Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 873 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Nagyon nem örülök Giants fan-ként hogy széterősödik mindkét csoportrivális, de hát ez várható volt.
zavi27
Tök simán vezetitek a csoportot. Hetek hónapok óta csak lohol utánatok a dodgers és mi is.
P@trik
ez az az év lesz, amikor szarrá erősítjük magunkat, a Giants meg köszöni szépen, és az economy osztályon utazva beelőz.

de mi szerintem óriásit fogunk koppanni, a FO-t a gyűrű nem megnyugtatta, hanem még mohóbbá tette, úgy látszik, WS or bust a jelszó, mintha 2020-at írnánk. nem értem, Bauert minek kellett hozni, ráadásul ha felmentik, akkor a 22-es csapdájába kerülünk (fizetni kell, senkivel sem lehet elcserélni, a csapat pedig nem akar játszani vele, szóval lesz egy 34 milliós holtsúly a büdzsében 3 évig, erre még jön egy 37 éves pitcher csillió-billió dollárért (időarányosan szerintem úgy 11 körül lesz), akinek a szezon végén a szerződése kifut, és hát ugye elboltoltuk a top pitching prospectet (már bemutatkozott a nagyok között), és a top position prospectet, plusz még még fiatalt.

szkeptikus vagyok, azt hiszem úgy mondják.
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nagyon nem örülök Giants fan-ként hogy széterősödik mindkét csoportrivális, de hát ez várható volt.
zavi27
Tök simán vezetitek a csoportot. Hetek hónapok óta csak lohol utánatok a dodgers és mi is.
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 684 — Amerikai sportok rajongója
Nagyon nem örülök Giants fan-ként hogy széterősödik mindkét csoportrivális, de hát ez várható volt.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 611
Én pedig megkaptam a relieveremet, Ryan Tepera "átköltözik" Chicago déli felére.
Minden kívánságom így teljesüljön.

Nem ő volt az, aki reliever létére MVP szavazatot is kapott tavaly? 😀
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Baromira kellett volna egy kezdő dobó nekünk.
Darvish és Musgrove megbízható, Lamet folyamatosan sérült, Snell és Paddack meg értékelhetetlen idén 5 feletti ERA....
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ha minden igaz Scherzer is Padre lesz.
Kicsit azért lesokkolt 😀
P@trik
most már eléggé a Dodgerst pletykálják...
Löfli
azta krva... nem tudok mást mondani 😀 kész tényként volt kezelve hogy a két csapat megegyezett, de volt Scherzernek vétó joga amivel élt nagyon úgy tűnik. Turnert is megkapták mellé, és még Duffy is jött.

Kijelenthető hogy a fegyverkezési versenybe elvérzett a Padres.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Scwarber meg RedSox. Ott is lesz power.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ha minden igaz Scherzer is Padre lesz.
Kicsit azért lesokkolt 😀
P@trik
most már eléggé a Dodgerst pletykálják...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 377
És pont most fogunk majd ellenünk játszani.
Remélem meccsenként 10 alatt megússzuk 😀
több mint 2 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Rizzo -> Yankees

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ha minden igaz Scherzer is Padre lesz.
Kicsit azért lesokkolt 😀
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 611
Áldom az eget, hogy egy szezonban csak 19x játszik a ChiSox a Royalsszal. Így csak 19 alkalommal kell néznem, ahogy Salvador Pérez future HOFer formában üt.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 435
Sobri írta pár napja a darts topikba, hogy a sporttévés dartsos kommentátorok is kezdenek az MLB közvetítések szintjére süllyedni (bratyizós, belterjes poénkodás).
Engem alapvetően sosem zavart ha egy kicsit családias a hangulata egy közvetítésnek, pláne nem egy ilyen rétegsportnál, de amit ma művelnek a Mets-Braves meccsen, az már tényleg gáz.

