Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Sajna megszakadt a sorozat... Pedig de bírtam volna ha Marquez megnyeri az összeset😊

a Moto3 versenyekre meg nincsenek szavak, ez a mai is überbrutál volt!
több mint 9 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Sajnos ahhoz nem volt szerencsem. Nem vagyok egy nyelv-fasiszta (meg csak ekezeteket sem irok itt), de ez mar nem az elso ilyen gazul magyaritott cikk azon az oldalon. Egyszeruen rossz olvasni oket. Ennyi.

-- TIME I'AM! --
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
 www.f1-live.hu/f1-hirek/tapasztalatlan-tanacsadok-demoralizaljak-a-ferrarit-megszolalt-a-kirugott-motorguru/

Azért az elég komoly, hogy úgy rugdos ki a menedzser csóka embereket, hogy azokkal szót sem vált...Eazzy
Sulyos allitasok. Ennel sulyosabb mar csak a magyar forditas botranyos minosege.endorphyn
Eredeti cikk máshogy szól?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
 www.f1-live.hu/f1-hirek/tapasztalatlan-tanacsadok-demoralizaljak-a-ferrarit-megszolalt-a-kirugott-motorguru/

Azért az elég komoly, hogy úgy rugdos ki a menedzser csóka embereket, hogy azokkal szót sem vált...Eazzy
Sulyos allitasok. Ennel sulyosabb mar csak a magyar forditas botranyos minosege.

-- TIME I'AM! --
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 864 — Deion Sanders for president!
Egy új autó és egy régi bajnok. (Y)


" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
 www.f1-live.hu/f1-hirek/tapasztalatlan-tanacsadok-demoralizaljak-a-ferrarit-megszolalt-a-kirugott-motorguru/

Azért az elég komoly, hogy úgy rugdos ki a menedzser csóka embereket, hogy azokkal szót sem vált...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Félreértesz, én nem okoskodtam, csak azt próbálom megérteni, hogy egy 20 éves srác, miért egy autóverseny közepén próbálja meg bevárni azt az embert, akivel összekoccant.Vrijbloed
"Elgurult a gyógyszer". Mással sajnos nem lehet magyarázni. Nem az ütközéstől való sokk miatt vagy ütés miatt megszédülve kóválygott a pályán, hanem "le akarta vadászni" azt aki kilökte. Mondjuk még mindig nem értem, hogy egy versenyző miért akar a mozgó autók felé ugrálva/"szaladva" számon kérni, amikor a másik bukósisakkal a fején, mozgó járműben ülve úgysem hallják bármit üvölt is. Sajnos a mentális gyengesége az életébe került, már csak egy dolgot lehet tenni, tanulni az esetből és átgondolni hogyan lehetne az ilyet elkerülni.Tony
Sehogy! Ez egy olyan dolog amirol a sracon kívül senki nem tehetett. Max idegileg gyengeseget lehetett volnakiszurni, de azert azt is nehez.
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Félreértesz, én nem okoskodtam, csak azt próbálom megérteni, hogy egy 20 éves srác, miért egy autóverseny közepén próbálja meg bevárni azt az embert, akivel összekoccant.Vrijbloed
"Elgurult a gyógyszer". Mással sajnos nem lehet magyarázni. Nem az ütközéstől való sokk miatt vagy ütés miatt megszédülve kóválygott a pályán, hanem "le akarta vadászni" azt aki kilökte. Mondjuk még mindig nem értem, hogy egy versenyző miért akar a mozgó autók felé ugrálva/"szaladva" számon kérni, amikor a másik bukósisakkal a fején, mozgó járműben ülve úgysem hallják bármit üvölt is. Sajnos a mentális gyengesége az életébe került, már csak egy dolgot lehet tenni, tanulni az esetből és átgondolni hogyan lehetne az ilyet elkerülni.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 www.nemzetisport.hu/nso_cikkhozzaszolas/?cikk_id=2355979

Ehhh bmeg, ennyire hogy lehet valaki hülye?
Elég esélyes egy Darwin díjra...

