Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 338 — Invisible man
Csóró Fraziert leküldtük a Triple A-be. Pedig szerintem sok helyen kezdő is lehetne akár, mert elég jól nyomta idén, néha azért védelemben hibázott az tény. Mondjuk azt nem értem, hogy akkor már mondjuk miért nem Tauchmann vagy Maybin ment le.
kapitnono
Nem lehet, hogy óvni akarják mert megy a háttérben a boltolás? Valahol mintha láttam volna, hogy őt lehetne most cserélni vagy jó értéken eladni.
Matthew99
Benne van, én mondjuk nem találtam ilyet, de van benne ráció amit mondasz, ő most egész sokat érhet valakinek akár.
kapitnono
 www.mlb.com/news/controllable-mlb-trade-targets


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Csóró Fraziert leküldtük a Triple A-be. Pedig szerintem sok helyen kezdő is lehetne akár, mert elég jól nyomta idén, néha azért védelemben hibázott az tény. Mondjuk azt nem értem, hogy akkor már mondjuk miért nem Tauchmann vagy Maybin ment le.
kapitnono
Nem lehet, hogy óvni akarják mert megy a háttérben a boltolás? Valahol mintha láttam volna, hogy őt lehetne most cserélni vagy jó értéken eladni.
Matthew99
Benne van, én mondjuk nem találtam ilyet, de van benne ráció amit mondasz, ő most egész sokat érhet valakinek akár.


több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 338 — Invisible man
Csóró Fraziert leküldtük a Triple A-be. Pedig szerintem sok helyen kezdő is lehetne akár, mert elég jól nyomta idén, néha azért védelemben hibázott az tény. Mondjuk azt nem értem, hogy akkor már mondjuk miért nem Tauchmann vagy Maybin ment le.
kapitnono
Nem lehet, hogy óvni akarják mert megy a háttérben a boltolás? Valahol mintha láttam volna, hogy őt lehetne most cserélni vagy jó értéken eladni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Csóró Fraziert leküldtük a Triple A-be. Pedig szerintem sok helyen kezdő is lehetne akár, mert elég jól nyomta idén, néha azért védelemben hibázott az tény. Mondjuk azt nem értem, hogy akkor már mondjuk miért nem Tauchmann vagy Maybin ment le.


több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 338 — Invisible man
Amúgy van olyan statisztika, hogy melyik csapat kapta a legtöbb Strikeoutot? Szerintem azt a listát simán vezetjük.
adamfaragoo
 www.teamrankings.com/mlb/stat/strikeouts-per-game
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fi%2Fespn%2Fmisc_logos%2F500%2Fmlb.png
2024 MLB Team Batting Stat Leaders - ESPN
ESPN is the place for MLB stats! Find a list of the Batting team stat leaders for the 2024 MLB Regular Season.


Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 379
Elképesztő, hogy 1-2 emberen kivül senki nem tud normálisan játszani...élen a dobókkal..
adamfaragoo
Üdv a klubban 😊. Azért Archer is " parádés" volt a 4. inningben 😀. engedett 4 pontot , aztán meg még egy grand slam szituáció is összejött 😀.

Azért Herrera is visszaadott valamit a tegnap előtti balf@szakodásunkból, amikor túlszaladt a lasztin, utána nem tudta megfogni,majd még ble is rúgott egy kicsit, s így Reynolds be tudott érni 😊.
Gergőke
Nem hiába nem szokott játszani Herrera 😀 Az még túl szép lett volna ha a Cooper megszerzi a 3. Grand Slam-ét idén 😀
Amúgy van olyan statisztika, hogy melyik csapat kapta a legtöbb Strikeoutot? Szerintem azt a listát simán vezetjük.

Szerkesztette: adamfaragoo
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 665 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Elképesztő, hogy 1-2 emberen kivül senki nem tud normálisan játszani...élen a dobókkal..
adamfaragoo
Üdv a klubban 😊. Azért Archer is " parádés" volt a 4. inningben 😀. engedett 4 pontot , aztán meg még egy grand slam szituáció is összejött 😀.

Azért Herrera is visszaadott valamit a tegnap előtti balf@szakodásunkból, amikor túlszaladt a lasztin, utána nem tudta megfogni,majd még ble is rúgott egy kicsit, s így Reynolds be tudott érni 😊.

