Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
szerk: mondom ezt úgy, hogy nem szurkolok senkinek.shawnka
Dehogynem. Májkölnek. Velem együtt. 😀

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
„„Ha eltörik a kardod, harcolj a kezeddel. Ha levágják a kezed, akkor a vállaiddal nyomd az ellenséget; akár a fogaiddal.”

Alo
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Vicces lesz, hogy hogyan veszti el egy 3x-os VB cím totálisan az értékét a szemeben Vettel által...Soha a büdös életben nem lesz ennek a 3 címnek köze Senna 3 címéhez. Bele gondolok a kis szarba fürdetett még simán behozhatja Prostot...egy lapon ezekel a nevekkel lesz leírva az övé 😀 Vicces. Nevetni tudok csak.Eazzy
Azért mondjuk enyhe túlzás, én se szeretem Vettelkét meg mákja van hogy ez az RB-s felépített karrier ennyire összejött, de azért nálam top pilóta. Alonso, Hamilton, Vettel, Kimi a top4. Tökmindegy milyen a sorrend köztük az autó dönt, arról meg nem tehet Seb hogy aláraktak egy rakétát csak kihasználja. Ráadásul senki nem mondhatja,hogy idén mikor nem top autója volt nem előzött hihetetlenül aggreszíven.
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Vicces lesz, hogy hogyan veszti el egy 3x-os VB cím totálisan az értékét a szemeben Vettel által...Soha a büdös életben nem lesz ennek a 3 címnek köze Senna 3 címéhez. Bele gondolok a kis szarba fürdetett még simán behozhatja Prostot...egy lapon ezekel a nevekkel lesz leírva az övé 😀 Vicces. Nevetni tudok csak.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Nah azért szerintem Kimi nem úgy lett VB a Ferkával, hogy Massa 10ből 8x megverte 😀Toca
uccsó évről beszélek. massát még surmóher sem alázta ennyivel ugyanolyan kocsival

de ha nem most majd jövőre, nem kell feladni Alonso fanok!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Majd ha Vettelnek ilyenekben lesz része beszélhetünk arról mekkora ász. Minden esélye megvan rá de nem ilyen autóval. Alonsonál meg jelenleg nincs jobb, minden bennfentes ezen az állásponton van, kár ezen itt vitatkozni.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Szerintem kezdjük ott, hogy rohadtul nem domináns idén a RBR és Vettel. A szezon elején 2-3. volt erőviszonyban, egyértelműen jobb volt nála a McLaren és még a Ferrari is. A szezon végére viszont bejöttek a fejlesztések és jobbak mindenkinél. Én csak ezt a fene nagy Vettel ellenességet nem értem. Mit kéne tennie ahhoz, hogy elismerjék mint él versenyzőt? Akkor nyer amikor kell. Az autó miatt ilyen jó? És akkor mi van. Érdekes mikor Alonso nyerte a 2 VB címét senkinek nem szúrta a szemét, hogy a mezőny legjobb autójában teszi ezt. Igen a mezőny legjobbja volt, hiába volt gyorsabb a Meki Kimivel a megbízhatóság mindent eldöntött. Nálam Alonso nem érdemli meg a VB címet, mert amikor igazán esélye volt rá, hogy megnyerje a szezon elején akkor hibázott és fontos pontokat hullajtott. Arról ne beszéljünk, hogy Alonsot kétszer is kilökték, mert ugyanannyi pech érte Vettelt is mint őt. Azzal meg, hogy a segge alákapta az él kocsit nem vitatkozom, látom sokan elfelejtik, hogy Vettel mit csinált egy középszar Torro Rossoval. Azt meg inkább meg se említem, hogy Alonsot oda vitték a ferrarihoz egy rakat lóvéért, és semmivel sem jobb Mint Kimi volt annak idején. FViktor93
WTF Ferrarinál kb 3-4 jobb autó volt az első 4-5 futamon. Mond barátom melyik idényt nézted? 😊
Alonso mikro Renaultval nyert azért nem emelkedett ki ennyire azaz autó max 1 évben.
Vettel amúgy nőtt idén a szemembe, mert rengeteget előzött és aggreszíven ment ,bár szerintem egyedül a gyorsabb pályákon nem volt ővé a legjobb autó.
Kimi-nél meg jóval többet küzd, azért az a csomag jóval erősebb volt. Eredményekben mondjuk nem jobb egyelőre ez tény,de nehezebbek az ellenfelei is és nincs széthúzás mnit anno a McLarennél


