Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
Fantasztikus dobócserék Robertstől, de nem baj, jön vissza a Dodgers
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Legendàs comeback/choke job

Perception is reality.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
mondjuk amikor Kershaw feljött ütni a tizenhetedikben akkor kicsit megijedtem, hogy dobatni is fogja Roberts, és akkor a következő két meccsen esélytelen lett volna a szereplése.

kíváncsi vagyok, mi lesz ma este, én mondjuk Hill mellett tenném le a voksom, és akkor Kershaw-Ryu-Buehler lenne a rotáció a végére
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
Jó kis meccs volt, jó hosszúra sikeredett, de ezt a meccset a sox bukta el amikor egyenlített a hosszabbításban a dodgers azért nem kis hibát vétett a védő, ha ott megcsinálja a playt kb vége lett volna a meccsnek. De mivel nincsenek ha-k, ezért most 2-1 az állás.


több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Elképesztő volt. Legalább Buehler startja nem ment a levesbe
csebi
másik szép dolog, hogy a karrierje kezdetén Eovaldi volt a következő nagy ígéretünk, aztán sikeresen összehozott egy sophomore slumpot, szóval el is cseréltük. majdnem visszatért megbosszulni.
slowmotion
Azért dobott reliefben 90 pitchet talán úgy h 2 napja is dobott ha jól emlékszem. Igazából miután először is picin múlt a walkoff hr talán másodszor, amikor jött Muncy, cserélni kellett volna. Ráadásul ma ő kezdett volna és Price is dobott így maradt Pomeranz
csebi
Vagy Sale short resten. Price sose volt opció, azért kellett bevetni egy inning erejéig, mert nagyon fogytak a karok a bullpenben - Cora érthetően mindent meg akart tenni, hogy ezt megnyerjék, utólag persze jobban jártak volna, ha JBJ nem egyenlít...

Perception is reality.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Én meg a 12. inning után lefeküdtem, akkor kezdődött 😊

Ez így nagyon rosszul jött ki a Soxnak, hogy elhasználták Eovaldit, de a Dodgers lineupnak meg kell lovagolnia ezt a momentumot, mert aggasztóan gyengék voltak még Porcello ellen is.

Perception is reality.
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Elképesztő volt. Legalább Buehler startja nem ment a levesbe
csebi
másik szép dolog, hogy a karrierje kezdetén Eovaldi volt a következő nagy ígéretünk, aztán sikeresen összehozott egy sophomore slumpot, szóval el is cseréltük. majdnem visszatért megbosszulni.
slowmotion
Azért dobott reliefben 90 pitchet talán úgy h 2 napja is dobott ha jól emlékszem. Igazából miután először is picin múlt a walkoff hr talán másodszor, amikor jött Muncy, cserélni kellett volna. Ráadásul ma ő kezdett volna és Price is dobott így maradt Pomeranz

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Elképesztő volt. Legalább Buehler startja nem ment a levesbe
csebi
másik szép dolog, hogy a karrierje kezdetén Eovaldi volt a következő nagy ígéretünk, aztán sikeresen összehozott egy sophomore slumpot, szóval el is cseréltük. majdnem visszatért megbosszulni.
slowmotion
De utáltam Eovaldi-t. Olyan homályokat tudott dobni, hogy borzalom. Nem is értem, hogy kerülhetett nagy múltú csapatokhoz (Yanks, Red Sox). Biztos láttak benne valamit (mint ahogy mi is), de nem jött be.