" class="embed">
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 379
Elképesztő, hogy 1-2 emberen kivül senki nem tud normálisan játszani...élen a dobókkal..
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 440
Inkább Peraltától vártam, hogy átveszi Goldschmidt szerepét (és számait) csapaton belül, de Marte eddig messze a legjobb idén
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Stanton elvileg kedd este kezdeni fog már


több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
Encarnacion Yankees. Nem inkább dobó kellett volna? Ráadásul dobó prospectet adtunk érte.
Matthew99
Papíron elég bitangul néz ki 😀

This potential Yankees lineup 🔥

3B - DJ LeMahieu
RF - Aaron Judge
LF - Giancarlo Stanton
C - Gary Sánchez
1B - Luke Voit
CF - Aaron Hicks
DH - Edwin Encarnación
SS - Didi Gregorius
2B - Gleyber Torres
kapitnono
Minimum a 7-8 szerzett run minden meccsen.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Encarnacion Yankees. Nem inkább dobó kellett volna? Ráadásul dobó prospectet adtunk érte.
Matthew99
Papíron elég bitangul néz ki 😀

This potential Yankees lineup 🔥

3B - DJ LeMahieu
RF - Aaron Judge
LF - Giancarlo Stanton
C - Gary Sánchez
1B - Luke Voit
CF - Aaron Hicks
DH - Edwin Encarnación
SS - Didi Gregorius
2B - Gleyber Torres


több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 665 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Te jó ég, mit műveltünk védekezés címén. Amikor 1,5 méterről nem voltunk képesek odadobni egymásnak a labdát, az azért elég komoly volt 😕. Bell is rossz döntéseket hozott, melyek kieséshez vezettek.

A Miami meg szépen kihasználta a lehetőségeit és nyert.

Gratulálok a Miaminak!

" class="embed">
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
Encarnacion Yankees. Nem inkább dobó kellett volna? Ráadásul dobó prospectet adtunk érte.
Matthew99
Eladhatóbbak a 12-10-es meccsek.

Ja és Green végre!! 2 IP, 6 K. Úgy korrekt, ha most megtapsoljuk. 👏 Kár, hogy pont a ChiSox ellen talált magára. 🤷‍♂️

Szerkesztette: Mikey
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 338 — Invisible man
Encarnacion Yankees. Nem inkább dobó kellett volna? Ráadásul dobó prospectet adtunk érte.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 440
Ütés és HR orgia a Washington-Arizonán, még nem késő bekapcsolódni 😀
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Jesszusom, Sabathiat minek erőltetjük még, oké hogy legenda meg sokat tett le az asztalra, de lassan többet árt mint használ


több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 665 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Na végre!! 🙂 7 meccses nyeretlenségi széria megszakítva! 🙂 Brault jó volt, de most Moran ment nagyot a meccsen. Bell, Reynolds és Marte is jó volt. Osuna is végre ütött egy homárt. Lenulláztuk a Miamit! Végre valami!! 🙂

" class="embed">
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Az komoly hogy 4-0 ról ki tudunk kapni.


több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 665 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Köszi Musgrove, ismét nagy voltál! 😕. A liga legszarabb formában lévő csapata vagyunk 😕.

"Kiesési rangadók" következnek most Miamiban 😀.

Let's go Bucks!!
Gergőke
Kíváncsi leszek, nagyon hullámzó a teljesítményünk. 😀 Egyik meccsen egy inning alatt 11 runt szerzünk aztán meg 5 meccs alatt szerzünk 10et összesen 😀
adamfaragoo
Ehhez képest mi mostanság nagyon egyenletesek vagyunk 😀. Egyenletesen szarok 😀

" class="embed">
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 379
Köszi Musgrove, ismét nagy voltál! 😕. A liga legszarabb formában lévő csapata vagyunk 😕.

"Kiesési rangadók" következnek most Miamiban 😀.

Let's go Bucks!!
Gergőke
Kíváncsi leszek, nagyon hullámzó a teljesítményünk. 😀 Egyik meccsen egy inning alatt 11 runt szerzünk aztán meg 5 meccs alatt szerzünk 10et összesen 😀
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 665 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Köszi Musgrove, ismét nagy voltál! 😕. A liga legszarabb formában lévő csapata vagyunk 😕.

"Kiesési rangadók" következnek most Miamiban 😀.

Let's go Bucks!!

" class="embed">
több mint 4 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Yamamoto úgy mutakozott be a ligába, hogy jobban nem is lehetett volna 😀
7.0 IP 3H 0ER 2B 5K
adamfaragoo
Dehogynem. 9.0IP 0H 0ER 0B 27K 😀
Matthew99
81 dobott labdával. 😁
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 338 — Invisible man
Yamamoto úgy mutakozott be a ligába, hogy jobban nem is lehetett volna 😀
7.0 IP 3H 0ER 2B 5K
adamfaragoo
Dehogynem. 9.0IP 0H 0ER 0B 27K 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 379
Yamamoto úgy mutakozott be a ligába, hogy jobban nem is lehetett volna 😀
7.0 IP 3H 0ER 2B 5K