Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Sziasztok!Mivel nem nagyon értek a baseball-hoz egy kis segítségre lenne szükségem.A két oldal alapján megtudnátok nekem mondani mennyi hazafutás volt az első inningben ezen a két mérkőzésen?http://mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2013_07_01_nyamlb_minmlb_1&mode=box
 mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2013_07_01_arimlb_nynmlb_1&mode=box
Egy online fogadás kapcsán merült fel ez a probléma.Köszönöm előre is ha valaki tud segíteni.péter73
Összesen 2. Yankees meccsen 1 (Cano) Mets meccsen szintén, ott Goldschmidt
több mint 11 éve
péter73 18
Sziasztok!Mivel nem nagyon értek a baseball-hoz egy kis segítségre lenne szükségem.A két oldal alapján megtudnátok nekem mondani mennyi hazafutás volt az első inningben ezen a két mérkőzésen?http://mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2013_07_01_nyamlb_minmlb_1&mode=box
 mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2013_07_01_arimlb_nynmlb_1&mode=box
Egy online fogadás kapcsán merült fel ez a probléma.Köszönöm előre is ha valaki tud segíteni.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 571
Elhozta a csapat a szériát a Comericából, erre sem tettem volna nagy pénzt előtte.
Chris Sale neve mellé május 17. (!) után először került W betű.
Josh Phegley fenomenálisan kezdte ML karrierjét: mai grand slamjével 5 meccsen 3 HR és 8 RBI került a neve mellé.
A hétvégén @Philly, ezek után tuti bukó lesz.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Kedden a Suicidal Tendencies bulin két Mets pólót is láttam. 2 dolog jutott eszembe:
Ennyi Mets szurker van Budapesten?
Miért jön New York-i csapat színeiben west coast hc bulira?
(Mondjuk rajtam is a Jets sapi volt)

Bezzeg Sick Of It All-on nem láttam egyet sem 😊civilmanu
Lehet azt se tudták mi az a Mets, csak turkálóban ócsó volt 😀
több mint 11 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Kedden a Suicidal Tendencies bulin két Mets pólót is láttam. 2 dolog jutott eszembe:
Ennyi Mets szurker van Budapesten?
Miért jön New York-i csapat színeiben west coast hc bulira?
(Mondjuk rajtam is a Jets sapi volt)

Bezzeg Sick Of It All-on nem láttam egyet sem 😊

Go Jets!
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jose Iglesias az első aki 118AB-ból ért el 50H-t. Tegnap volt két nagyon szép védekezése is. Kezdem megkedvelni őt is.GRAFI
és egyelőre az utolsó is lesz, ha Puig legalább .429-et üt a következő hat-nyolc meccsen (min 12 H/ max 28 AB) 😀slowmotion
update: Puig-nak a 116. AB-ben lett meg az ötvenedik ütés, de nagyon belassult, mióta leütközte a Coors Field kerítését.
azt hiszem, megkezdődött a konvergencia .300-.350 feléslowmotion
Örökké nem tartható a .400 feletti átlag. De a .300 feletti is szép teljesítmény lesz tőle.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hihetetlen, hogy a Twins elleni szériától eltekintve mekkora nulla a Yankees ütésben az utóbbi bő egy hónapban.Darksun3
Inkább nézzél Dodgers meccseket, mert ott aztán van bőven mindig ütés. 😊
De úgy is nemsokára játszik a két csapat.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 261 — Cowboys fan
 www.sbnation.com/longform/2013/7/9/4503894/zorrilla-baseball-league-profile-brooklyn-new-york
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Hihetetlen, hogy a Twins elleni szériától eltekintve mekkora nulla a Yankees ütésben az utóbbi bő egy hónapban.Darksun3
Végignéztem a mait is. Csak annyival volt jobb, mint tegnap, hogy nem volt egy egy órás esőszünet. Ilyen lineuppal nem is lehet győzelmeket várni, mert run support az nincs. Ha az ASG után nem jönnek vissza gyorsan a sérültjeink, akkor roló le erre az évre 😕

