Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Én,aki már régóta rajongok ezért a sportért,úgy szeretem,ahogy van,akit pedig eddig sem érdekelt,az nem 1-2 perc lenyisszantása miatt fogja meggondolni magát.

Az igazat megvallva azért egy kicsit örülök is,hogy legalább nem egy orbitális nagy faszságot találtak ki,mint pl. a 7 inninges meccs,vagy a dobók limitálása. Még a gondolattól is undorodom,hogy egyszer ilyenre vetemednek.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nem tetszik az új intentional walk szabály...
Jakehomer
Miért?

Újabb fél-egy perc, aminek semmi értelme nincs, és felgyorsul tőle a játék.

Most azért, mert évente egyszer van belőle egy wild pitch/valamelyik idióta belép és megüti szerintem teljesen felesleges procedúra.

Jó irányba haladunk, mert ez pl. szerintem nem megy a "tradíció" rovására.
Maka
Valóban felgyorsul ettől a játék? Az IBB nem olyan gyakori: 932 intentional walks in 2,428 games last season (visszanéztem pár éve még: 2015: 951 ibb, 2014: 985 ibb, 2013: 1018 ibb), az MLBRandomStats szerint pedig átlagban egy intentional walk kb 35 másodperc.

A kérdésedre válaszolva tehát azért nem tetszik, mert nem a probléma lényegével foglalkoznak, csak adtak a szarnak egy pofont. Az meg szubjektív, hogy szerintem ezt a kb minden második meccsen plusz 35 másodpercet bőven kárpótolják az olyan emlékezetes pillanatok, amikor valami félremegy az intentional walk közben.

Perception is reality.
több mint 7 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Nem tetszik az új intentional walk szabály...
Jakehomer
Miért?

Újabb fél-egy perc, aminek semmi értelme nincs, és felgyorsul tőle a játék.

Most azért, mert évente egyszer van belőle egy wild pitch/valamelyik idióta belép és megüti szerintem teljesen felesleges procedúra.

Jó irányba haladunk, mert ez pl. szerintem nem megy a "tradíció" rovására.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nem tetszik az új intentional walk szabály...

Perception is reality.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
itt van a tavasz, itt van újra 😊
már kellett ez a tojásfoci után keletkezett űrben
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Gondoltam utánanézek, hogy csak a fiatal nagymenők száguldoznak-e a halálba Dominikán (pontosabban a Dominikai Köztársaságban), de nem, ez ott mindennapos történet:
 www.wikiwand.com/en/List_of_countries_by_traffic-related_death_rate
Az egyik legveszélyesebb hely a világon, kb. négyszer annyian halnak meg az utakon, mint nálunk.
robiroboter
Lassan le fogják tiltani a vezetésről a csapatok a dominikai játékosaikat...
RIP

Perception is reality.
több mint 7 éve
robiroboter 2 010 — Let's go O's!
Gondoltam utánanézek, hogy csak a fiatal nagymenők száguldoznak-e a halálba Dominikán (pontosabban a Dominikai Köztársaságban), de nem, ez ott mindennapos történet:
 www.wikiwand.com/en/List_of_countries_by_traffic-related_death_rate
Az egyik legveszélyesebb hely a világon, kb. négyszer annyian halnak meg az utakon, mint nálunk.

Szerkesztette: robiroboter

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 7 éve
robiroboter 2 010 — Let's go O's!
Yordana Ventura started Andy Marte's final MLB game
 www.thescore.com/news/1214746

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Fernandez után Ventura is elment. Autóbaleset. 25 éves volt. 😕
Maka
Azta.
R.I.P.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Hihetetlen,hogy egymás után mennek el a játékosok. 😕 R.I.P
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Fernandez után Ventura is elment. Autóbaleset. 25 éves volt. 😕
Maka
😕
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 402
Fernandez után Ventura is elment. Autóbaleset. 25 éves volt. 😕
Maka
Illetve Andy Marte, akinek a D-Backs volt az utolsó MLB-csapata még 2014-ben.
több mint 7 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Fernandez után Ventura is elment. Autóbaleset. 25 éves volt. 😕

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 7 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Bagwell, Raines es Pudge bekerult a HoF-ba... jovore Hoffman es Vlad kovetkezik valszeg, Edgar Martinez egyelore eleg messze van sajnos.

Mondjuk az, hogy valaki Pudge-ra szavaz (first ballot!), Bondsra es Clemensre meg egyaltalan nem, az tovabbra is tobb mint vicces, dehat mit lehet tenni...
Igor
Posada meg egy év után kiesett, úgy ahogy van meg kéne az egész metódust változtatni.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Bagwell, Raines es Pudge bekerult a HoF-ba... jovore Hoffman es Vlad kovetkezik valszeg, Edgar Martinez egyelore eleg messze van sajnos.

