Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Le sem merem írni: 3-game winning streak. Köszönjük, hogy van Twins!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 571
ennyire lyukas B'moreban a rotáció: Scott Feldman is the 13th different starting pitcher used by the Orioles this season, exceeding last year's total.robiroboter
Mégis nyertek. Ez az O's egy jó rotációval csoda dolgokra lenne képes.

---

81 meccs után 48 L, az a szezon végére 96 lenne. Vártam én, csak nem ezt. De legalább a jó csereértékkel bíró játékosok mennek DL-re, nehogymáne.
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
ennyire lyukas B'moreban a rotáció: Scott Feldman is the 13th different starting pitcher used by the Orioles this season, exceeding last year's total.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 261 — Cowboys fan
Cubs acquired RHPs Jake Arrieta, Pedro Strop, #Orioles’ 3rd/4th international signing bonus slots for RHP Scott Feldman, C Steve Clevenger .


#Cubs today acquired RHP Matt Guerrier from the #Dodgers for RHP Carlos Marmol and Chicago’s fourth international signing bonus slot.

Marmol elpasszolásának örülök, de Feldmanénak már jóval kevésbé.Shawn84
nem követem a Cubsot, de Guerrierért cserébe már két marék szotyiért is elégedett lettem volna 😊slowmotion
Azt kaptál. Marmolon idén kb 4-5 meccsünk ment el. Általában 2-3 pontos vezetést játszott el 1 inning alatt és mindig kikaptunk. Örülök, hogy megszabadultunk tőle, de annak nem, hogy te meg Guerrierről vagy hasonló véleménnyel.Shawn84
akkor itt már tényleg csak a környezetváltozás pozitív hatásában bízhatunk...
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
Kint a 25. pubcast:  playball.baseball.hu/2013/07/03/hbf-pubcast-25/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
de jó kis izgalmas meccs volt ez az A's - Cubs 😊
aki teheti nézze meg, akár az összefoglalót is. Norris = Beast.



Just Win Baby!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 571
@Mikey: Series Preview: Orioles @ White Sox, 2-4 July 2013
 www.camdenchat.com/2013/7/2/4485706/orioles-vs-white-sox-series-previewrobiroboter
Normál esetben én a holnapi Santiago starttól várnék W-t, ám González ellen nem látom hogy az offense feltenne elég pontot a táblára ehhez.
Hammel fekete ló, benne lehet bármi, de Danks dettó ugyanez, fene tudja.
Quintana pedig jó idén, mégis 16 startjából 3-at nyert csak meg, így arra a meccsre nem fogadnék.
A széria tuti bukó, de én söprést várok, leginkább azért, hogy Hahnék végleg a "rebuilding" mellett tegyék le a voksukat.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Cubs acquired RHPs Jake Arrieta, Pedro Strop, #Orioles’ 3rd/4th international signing bonus slots for RHP Scott Feldman, C Steve Clevenger .


#Cubs today acquired RHP Matt Guerrier from the #Dodgers for RHP Carlos Marmol and Chicago’s fourth international signing bonus slot.

Marmol elpasszolásának örülök, de Feldmanénak már jóval kevésbé.Shawn84
nem követem a Cubsot, de Guerrierért cserébe már két marék szotyiért is elégedett lettem volna 😊slowmotion
Azt kaptál. Marmolon idén kb 4-5 meccsünk ment el. Általában 2-3 pontos vezetést játszott el 1 inning alatt és mindig kikaptunk. Örülök, hogy megszabadultunk tőle, de annak nem, hogy te meg Guerrierről vagy hasonló véleménnyel.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 261 — Cowboys fan
Cubs acquired RHPs Jake Arrieta, Pedro Strop, #Orioles’ 3rd/4th international signing bonus slots for RHP Scott Feldman, C Steve Clevenger .


#Cubs today acquired RHP Matt Guerrier from the #Dodgers for RHP Carlos Marmol and Chicago’s fourth international signing bonus slot.

Marmol elpasszolásának örülök, de Feldmanénak már jóval kevésbé.Shawn84
nem követem a Cubsot, de Guerrierért cserébe már két marék szotyiért is elégedett lettem volna 😊
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Cubs acquired RHPs Jake Arrieta, Pedro Strop, #Orioles’ 3rd/4th international signing bonus slots for RHP Scott Feldman, C Steve Clevenger .


