EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Remek ez a műsor...
warr_b
Kik ezek amúgy, sem a számok sem az emberek nem ismerősek?😁
kapitnono
Fogalmam nincs, de nagyon gagyi. Gondolom valami berlini travi-bár állandó fellépői 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Remek ez a műsor...
warr_b
Kik ezek amúgy, sem a számok sem az emberek nem ismerősek?😁
kapitnono
Ryan Tedder egy egész jó énekes szerintem.

A műsor többi részéről a már sokszor említett Magyar vándor-idézet jut eszembe: A folklorműsort pedig köszönjük, de már a múltkor sem értettük
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Remek ez a műsor...
warr_b
Kik ezek amúgy, sem a számok sem az emberek nem ismerősek?😁


2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szabályosan rosszul vagyok a gondolattól, hogy Anglia megnyerheti.
nagylaza, főpohárnok
A 26-os Vébéig kitart a szerencse, majd a Finalissimán elkezdenek focizgatni az argentinok ellen 😀
Heisman nádor
Egy angol-argentin finalissima is a futball történetének egyik mélypontja lesz. Az MLS-nyugdíjasként is aranylabdás Messi a hiperpasszív angol védekezés ellen.
Kampman
Magyar-kínai lesz a döntő, nyugi. Legalábbis az origo szerint. 😀
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Remek ez a műsor...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Szabályosan rosszul vagyok a gondolattól, hogy Anglia megnyerheti.
nagylaza, főpohárnok
A 26-os Vébéig kitart a szerencse, majd a Finalissimán elkezdenek focizgatni az argentinok ellen 😀
Heisman nádor
Egy angol-argentin finalissima is a futball történetének egyik mélypontja lesz. Az MLS-nyugdíjasként is aranylabdás Messi a hiperpasszív angol védekezés ellen.
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Szabályosan rosszul vagyok a gondolattól, hogy Anglia megnyerheti.
nagylaza, főpohárnok
A 26-os Vébéig kitart a szerencse, majd a Finalissimán elkezdenek focizgatni az argentinok ellen 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Szabályosan rosszul vagyok a gondolattól, hogy Anglia megnyerheti.
nagylaza, főpohárnok
Pedig meg fogják szerintem 😁


2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 081 — Kinek mit intézett a kormánya
Szabályosan rosszul vagyok a gondolattól, hogy Anglia megnyerheti.
nagylaza, főpohárnok
meg is kell neki
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 796 — beers & Packers
Szabályosan rosszul vagyok a gondolattól, hogy Anglia megnyerheti.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
csak megjegyzem, hogy ha Toldo nem lepkézik a végén, akkor Delvecchio győztes gólt szerzett volna egyébként
slowmotion
Vagy ha a bíró lefújja, és nem rak rá még a hosszabbításra is +1 percet.
Kampman
teljesen mindegy, onnan úgy nem szabad gólt kapni, pláne egy eb-döntőben. egyetlen módon nem védhette volna, ha a labda útjából elveszi a lábát, és a gravitációra bízza, hogy leérjen a kezével. na Toldo sikeresen megtalálta az egyetlen rossz megoldást.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 081 — Kinek mit intézett a kormánya

Berlin ma eléggé gatya lesz, bármi lesz is az eredmény
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
csak megjegyzem, hogy ha Toldo nem lepkézik a végén, akkor Delvecchio győztes gólt szerzett volna egyébként
slowmotion
Vagy ha a bíró lefújja, és nem rak rá még a hosszabbításra is +1 percet.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan

zacknorb
csak megjegyzem, hogy ha Toldo nem lepkézik a végén, akkor Delvecchio győztes gólt szerzett volna egyébként
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“

zacknorb
Kramerrel volt még ilyen ‘14-Ben a VB-n ha jól emlékszem

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 081 — Kinek mit intézett a kormánya
És nyilván Yamal lesz a legfiatalabb, aki EB vagy VB döntőn léphet pályára. És 2 tini is kezd (Mainoo)


Szerkesztette: zacknorb
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Mexikói vendégdrukkerek a spanyol szektorban.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 081 — Kinek mit intézett a kormánya
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 081 — Kinek mit intézett a kormánya
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A spanyol kezdőben Olmo a sérült Pedri helyett, Szószgét az Athleticről másolt kezdővel játszik

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 081 — Kinek mit intézett a kormánya
Shaw kezd
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Lesz öngól, tippmixprón 7.50, unibeten 12.00
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Careful planning.
 www.theguardian.com/football/article/2024/jul/14/gareth-southgate-england-euro-2024-football
Dzsokijuing
Amúgy Szószgét és De la Fuente is házon belülről jött. Nyilván több évet volt a fiatalokkal De la Fuente, de látszik mekkora a különbség hogy kb mindenkit ismer már a spanyol. Strukturálisan az angoloknál van a hiba hogy nem sikerült semmi jobbat leoktatni, és mindig ez a semmi van évek óta.
Heisman nádor
Nem is a válogatottnál fogsz leoktatni semmit, hanem a hozottakkal dolgozl.
Igenám, de iszonyat erős a hozott anyagod is.
zacknorb
Szerintem ugyanúgy le lehet oktatni valamit, csak kevesebb időd van mint a klubban és limitált a kereted. Ez a két csapat viszont tényleg a tetejéről válogathat kb 8 vagy 9 poszton a 11-ből, és vannak jó szerepjátékosok. A spanyoloknál viszont látszik UP-ban a koncepció amit oktatnak, és nem csoda hogy egy Pedri, Yamal, Nico Williams ilyen simán be tud ugrani. És úgy könnyebb a puzzle-t is összerakni a kitalált tervhez hogy DLF mindenkit már U15 óta követ.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 801 — Saturday Night Lights
Ha jól emlékszek, a 2010-es vb-döntőn, már a lefújás után, de még a díjátadás előtt bejelentkeztek a közvetítésbe az MTV-s kommentátorok, mindenki röviden elmondta a tapasztalatait.

Egri Viktor mondta akkor és ez máig megragadt, hogy nagyon örül, hogy a spanyolok nyertek, mert ha a hollandok megnyerték volna olyan játékkal, amilyet akkor nyújtottak (Xabi Alonso mellberúgása sárgáért pl., de az egész vb-n ők kapták a legtöbb lapot), akkor az nagyon rossz üzenetet küldött volna az egész labdarúgás számára úgy általában.
A hollandokkal szimpatizáltam egyébként a döntő előtt, mert az ezerpasszos spanyol tikitaka még annyira se tetszett, de azt hiszem, hogy alapvetően igaza volt.

Ma így érzek kb. az angolokkal kapcsolatban. Ennek a csapatnak ilyen játékkal nem lenne szabad trófeát nyernie, mert akkor az az antifutball megigazulása lesz az egyik legnagyobb "színpadon" (az én szememben ez a 2. legrangosabb meccs a vb-döntő után). Persze ha mondjuk egy lüktető, végig támadó játékkal 4-0-ra legázolják a spanyolokat, akkor én is megváltoztatom a véleményemet. De ilyen nem lesz szerintem.
Kampman
Anglia meccsről meccsre jobban játszik és a spanyolok ellen újra emelni kell a lécet.
Ha beállnak bunkerfocira, biztos vereség.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
írtam már múltkor is, 1998-as VB döntő
NB2
Bizonyos szempontból az is a sztereotipikus "szép futball" veresége volt, de az a francia csapat ezerszer karakteresebb volt, mint ez az angol.