Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
péter73 18
run(s) batted in (beütött pont) azé a játékosé, akinek az ütéséből a csapattársa befutja a pontot. ennek csak annyi a köze a hazafutáshoz (home run), hogy aki homárt üt, az értelemszerűen magát is beüti pontra.

itt az egész meccsen nem volt home run:  mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2013_07_10_atlmlb_miamlb_1&mode=boxrobiroboter
Köszönöm a választ.Ha jól értem ebből amit leírtál elvileg nyernem kellett volna.Úgy látszik náluk minden futás amiből pont van,hazafutás.Már reklamáltam,kíváncsi vagyok mivel magyarázzák.
több mint 11 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Sziasztok!Az lenne a kérdésem,hogy a meccsstatisztikákban a Run battad in mit jelent?
 www.eredmenyek.com/merkozes/r3YcaL4h/#a-merkozes-statisztikaja;1
Ennél a meccsnél is vesztes lett az összes hazafutás 1. inning 1.5 alatt,4-0 eredménnyel.péter73
A fogadóiroda rosszul fordítja, keveri a run-t a home run-al. Lehetne velük vitatkozni, magyarul is jól elkülöníthető a kettő (futás - hazafutás).

Jártam így a Patriost-Giants superbowl-on, az esemény: Hernandez intercepiton yardok kevesebb, mint 49,5 - itt az elkapott yardokra gondolhattak, összekeverték a kifejezéseket. Rögtön megtettem, borítékolható volt, hogy Hernandez nem fog INT yardokat szerezni...

Go Jets!
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
run(s) batted in (beütött pont) azé a játékosé, akinek az ütéséből a csapattársa befutja a pontot. ennek csak annyi a köze a hazafutáshoz (home run), hogy aki homárt üt, az értelemszerűen magát is beüti pontra.

itt az egész meccsen nem volt home run:  mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2013_07_10_atlmlb_miamlb_1&mode=box

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
péter73 18
Sziasztok!Az lenne a kérdésem,hogy a meccsstatisztikákban a Run battad in mit jelent?
 www.eredmenyek.com/merkozes/r3YcaL4h/#a-merkozes-statisztikaja;1
Ennél a meccsnél is vesztes lett az összes hazafutás 1. inning 1.5 alatt,4-0 eredménnyel.
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
oh my



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Bronx BOMBERS a seggem, az...Darksun3
5-0-nál inkább kinyomtam. Tegnap is ezt kellett volna tennem...gdavid
El is vitte az egyik fogadásomat. Pedig tökéletesnek tűnt. CC, otthon, valami gyenge ellenfél ellen. Nem nagyon fog előfordulni még egyszer ilyen, hogy Yankees meccset nézek, és nekik drukkolok. 😀
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 571
Jön 4 nap szenvedés nélkül, éjahóóó..!
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
A-Rodra számolj még 150 meccset 😉robiroboter
Az majd jövőévi probléma lesz 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
A-Rodra számolj még 150 meccset 😉

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 571
Nem is értem, hogy vagyunk még .500 felett amúgy.Darksun3
Ilyen lineuppal... én sem.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Amúgy nem csak erre a meccsre gondolok, hanem az egész szezon egy katasztrófa ütésileg. Április okés volt, onnantól csak lefelé a lejtőn. Nem is értem, hogy vagyunk még .500 felett amúgy.Darksun3
Nagyon kell Jeter, Grandy és A-Rod. Legalább power legyen, ha már contact nincs. Az .500 feletti oka pedig a bullpen, semmi más.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Bronx BOMBERS a seggem, az...Darksun3
Akinek a csapata 4 runt is szerez egy meccsen, az ne panaszkodjon. 😛
| A White Sox 1-nél jár az idén zseniális nem-túl-meggyőző Hamels ellen. | Mikey
Jó, Hamels ellen még megbocsátható azért... minket valami 6.65 ERA-s arc sz.patott 5 inningen keresztül.. Meanwhile: CC 4.0 IP, 8 H, 8 R ... kösziheló.
Amúgy nem csak erre a meccsre gondolok, hanem az egész szezon egy katasztrófa ütésileg. Április okés volt, onnantól csak lefelé a lejtőn. Nem is értem, hogy vagyunk még .500 felett amúgy.
...
Bronx BOMBERS a seggem, az...Darksun3
5-0-nál inkább kinyomtam. Tegnap is ezt kellett volna tennem...gdavid
Én is csak rádión hallgatom. Mikor hazaértem már 5-1 volt a Twinsnek, be se kapcsoltam a képet.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 571
Bronx BOMBERS a seggem, az...Darksun3
Akinek a csapata 4 runt is szerez egy meccsen, az ne panaszkodjon. 😛
| A White Sox 1-nél jár az idén zseniális nem-túl-meggyőző Hamels ellen. |
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Bronx BOMBERS a seggem, az...Darksun3
5-0-nál inkább kinyomtam. Tegnap is ezt kellett volna tennem...