Minden idők leghosszabb WS meccse (időben is jó: 7 óra 20 perc), holtversenyben szintén első a PO meccsek között. Ezt idegekkel bírni. Mindegy söprés már nem lesz. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Elképesztő volt. Legalább Buehler startja nem ment a levesbe
csebi
másik szép dolog, hogy a karrierje kezdetén Eovaldi volt a következő nagy ígéretünk, aztán sikeresen összehozott egy sophomore slumpot, szóval el is cseréltük. majdnem visszatért megbosszulni.
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Elképesztő volt. Legalább Buehler startja nem ment a levesbe

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
hahaha
18 inninges meccs, akkor nem lehetne duplán számolni? 😊
slowmotion
Ugyanez jutott az eszembe 🤣

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
hahaha
18 inninges meccs, akkor nem lehetne duplán számolni? 😊
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
bejön Wood, vége a meccsnek
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
Nunez kicsinálja magát, mire vége a meccsnek
Kampman
Már persze ha egyszer vége lesz.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
Nunez kicsinálja magát, mire vége a meccsnek
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
ami még elképesztő, hogy 2 outnál mennyi runt hoznak be a Sox játékosai. hihetetlen tényleg.

amúgy tényleg nehéz úgy nyerni, hogy playoff Price is csupán egy inningben tűnik fel, és nem igazán tudod azt sem kihasználni.

de én még mindig nem mondanám lefutottnak. egy meccset kell hozni Bostonból és arra Buehler képes lehet 6. meccsen például. előtte sztem hazai pályán a dodgers hozza mindhármat.
csebi
bár igazad lenne 😊
de ugye a hét meccs alapból úgy néz ki, hogy Kershaw-Ryu-Buehler-Hill-Kershaw-Ryu-Buehler.
ha 0-3-ra égünk, akkor esetleg behozhatja CK-t short resten Hill helyett*, de Ryu-t nem hiszem, hogy játszatná ugyanúgy rövid pihi után, meg a 3-6 meccs között is csak négy nap telik el, úgyhogy szerintem vagy marad az eredeti sorrend, vagy CK-Ryu-Buehler-CK-Hill-Ryu-Buehler/CK/Jansen/aki él és mozog lesz

* 0-3-nál valszeg be is hozza, egyrészt mert jobb opciónak tűnik Hillnél, másrészt jó eséllyel az lehet CK utolsó meccse a Chavez Ravine-ban
slowmotion
én eleve úgy számoltam, hogy CK dob a 4. meccsen (1-2nél is), más opció nincs, mert így akkor egy esetleges 7. meccsen mindenképpen bejöhet akár kezdőnek is.
viszont Buehlert elnéztem valóban, bár neki a 6. meccs belefér bőven sztem. jelenleg igen talán az a legnagyobb kérdés, hogy 5 .meccsen ki dob majd, ha lesz is?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
ami még elképesztő, hogy 2 outnál mennyi runt hoznak be a Sox játékosai. hihetetlen tényleg.

amúgy tényleg nehéz úgy nyerni, hogy playoff Price is csupán egy inningben tűnik fel, és nem igazán tudod azt sem kihasználni.

de én még mindig nem mondanám lefutottnak. egy meccset kell hozni Bostonból és arra Buehler képes lehet 6. meccsen például. előtte sztem hazai pályán a dodgers hozza mindhármat.
csebi
bár igazad lenne 😊
de ugye a hét meccs alapból úgy néz ki, hogy Kershaw-Ryu-Buehler-Hill-Kershaw-Ryu-Buehler.
ha 0-3-ra égünk, akkor esetleg behozhatja CK-t short resten Hill helyett*, de Ryu-t nem hiszem, hogy játszatná ugyanúgy rövid pihi után, meg a 3-6 meccs között is csak négy nap telik el, úgyhogy szerintem vagy marad az eredeti sorrend, vagy CK-Ryu-Buehler-CK-Hill-Ryu-Buehler/CK/Jansen/aki él és mozog lesz

* 0-3-nál valszeg be is hozza, egyrészt mert jobb opciónak tűnik Hillnél, másrészt jó eséllyel az lehet CK utolsó meccse a Chavez Ravine-ban
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Egyre inkább az fogalmazódik meg bennem, hogy Cora zsenialitása abban rejlik, hogy nem nyúl bele feleslegesen a meccsekbe - ez itt a WS-ben különösen szembetűnő Dave Robert overmenedzselésével szemben.
Jakehomer
viszont ebben azért az is bent van, hogy ha egyszer összeraktad a Halálcsillagot, akkor az elmegyeget magától is, mert mindent legyőz.
slowmotion
Madson eddig nagy betli valóban, de Coraval kapcsolatban nem értek egyet. nálunk pl belenyúlt a seriesbe mikor a momentum nálunk volt, és ez döntött.
csebi
Azt írtam, hogy _feleslegesen_ nem nyúl bele 😊 A WS-ben is azért belenyúl annyiban, hogy Eovaldit használja setup rp-ként. Persze sm-nek igaza van, hogy könnyebb úgy okosnak lenni, hogy tied a jobb csapat, amiben ráadásul majdnem minden klappol.

