NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként nekem Vettellel mindig az volt az érzésem, hogy hiányzik belőle egy sebességfokozat. Gyors pilóta, de egy árnyalattal lejjebb van, mint Hamilton vagy Alonso, akik sebességet nézve az abszolút top kategória.
dugo93
Szerintem nem, megvolt benne anno ugyanaz a fokozat. En azt latom, hogy elfaradt ugy az egeszben. Nem a szenvedesben, hanem mentalisan, „sportolokent”. Ha csunya szoval akarnam jellemezni, azt irnam, kiegett.

több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Egyébként nekem Vettellel mindig az volt az érzésem, hogy hiányzik belőle egy sebességfokozat. Gyors pilóta, de egy árnyalattal lejjebb van, mint Hamilton vagy Alonso, akik sebességet nézve az abszolút top kategória.

több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Engem megvett kilóra Leclerc a hétvégén. Teljesen közömbös volt számomra, sőt mivel Kimi helyére jött inkább mínuszról indult.

Azok után, hogy Ausztriában kicsit kicsesztek vele (vagy fogalmazzunk úgy nem voltak következetesek a szabály betartásával), felvette az elé dobott kesztyűt, nem izgulta túl, nem borult el az agya az első visszavágónál hanem kőkeményen odatette magát és pontosan addig ment el ameddig lehetett egy centivel sem hagyott többet egy-egy csatában. Nagyon rég nem láttam ilyen érett versenyzést (főleg az előzmények tudatában) ennyire fiatal sráctól. Verstappennek is kb most az 5. F1-es szezonjában lehet azt mondani (igaz, ő kihagyta a szokásos lépcsőfokokat), hogy teljesen beérett és világbajnok matéria nem csak gyorsaságot tekintve. de fejben is abszolút felnőtt ehhez a szinthez, már nem követi el azokat a hülye hibákat, nem akar mindent a következő kanyarban elintézni.
Monacóinak ez még csak egy futama volt (nem volt olyan rég Baku), szóval nem jelenteném ki, hogy Verstappennel egy szinten van, de ha így folytatja rövid időn belül ott lehet.
Nagyon várom a hollanddal való további ütközetüket.


Vettel meg iszonyatosan nagy csalódás, nem tudom mi lehet vele, de az utóbbi 1 éve egy csőd, lehet mondani a szar kocsit (mercihez viszonyítva) viszont ezekre a versenyszituációkban bemutatott manővereire nincs magyarázat, folyamatosan balfaszabbnál balfaszabb megoldásokat csinál.
ZERO_L
Kb. minden szavaddal egyetértek.
Személy szerint világ életemben ferrari szurkoló voltam, de mióta elment massa és alonso totál érdektelenné váltak. Idéntől végre megint van akinek szurkolni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Vettelt a tavalyi év tette taccsra. Lett volna esélye VB-t nyerni, de felőrölte az, hogy egyedül harcol egy komplett és jól működő csapat ellen.
Tudom, hogy ő is hibázott (pl német nagydíj)!
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Vettel meg iszonyatosan nagy csalódás, nem tudom mi lehet vele, de az utóbbi 1 éve egy csőd, lehet mondani a szar kocsit (mercihez viszonyítva) viszont ezekre a versenyszituációkban bemutatott manővereire nincs magyarázat, folyamatosan balfaszabbnál balfaszabb megoldásokat csinál.
ZERO_L
Vettelnél legjobb éveiben is előfordult h versenyszituban hibázott/rosszul mérte fel a helyzetet (lásd pl. a 2010-es török nagydíjas esete a saját csapattársával, Mark Webberrel), ráadásul az utóbbi időkben sztem pszichésen belekerült egy negatív spirálba, így az önbizalma sem a régi, ilyenkor még hajlamosabb az ember hibázni olyan szizukban, amik egyébként sem tartoznak a legnagyobb erősségei közé.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 354 — situational football
Engem megvett kilóra Leclerc a hétvégén. Teljesen közömbös volt számomra, sőt mivel Kimi helyére jött inkább mínuszról indult.

Azok után, hogy Ausztriában kicsit kicsesztek vele (vagy fogalmazzunk úgy nem voltak következetesek a szabály betartásával), felvette az elé dobott kesztyűt, nem izgulta túl, nem borult el az agya az első visszavágónál hanem kőkeményen odatette magát és pontosan addig ment el ameddig lehetett egy centivel sem hagyott többet egy-egy csatában. Nagyon rég nem láttam ilyen érett versenyzést (főleg az előzmények tudatában) ennyire fiatal sráctól. Verstappennek is kb most az 5. F1-es szezonjában lehet azt mondani (igaz, ő kihagyta a szokásos lépcsőfokokat), hogy teljesen beérett és világbajnok matéria nem csak gyorsaságot tekintve. de fejben is abszolút felnőtt ehhez a szinthez, már nem követi el azokat a hülye hibákat, nem akar mindent a következő kanyarban elintézni.
Monacóinak ez még csak egy futama volt (nem volt olyan rég Baku), szóval nem jelenteném ki, hogy Verstappennel egy szinten van, de ha így folytatja rövid időn belül ott lehet.
Nagyon várom a hollanddal való további ütközetüket.


Vettel meg iszonyatosan nagy csalódás, nem tudom mi lehet vele, de az utóbbi 1 éve egy csőd, lehet mondani a szar kocsit (mercihez viszonyítva) viszont ezekre a versenyszituációkban bemutatott manővereire nincs magyarázat, folyamatosan balfaszabbnál balfaszabb megoldásokat csinál.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071


Azért ez nem volt rossz

több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Hungaroring Classicon volt valaki? Rohadt jó hangulatú rendezvény. Imádtuk idén is.