Azt meg inkább meg se említem, hogy Alonsot oda vitték a ferrarihoz egy rakat lóvéért, és semmivel sem jobb Mint Kimi volt annak idején. FViktor93
kimit Massa 10 futamból 8-szor verte. sérülés ide vagy oda, a brazil egyszer sem tudta még megverni Alonsot. mondom ezt elvakult Massa fanként.

szerk.: ha már arról beszélünk, hogy ennél a redbullnál volt futam amikor volt jobb kocsi. Akkor azt ne felejtsük el hogy még olyan nem volt hogy a ferrari tisztán kiemelkedett volna a mezőnyből. Mindig volt jobb kocsi mint a Ferka, mégis úgy nyert futamokat a spanyol. eaglesmcnabb
Nah azért szerintem Kimi nem úgy lett VB a Ferkával, hogy Massa 10ből 8x megverte 😀
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
No jó, de hát ez motorsport vagy mi a szösz. Ezzel az erővel Kartikheyan is sírhatna nullában, h jobb autóval jobb lenne. Nekem sem szimpatikus Vettel, de most jobb mint a többiek. Akár szekeren ül, akár űrsiklón ez van. Ez az állandó Alonso rinyálás már engem is idegesít.
HA úgy nézzük a szezon első felében ordas nagy mázlija is volt, mert Maldonado elintézte Hamiltont, a generátor meg Vettelt.
Ettől függetlenül amit Alonso ezen a versenyen tolt az fenomenális volt szerintem.

Do your job
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Azt meg inkább meg se említem, hogy Alonsot oda vitték a ferrarihoz egy rakat lóvéért, és semmivel sem jobb Mint Kimi volt annak idején. FViktor93
kimit Massa 10 futamból 8-szor verte. sérülés ide vagy oda, a brazil egyszer sem tudta még megverni Alonsot. mondom ezt elvakult Massa fanként.

szerk.: ha már arról beszélünk, hogy ennél a redbullnál volt futam amikor volt jobb kocsi. Akkor azt ne felejtsük el hogy még olyan nem volt hogy a ferrari tisztán kiemelkedett volna a mezőnyből. Mindig volt jobb kocsi mint a Ferka, mégis úgy nyert futamokat a spanyol.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Már ezek is kezdik a Vettel ajnározást, kapják be. Mekkora teljesítmény a mezőny legjobb autójával senkitől sem zavartatva autókázni?Shilkor
Mezőny legjobb autója ide vagy oda, ez nem kis teljesítmény. Zsinórban 4 győzelem a VB hajrájában, önmagáért beszél. Alonso meg megint hozta magát ezzel a nyilatkozattal. Szívből remélem, hogy nem lesz meg neki idén, nem kifogásokat kéne keresni, hanem nyerni.FViktor93
Azért kiváncsi lennék mit hozna Vettel ezzel a Ferrarival, de nem hiszem h harcban lenne a vb-ért... Alonso nyilatkozata meg lelki hadviselés, szerintem ennyi belefér, bár nem úgy tűnik h a német bekajálta volna.Shilkor
igen én is kíváncsi lennék hogy Glock mit tudna a Ferrariban, Kobayasi a Mekiben, sajnos ezek nem derülnek ki soha. Mindenki abból hozza ki a maximumot ami éppen adódik. Vettel nekem se szimpatikus, de elfogadom hogy jelenleg nekik van a legjobb "csomagjuk", amivel MOST uralják a vébét, néhány héttel ezelőtt azért máshogy néztek ki a dolgok...