Mondjuk az, hogy valaki Pudge-ra szavaz (first ballot!), Bondsra es Clemensre meg egyaltalan nem, az tovabbra is tobb mint vicces, dehat mit lehet tenni...
Igor
Pudge-al elfogult vagyok,mert nyert velünk egy World Seriest,azon kívül sokszoros AS,és posztjának legjobb játékosa volt akkoriban.Ettől függetlenül teljesen igazad van,az említett két játékos legalább annyira megérdemelné. Én igazából azt nem értem,hogy ha Bonds nem lett örökösen eltiltva a baseballtól(lásd. tavaly edzősködött is)mint Pete Rose,akkor mi akadálya a beiktatásának? A-Rod is "megbocsátást nyert", bent is lesz szerintem,ha arra kerül a sor.

Szerkesztette: Nelson87
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Bagwell, Raines es Pudge bekerult a HoF-ba... jovore Hoffman es Vlad kovetkezik valszeg, Edgar Martinez egyelore eleg messze van sajnos.

Mondjuk az, hogy valaki Pudge-ra szavaz (first ballot!), Bondsra es Clemensre meg egyaltalan nem, az tovabbra is tobb mint vicces, dehat mit lehet tenni...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
robiroboter 2 010 — Let's go O's!
…aztán a lelkesedésem olyan augusztus környékén szokott alábbhagyni, amikor egy utazás miatt kiesik mondjuk 2 hét és utána marha nehéz felvenni a fonalat. 😊…
Maka
Ez sok mindent elárul a playoff-esélyetekről az elmúlt években 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 7 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Általában januárban mindig felpörgök az MLB szezonra, aztán a lelkesedésem olyan augusztus környékén szokott alábbhagyni, amikor egy utazás miatt kiesik mondjuk 2 hét és utána marha nehéz felvenni a fonalat. 😊

Dipoto szép csendben megint csinált egy ráncfelvarrást az M's offense-nek, Segura, Dyson és Martín tavaly csak hárman 87 bázist loptak (az egész csapat csinált 56-ot). Ez persze nem csak a bázisokon, hanem a védelemben és runok tekintetében is sokat érhet, solo homerunokban faszán elsők lettünk, némi előny lesz, ha valaki leledzik a bázisokon is, mikor Cano, Cruz vagy Seager üt.

A terv egyértelmű. Fasza offense, és elit defense a szarfos rotáció mellé. Felix szép lassan minden évben romlik (és sérült), Kuma legalább inningeket zabál, Paxton sem tud pályán maradni, Gallardo meg Smyly flyballjai meg remélhetőleg a Safeco-n belül maradnak, az outfield úgyis mindent elkap, ami feléjük repül. 😊

Az egyik wild card helyre várom a csapatot, bár a West közel sem annyira tragikus divízió, mint a másik kettő.

Szerkesztette: Maka

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 7 éve
taxilovearsenal 42
Santana
Kipnis
Lindor
Encarnacion
Ramirez
Brantley
Naquin
Chisenhall
Gomes

Szerény lineup.
Jakehomer
Rotáció:
-Kluber
-Carrasco
-Salazar
-Bauer
-Tomlin/Merritt/Clevinger

Bullpen: Miller, Allen, Otero, Shaw

Nincs mese jövőre nyerni kell!
zsutu
Micsoda Red Sox-Indians versenyfutás lehet jövőre az AL-ért.
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Santana
Kipnis
Lindor
Encarnacion
Ramirez
Brantley
Naquin
Chisenhall
Gomes

Szerény lineup.
Jakehomer
Rotáció:
-Kluber
-Carrasco
-Salazar
-Bauer
-Tomlin/Merritt/Clevinger

Bullpen: Miller, Allen, Otero, Shaw

Nincs mese jövőre nyerni kell!

Szerkesztette: zsutu
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Santana
Kipnis
Lindor
Encarnacion
Ramirez
Brantley
Naquin
Chisenhall
Gomes

Szerény lineup.

Perception is reality.
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Cleveland Indians, 1B/DH Edwin Encarnacion agree to 3-year deal with option for 2020, source tells MLB.com. Club hasn't confirmed.

Akkor így hivatalos vége a Party at Napoli's érának . 😀
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Na tessék a nagy hype: Jansen marad a Dodgersben.
De gondolom ennek ára lesz.
danyly
hát persze, hogy nagy ára lesz. öt évre 80 misi.
slowmotion
A kontraktot tudom. Nem erre értettem...

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Na tessék a nagy hype: Jansen marad a Dodgersben.
De gondolom ennek ára lesz.
danyly
hát persze, hogy nagy ára lesz. öt évre 80 misi.
slowmotion
A többi csapatnak: David Robertson -- ehhez képest -- akciós áron vihető!
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
Na tessék a nagy hype: Jansen marad a Dodgersben.
De gondolom ennek ára lesz.
danyly
hát persze, hogy nagy ára lesz. öt évre 80 misi.