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Hihetetlen, hogy a Twins elleni szériától eltekintve mekkora nulla a Yankees ütésben az utóbbi bő egy hónapban.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
közben volt egy BS amiből L is lett Rivera-nak... hát nem a legjobbkor jött...visszakerültünk volna a 2. helyre... Boston meg kezd nagyon messze kerülni...csebi
Ilyeneket nem emlegetünk. Nyertünk 6-ot zsinórban, az élet szép. Majdnem hetet.. de dobtunk egy csontot az esélytelenebbeknek. 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 498 — Lucas Scott
közben volt egy BS amiből L is lett Rivera-nak... hát nem a legjobbkor jött...visszakerültünk volna a 2. helyre... Boston meg kezd nagyon messze kerülni...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 571
A Triple-A egyik legjobb idei ütőjátékosa, C Josh Phegley ma felhívást nyer a nagy ligába!Mikey
Második meccsén meg is ütötte első HR-ját. Meg majdnem még kettőt. Az élet apró örömei így .400-nál.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
A Mets háza táján éppen az filózgatják a szurkerek (és én is), hogy kit lehet elpasszolni a deadline előtt értelmes playákért. Parnellt szívem szerint rásóznám a Red Soxra. Marlon Byrdot meg a Piratesra, mielőtt még nagyon kihűl. Nagy kár, hogy John Buck nem most hozza azt, amit áprilisban, különben el lehetne pattintani őt is.

Lényeg a lényeg, nem túl izgalmas ez a Mets-idény sem. 😀
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 261 — Cowboys fan
Jose Iglesias az első aki 118AB-ból ért el 50H-t. Tegnap volt két nagyon szép védekezése is. Kezdem megkedvelni őt is.GRAFI
és egyelőre az utolsó is lesz, ha Puig legalább .429-et üt a következő hat-nyolc meccsen (min 12 H/ max 28 AB) 😀slowmotion
update: Puig-nak a 116. AB-ben lett meg az ötvenedik ütés, de nagyon belassult, mióta leütközte a Coors Field kerítését.
azt hiszem, megkezdődött a konvergencia .300-.350 felé
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ez mekkora meccs volt. Nova 9 inning, 3H, 2ER, 11K. Jim Johnson 6. BS-je.gdavid
Megoszlanak a vélemények ;probiroboter
Francokat! A meccs hatalmas volt, neked is csak a végeredménnyel van problémád 😀 😛gdavid
Én annyival egészíteném ki, hogy nekem a kilencedikig nagyon nem tetszett csak Nova része. De a végén megbocsátottam mindent az ütőknek. 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Ez mekkora meccs volt. Nova 9 inning, 3H, 2ER, 11K. Jim Johnson 6. BS-je.gdavid
Megoszlanak a vélemények ;probiroboter
Francokat! A meccs hatalmas volt, neked is csak a végeredménnyel van problémád 😀 😛

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nem gondoltam volna, hogy Garza ilyen jól fog játszani miután visszatért. Kezd végre csapatként kinézni a Cubs néha. Még a tripla A-ból 1-2 arc jó lenne ha fel tudna kerülni idén. Kár, hogy senki nincs nagyon a közelében, még Brett Jacksontól is sokkal több kéne.Shawn84
Advanced statok szerint ez egy .500-as csapat, ami ha nem is sokat ér, ennyire szedett-vedett gárdától nem rossz.

Feldmannek mennie kellett. Trade alapnak hozták, szerencsére jól is dobott, és próbálták meglovagolni ezt a magas hullámot. Lehet hogy kicsit áron alul adták el (bár Arrietanal MLB-szintű az arzenál, a kontrollal van baj = upside), viszont mivel van egy értékesebb Cub SP is a piacon, ezzel elkerülték, hogy egymással is versengjenek/más csapatok sakkozzanak kicsit.

A Marmol trade pedig csak egy "mindenki húzzon ahova akar" dolog volt. Senki nem tudja, pontosan mi áll a háttérben, hiszen Guerrer sem most, sem egy esetlegesen versenyképes jövőbeli gárdánál nem nagy segítség.

