Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 025 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
2 hónapja
adamfaragoo Miami Dolphins 1 416
2 hónapja
robiroboter 2 072 — Let's go O's!
Pont ő kell?
Matthew99
Pedig ő úgy tűnik, várja:
 larrybrownsports.com/baseball/jazz-chisholm-seinfeld-video-yankees/636752

PS. vagy neki van jó humora, vagy az ügynökének/sajtósának, de végülis "virítsd a lóvét", nem?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
2 hónapja
adamfaragoo Miami Dolphins 1 416
Pont ő kell?

Matthew99
Elvileg 3 prospectet kapunk érte, aminek lehet örülni kéne. De mivel 10+ éve gyűjtjük a szar prospecteket valahogy nem tud felcsigázni 😀 Agustin Ramirez az egyik.
adamfaragoo
amúgy Pukért mi Deyvison De Los Santost adtuk, ő szerintem egész korrekt prospect
Löfli
Igen, az egy egész jó trade volt. Bár mi képesek vagyunk elrontani őt is 😀
2 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 040
Na ez rohadt jó. Sérült Reynolds, most meg Tellez is megsérült, és remélem Nick Gonzalesnek sincs komolyabb baja.
Gergőke
Várható volt, hogy a sérülések is jönnek...ráadásul ezúttal a védekezés volt hitvány, meg a dobóteljesítmény.
2 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 899 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Pont ő kell?

Matthew99
Elvileg 3 prospectet kapunk érte, aminek lehet örülni kéne. De mivel 10+ éve gyűjtjük a szar prospecteket valahogy nem tud felcsigázni 😀 Agustin Ramirez az egyik.
adamfaragoo
amúgy Pukért mi Deyvison De Los Santost adtuk, ő szerintem egész korrekt prospect


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
2 hónapja
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 791 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Na ez rohadt jó. Sérült Reynolds, most meg Tellez is megsérült, és remélem Nick Gonzalesnek sincs komolyabb baja.

" class="embed">
2 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 9 195
07.29 Hétfő 21:05-00:05 Orioles-Blue Jays S2
07.31 Szerda 00:40-03:40 Phillies-Yankees S2
08.02 Péntek 20:20-23:20 Cubs-Cardinals S2
08.03 Szombat 19:05-22:05 Yankees-Blue Jays S2
08.04 Vasárnap 22:07-01:07 Angels-Mets S2

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
2 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 9 195
én megértem, hogy a bézból isteneinek nem tetszett az Ohtani+Teoscar+Glasnow offseason, de azért nem kéne már fullba tolni a kretént.
most éppen a teljes infielder kezdő hiányzik, a kezdő rotációból a 2-3-4, az Glasnow most jött vissza sérülésből, Stone lényegében újonc, úgyhogy el fog fáradni, és még több újonccal meg a vén Kershaw-val kellene tartani a frontot.
slowmotion
Egy pitcher jönni fog, meg lennék lepődve ha nem.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 396 — Cowboys fan
én megértem, hogy a bézból isteneinek nem tetszett az Ohtani+Teoscar+Glasnow offseason, de azért nem kéne már fullba tolni a kretént.
most éppen a teljes infielder kezdő hiányzik, a kezdő rotációból a 2-3-4, az Glasnow most jött vissza sérülésből, Stone lényegében újonc, úgyhogy el fog fáradni, és még több újonccal meg a vén Kershaw-val kellene tartani a frontot.
2 hónapja
adamfaragoo Miami Dolphins 1 416
Yankees get: CF/2B Jazz Chisholm Jr.

Marlins get: C Agustin Ramirez, INF Jared Serna, INF/OF Abrahan Ramirez

Háát...
2 hónapja
adamfaragoo Miami Dolphins 1 416
Jó lenne már valami stabilitás a csapatba, azon kivül hogy stabilan szarok vagyunk 😀
Eddig Peter Bendix minimálisan se meggyőző.
2 hónapja
robiroboter 2 072 — Let's go O's!
Pont ő kell?
Matthew99
mintha ti jenki-drukkerek meglepődnétek rajta, hogy mindig mindenki kell 😀
aztán a huszonnyolcadikat majd úgyis megint saját nevelésű "core"-ral nyeritek 😀

addig meg drukkoljotak inkább az eredeti neveteknek 😀 😀 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
2 hónapja
adamfaragoo Miami Dolphins 1 416
Pont ő kell?