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Bronx BOMBERS a seggem, az...

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
péter73 18
Sajnos nem tudom belinkelni,de valahogy így néz ki:

New York Metz-Arizona Diamondbacks................. under 1.5....................1,30
Összes hazafutás-1.innings .......................................... vesztett
Eredmény:0-2

Minnesota Twins-New York Yankees........................under 1.5...................1.32
Összes hazafutás-1.innings..............................................vesztett
Eredmény:3-1
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Tuti, hogy nem kevered a home runt a runnal? Mert szvsz nincs az a fogadóiroda, ami 1. inningre ilyen magas home run O/U-t adna.marci
A fogadási opció így szól:összes hazafutás-1. innings over 1.5,under 1.5,és mivel van külön futások száma opció is(az az egész mérkőzésre vonatkozik)szerintem nem keverem.péter73
Linkeld be ide a fogadószelvényt, lehet úgy kiderül a turpisság.
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 752
Lincecum no-no. Csak 148 pitch kellett hozzá.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
péter73 18
Tuti, hogy nem kevered a home runt a runnal? Mert szvsz nincs az a fogadóiroda, ami 1. inningre ilyen magas home run O/U-t adna.marci
A fogadási opció így szól:összes hazafutás-1. innings over 1.5,under 1.5,és mivel van külön futások száma opció is(az az egész mérkőzésre vonatkozik)szerintem nem keverem.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Tuti, hogy nem kevered a home runt a runnal? Mert szvsz nincs az a fogadóiroda, ami 1. inningre ilyen magas home run O/U-t adna.
több mint 11 éve
péter73 18
(oké, elolvastam a kérdést, csak az első inning játszik.)

A fogadással kapcsolatban kötésben volt a tipp, tehát a két meccs összesen számított? Mert akkor bukó, ugyanis két HR volt az első inningekben, itt is egy, ott is egy. Vagy külön-külön 1,5 alatt?robiroboter
Egy szelvényen voltak,de külön-külön számítottak.A Metz meccsen 0-2,a Yankees meccsen 3-1-et hoztak ki.péter73
Ez egy későbbi fogadás 1. inning hazafutás 1.5 alatt,vesztes 4-0.
 mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2013_07_10_atlmlb_miamlb_1&mode=box
több mint 11 éve
péter73 18
(oké, elolvastam a kérdést, csak az első inning játszik.)

A fogadással kapcsolatban kötésben volt a tipp, tehát a két meccs összesen számított? Mert akkor bukó, ugyanis két HR volt az első inningekben, itt is egy, ott is egy. Vagy külön-külön 1,5 alatt?robiroboter
Egy szelvényen voltak,de külön-külön számítottak.A Metz meccsen 0-2,a Yankees meccsen 3-1-et hoztak ki.
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
(oké, elolvastam a kérdést, csak az első inning játszik.)

A fogadással kapcsolatban kötésben volt a tipp, tehát a két meccs összesen számított? Mert akkor bukó, ugyanis két HR volt az első inningekben, itt is egy, ott is egy. Vagy külön-külön 1,5 alatt?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
péter73 18
Sziasztok!Mivel nem nagyon értek a baseball-hoz egy kis segítségre lenne szükségem.A két oldal alapján megtudnátok nekem mondani mennyi hazafutás volt az első inningben ezen a két mérkőzésen?http://mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2013_07_01_nyamlb_minmlb_1&mode=box
 mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2013_07_01_arimlb_nynmlb_1&mode=box
Egy online fogadás kapcsán merült fel ez a probléma.Köszönöm előre is ha valaki tud segíteni.péter73
Összesen 2. Yankees meccsen 1 (Cano) Mets meccsen szintén, ott GoldschmidtShawn84
Köszönöm a választ!A fogadás lényege az volt mindkét meccsre,hogy az első inningben 1.5-nél kevesebb hazafutás lesz,vesztett a fogadásom,majd miután megkérdeztem,hogy miért,erre a két oldalra hivatkoztak.Abból amit leírtál úgy néz ki mégis nekem volt igazam,nyernem kellett volna?
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 571
Akkor Rick Hahn elkezdte a kiárusítást: Matt Thornton mától Boston Red Sox játékos.

Kedvenc csapatom még úgy sem rebuildelt, most legalább megtudom, milyen érzés szurkolóként átélni.
Elfogadni, hogy Thornton már nem White Sox játékos, nem egyszerű.