A végén a parádé, ahol ha vittél veteránt, felvihetted egy körre... Hatalmas volt.

A kis polával, ahogy felhajtottunk a célegyenesre, nem hittem el milyen széles, abból az autóból nézve 😀


Na de vissza a valóságba. Ma már haverom mamája újra ezzel megy ki a szőlőbe 😀

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Azért amit Bautista leművel a wsbk-ban arra nincsenek szavak😊
több mint 4 éve
Mr.Breaker 1 870
Hihetetlen milyen tempóelőnye van a Mercedesnek futamokon... Hamilton 30 körös kemény keveréken simán megfutja a leggyorsabb kört, Bottas 20 kör alatt 1 boxkiállásnyi időt simán kiautóz a harmadikkal szemben.

Ezek után a futamok után érzem még inkább mennyire lehangoló ez a Mercedes dominancia. Az F1 talán egyik legerősebb mezőnye ez a mostani és immár 6 éve nézhetjük szezononként 4-5 futam kivételével ahogy a 3-4-5 helyekért csatáznak ezek a remek pilóták, ráadásul Bottassal a másik Mercedesben még kevesebb esély nyílik az első helyes csatákra, egyszerűen megközelítőleg sem az a szint mint akár csak egy Rosberg volt. Ezt a futamot SC nélkül is simán elvesztette volna, semmi tempója nem volt Hamiltonhoz képest.

Ferrari és Vettel kéz a kézben járnak, kiegészítik egymást mint két szerencsétlen. Ferrari szorult helyzetben való döntésképtelensége az a röhej kategória, ma ismételten csak beszívatták az egyik pilótájukat. Vettel pedig hiába a mezőny egyik leggyorsabb pilótája, ha mellé a mezőny egyik leggyengébb test-test elleni versenyzője és e mellé nyomás alatt hibát hibára halmoz. Ma is jó volt a tempója, főleg az első 20 körös lágyas etapja volt erős, az SC után is gyorsabb volt LecLerc-nél a keményeken, legalábbis abban a pár körben amikor mindketten tiszta pályán voltak. De mindez hiába, ha ilyen ordas nagy hibákat követ el. Karrierje elején még rálehetett fogni, hogy fiatal kora miatt vannak ezek a hibák és majd kinövi, de mára ez egyértelművé vált, hogy ez a legnagyobb hiányossága és a leginkább támadható felülete a karrierjének teljesen jogosan. Karrierje szempontjából kulcsfontosságú lesz a szezon 2. fele, könnyen lehet nem fog tudni ebből a gödörből kimászni és végleg a fejére nő LecLerc, akkor viszont tényleg az lenne a legjobb ha átadná a stafétát a fiataloknak.

Szerkesztette: Mr.Breaker
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Szerintem is faszság a büntetés, de ettől függetlenül vettel egy világi balfasz, mert amikor lenne elégséges autója nyerni, mindig elkúrja.
eaglesmcnabb
mondjuk most esélye egy percig nem volt nyerni, és hamiltonnak megint ordas nagy mákja volt, de vettel megint balfék...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Mégegyszer megnézném, mert mintha Verstappen nyomott volna egy balra-jobbrát...tényleg nem volt
De Vettel kúrta el a féktávot.

Szerkesztette: NB2
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Vettel, te fasz, vonulj vissza.

több mint 4 éve
Mr.Breaker 1 870
Vettel megint......
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Na bakker és ezzel az SC-vel kb. meg is lett ölve a futam. Pedig eddig zseniális futam volt, főleg a két 21 éves kölyök amit leművelt az hatalmas volt.
Mr.Breaker
Ezt azért én nem mondanám. A 2 merci az SC előtt nagyon lelépett, elvben visszahozták volna a közelükbe a többieket, csak mindenki elkúrta. Pont a 2 legveszélyesebb pilóta került 5 és 6 helyre! De lesz még itt izgalom, mi van ha Haminak elfogy a gumija? Egy biztos ha fogy ha nem Hami hisztizni fog😊
több mint 4 éve
Mr.Breaker 1 870
Na bakker és ezzel az SC-vel kb. meg is lett ölve a futam. Pedig eddig zseniális futam volt, főleg a két 21 éves kölyök amit leművelt az hatalmas volt.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Mondjuk nem tudjuk mi lesz 30 kör múlva... mennyire kopnak a gumik
több mint 4 éve
csipkelli 3 272
Leclerc kerékcsere 1 kör késéssel. A Ferrarinál mindenki hülye?
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
és a Ferrari megint balfax 😀
több mint 4 éve
csipkelli 3 272
persze, hogy Hami jár jól otthon...
kit lep meg???
NB2
VSC bőven elég lett volna. Bár azzal is megnyeri.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Nézd már, autóverseny... 😊

Ha nem b*sszak el a 2021-es szabályokat, ez a két kölyök szórakoztató pár évet tud majd csinálni.

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
persze, hogy Hami jár jól otthon...
kit lep meg???
több mint 4 éve
csipkelli 3 272
versenyzésre alkalmas pálya -> van verseny

Óriási tudományos felfedezés, még több utcai fost a naptárba, Barcelonát meg Paul Ricardot.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Hál' isten hogy jövőre végre nem július első hétvégéjén lesz a második daytonai verseny. Nem sajnálom Haleytől a győzelmet, de iilyenkor szinte mindig baj van az esővel...