Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Massa megint ütközik. Pipa.iktriad
Most meg Magnussen üti ki. Szervezkedtek ellene mert érzik, hogy esélyes a vb címre 😀Matthew99
azért massa se hagyott neki sok helyet, magnussen nem tudott hova mennizsotyi
Ja én nem bírom Massát. Lehet hogy ebből nem jött le. Várom a nyilatkozatot miszerint a dánok a mexikóiak barátai.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
hamilton gyorsan felért a végéről, 40 köre van hogy alkosson valamit

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 644
Tényleg elég X-es dolog volt de talán Massa volt az akinek több lehetősége lett volna ezt elkerülni.
több mint 9 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
Massa megint ütközik. Pipa.iktriad
Most meg Magnussen üti ki. Szervezkedtek ellene mert érzik, hogy esélyes a vb címre 😀Matthew99
azért massa se hagyott neki sok helyet, magnussen nem tudott hova menni

több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Massa megint ütközik. Pipa.iktriad
Most meg Magnussen üti ki. Szervezkedtek ellene mert érzik, hogy esélyes a vb címre 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Milyen előzések vannak ma a Hockenheimringen. 😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Massa megint ütközik. Pipa.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 869 — Deion Sanders for president!
Látta valaki a tegnapi SGP futamot.
Hatalmas hangulat, nagyszerű verseny és piszok jó kis döntő volt.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Állatul néz ki 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 644
Már a hendikep rendszert se értem, de az kispályás az forma1-ben alkalmazott technikákhoz 😀
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Ebben sosem értettem a rációt. Engedélyeznek egy új megoldást, majd amikor kiderül, hogy működik, akkor betiltják. Immáron csak azt nem értem, hogy miafaszért nem mondják meg, hogy ki lehet a győztes, vagy miért nem sorsolják ki!? Akkor legalább nem kerülne egy rahedli pénzbe az a bohóckodás, amit évről-évre művelnek.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
 www.f1-live.hu/f1-hirek/az-fia-veget-vet-a-mercedes-dominanciajanak-a-nemet-nagydijtol-rossz-idok-varhatnak-hamilton-es-rosbergre/


feltenném a FIA-nak a klasszikus; "nem vagy te egy kicsit kabdbeafaszom?" c. kérdést.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 869 — Deion Sanders for president!
V8 SuperCars
Lement a szezon fele, és ismét jött egy AMG dobogó!
 motorsport.servebeer.com:17992/index.tmpl?date=1

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Hát ezt az idényt nagyon elbaszták. Ha okosak már a jövő évire készülnek. Toca
Az a baj, hogy szinte minden évben ez van.dugo1993
ja, pont mint az Újpest 😊 😉
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Hát ezt az idényt nagyon elbaszták. Ha okosak már a jövő évire készülnek. Toca
Az a baj, hogy szinte minden évben ez van.

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
lemaradtam, mi ez a red flag?Amadeus91
Kimi rommá törte (remélhetőleg csak) az autóját. A Ferrarinak nem jó ómen Silverstone.iktriad
azért vicc, ami a ferrariból lett.Amadeus91
Ez amúgy igaz, de ez most bármelyik autóval előfordulhatott volna........... Ha lemész a pályáról és visszafelé szintkülönbség van, ott már csak utas vagy.csi77
én erre egész szezonra gondolok (a tavalyi is komolytalan volt már). Én csak anekdotákat hallottam a 90-s évek eleji ferrarikról (pre-Schumi korszak), de kb. ilyenek voltak az elbeszélések.Amadeus91
Hát ezt az idényt nagyon elbaszták. Ha okosak már a jövő évire készülnek. Év elejére gyakorlatilag nem tudnak egy épkézláb csomagot összerakni. Sose egetrengetően lassú akkor a kocsi, de nincs kiemelkedő erénye, mindent toldozni foldozni meg nehéz. Főleg ha a motor se gyors, az aerodinamika egy kupac szar, gumikat is rágják. Eddig legalább versenytempójuk volt, most már az se.
Én nem tudom az új vezetés rendbe tudja-e szedni a mérnöki gárdát és tényleg megtalálja azokat a hibás fogaskerekeket ami miatt még fejlesztésben is folyamatosan maradnak le. Nem csak az RBR/Merci hanem a többi csapattól is. Nekem idénre elvették már az F1től a kedvem, remélem jövőre visszahozzák addig hajrá Bottas 😀
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
lemaradtam, mi ez a red flag?Amadeus91
Kimi rommá törte (remélhetőleg csak) az autóját. A Ferrarinak nem jó ómen Silverstone.iktriad
azért vicc, ami a ferrariból lett.Amadeus91
Ez amúgy igaz, de ez most bármelyik autóval előfordulhatott volna........... Ha lemész a pályáról és visszafelé szintkülönbség van, ott már csak utas vagy.csi77
én erre egész szezonra gondolok (a tavalyi is komolytalan volt már). Én csak anekdotákat hallottam a 90-s évek eleji ferrarikról (pre-Schumi korszak), de kb. ilyenek voltak az elbeszélések.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
lemaradtam, mi ez a red flag?Amadeus91
Kimi rommá törte (remélhetőleg csak) az autóját. A Ferrarinak nem jó ómen Silverstone.iktriad
azért vicc, ami a ferrariból lett.Amadeus91
Ez amúgy igaz, de ez most bármelyik autóval előfordulhatott volna........... Ha lemész a pályáról és visszafelé szintkülönbség van, ott már csak utas vagy.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Bazdmeg oldalra nézek a friss híreknél, hogy Alonso kiesett...na mondom, wtf, aztán csak leesett 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 644
Baromi szórakoztatóak 😀
több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
"and another one", én kifejezetten élvezem xD

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Mit össze nem rinyálnak egymásra a versenyzők, tiszta dedó. Irónikusan: "Mondjátok meg Charlie bácsinak, hogy szélesen versenyez...", "a csúnya Fernandókával majdnem ütköztem, mert bejött elém...", " A rossz Vettelke nem tartja be a pálya határait" pfff kész szánalom.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Rosberg elég elkeseredetten nyomja a restartot.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Egyszer tennének már Alonso feneke alá egy versenyképes autót....

Do your job
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Hát most tuti nem fog Kimivel utána játszani (rendszeresen tollasoznak), pedig most vette ezt Angliában és a parti is le volt szervezve.
(Ennek ellenére sem a kedvencem Seb, bezzeg Kimi)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P