Brett Jacksonról sajnos lassan lekerül a prospect státusz. Úgy néz ki a gyilkos hendikepjén nem tud túllépni (félelmetesen aranyos kontakt ráta), és mostanában sérülget is rendszeresen (a la Josh Vitters).

Jó hír azért Chicagoból, hogy az idei nemzetközi szabadügynök piacról elhozták a legjobb és egyesek szerint a második/harmadik legjobb venezuelai srácot (pár magasan jegyzett tehetséggel együtt). Jed és Theo próbálják kihasználni a most kialakulóban levő caprendszer ismeretlenségéből adódó előnyöket (idéntől cserélni lehet a slotokat). Nagyon nehéz ezekből a 15-16-17 éves közép-amerikai gyerekekből igazi MLB-szintű sztárt nevelni, viszont annyira meg van most már kötve a csapatoknak a keze, hogy muszáj rizikózni, ami nekem tetszik.

több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
Ez mekkora meccs volt. Nova 9 inning, 3H, 2ER, 11K. Jim Johnson 6. BS-je.gdavid
Megoszlanak a vélemények ;p

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Ez mekkora meccs volt. Nova 9 inning, 3H, 2ER, 11K. Jim Johnson 6. BS-je.

Let's go Yankees!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 261 — Cowboys fan
Cubs acquired RHPs Jake Arrieta, Pedro Strop, #Orioles’ 3rd/4th international signing bonus slots for RHP Scott Feldman, C Steve Clevenger .


#Cubs today acquired RHP Matt Guerrier from the #Dodgers for RHP Carlos Marmol and Chicago’s fourth international signing bonus slot.

Marmol elpasszolásának örülök, de Feldmanénak már jóval kevésbé.Shawn84
Örülök neki, hogy elment Guerrier, nem sokat ért. Már csak Belisario-t kellene valahogy elküldeni. De, hogy ez a Marmol gyerek mit hoz a konyhára nem tudom, de Capuano-val is kezdeni kell valamit, mert igen gyenge szezonja van eddig sajnos.danyly
el kell adni három marék szotyiért. azért nem kettőért, mert néha vannak jó pillanatai is, lásd a múltkori 11 inninges sorozata.
a másik verzió, hogy Honeycuttnak kell adni egy hatalmas bikacsököt, és ha úgy látja, hogy Capuano nem dolgozik megfelelően, akkor megsuhintja vele.

meg persze az is lehet, hogy azért tartják CC-t, hogy néha veszítsen is a csapat, hogy a finis izgalmasabb legyen, hátha akkor több jegy fogy majd.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 571
A Triple-A egyik legjobb idei ütőjátékosa, C Josh Phegley ma felhívást nyer a nagy ligába!
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Cubs acquired RHPs Jake Arrieta, Pedro Strop, #Orioles’ 3rd/4th international signing bonus slots for RHP Scott Feldman, C Steve Clevenger .


#Cubs today acquired RHP Matt Guerrier from the #Dodgers for RHP Carlos Marmol and Chicago’s fourth international signing bonus slot.

Marmol elpasszolásának örülök, de Feldmanénak már jóval kevésbé.Shawn84
Örülök neki, hogy elment Guerrier, nem sokat ért. Már csak Belisario-t kellene valahogy elküldeni. De, hogy ez a Marmol gyerek mit hoz a konyhára nem tudom, de Capuano-val is kezdeni kell valamit, mert igen gyenge szezonja van eddig sajnos.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Nem gondoltam volna, hogy Garza ilyen jól fog játszani miután visszatért. Kezd végre csapatként kinézni a Cubs néha. Még a tripla A-ból 1-2 arc jó lenne ha fel tudna kerülni idén. Kár, hogy senki nincs nagyon a közelében, még Brett Jacksontól is sokkal több kéne.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 261 — Cowboys fan
én meg azt, hogy a 10 hit + 9 walk ellenére (ebből 6+7 az első 5 inningben) sikerült győzni a világ legnagyobb sörözőjében.