Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 128 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pereznek a célegyenesben sikerült odacsapni a kocsit. Na ilyet se láttam a Hungaroringen.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ennek a pályának tuti varázsereje van. 😀

több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Senki ne lepődjön meg, ha ma Hamilton dobogón lesz. Annyival jobb még mindig a 2 Merci!NB2
Ígérem nem fogunk 😊 Bár a boxból nehezebb lesz.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Senki ne lepődjön meg, ha ma Hamilton dobogón lesz. Annyival jobb még mindig a 2 Merci!
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Hamilton interjúból:

"Alonsóval 2007-ben csapattársként hasonlóan szoros csatát vívott, mint most Rosberggel. Melyikük a keményebb belső ellenfél?

Úgy fogalmaznék, hogy nagyon különbözőek. Nem akarom azt mondani, egyik jobb, mint a másik, de az biztos, hogy Fernando a legnagyobb isten adta tehetség, aki ellen versenyeztem."

Ennyi.Boston
Nem akarom azt mondani, hogy Alonso jobb, mint Rosberg, szóval annyit mondok, hogy Alonso jobb 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Korábban nem csíptem Alonsot, de amióta látom, hogy mit ki nem hoz a Ferrariból, azóta tisztelem a munkásságát és a tehetségét.

Ha már interjúk, néztem ma a két szabadedzést és baromira nem vágom, hogy mi tököm értelme van mindegyik szerencsétlentől megkérdezni, hogy hogy tetszik nekik Budapest és a pálya, mit gondolnak róla és hogy érzik magukat?! Minek mindtől ezt kérdezni, amikor biztos, hogy dicsér és tuti nem mondja azt "a város egy ótvar lepratelep, a pályát meg kibaszottul rühellem..."?!
több mint 9 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Hamilton interjúból:

"Alonsóval 2007-ben csapattársként hasonlóan szoros csatát vívott, mint most Rosberggel. Melyikük a keményebb belső ellenfél?

Úgy fogalmaznék, hogy nagyon különbözőek. Nem akarom azt mondani, egyik jobb, mint a másik, de az biztos, hogy Fernando a legnagyobb isten adta tehetség, aki ellen versenyeztem."

Ennyi.

Do your job
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Érik az újabb Dodge bajnoki cím.


" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Most tényleg Massa is benne volt, de az előző háromnál egyiknél sem ő volt a ludas.
Kíváncsi vagyok a múlt futamon történő Raikonnenes esetet ki tudta volna kivédeni. Gyanítom hogy senki. Nem csoda hogy frusztrált azok után hogy 90%-ban más hibája miatt esik ki. Ettől függetlenül most csak a csalódottság beszélt belőle.eaglesmcnabb
Azért feszült mert Bottas 3 versenye dobogón standupol ő meg csak kiesik.
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Most tényleg Massa is benne volt, de az előző háromnál egyiknél sem ő volt a ludas.
Kíváncsi vagyok a múlt futamon történő Raikonnenes esetet ki tudta volna kivédeni. Gyanítom hogy senki. Nem csoda hogy frusztrált azok után hogy 90%-ban más hibája miatt esik ki. Ettől függetlenül most csak a csalódottság beszélt belőle.eaglesmcnabb
Azért én Montrealért is adnék neki fél pontot, ott a legnagyobb jóindulattal is ugyanannyit hibázott, mint Perez. Ja ez azért is érdekes, mert akkor ő jött hátulról. Akkor kinek is kell figyelni és mikor? Vaslogikája szerint, ha ő jön hátulról, akkor az elöl menőnek kell figyelnie, ha pedig ő megy elől, akkor a hátul jövőnek... Nem túl következetes. 😊
A Raikkönen esetnél ő valóban vétlen volt, na meg a Kobayasi esetnél is.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Most tényleg Massa is benne volt, de az előző háromnál egyiknél sem ő volt a ludas.
Kíváncsi vagyok a múlt futamon történő Raikonnenes esetet ki tudta volna kivédeni. Gyanítom hogy senki. Nem csoda hogy frusztrált azok után hogy 90%-ban más hibája miatt esik ki. Ettől függetlenül most csak a csalódottság beszélt belőle.eaglesmcnabb
most is. Évek óta konstans rinyál, vennie kéne már a kalapot.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Most tényleg Massa is benne volt, de az előző háromnál egyiknél sem ő volt a ludas.
Kíváncsi vagyok a múlt futamon történő Raikonnenes esetet ki tudta volna kivédeni. Gyanítom hogy senki. Nem csoda hogy frusztrált azok után hogy 90%-ban más hibája miatt esik ki. Ettől függetlenül most csak a csalódottság beszélt belőle.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Sztyopa 306
Van valaki, aki ki fog menni a Hungaroringre, esetleg ismerős, aki jegyvásárlás előtt áll még?