Matthew99
Elvileg 3 prospectet kapunk érte, aminek lehet örülni kéne. De mivel 10+ éve gyűjtjük a szar prospecteket valahogy nem tud felcsigázni 😀 Agustin Ramirez az egyik.

Szerkesztette: adamfaragoo
2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 9 595 — Invisible man
Pont ő kell?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
adamfaragoo Miami Dolphins 1 416
BREAKING: The New York Yankees are finalizing a deal to acquire outfielder Jazz Chisholm from the Miami Marlins, sources tell ESPN.
2 hónapja
robiroboter 2 072 — Let's go O's!
Mike Elias nem vesztegeti az idejét, Austin Hays meg nem bánkódik:
“To go from one first-place team to another, that’s probably everything you could ask for as a player.”
 larrybrownsports.com/baseball/orioles-phillies-trade-austin-hays-comments/636697

Szerkesztette: robiroboter

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
2 hónapja
robiroboter 2 072 — Let's go O's!
Arozarena eltradelve szotyiert, én meg szerintem befejezem a szezont az idénre
Wester
 larrybrownsports.com/baseball/randy-arozarena-surprising-move-traded-rays-mariners/636686

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
2 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 868 — Patriot
Élőben a White Sox - Marinersről. Sajna nem vagyok nagy szakértő, és az első inningben talán már el is dőlt ez, mindenestre nagy élmény (és meglepően olcsó volt a jegy)


2 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 445 — Jó ötletnek tűnt!
Arozarena eltradelve szotyiert, én meg szerintem befejezem a szezont az idénre

Lesz ez még így se!
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 396 — Cowboys fan
Kershaw visszatérésen azért ütötték de 1 év után is elképesztő dobásai voltak és fontos helyzeteket lehozta.
Maradjon egészséges és fussunk egy runt Playoffban ahhoz viszont kell a többi jelenleg fontosabb sérült játékos visszatérése is illetve formába lendülése.
KeyG
Rosszabbra számítottam, ez így pont jó.
2 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 9 195
Kershaw visszatérésen azért ütötték de 1 év után is elképesztő dobásai voltak és fontos helyzeteket lehozta.
Maradjon egészséges és fussunk egy runt Playoffban ahhoz viszont kell a többi jelenleg fontosabb sérült játékos visszatérése is illetve formába lendülése.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 015
Padres no hitter a Nationals ellen
2 hónapja
robiroboter 2 072 — Let's go O's!
Négyrészes minisorozat Charlie Hustle-ről a Maxon
 www.nytimes.com/2024/07/24/arts/pete-rose-gambling-documentary.html

(egyelőre nincs magyar felirat se hozzá, csak angol + pár nyelv)

update: lett hozzá magyar felirat is, sőt, hobótévé is adja
 www.sorozatjunkie.hu/2024/07/25/emlekezteto-pete-rose-a-baseball-hullocsillaga-1-evad/

Szerkesztette: robiroboter

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
2 hónapja
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 791 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Hát ma nagyon kéne az ütösor, mert Perez nem fogja 1-2 runon tartani a Cardinalst.
Gergőke
5-0! Ennél jobban mem csinálhatta volna Perez🤣
De Tellez volt ma ismét a hős nálam
Klaci79
Meg Nick Gonzales mekkorát védekezett ott a 2. inning tetején.

" class="embed">
2 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 040
Hát ma nagyon kéne az ütösor, mert Perez nem fogja 1-2 runon tartani a Cardinalst.
Gergőke
5-0! Ennél jobban mem csinálhatta volna Perez🤣
De Tellez volt ma ismét a hős nálam