#Cubs today acquired RHP Matt Guerrier from the #Dodgers for RHP Carlos Marmol and Chicago’s fourth international signing bonus slot.

Marmol elpasszolásának örülök, de Feldmanénak már jóval kevésbé.
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
@Mikey: Series Preview: Orioles @ White Sox, 2-4 July 2013
 www.camdenchat.com/2013/7/2/4485706/orioles-vs-white-sox-series-preview

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
@Mikey: akkora rollban a starterek miatt nem vagyunk, kőkeményen kapufás a rotációnk. Hogy a Yankst söpörtük, az inkább az ő kritikájuk, mint az O's dcsérete. Davis, Macho, Flaherty(!!!)stb, oké, ütnek, de simán mennnek el meccsek a dobóinkon (incl. bullpen). Dunno. 2-1 ide. Egy meccs el fog menni.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 571
Robi,

mire számítasz a holnap kezdődő Orioles @ White Sox szérián?

Én söprésre.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 571
Mikey! A doubleheader első meccsét a Browns játszotta a Bears-szel? 😀Darksun3
😊
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Mikey! A doubleheader első meccsét a Browns játszotta a Bears-szel? 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Jose Iglesias az első aki 118AB-ból ért el 50H-t. Tegnap volt két nagyon szép védekezése is. Kezdem megkedvelni őt is.GRAFI
és egyelőre az utolsó is lesz, ha Puig legalább .429-et üt a következő hat-nyolc meccsen (min 12 H/ max 28 AB) 😀slowmotion
Na majd figyelem. Szoros lesz, az biztos. 😀 Fura, hogy valami 1957 óta (amióta vezetik az ilyen jellegű statokat vagy mi) senki nem volt erre képes (vagyis csak hosszabb idő alatt) most meg lehet ez is kevés lesz a dicsőséghez.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 261 — Cowboys fan
uhhh, 1-16. nyilván egy 6 meccses győzelmi szériát illik stílusosan megszakítani 😊
azért estére prognosztizálok egy shutout-ot, mert most azért - remélem - ellőtte a puskaport a Phillies...
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 261 — Cowboys fan
Jose Iglesias az első aki 118AB-ból ért el 50H-t. Tegnap volt két nagyon szép védekezése is. Kezdem megkedvelni őt is.GRAFI
és egyelőre az utolsó is lesz, ha Puig legalább .429-et üt a következő hat-nyolc meccsen (min 12 H/ max 28 AB) 😀
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Jose Iglesias az első aki 118AB-ból ért el 50H-t. Tegnap volt két nagyon szép védekezése is. Kezdem megkedvelni őt is.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Mostanában öröm nézni ahogy a Dodgers játszik. Idén ezt még nem sokszor tudtam leírni. Sorozatban 6 W, SF söpörve (azt hiszem 2009-ben sikerült utoljára a Giants ellen, de lehet ezt rosszul tudom). Most már ütőink is vannak (eddig is voltak, de Gonzalez-en kívül csak elvétve tettek le valamit az asztalra a többiek), a játék minden elemében tudunk pozitív döntéseket hozni és a defense is jól hajtja végre a feladatát. Puig iszonyat felpörgette a Dodgers-t, Kemp visszatért, és amit a nyolcadik alján művelt káprázatos volt, single és 2 baserunning + pont (flyout után befutott a 3. bázisról). Hanley Ramirez is, hogy sérüléséből visszatért, vagdosa a hiteket, A. Gonzalez pedig hozza tőle elvárható szintet.

Meg amit Kershaw megint művelt a 3. SF elleni meccsen?! Ahogy kidobta Lincecumot egy brutál curveball-al az nagyon kemény volt. Még az öreg Vin is "ohh my god"-ot nyomatott, pedig ő nem nagyon szokta elragadtatnia magát. Pedig ő már látott egy pár dobást. 😊
Bár tegnap azért Greinke dobásai nem mindig tetszettek, de csak lehozta a meccset.