Roberts esetében nem is a pitchercserékkel van bajom, azok többnyire érthetőek. Lehet mondani, hogy peches, mert a legjobb ütői között ennyi a balkezes, de nekem kicsit sok, hogy mindenkit ültet leftyk ellen. Mert ebből jön ki az a szitu, hogy bases loaded 1 outnál a slumpoló Kike Hernandez üt Price ellen, aki akkor kicsit meg volt fogva.

A Benintendi at bat az ötödik inningben volt még nagyon furcsa, Roberts kétszer is kiküldte talán a catchert hozzá, miközben Ryu látványosan rázta a fejét a behívott pitchekre. Ilyen helyzetben szerintem vagy hagyni kell a pitchert megoldani, ahogy ő akarja vagy vedd le. Mindenesetre a rengeteg huzavona után az a ball 4 volt az egész este messze legszarabb pitche Ryutól, akinek így egy amúgy erős startja ment a levesbe.
Jakehomer
ami még elképesztő, hogy 2 outnál mennyi runt hoznak be a Sox játékosai. hihetetlen tényleg.

amúgy tényleg nehéz úgy nyerni, hogy playoff Price is csupán egy inningben tűnik fel, és nem igazán tudod azt sem kihasználni.

de én még mindig nem mondanám lefutottnak. egy meccset kell hozni Bostonból és arra Buehler képes lehet 6. meccsen például. előtte sztem hazai pályán a dodgers hozza mindhármat.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Egyre inkább az fogalmazódik meg bennem, hogy Cora zsenialitása abban rejlik, hogy nem nyúl bele feleslegesen a meccsekbe - ez itt a WS-ben különösen szembetűnő Dave Robert overmenedzselésével szemben.
Jakehomer
viszont ebben azért az is bent van, hogy ha egyszer összeraktad a Halálcsillagot, akkor az elmegyeget magától is, mert mindent legyőz.
slowmotion
Madson eddig nagy betli valóban, de Coraval kapcsolatban nem értek egyet. nálunk pl belenyúlt a seriesbe mikor a momentum nálunk volt, és ez döntött.
csebi
Azt írtam, hogy _feleslegesen_ nem nyúl bele 😊 A WS-ben is azért belenyúl annyiban, hogy Eovaldit használja setup rp-ként. Persze sm-nek igaza van, hogy könnyebb úgy okosnak lenni, hogy tied a jobb csapat, amiben ráadásul majdnem minden klappol.

Roberts esetében nem is a pitchercserékkel van bajom, azok többnyire érthetőek. Lehet mondani, hogy peches, mert a legjobb ütői között ennyi a balkezes, de nekem kicsit sok, hogy mindenkit ültet leftyk ellen. Mert ebből jön ki az a szitu, hogy bases loaded 1 outnál a slumpoló Kike Hernandez üt Price ellen, aki akkor kicsit meg volt fogva.

A Benintendi at bat az ötödik inningben volt még nagyon furcsa, Roberts kétszer is kiküldte talán a catchert hozzá, miközben Ryu látványosan rázta a fejét a behívott pitchekre. Ilyen helyzetben szerintem vagy hagyni kell a pitchert megoldani, ahogy ő akarja vagy vedd le. Mindenesetre a rengeteg huzavona után az a ball 4 volt az egész este messze legszarabb pitche Ryutól, akinek így egy amúgy erős startja ment a levesbe.