R.I.P. persze, de az emberi hülyeség határtalan... Egy sör mellett is megbeszélhették volna utána...Vrijbloed
Gondolom Kevin Ward haláláról van szó.
Azért nyugodjon békében.
Tony Stewart helyett ma Regan Smith indul a Glen-en.gaben
Persze.

Várt 1 kört, hogy "megmutassa" neki.

Komolyan nem értem, ilyen ütközés mindig van...

Nem értem, mit gondolt, hogy megáll neki? Nem volt benne, hogy bárki elütheti?Vrijbloed
Látom a fotelből kibaszott könnyű okosnak lenni.
Az egy dolog, hogy nem gondolkodott. Viszont a családja, a barátai meg a szurkolók végig nézték. Szegről-végről pedig Stewart "ölte"meg.gaben
Félreértesz, én nem okoskodtam, csak azt próbálom megérteni, hogy egy 20 éves srác, miért egy autóverseny közepén próbálja meg bevárni azt az embert, akivel összekoccant.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
 m.sportgeza.hu/sport/2014/08/10/halalra_gazolt_egy_masik_autoversenyzot_a_nascar-bajnok/?rnd=242
Remelem örömmel veri a mellét, hogy a Merci motor miatt mennyivel elorebb van a Williamssel. Hiszen kemeny 13 ponttal többet szerzett mint az iden fogalmatlanl versenyzo Kimi!
Inkabb a harom elit csapattars mellett tanulta volna meg a Ferkába, hogy nem kell mindig erőlködni aztán akkor nem töri össze minden 2. Futamon a Williamset!Toca
Nem lehet, hogy rosszat linkeltél?Matthew99
Buzi Iphone felülírta a linket 😊
Köszi javítva 😊
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
 m.sportgeza.hu/sport/2014/08/10/halalra_gazolt_egy_masik_autoversenyzot_a_nascar-bajnok/?rnd=242
Remelem örömmel veri a mellét, hogy a Merci motor miatt mennyivel elorebb van a Williamssel. Hiszen kemeny 13 ponttal többet szerzett mint az iden fogalmatlanl versenyzo Kimi!
Inkabb a harom elit csapattars mellett tanulta volna meg a Ferkába, hogy nem kell mindig erőlködni aztán akkor nem töri össze minden 2. Futamon a Williamset!Toca
Nem lehet, hogy rosszat linkeltél?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
 a5.hu/f1/massa-ferrari-tanulhatna-williamstol
Remelem örömmel veri a mellét, hogy a Merci motor miatt mennyivel elorebb van a Williamssel. Hiszen kemeny 13 ponttal többet szerzett mint az iden fogalmatlanl versenyzo Kimi!
Inkabb a harom elit csapattars mellett tanulta volna meg a Ferkába, hogy nem kell mindig erőlködni aztán akkor nem töri össze minden 2. Futamon a Williamset!
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 864 — Deion Sanders for president!
A srác végzetes baromságot csinált, viszont emiatt bármilyen "díjat" emlegetni bazdmeg....
Stewart-ot nem hibáztatom csak szánom az egész miatt.
A pálya megvilágítása és talaja se volt épp megfelelő aznap.
És ez bár kib.... nem ide tartozik, de saját tapasztalatból tudom az sem életbiztosítás ha valaki a járműben marad. Persze valamennyi védelmet elvileg nyújt a roncs, és persze a pálya széle fele is lehet rohanni azonnal. Persze.......

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Látom a fotelből kibaszott könnyű okosnak lenni... Szegről-végről pedig Stewart "ölte"meg.gaben
Mert ez aztán nem fotelból "okoskodás" ám, ugye?
A srácot a saját hülyesége ölte meg és ezzel sok embernek okozott fájdalmat és lehet tönkretett egy másik (vétlen) embert. Nyugodjon békében a srác, nem érdemelt halált, de ez az ő hibája volt, nem másé.
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
 www.nemzetisport.hu/nso_cikkhozzaszolas/?cikk_id=2355979

Ehhh bmeg, ennyire hogy lehet valaki hülye?
Elég esélyes egy Darwin díjra...