Csak így tovább, de brutál időszak jön az All-Star-ig. Philly, Rockies, SF, Arizona. Egyhuzamban 17 meccs, három csoport ellenfél.danyly
LA-ben utoljára 2009-ben volt söprés, de SF-ben tavaly is sikerült őket nullázni (igaz, előtte-utána meg a Giants simázott, egyszer SF-ban, egyszer LA-ben)slowmotion
Tényleg igazad van, most már beugrott az a sorozat.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 261 — Cowboys fan
Mostanában öröm nézni ahogy a Dodgers játszik. Idén ezt még nem sokszor tudtam leírni. Sorozatban 6 W, SF söpörve (azt hiszem 2009-ben sikerült utoljára a Giants ellen, de lehet ezt rosszul tudom). Most már ütőink is vannak (eddig is voltak, de Gonzalez-en kívül csak elvétve tettek le valamit az asztalra a többiek), a játék minden elemében tudunk pozitív döntéseket hozni és a defense is jól hajtja végre a feladatát. Puig iszonyat felpörgette a Dodgers-t, Kemp visszatért, és amit a nyolcadik alján művelt káprázatos volt, single és 2 baserunning + pont (flyout után befutott a 3. bázisról). Hanley Ramirez is, hogy sérüléséből visszatért, vagdosa a hiteket, A. Gonzalez pedig hozza tőle elvárható szintet.

Meg amit Kershaw megint művelt a 3. SF elleni meccsen?! Ahogy kidobta Lincecumot egy brutál curveball-al az nagyon kemény volt. Még az öreg Vin is "ohh my god"-ot nyomatott, pedig ő nem nagyon szokta elragadtatnia magát. Pedig ő már látott egy pár dobást. 😊
Bár tegnap azért Greinke dobásai nem mindig tetszettek, de csak lehozta a meccset.

Csak így tovább, de brutál időszak jön az All-Star-ig. Philly, Rockies, SF, Arizona. Egyhuzamban 17 meccs, három csoport ellenfél.danyly
LA-ben utoljára 2009-ben volt söprés, de SF-ben tavaly is sikerült őket nullázni (igaz, előtte-utána meg a Giants simázott, egyszer SF-ban, egyszer LA-ben)
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Mostanában öröm nézni ahogy a Dodgers játszik. Idén ezt még nem sokszor tudtam leírni. Sorozatban 6 W, SF söpörve (azt hiszem 2009-ben sikerült utoljára a Giants ellen, de lehet ezt rosszul tudom). Most már ütőink is vannak (eddig is voltak, de Gonzalez-en kívül csak elvétve tettek le valamit az asztalra a többiek), a játék minden elemében tudunk pozitív döntéseket hozni és a defense is jól hajtja végre a feladatát. Puig iszonyat felpörgette a Dodgers-t, Kemp visszatért, és amit a nyolcadik alján művelt káprázatos volt, single és 2 baserunning + pont (flyout után befutott a 3. bázisról). Hanley Ramirez is, hogy sérüléséből visszatért, vagdosa a hiteket, A. Gonzalez pedig hozza tőle elvárható szintet.

Meg amit Kershaw megint művelt a 3. SF elleni meccsen?! Ahogy kidobta Lincecumot egy brutál curveball-al az nagyon kemény volt. Még az öreg Vin is "ohh my god"-ot nyomatott, pedig ő nem nagyon szokta elragadtatnia magát. Pedig ő már látott egy pár dobást. 😊
Bár tegnap azért Greinke dobásai nem mindig tetszettek, de csak lehozta a meccset.

Csak így tovább, de brutál időszak jön az All-Star-ig. Philly, Rockies, SF, Arizona. Egyhuzamban 17 meccs, három csoport ellenfél.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Így már értem, köszi.

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 556 — Panthers fan
Nincs nagyobb marhaság, mint Bartmant hibáztatni, az ég világon semmi nem múlt rajta, semmi.

Re Sobri: Attól olyan nagy szám, hogy a Cubs drukkerek szégyenteljes módon kikiáltották azt a szerencsétlen gyereket bűnbaknak, és emberhez méltatlan módon viselkedtek vele szemben (leköpködték, leöntötték sörrel még ott a helyszínen, úgy kellett kimenekíteni a stadionból, később mindenféle fenyegetéseket kapott, kvázi inkognitóban kell élnie). Amikor csak eszembe jut a Bartman sztori, mindig arra gondolok, hogy a Cubs fanek azt kapják a sorstól, amit érdemelnek 😛

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 261 — Cowboys fan
1:53-ra figyeljetek:  wapc.mlb.com/play?content_id=28353197

© 2013 Chicago White SoxMikey
WATTS-pozitív. kicsit hosszabbra vették a meccset, bár a végén meglett a W, úgy láttam