Perception is reality.
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Egyre inkább az fogalmazódik meg bennem, hogy Cora zsenialitása abban rejlik, hogy nem nyúl bele feleslegesen a meccsekbe - ez itt a WS-ben különösen szembetűnő Dave Robert overmenedzselésével szemben.
Jakehomer
viszont ebben azért az is bent van, hogy ha egyszer összeraktad a Halálcsillagot, akkor az elmegyeget magától is, mert mindent legyőz.
slowmotion
Madson eddig nagy betli valóban, de Coraval kapcsolatban nem értek egyet. nálunk pl belenyúlt a seriesbe mikor a momentum nálunk volt, és ez döntött.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Egyre inkább az fogalmazódik meg bennem, hogy Cora zsenialitása abban rejlik, hogy nem nyúl bele feleslegesen a meccsekbe - ez itt a WS-ben különösen szembetűnő Dave Robert overmenedzselésével szemben.
Jakehomer
viszont ebben azért az is bent van, hogy ha egyszer összeraktad a Halálcsillagot, akkor az elmegyeget magától is, mert mindent legyőz.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Egyre inkább az fogalmazódik meg bennem, hogy Cora zsenialitása abban rejlik, hogy nem nyúl bele feleslegesen a meccsekbe - ez itt a WS-ben különösen szembetűnő Dave Robert overmenedzselésével szemben.

Perception is reality.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A WS kapcsán urinating tree összefoglalta az érzéseimet, annyi különbséggel, hogy én a Dodgerst jobban utálom főleg a Machado trade után, szóval inkább a BoSoxnak drukkolok.

 www.youtube.com/watch?v=AK41be6HXO8
Jakehomer
Kb. utálom a hsz-et, ez is ideértve (meg mindet). Az. hogy utálsz egy csapatot, az egy dolog, de ne legyél ennyire téglafejű (ez csak szépre írtam; érted ahogy érted).

A Dodgers nyer és sírni fogsz. 😊
danyly
Ennek hatására magamba néztem és elkezdtem a Dodgersnek drukkolni. Együtt fogunk sírni 😕

Perception is reality.
több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A WS kapcsán urinating tree összefoglalta az érzéseimet, annyi különbséggel, hogy én a Dodgerst jobban utálom főleg a Machado trade után, szóval inkább a BoSoxnak drukkolok.

 www.youtube.com/watch?v=AK41be6HXO8
Jakehomer
Kb. utálom a hsz-et, ez is ideértve (meg mindet). Az. hogy utálsz egy csapatot, az egy dolog, de ne legyél ennyire téglafejű (ez csak szépre írtam; érted ahogy érted).

A Dodgers nyer és sírni fogsz. 😊

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Pont olyan sima lett mint gondoltam...
kapitnono
Azért ez így elég erős 😊 Egyrészt az utolsó meccset leszámítva mindegyik meccs kiélezett volt, másrészt azt írtad, hogy ilyen O-val nem lehet vagy valami ilyesmit - valójában ugye az Astros O a game5-öt leszámítva teljesen jó volt, minden meccsen megadta az esélyt a W-re, és pont az atom rotációjuk és bullpenjük omlott össze, ráadásul nem is elsősorban a bostoni sztárjátékosok keze által. De hát egy playoff series nagyon szűk keresztmetszet, történnek totál fluke dolgok - Cole amatőr errorja, kétes fan interference, Jackie Bradley megismételhetetlen élete hete.
Jakehomer
Lehet hogy minden meccs szoros volt de csak 4-1 lett valahogy 😀
kapitnono
Nagyon clutch volt a Red Sox, abszolút megérdemelték, még Price is dominált egy meccset 😊 Nyilván ha ennyire ül náluk minden továbbra is, akkor nem lehet őket megverni, de megint azt gondolom, hogy papíron a Dodgers pitching jobb, szóval nem lenne óriási meglepetés, ha ez kijönne, amúgy a fasz tudja, mi lesz.
Jakehomer
ebben a BoSox-ban még megvan a következő pár évben a potenciál, ők még ráérnek.
hadd nyerjünk mi, aztán Kershaw visszavonul jól egy bajnoki címmel a farzsebében.