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Szerintem kezdjük ott, hogy rohadtul nem domináns idén a RBR és Vettel. A szezon elején 2-3. volt erőviszonyban, egyértelműen jobb volt nála a McLaren és még a Ferrari is. A szezon végére viszont bejöttek a fejlesztések és jobbak mindenkinél. Én csak ezt a fene nagy Vettel ellenességet nem értem. Mit kéne tennie ahhoz, hogy elismerjék mint él versenyzőt? Akkor nyer amikor kell. Az autó miatt ilyen jó? És akkor mi van. Érdekes mikor Alonso nyerte a 2 VB címét senkinek nem szúrta a szemét, hogy a mezőny legjobb autójában teszi ezt. Igen a mezőny legjobbja volt, hiába volt gyorsabb a Meki Kimivel a megbízhatóság mindent eldöntött. Nálam Alonso nem érdemli meg a VB címet, mert amikor igazán esélye volt rá, hogy megnyerje a szezon elején akkor hibázott és fontos pontokat hullajtott. Arról ne beszéljünk, hogy Alonsot kétszer is kilökték, mert ugyanannyi pech érte Vettelt is mint őt. Azzal meg, hogy a segge alákapta az él kocsit nem vitatkozom, látom sokan elfelejtik, hogy Vettel mit csinált egy középszar Torro Rossoval. Azt meg inkább meg se említem, hogy Alonsot oda vitték a ferrarihoz egy rakat lóvéért, és semmivel sem jobb Mint Kimi volt annak idején. FViktor93
Szerintem hagyjuk, mert elbeszélünk egymás mellett, illetve nem fogjuk meggyőzni egymást. 😊 Szeretném látni egy-két szezont lehúzni világbajnokként szar autóban, majd akkor mutatkozik meg, hogyan fogadja mindezt.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szerintem kezdjük ott, hogy rohadtul nem domináns idén a RBR és Vettel. A szezon elején 2-3. volt erőviszonyban, egyértelműen jobb volt nála a McLaren és még a Ferrari is. A szezon végére viszont bejöttek a fejlesztések és jobbak mindenkinél. Én csak ezt a fene nagy Vettel ellenességet nem értem. Mit kéne tennie ahhoz, hogy elismerjék mint él versenyzőt? Akkor nyer amikor kell. Az autó miatt ilyen jó? És akkor mi van. Érdekes mikor Alonso nyerte a 2 VB címét senkinek nem szúrta a szemét, hogy a mezőny legjobb autójában teszi ezt. Igen a mezőny legjobbja volt, hiába volt gyorsabb a Meki Kimivel a megbízhatóság mindent eldöntött. Nálam Alonso nem érdemli meg a VB címet, mert amikor igazán esélye volt rá, hogy megnyerje a szezon elején akkor hibázott és fontos pontokat hullajtott. Arról ne beszéljünk, hogy Alonsot kétszer is kilökték, mert ugyanannyi pech érte Vettelt is mint őt. Azzal meg, hogy a segge alákapta az él kocsit nem vitatkozom, látom sokan elfelejtik, hogy Vettel mit csinált egy középszar Torro Rossoval. Azt meg inkább meg se említem, hogy Alonsot oda vitték a ferrarihoz egy rakat lóvéért, és semmivel sem jobb Mint Kimi volt annak idején.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Már ezek is kezdik a Vettel ajnározást, kapják be. Mekkora teljesítmény a mezőny legjobb autójával senkitől sem zavartatva autókázni?Shilkor
Mezőny legjobb autója ide vagy oda, ez nem kis teljesítmény. Zsinórban 4 győzelem a VB hajrájában, önmagáért beszél. Alonso meg megint hozta magát ezzel a nyilatkozattal. Szívből remélem, hogy nem lesz meg neki idén, nem kifogásokat kéne keresni, hanem nyerni.FViktor93
Aha....
Trabanttal is megnyerné, ugye? Ha jó autód van nyersz, ha nem ötödik-nyolcadik vagy. Ezt az aranyigazságot Alonso dobogós helyekre váltotta.
Vettelke nem ügyetlen, ezt senki sem állítja, de még az általam régebben rendkívül utált Schumival ellentétben, a picsája alá raktak egy vb autót, nem küzdött vele éveket, mint Schumi. 2009-ben kezdett a Red Bullnál és már rögtön esélyes volt a vb címre, bár akkor még Buttonék előnye kitartott a végéig. A következő éveben, ha nem balfaszkodnak az évad közepén, akkor simán néggyel a vége előtt megnyerhette volna. 2011-et ismerjük, idén pedig én az elejétől kezdve őt tartottam esélyesnek, mert tudtam, hogy Newey és a mérnökei újra összerakják a kis kötsögnek a bajnok autót.

