez már pedig akkor is így volt mert csak az már nekem mindig olyan kesernyés, mint amikor a választásokat utólag magyarázzák meg.
Toca
Ez így igaz. Ha lenne bizonyítékom (honnan a f@szból lehetne 😊) akkor már rég előálltam volna vele.

Ezt azonban továbbra is állítom, minimum röhejes (de inkább más szó is eszembe jut), a bajnokság vége előtt két versennyel egy 17 ponttal vezető pilótától, aki ugyan rookie volt, valószínűleg ezt mindenki elfogadta magyarázatnak.

 www.youtube.com/watch?v=Jn69iYew9wQ

Mint, ahogy azt is, hogy az utolsó két versenyen Alonso (akinek szintén előnye volt Kimivel szemben) autójának a gyorsulása egy lejtőn guruló betegágyéval vetekedett.

Akkor úgy fogalmazom újra a dolgot, hogy kémkedési botrány úgy megzavarta a Mclaren csapatot és verzenyzőket, hogy elbukták a vb-t.......
csi77
nálad a '76-os bajnoki címet (is) megkellene csillagozni, hiszen Lauda két versenyt kihagyott, és csak így húzhatta be Hunt év végén!? - (és a Brit nagydíj utólagos eredmény módosulását ne is hozzam fel)

több mint 4 éve
Marko16 Los Angeles Rams 77
Az a jó a sportban hogy mindig ki lehet találni elméleteket valaki miért nyert, valaki miért kapott ki, megérdemelte-e vagy csak le lett zsírozva az egész.
Mindenki azt hisz amit akar ez szép, dehogy 0 bizonyítékkal hangoztatjuk, hogy ez már pedig akkor is így volt mert csak az már nekem mindig olyan kesernyés, mint amikor a választásokat utólag magyarázzák meg.
Toca
Ez így igaz. Ha lenne bizonyítékom (honnan a f@szból lehetne 😊) akkor már rég előálltam volna vele.

Ezt azonban továbbra is állítom, minimum röhejes (de inkább más szó is eszembe jut), a bajnokság vége előtt két versennyel egy 17 ponttal vezető pilótától, aki ugyan rookie volt, valószínűleg ezt mindenki elfogadta magyarázatnak.

 www.youtube.com/watch?v=Jn69iYew9wQ

Mint, ahogy azt is, hogy az utolsó két versenyen Alonso (akinek szintén előnye volt Kimivel szemben) autójának a gyorsulása egy lejtőn guruló betegágyéval vetekedett.

