Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Hoppá, hoppá!
A 2 meki elszórakozta!

Mondjuk eddig a 2 Williams mindig elszúrta a futamát.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Hahaha Massa Bottas 1-2. Hamilton meg szétesett kicsit?
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
A kutyaütő Massa. Mit keres még a forma 1-ben!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Szerintem ezzel már kicsit elkéstek!
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
 sportgeza.hu/forma1/2014/06/20/f1_allorajt_biztonsagi_autos_szakasz_f1_allorajt_biztonsagi_autos_szakasz_utan_es_mestersegesen_szikrazo_kocsik/

Mesterséges szikrázás, megafaszom, attól majd biztosan izgalmas futamok lesznek és nőni fog a nézettség...somoskovig
Lesz majd itt lángcsóva, konfettieső meg minden amitől a másik nem lát 😊 Szóval akkor ebből a cikkből az derül ki, hogy több karambolt akarnak csak azt azért mégse lehet mondani?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
 sportgeza.hu/forma1/2014/06/20/f1_allorajt_biztonsagi_autos_szakasz_f1_allorajt_biztonsagi_autos_szakasz_utan_es_mestersegesen_szikrazo_kocsik/

Mesterséges szikrázás, megafaszom, attól majd biztosan izgalmas futamok lesznek és nőni fog a nézettség...

több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Köszi, de megnézem majd a teljes futamot felvételről ha hazaértem. Addig nem követem az ezzel kapcsolatos híradàsokat. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
De hogy nyaralni megyek és nem làtom a futamot. 😕
Bàr jobb is így Gordon szempontjàból.danyly
Az élet néha kegyetlen!😊
A Digi weblapjára fel szokták tenni az aktuális futam utolsó 10-15 percét.
Ha mást nem, ezt meg tudod majd nézni.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
De hogy nyaralni megyek és nem làtom a futamot. 😕
Bàr jobb is így Gordon szempontjàból.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Vasárnap 21:00 Digisport1 Nascar Sonoma Raceway!
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Megegyezett az új szponzorral 2016-ig Gordon. Most kékben virít a Panasonic támogatásával. Nekem így elsőre fura, de amúgy pofás. Mondjuk nekem a klasszikus Dupont-os festés volt a király.
danyly
Nem arról volt szó, hogyha Gordon 5×ös bajnok lesz, akkor azonnal visszavonul? Mi lesz, ha ez idén összejön? 😀😀iktriad
nem jön, mert danyly nézi a futamokat 😉

furcsa ez a kék szín, de meg lehet szokni. (mondjuk a kedvenc színem, még ha nem is ebben az árnyalatban😀)slowmotion
Utóbbi kettőt nem is néztem. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Megegyezett az új szponzorral 2016-ig Gordon. Most kékben virít a Panasonic támogatásával. Nekem így elsőre fura, de amúgy pofás. Mondjuk nekem a klasszikus Dupont-os festés volt a király.
danyly
Nem arról volt szó, hogyha Gordon 5×ös bajnok lesz, akkor azonnal visszavonul? Mi lesz, ha ez idén összejön? 😀😀iktriad
nem jön, mert danyly nézi a futamokat 😉

furcsa ez a kék szín, de meg lehet szokni. (mondjuk a kedvenc színem, még ha nem is ebben az árnyalatban😀)
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megegyezett az új szponzorral 2016-ig Gordon. Most kékben virít a Panasonic támogatásával. Nekem így elsőre fura, de amúgy pofás. Mondjuk nekem a klasszikus Dupont-os festés volt a király.
danyly
Nem arról volt szó, hogyha Gordon 5×ös bajnok lesz, akkor azonnal visszavonul? Mi lesz, ha ez idén összejön? 😀😀
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Megegyezett az új szponzorral 2016-ig Gordon. Most kékben virít a Panasonic támogatásával. Nekem így elsőre fura, de amúgy pofás. Mondjuk nekem a klasszikus Dupont-os festés volt a király.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Maldonado 😀
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hajrá Schumi!
Ma 4-0-ra nyert a német válogatott, és a rekorder Forma-1-es bajnok is elkezdi a felépülési "harcot".
Sok sikert hozzá.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Nagy lájk, reméljük tud is magáról.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Schumacher felébredt a kómából.Beki
Remélhetőleg igaz, és most már felépül!gaben
Menedzsere adott ki egy közleményt a médiának.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Schumacher felébredt a kómából.Beki
Remélhetőleg igaz, és most már felépül!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
NSO is lehozta, a Bild címlapjával együtt, Sabine Kehm közleményben megerősítette.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Az F1-live nem a világ leghivatalosabb oldala de talán!
 www.f1-live.hu/bulvar/breking-schumacher-felebredt-es-kommunikal-a-kornyezetevel/

szerk: boxutca is lehozta már.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Schumacher felébredt a kómából.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Jól döntött az Audi, hogy még maradt. Na majd talán jövőre összejön a Porsche visszatérése, lesz idejük befejezni a programot addig. Remélem a Nissan vagy a Lotus elviszi a pechvogel Webber-t. Hátha sikerülne végre kiutazni is.
És persze a SGP is hatalmas versenyt hozott ismét.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jah, és a Forma-1-esek példát vehetnének arról, hogy nem feltétlen muszáj egymást baszogatni a verseny után, lehet örülni is a jó versenynek is.Schleck
Forma1-ben van 20 verseny egy évben, ez pedig a verseny, egy ünnepnap. Összehasonlíthatatlan.JayB
MotoGP-re gondoltam.

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Jah, és a Forma-1-esek példát vehetnének arról, hogy nem feltétlen muszáj egymást baszogatni a verseny után, lehet örülni is a jó versenynek is.Schleck
Forma1-ben van 20 verseny egy évben, ez pedig a verseny, egy ünnepnap. Összehasonlíthatatlan.