Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 711 — Cowboys fan
na, visszahoztuk a jól bevélt forgatókönyvet. Kersaw 8 + Jansen 1 inning, shutout.

ha a szétlövéses meccsen Arenado és Story nem üt be két hosszút Jansenről, akkor zsinórban négy shutout-ot csináltunk volna, ebből hármat playoff-résztvevő ellen.

következő meccsen Buehler kezd, kíváncsi vagyok, mit mutat - de a Rockies ellen bíztatóan dobott.
több mint 5 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Hernan Perez meg mit futkos Arenado mellől? Milyen szépen otthagyta a csukát a bázis előtt 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 401
Az Astros ütögeti a hazafutásokat
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Yankees-Red Sox... Nem lehetne az hogy mindkettő kiessen?
zsutu
Ne legyünk telhetetlenek, legalább az egyik kiesik. Aztán a következő seriesben a másik is 😊

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 5 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Yankees-Red Sox... Nem lehetne az hogy mindkettő kiessen?
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 076 — WHO DAT!!!!
Itt nem nagyon volt kérdés ki a jobb 😁

Akkor jöhet a Yankees Red sox

Go Yankees!!


több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
tudom nagypofájú new yorki srácnak fogok tűnni

de nem izgulok a ma éjjel miatt.
shawnka
Ugye
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 401
Ez elég gyorsan eldőlni látszik
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
A tv biztos jobban örülne egy RedS-Yankeesnek, én nem biztos 😛

Baseballban, ahogy kosárban, a Bostonnak szurkolok. 😊
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Szerintem meg brutál szoros volt az NL (főleg a vége). Ilyen már rég volt + 2 division is plusz meccsen dőlt el. Továbbá olyan csapatok vitézkednek akik évek ota semmik voltak.
danyly
Igen, nekem is nagyon bejön, hogy ott van egy Colorado, egy Brewers, egy Braves is pl.
Ma éjjel pedig egyértelműen Go Oakland!

Szerkesztette: zavi27
több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szerintem meg brutál szoros volt az NL (főleg a vége). Ilyen már rég volt + 2 division is plusz meccsen dőlt el. Továbbá olyan csapatok vitézkednek akik évek ota semmik voltak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
A's-t a ligadöntőbe, és kicsit megnyugodnék az idei szezon után 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
tudom nagypofájú new yorki srácnak fogok tűnni

de nem izgulok a ma éjjel miatt.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 401
Látom nem sok embert hozott lázba ez a NL WC 😀 én mondjuk örülök a Rockiesnak 😊 ma este pedig hajrá Moneyball
Löfli
Az egész AL sokkal érdekesebbnek tűnik
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 286 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Látom nem sok embert hozott lázba ez a NL WC 😀 én mondjuk örülök a Rockiesnak 😊 ma este pedig hajrá Moneyball


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
a 19 meccs azért jó, mert legrosszabb esetben is 10-9-re nyeri valaki. miért nem az dönt holtversenykor??
Mikey
 www.mlb.com/news/playoff-tiebreaker-rules/c-59527184
robiroboter
Ez nem válasz arra a kérdésre, hogy miért. Arra az a válasz, hogy csak 😊

Egyébként szerintem ez a korrekt, a mérleg mind felett.

Perception is reality.
több mint 5 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
a 19 meccs azért jó, mert legrosszabb esetben is 10-9-re nyeri valaki. miért nem az dönt holtversenykor??
Mikey
 www.mlb.com/news/playoff-tiebreaker-rules/c-59527184

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
a 19 meccs azért jó, mert legrosszabb esetben is 10-9-re nyeri valaki. miért nem az dönt holtversenykor??
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 711 — Cowboys fan
Nagyon durva, hogy 162 meccs utan is egal, es igy kell eldonteni.
zavi27
nekünk pl külön jó lenne, ha kiszopnánk a Rockies-tól, miután a Coors-on 6-4-es, otthon 6-3-as mérleget csináltunk ellenük.
slowmotion
Nem értettem teljesen az okfejtésedet, de nyertünk és jöhet a Braves. Nekünk ez rosszabb? Vagy így a két sorozat, otthon és idegenben is 6-4 lett (volna)?

Atlanta ellen idén pozitív a mérleg az alapszakaszban, de ez sokat nem jelent. Tolni kell továbbra is a kemény defense-t, jól ütni és mehetünk tovább. Persze ha ez ilyen egyszerű lenne. 😊
danyly
én azt nem értettem (és nem értem most sem), hogy minek játszani tizenkilenc meccset egymás ellen, ha holtverseny esetén csak azt dönti el, hogy ki játssza otthon a huszadik meccset.

ha tegnap kikaptunk volna, akkor úgy előzött volna meg a Rockies, hogy 12:7-es egymás elleni eredmény után kapnak egy dupla vagy semmi esélyt.

ami az ellenfeleket illeti: nincs könnyű ellenfél, de azért jobb, hogy ellenük megyünk, mert így nem egyetlen meccsen dől el egy Brewers/Cubs otthonában (ugye a két legjobb mérleg az NL-ben), hanem van öt lehetőség arra, hogy tovább menjünk.
több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nagyon durva, hogy 162 meccs utan is egal, es igy kell eldonteni.
zavi27
nekünk pl külön jó lenne, ha kiszopnánk a Rockies-tól, miután a Coors-on 6-4-es, otthon 6-3-as mérleget csináltunk ellenük.
slowmotion
Nem értettem teljesen az okfejtésedet, de nyertünk és jöhet a Braves. Nekünk ez rosszabb? Vagy így a két sorozat, otthon és idegenben is 6-4 lett (volna)?

Atlanta ellen idén pozitív a mérleg az alapszakaszban, de ez sokat nem jelent. Tolni kell továbbra is a kemény defense-t, jól ütni és mehetünk tovább. Persze ha ez ilyen egyszerű lenne. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 711 — Cowboys fan

az okosabbak síszemüvegben tolják.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 711 — Cowboys fan
Nagyon durva, hogy 162 meccs utan is egal, es igy kell eldonteni.
zavi27
nekünk pl külön jó lenne, ha kiszopnánk a Rockies-tól, miután a Coors-on 6-4-es, otthon 6-3-as mérleget csináltunk ellenük.
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Nagyon durva, hogy 162 meccs utan is egal, es igy kell eldonteni.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 711 — Cowboys fan
na, ebből nagyon 163. meccs lesz, Giants se nagyon feszül be (pedig nekik azért lehetne okuk), meg a Nats se az ünneprontó cipőjét vette fel.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 711 — Cowboys fan
Jó kis utolsó nap lesz.
Kampman
amúgy valahol baromi vicces, hogy tizenkilenc meccset játszik egymás ellen két csapat, de nyilván kell egy huszadik is, hogy eldöntse, melyik csapat mehet egy-két nappal később szopni a másik sörös pályára.