R.I.P. persze, de az emberi hülyeség határtalan... Egy sör mellett is megbeszélhették volna utána...Vrijbloed
Gondolom Kevin Ward haláláról van szó.
Azért nyugodjon békében.
Tony Stewart helyett ma Regan Smith indul a Glen-en.gaben
Persze.

Várt 1 kört, hogy "megmutassa" neki.

Komolyan nem értem, ilyen ütközés mindig van...

Nem értem, mit gondolt, hogy megáll neki? Nem volt benne, hogy bárki elütheti?Vrijbloed
Látom a fotelből kibaszott könnyű okosnak lenni.
Az egy dolog, hogy nem gondolkodott. Viszont a családja, a barátai meg a szurkolók végig nézték. Szegről-végről pedig Stewart "ölte"meg.gaben
Ezt most nem értem. Mi köze van a fotelból okoskodásnak egy ilyen esethez? Melyik versenyen lehet beszaladni a száguldó autók közé? Még egy kis gokartversenyen is tilos........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 864 — Deion Sanders for president!
 www.nemzetisport.hu/nso_cikkhozzaszolas/?cikk_id=2355979

Ehhh bmeg, ennyire hogy lehet valaki hülye?
Elég esélyes egy Darwin díjra...

R.I.P. persze, de az emberi hülyeség határtalan... Egy sör mellett is megbeszélhették volna utána...Vrijbloed
Gondolom Kevin Ward haláláról van szó.
Azért nyugodjon békében.
Tony Stewart helyett ma Regan Smith indul a Glen-en.gaben
Persze.

Várt 1 kört, hogy "megmutassa" neki.

Komolyan nem értem, ilyen ütközés mindig van...

Nem értem, mit gondolt, hogy megáll neki? Nem volt benne, hogy bárki elütheti?Vrijbloed
Látom a fotelből kibaszott könnyű okosnak lenni.
Az egy dolog, hogy nem gondolkodott. Viszont a családja, a barátai meg a szurkolók végig nézték. Szegről-végről pedig Stewart "ölte"meg.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 www.nemzetisport.hu/nso_cikkhozzaszolas/?cikk_id=2355979

Ehhh bmeg, ennyire hogy lehet valaki hülye?
Elég esélyes egy Darwin díjra...

R.I.P. persze, de az emberi hülyeség határtalan... Egy sör mellett is megbeszélhették volna utána...Vrijbloed
Gondolom Kevin Ward haláláról van szó.
Azért nyugodjon békében.



Tony Stewart helyett ma Regan Smith indul a Glen-en.gaben
Persze.

Várt 1 kört, hogy "megmutassa" neki.

Komolyan nem értem, ilyen ütközés mindig van...

Nem értem, mit gondolt, hogy megáll neki? Nem volt benne, hogy bárki elütheti?
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 864 — Deion Sanders for president!
 www.nemzetisport.hu/nso_cikkhozzaszolas/?cikk_id=2355979

Ehhh bmeg, ennyire hogy lehet valaki hülye?
Elég esélyes egy Darwin díjra...

R.I.P. persze, de az emberi hülyeség határtalan... Egy sör mellett is megbeszélhették volna utána...Vrijbloed
Gondolom Kevin Ward haláláról van szó.
Azért nyugodjon békében.



Tony Stewart helyett ma Regan Smith indul a Glen-en.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 www.nemzetisport.hu/nso_cikkhozzaszolas/?cikk_id=2355979

Ehhh bmeg, ennyire hogy lehet valaki hülye?
Elég esélyes egy Darwin díjra...

R.I.P. persze, de az emberi hülyeség határtalan... Egy sör mellett is megbeszélhették volna utána...
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Amadeus91
élni tudni kell, na.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 864 — Deion Sanders for president!
Vasárnap Glen, szóval linkelek.
shawnka
Még Keselowski és a Dodge! 😥
Azért már várom.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Vasárnap Glen, szóval linkelek.

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Önerőből, első versenyen második, grat Norbi!
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan

Ehhez semmit sem kell hozzáfűzni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.