Akkor úgy fogalmazom újra a dolgot, hogy kémkedési botrány úgy megzavarta a Mclaren csapatot és verzenyzőket, hogy elbukták a vb-t.......
csi77
Te milyen buta vagy istenem..mi az hogy, Kimi nem érdemelte meg? Meg, hogy csak a kémbotrány miatt nyerhetett..mert szerinted a két Mclaren pilóta, akik egy olyan autóban ültek, amihez egy másikétól loptak az szerinted megérdemelt lett volna? Kimi nyerte a legtöbb futamot abban az évben, az utolsó futamon meg mindenki azzal jön, hogy de mert csak Massa elengedte. Egy frászt, kőkeményen meg kellett küzdenie, ugyanis Massa az utolsó tankolása után kivezető körön brutálisakat ment, hogy Kimi ne előzze meg. Tehát legyűrte egész évben Kimi a csapattársát, illetve az utolsó versenyen annak keresztbetevési szándékát, és két Mclarent akiknek a csapatát a konstruktőriből kizárták, mert loptak a Ferraritól. És akkor szerinted nem érdemelte meg? Tudod ki az aki nem érdemelte meg? Schumacher, na ő kurvára nem érdemel 7 vb címet, de egy olyan embertől elvitatni, aki mindig is a mezőny egyik leggyorsabbja és egyik legkiegyensúlyozottabja volt, mellé a legpechesebb, na az nettó baromság.
Marko16
Schumi miért nem érdemelte meg ? 😀
Toca
Azért, mert rohadtul nem a valós tudását tükrözi a 7 vb címe. Egy számára tökéletes korszakban teljesedett ki a pályafutása, ahol mindent az ő sikerességének rendeltek alá, úgy, hogy ellenfele nem is volt. Ha meg igen, akkor szépen kisegítették másfajta szabályértelmezésekkel. Egy tökéletes rendszer arca volt, semmi több. Aztán mikor 2007-re bebizonyíthatta volna, hogy igenis képes csapaton belül is megküzdeni egy komolyabb versenyzővel, inkább visszavonult 06 végén egy gyenge kifogással. Majd visszatért, és úgy el lett picsázva, mint annak a rendje. Amit persze megint elfednek olyan marhaságokkal, hogy ő csak a mai Mercedes alapjait tette le szívességből, holott ehhez konkrétan annyi köze van, mint mondjuk nekem.
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 477 — Bears & Illinois fan
Az a jó a sportban hogy mindig ki lehet találni elméleteket valaki miért nyert, valaki miért kapott ki, megérdemelte-e vagy csak le lett zsírozva az egész.
Mindenki azt hisz amit akar ez szép, dehogy 0 bizonyítékkal hangoztatjuk, hogy ez már pedig akkor is így volt mert csak az már nekem mindig olyan kesernyés, mint amikor a választásokat utólag magyarázzák meg.
Toca
Ez így igaz. Ha lenne bizonyítékom (honnan a f@szból lehetne 😊) akkor már rég előálltam volna vele.

Ezt azonban továbbra is állítom, minimum röhejes (de inkább más szó is eszembe jut), a bajnokság vége előtt két versennyel egy 17 ponttal vezető pilótától, aki ugyan rookie volt, valószínűleg ezt mindenki elfogadta magyarázatnak.

 www.youtube.com/watch?v=Jn69iYew9wQ

Mint, ahogy azt is, hogy az utolsó két versenyen Alonso (akinek szintén előnye volt Kimivel szemben) autójának a gyorsulása egy lejtőn guruló betegágyéval vetekedett.

Akkor úgy fogalmazom újra a dolgot, hogy kémkedési botrány úgy megzavarta a Mclaren csapatot és verzenyzőket, hogy elbukták a vb-t.......
csi77
Te milyen buta vagy istenem..mi az hogy, Kimi nem érdemelte meg? Meg, hogy csak a kémbotrány miatt nyerhetett..mert szerinted a két Mclaren pilóta, akik egy olyan autóban ültek, amihez egy másikétól loptak az szerinted megérdemelt lett volna? Kimi nyerte a legtöbb futamot abban az évben, az utolsó futamon meg mindenki azzal jön, hogy de mert csak Massa elengedte. Egy frászt, kőkeményen meg kellett küzdenie, ugyanis Massa az utolsó tankolása után kivezető körön brutálisakat ment, hogy Kimi ne előzze meg. Tehát legyűrte egész évben Kimi a csapattársát, illetve az utolsó versenyen annak keresztbetevési szándékát, és két Mclarent akiknek a csapatát a konstruktőriből kizárták, mert loptak a Ferraritól. És akkor szerinted nem érdemelte meg? Tudod ki az aki nem érdemelte meg? Schumacher, na ő kurvára nem érdemel 7 vb címet, de egy olyan embertől elvitatni, aki mindig is a mezőny egyik leggyorsabbja és egyik legkiegyensúlyozottabja volt, mellé a legpechesebb, na az nettó baromság.
Marko16
Ez egy kicsit személyeskedőre sikeredett, ugye?

Mgérdemelte, de 2005-ben tényleg jobban tetszett volna (velem együtt többeknek), akkor tényleg bosszantó volt az alatta lerohadó autók látványa.

Én abszolút nem vagyok Schumi fan, sőt ám, úgy érzem a nettó baromságok leírása terén te sem kell a szomszédba menjél....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Schumi miért nem érdemelte meg ? 😀
Toca
Túl jó volt és az csalás? 😀