Azt viszont elismerem, hogy amikor nyerni kell, azt megcsinálja.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
(..) Newey agya ugyanúgy pörög szezon közben is, mint télen, és képesek alkalmazkodni az adott erőviszonyokhoz, illetve képesek megújulni. ez nem tilos szerintem a többi csapatnál sem.

lehet, hogy erre a 4 futamra már összeállt a megagép, de ha ezt Vettel behúzza, akkor azt idén inkább köszönheti saját magának, mint az autónak.

szerk: mondom ezt úgy, hogy nem szurkolok senkinek.shawnka
És ha leszednék róla a "majdnem tilos" alkatrészeket, kb. a Toro Rossoval versenyeznének. De Newey ettől (is) nagy koponya.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Már ezek is kezdik a Vettel ajnározást, kapják be. Mekkora teljesítmény a mezőny legjobb autójával senkitől sem zavartatva autókázni?Shilkor
Mezőny legjobb autója ide vagy oda, ez nem kis teljesítmény. Zsinórban 4 győzelem a VB hajrájában, önmagáért beszél. Alonso meg megint hozta magát ezzel a nyilatkozattal. Szívből remélem, hogy nem lesz meg neki idén, nem kifogásokat kéne keresni, hanem nyerni.FViktor93
Én azthittem minden elvakultságnak van határa de naív voltam 😊
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Már ezek is kezdik a Vettel ajnározást, kapják be. Mekkora teljesítmény a mezőny legjobb autójával senkitől sem zavartatva autókázni?Shilkor
Mezőny legjobb autója ide vagy oda, ez nem kis teljesítmény. Zsinórban 4 győzelem a VB hajrájában, önmagáért beszél. Alonso meg megint hozta magát ezzel a nyilatkozattal. Szívből remélem, hogy nem lesz meg neki idén, nem kifogásokat kéne keresni, hanem nyerni.FViktor93
Bazzeg ezt úgy mondod mintha mondjuk Grosjeanról beszélnénk. Nézd már meg az idény úgy van 13 mal lemaradva hogy kb az autója max 2.legjobb volt végig,de inkább 3.
Kifogás hogy fos alatta a Ferrari? Szerintem tény. Vettelke kurva jól elvan az überautójába de Alonso érdemelné meg.Toca
tudtommal az idei RBR közel sem olyan "überautó", amilyen a tavalyi volt. a szezon első felében kifejezetten sokat szenvedtek vele, szerintem 2 autó kapásból jobb volt náluk. az más kérdés, hogy Newey agya ugyanúgy pörög szezon közben is, mint télen, és képesek alkalmazkodni az adott erőviszonyokhoz, illetve képesek megújulni. ez nem tilos szerintem a többi csapatnál sem.

lehet, hogy erre a 4 futamra már összeállt a megagép, de ha ezt Vettel behúzza, akkor azt idén inkább köszönheti saját magának, mint az autónak.