Szerkesztette: Kampman
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 611
César Hernández érkezik Clevelandből egy minor ligás dobóért cserébe. Ideje volt már, mert Garcíát rossz nézni 2B-n (meg igazából minden poszton is), Mendick pedig nem kezdő szint sajnos. Holnap így is, úgy is jött volna a Guardians Chicagóba játszani, csak el ne felejtse, hogy a hazai öltözőbe kell mennie. 😀

Nem vártam, hogy divízión belülről oldja meg Hahn a posztot, de kifejezetten tetszik, hogy szinte a semmiért jött egy powerrel is rendelkező, fieldernek sem rossz játékos Madrigal pótlására.

Holnapig még kérnék egy vagy két relievert, köszi Rick!

Szerkesztette: Mikey
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 662 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Ugyan kikaptunk,de Rodolfo Castro újabb 2 home runt ütött.😃

Shelton meg is jegyezte, hogy nem tudja meddig fog tartani Castro ilyen ütőformája,de ő személy szerint partner benne, hogy minél tovább.😃
Gergőke
Az igaz lehet, hogy 5 big league ütése van és mind az öt HR?
Willie Parker
Pontosan!😃 Ès amennyiben jól tudom, ez történelmi tett,vagyis ilyen még soha nem fordult elő, hogy valaki így kezdje a karrierjét.

" class="embed">
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Ugyan kikaptunk,de Rodolfo Castro újabb 2 home runt ütött.😃

Shelton meg is jegyezte, hogy nem tudja meddig fog tartani Castro ilyen ütőformája,de ő személy szerint partner benne, hogy minél tovább.😃
Gergőke
Az igaz lehet, hogy 5 big league ütése van és mind az öt HR?
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 662 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Ugyan kikaptunk,de Rodolfo Castro újabb 2 home runt ütött.😃

Shelton meg is jegyezte, hogy nem tudja meddig fog tartani Castro ilyen ütőformája,de ő személy szerint partner benne, hogy minél tovább.😃

" class="embed">
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Ez a Gallo trade aztán nagyon kellett. Eddig is volt bőven, az alacsony átlagú power hitterkeből..


több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 377
Kiváncsi vagyok Marte-val mi lesz, hogy hova tudjuk elcserélni és mit kapunk érte.
Ha minden igaz akkor athletics viszi.



Szerkesztette: adamfaragoo
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 611
Eloy Jiménez is back!

Nyolcadik inning teteje, 3-2 a Royalsnak, két futó a bázisokon ➡️ 3-run HR, a vége 5-3 ide.

Nemsokára Robert is visszatér, a Jiménez-Robert-Vaughn outfield láttán pedig el fogok morzsolni néhány örömkönnycseppet.
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 662 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Mégsem a Philadelphia, hanem a Mariners lett a cserepartner Anderson kapcsán. Carter Binst és Joaqin Tejada jött érte.

" class="embed">
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 662 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Tyler Andersont is elboltoltuk , méghozzá Philadelphiaba. Két prospect Christian Hernandez és Abrahan Gutierez jött érte.

Rodolfo Castro meg újra a fedélzeten.

" class="embed">
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Frazier -> Padres, háát én erőst meglepődtem.
Az infielden nem hiszem hogy sokat fog játszani Cronen és KIm miatt, inkább majd az outfielden arra meg bőven ráfér az erősítés.
P@trik
Ki az a Cronen?

Kicsit kezd a Padres túlzásba esni, de legalábbis érdekes taktika, hogy ilyen lineuppal csak sikerül mindig eggyel több runt elérniük, mint amennyit engednek.
Mikey
3. a csoportjába a csapat, hetek - hónapok óta loholunk a Dodgers és a Giants után egyszerűen nem vagyunk képesek utolérni egyiket se. Gyenge az outfield ide jó lehet Frazier mint erősítés + széthullóban az év elején felhypolt dobó rotáció. Szerintem nincs itt semmi túlzás próbálunk javítani a dolgokon 1-2 cserével.