Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Jó verseny volt, voltam már kint párszor de egy oltári nagy szerencsének köszönhetően valami egésze különleges élményben volt részem tegnap. Szó szerint belülről néztem, éltem át.





több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Sportszerűen védekezett Lewis?
– Egyértelműen igen. A versenyzők között úgy szokás, hogy azé a kanyar, aki a belső íven van, és noha durván nem szoríthat le, finoman elkezdhet kívülre húzódni. Ez így rendben van, csak az elszalasztott lehetőség miatt vagyok nagyon dühös.

Ezt így a Hamiltont fikázóknak.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Gordon nyert. Yeah! Karrier 90. győzelem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 756 — Cowboys fan
| #24!!!!!!! |
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Hamilton meg ilyen, ez nem mindenkinek szimpi, de ő nem fog félreállni....csi77
És igaza is van, boxból rajtolva, egy megpördülés ellenére is odaért Rosberg elé, megérdemelte a pozícióját és a jogot arra, hogy megvédje azt. Vettel egyeduralom után végre harc van a VB címért (még ha csapaton belül is), erre a Mercedes ezt is el akarja venni a szurkolóktól/nézőktől!?
Hiába nem kedvelem Hamiltont, de ő legalább nem egy droid, hanem versenyző.
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Jellemző, hogy azok a futamok, amiket valami miatt nem tudok élőben megnézni, mindig a legjobbak...... 😊

Jó volt (bár rögzítettem és áttekertem egy részét), egy kicsit most utálom Ricciardot (nem ám), Alonsonak majdnem megvolt a zavarosban halászva. Hamilton meg ilyen, ez nem mindenkinek szimpi, de ő nem fog félreállni....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
gyökér HamiltonAmadeus91
korrekt vélemény |8 sok jó pilóta van a mezőnyben és többnyire az autó dönt közöttük. Viszont kevés versenyző. Aki ezt szimpátiától függően elvitatja Hamiltontól az szűk látókörű. Nem neki szurkolok, de rendkívül csalódott lennék, ha év végén egy nála gyengébb kvalitású társa lenne a világbajnok.clbass
ha már mindenképpen kvalitás kell a jelenlegi mezőnyből, akkor Alonso. de ez magánvélemény.Amadeus91
De ettől még miért lesz gyökér valaki?Boston
nem jött be, amit az utolsó körben csinált és nem is az első ilyen húzása karrierje során.Amadeus91
Miért? Védekezett Rosberg ellen ?
Merci Rosberggel ott baszta el hogy elhitték hogy Hami majd elengedi őket ha 2-3 körrel hamarabb kihívja simán nyer.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
gyökér HamiltonAmadeus91
korrekt vélemény |8 sok jó pilóta van a mezőnyben és többnyire az autó dönt közöttük. Viszont kevés versenyző. Aki ezt szimpátiától függően elvitatja Hamiltontól az szűk látókörű. Nem neki szurkolok, de rendkívül csalódott lennék, ha év végén egy nála gyengébb kvalitású társa lenne a világbajnok.clbass
ha már mindenképpen kvalitás kell a jelenlegi mezőnyből, akkor Alonso. de ez magánvélemény.Amadeus91
De ettől még miért lesz gyökér valaki?Boston
nem jött be, amit az utolsó körben csinált és nem is az első ilyen húzása karrierje során.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
gyökér HamiltonAmadeus91
korrekt vélemény |8 sok jó pilóta van a mezőnyben és többnyire az autó dönt közöttük. Viszont kevés versenyző. Aki ezt szimpátiától függően elvitatja Hamiltontól az szűk látókörű. Nem neki szurkolok, de rendkívül csalódott lennék, ha év végén egy nála gyengébb kvalitású társa lenne a világbajnok.clbass
ha már mindenképpen kvalitás kell a jelenlegi mezőnyből, akkor Alonso. de ez magánvélemény.Amadeus91
De ettől még miért lesz gyökér valaki?

Do your job
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
gyökér HamiltonAmadeus91
korrekt vélemény |8 sok jó pilóta van a mezőnyben és többnyire az autó dönt közöttük. Viszont kevés versenyző. Aki ezt szimpátiától függően elvitatja Hamiltontól az szűk látókörű. Nem neki szurkolok, de rendkívül csalódott lennék, ha év végén egy nála gyengébb kvalitású társa lenne a világbajnok.clbass
ha már mindenképpen kvalitás kell a jelenlegi mezőnyből, akkor Alonso. de ez magánvélemény.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Hamilton és Alonso is jó versenyt futott. Hamilton harcol a VB címért, még szép, hogy nem engedi át fütyörészve a pozíciót a legfőbb riválisának. Ennyi belefér a párharcba...
több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
gyökér HamiltonAmadeus91
korrekt vélemény |8 sok jó pilóta van a mezőnyben és többnyire az autó dönt közöttük. Viszont kevés versenyző. Aki ezt szimpátiától függően elvitatja Hamiltontól az szűk látókörű. Nem neki szurkolok, de rendkívül csalódott lennék, ha év végén egy nála gyengébb kvalitású társa lenne a világbajnok.
több mint 9 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
gyökér HamiltonAmadeus91
Miért?

Do your job
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Áj de sajnálom Alonsot, amit azzal a fostrágya lassú piros traktorszerűséggel művelt megérdemelte volna.
Rosberg versenyét jól elkúrták az első SCnél, utána meg ő...Toca
Rosszul jött ki nekik az SC, az első4 eljött a box mellett, itt f1-ben engedik, hogy kiállj, ha nem lehetne kiállni, maradnak elől. De utána mit összeművelt Rozi Vergne mögött??? Tök gyors autóval meg sem bírta előzni, pedig a végén már tök száraz volt a pálya. Utána nem értem mit hisztizett, nem is volt Hami mögött.
Amúgy Ric, Alo mázlista volt a 2 SC-vel, éltek a lehetőséggel.

Közben kiderült fékhibája volt, ezért volt gyanúsan lassabb. Akkor most ő nem volt szerencsés.
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Alonso hihetetlen volt, le a kalappal, végre jó verseny a Ferraritól!

Azért Hamilton megmutatta hogyan előz egy világbajnok (Vergne ellen); Rosbergből ugyanez hiányzik szerintem.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
"hogy a viharba érzed magad?"

WTF xD vissza Pozsgai Józsefet!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Év F1es versenye volt ez, vagy csak Top 3as?
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Áj de sajnálom Alonsot, amit azzal a fostrágya lassú piros traktorszerűséggel művelt megérdemelte volna.
Rosberg versenyét jól elkúrták az első SCnél, utána meg ő...
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
gyökér Hamilton

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ricciardo nem volt semmi. Megérdemelné, hogy megnyerje.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meccs lehet az első 3 helyért, 3 különböző csapat pilótája között. Na ez nagyon ritka manapság a Forma 1-ben.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pereznek a célegyenesben sikerült odacsapni a kocsit. Na ilyet se láttam a Hungaroringen.iktriad
Itt az ismétlés. Ja nem ez Vettel volt 😊Matthew99
Nem is vágta oda a kocsot.

Kíváncsi vagyok, lesz-e még eső a futam alatt. Már csak az hiányzik. Meg még 2 safety caros fázis.
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Pereznek a célegyenesben sikerült odacsapni a kocsit. Na ilyet se láttam a Hungaroringen.iktriad
Itt az ismétlés. Ja nem ez Vettel volt 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pereznek a célegyenesben sikerült odacsapni a kocsit. Na ilyet se láttam a Hungaroringen.