szerk: mondom ezt úgy, hogy nem szurkolok senkinek.
több mint 11 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Már ezek is kezdik a Vettel ajnározást, kapják be. Mekkora teljesítmény a mezőny legjobb autójával senkitől sem zavartatva autókázni?Shilkor
Mezőny legjobb autója ide vagy oda, ez nem kis teljesítmény. Zsinórban 4 győzelem a VB hajrájában, önmagáért beszél. Alonso meg megint hozta magát ezzel a nyilatkozattal. Szívből remélem, hogy nem lesz meg neki idén, nem kifogásokat kéne keresni, hanem nyerni.FViktor93
Azért kiváncsi lennék mit hozna Vettel ezzel a Ferrarival, de nem hiszem h harcban lenne a vb-ért... Alonso nyilatkozata meg lelki hadviselés, szerintem ennyi belefér, bár nem úgy tűnik h a német bekajálta volna.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Már ezek is kezdik a Vettel ajnározást, kapják be. Mekkora teljesítmény a mezőny legjobb autójával senkitől sem zavartatva autókázni?Shilkor
Mezőny legjobb autója ide vagy oda, ez nem kis teljesítmény. Zsinórban 4 győzelem a VB hajrájában, önmagáért beszél. Alonso meg megint hozta magát ezzel a nyilatkozattal. Szívből remélem, hogy nem lesz meg neki idén, nem kifogásokat kéne keresni, hanem nyerni.FViktor93
Bazzeg ezt úgy mondod mintha mondjuk Grosjeanról beszélnénk. Nézd már meg az idény úgy van 13 mal lemaradva hogy kb az autója max 2.legjobb volt végig,de inkább 3.
Kifogás hogy fos alatta a Ferrari? Szerintem tény. Vettelke kurva jól elvan az überautójába de Alonso érdemelné meg.
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Már ezek is kezdik a Vettel ajnározást, kapják be. Mekkora teljesítmény a mezőny legjobb autójával senkitől sem zavartatva autókázni?Shilkor
Mezőny legjobb autója ide vagy oda, ez nem kis teljesítmény. Zsinórban 4 győzelem a VB hajrájában, önmagáért beszél. Alonso meg megint hozta magát ezzel a nyilatkozattal. Szívből remélem, hogy nem lesz meg neki idén, nem kifogásokat kéne keresni, hanem nyerni.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
nem vagyok hajlandó elfogadni, ha nem alonso lesz a vb. félelmetes ahogy küzd, vettel nem nyerhet!peach
Akkor majd óvd meg az utolsó verseny után a végeredményt :p

Én sem örülök, hogy Vettel lesz a világbajnok (Alonsónak sem örülnék), de beletörődök. A pontokat összeadják a végén, aki a legtöbbet gyűjtötte nyer. Nem számít, hogy más többet küzdött érte, hogy mást többször löktek ki, hogy más pechesebb volt. Csak így lehet objektív a dolog. Persze lehet, hogy nem a legigazságosabb.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
nem vagyok hajlandó elfogadni, ha nem alonso lesz a vb. félelmetes ahogy küzd, vettel nem nyerhet!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Vettel clutch. Majdnem visszaaludtam.

Este Martinsville, szerintem a Chase egyik legfontosabb futama lesz.shawnka
Jaja! Fontos verseny lesz. Az meg biztos, hogy izgalmasabb lesz ennél az F1-es futamnál.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Már ezek is kezdik a Vettel ajnározást, kapják be. Mekkora teljesítmény a mezőny legjobb autójával senkitől sem zavartatva autókázni?
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Vettel clutch. Majdnem visszaaludtam.

Este Martinsville, szerintem a Chase egyik legfontosabb futama lesz.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
birom hogy Mezey hogy izgatja magát a végére, hogy Webber lassult 2 tizedet, már akkor gondoltam hogy semmi sem fog változni.

És persze pont Webber autójában ment el a KERS...