Why so serious?
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
„Elöl voltam, Magnussen előtt fordultam be a kanyarba, ha valakinek figyelnie kell, az a hátulról érkező autó – mondta Massa. – Ebben a kanyarban nem fér el egymás mellett három autó, ezért kicsit visszavettem, ne legyek Valtteri mellett. De már meg sem lepődöm, mindig a GP2-ből érkező pilóták okozzák a balesetet. Kívülről csúnyább lehetett, mint belülről, nincs semmi bajom. csak az zavar, hogy már megint más miatt estem ki."Massa kissé mellélőtt, Kevin Magnussen ugyanis egyetlen GP2-es futamon sem állt rajthoz, tavaly a Renault-világsorozat 3.5 literes kategóriájában lett bajnok.

Mondtam én, hogy ez lesz. Még szerencse, hogy ő mindig csak vétlenül keveredik az ilyen balesetekbe.Matthew99
Mégis mit vár? Magnussen végig belül volt, ő ment ahol tudott, Massa meg egyenesen ráhúzta az autót. Ha lassít a dán, akkor meg valószínűleg hátulról rongyolnak bele.
 www.youtube.com/watch?v=jAeMgt50eQk
 www.youtube.com/watch?v=Ob8V0cDjZS8

Habár egyik kedvenc versenyzőm, de jó úton halad afelé, hogy kikerüljön az F1-ből. Míg a jóval tapasztalatlanabb Bottas rendre hozza az eredményeket és éretten versenyzik, addig Massa mindig belekeveredik valamibe és már túlzás azt mondani, hogy csak a körülmények áldozata.
Pedig idén minden adott volt, hogy jól szerepeljen, erre a(z újonc) csapattársa háromszor több pontot szerzett eddig, mint ő. Nagyon össze kell kapnia magát, ha rá akar cáfolni azokra, akik szerint nincs keresnivalója az F1-ben.
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Hamilton kb. úgy "ünnepelte" meg azt, hogy 20.ról 3. lett, mintha most vesztette el volna a VBt...iktriad
Hamilton egy paraszt, ne szépítsük.
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
„Elöl voltam, Magnussen előtt fordultam be a kanyarba, ha valakinek figyelnie kell, az a hátulról érkező autó – mondta Massa. – Ebben a kanyarban nem fér el egymás mellett három autó, ezért kicsit visszavettem, ne legyek Valtteri mellett. De már meg sem lepődöm, mindig a GP2-ből érkező pilóták okozzák a balesetet. Kívülről csúnyább lehetett, mint belülről, nincs semmi bajom. csak az zavar, hogy már megint más miatt estem ki."Massa kissé mellélőtt, Kevin Magnussen ugyanis egyetlen GP2-es futamon sem állt rajthoz, tavaly a Renault-világsorozat 3.5 literes kategóriájában lett bajnok.

Mondtam én, hogy ez lesz. Még szerencse, hogy ő mindig csak vétlenül keveredik az ilyen balesetekbe.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Hamilton kb. úgy "ünnepelte" meg azt, hogy 20.ról 3. lett, mintha most vesztette el volna a VBt...iktriad
A leggyorsabb kocsival, úgy, hogy 2-en kiestek előle, ez simán hozható kategória Hamiltonnak. Én sem lennék boldog.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 128 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hamilton kb. úgy "ünnepelte" meg azt, hogy 20.ról 3. lett, mintha most vesztette el volna a VBt...
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
"Túl gyors az egyenesben" behalokgamerkr
Rendre a Williamsek a leggyorsabbak az egyenesben.JayB
pedig azt hittem tényleg easy catch lesz.. Nem baj volt megint sok kikerülés, spórolj, vegyél vissza, illetve ne védekezz utasítás.

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
"Túl gyors az egyenesben" behalokgamerkr
Rendre a Williamsek a leggyorsabbak az egyenesben.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
"it will be an easy catch Lewis" arrogáns faszok, szép volt Bottas


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
"Túl gyors az egyenesben" behalok

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Bekapcsoltam az F1 magyar közvetítését... hát az biztos hogy a kommentátorok nem fogják megszerettetni velem a sportot.vandeminek
Michelisz nem kommentátor, C tervként ült be.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 128 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kvjat alatt elég komolyan lángra lobban a Toro Rosso. Elég forró volt a helyzet.
több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Bekapcsoltam az F1 magyar közvetítését... hát az biztos hogy a kommentátorok nem fogják megszerettetni velem a sportot.

touchdown..... touchdown, bears!!