EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
írtam már múltkor is, 1998-as VB döntő
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Ha jól emlékszek, a 2010-es vb-döntőn, már a lefújás után, de még a díjátadás előtt bejelentkeztek a közvetítésbe az MTV-s kommentátorok, mindenki röviden elmondta a tapasztalatait.

Egri Viktor mondta akkor és ez máig megragadt, hogy nagyon örül, hogy a spanyolok nyertek, mert ha a hollandok megnyerték volna olyan játékkal, amilyet akkor nyújtottak (Xabi Alonso mellberúgása sárgáért pl., de az egész vb-n ők kapták a legtöbb lapot), akkor az nagyon rossz üzenetet küldött volna az egész labdarúgás számára úgy általában.
A hollandokkal szimpatizáltam egyébként a döntő előtt, mert az ezerpasszos spanyol tikitaka még annyira se tetszett, de azt hiszem, hogy alapvetően igaza volt.

Ma így érzek kb. az angolokkal kapcsolatban. Ennek a csapatnak ilyen játékkal nem lenne szabad trófeát nyernie, mert akkor az az antifutball megigazulása lesz az egyik legnagyobb "színpadon" (az én szememben ez a 2. legrangosabb meccs a vb-döntő után). Persze ha mondjuk egy lüktető, végig támadó játékkal 4-0-ra legázolják a spanyolokat, akkor én is megváltoztatom a véleményemet. De ilyen nem lesz szerintem.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 081 — Kinek mit intézett a kormánya
Careful planning.
 www.theguardian.com/football/article/2024/jul/14/gareth-southgate-england-euro-2024-football
Dzsokijuing
Amúgy Szószgét és De la Fuente is házon belülről jött. Nyilván több évet volt a fiatalokkal De la Fuente, de látszik mekkora a különbség hogy kb mindenkit ismer már a spanyol. Strukturálisan az angoloknál van a hiba hogy nem sikerült semmi jobbat leoktatni, és mindig ez a semmi van évek óta.
Heisman nádor
Nem is a válogatottnál fogsz leoktatni semmit, hanem a hozottakkal dolgozl.
Igenám, de iszonyat erős a hozott anyagod is.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 111 — The Mathematician
Careful planning.
 www.theguardian.com/football/article/2024/jul/14/gareth-southgate-england-euro-2024-football
Dzsokijuing
Amúgy Szószgét és De la Fuente is házon belülről jött. Nyilván több évet volt a fiatalokkal De la Fuente, de látszik mekkora a különbség hogy kb mindenkit ismer már a spanyol. Strukturálisan az angoloknál van a hiba hogy nem sikerült semmi jobbat leoktatni, és mindig ez a semmi van évek óta.
Heisman nádor
Én előző tornák után védtem Southgatet de amit ezen lemuvelt az tarthatatlan.
De hat a VAR istene mellette all így majd mennybe megy az este. Szoros meccsen újabb VAR lényeges támogatás az angolok javára billenti az egészet.ennek köszönhetően még két évig élvezhetjük a delkapuballt.
csebi
én akkor is mmondtam hogy védhetetlen és vállalhatatlan amit produkál, főleg ezzel a merítéssel
de sajnos ha kikapnak is marad ez a pojáca

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 449 — Lucas Scott
Careful planning.
 www.theguardian.com/football/article/2024/jul/14/gareth-southgate-england-euro-2024-football
Dzsokijuing
Amúgy Szószgét és De la Fuente is házon belülről jött. Nyilván több évet volt a fiatalokkal De la Fuente, de látszik mekkora a különbség hogy kb mindenkit ismer már a spanyol. Strukturálisan az angoloknál van a hiba hogy nem sikerült semmi jobbat leoktatni, és mindig ez a semmi van évek óta.
Heisman nádor
Én előző tornák után védtem Southgatet de amit ezen lemuvelt az tarthatatlan.
De hat a VAR istene mellette all így majd mennybe megy az este. Szoros meccsen újabb VAR lényeges támogatás az angolok javára billenti az egészet.ennek köszönhetően még két évig élvezhetjük a delkapuballt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Careful planning.
 www.theguardian.com/football/article/2024/jul/14/gareth-southgate-england-euro-2024-football
Dzsokijuing
Amúgy Szószgét és De la Fuente is házon belülről jött. Nyilván több évet volt a fiatalokkal De la Fuente, de látszik mekkora a különbség hogy kb mindenkit ismer már a spanyol. Strukturálisan az angoloknál van a hiba hogy nem sikerült semmi jobbat leoktatni, és mindig ez a semmi van évek óta.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 081 — Kinek mit intézett a kormánya
A meccs képe szerintem a spanyol németet fogja idézni, csak a végén a spanyolok fognak gólt szerezni az ET-ban.
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 801 — Saturday Night Lights
Careful planning.
 www.theguardian.com/football/article/2024/jul/14/gareth-southgate-england-euro-2024-football

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 510 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Én a tizengyeseknek drukkolok, ezen az EB-n alig volt büntetőpárbaj. Hátha ma összejön.
Őszentsége Sobri Jóska
Amúgy erre most gyorsan rácsekkoltam, 3 volt, mint 16-ban. A 14-es 18-as és 22-es vb-n és a 21-es EB-n 4 volt, ugyanígy 16 csapatos PO volt. 2010-ben "csak" 2. 2006-ban megint 4.
Tehát nem is igazán szokott több lenni.
zacknorb
Amit őszintén sajnálok is.
Őszentsége Sobri Jóska
Kezdják azzal! 😊

2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Én a tizengyeseknek drukkolok, ezen az EB-n alig volt büntetőpárbaj. Hátha ma összejön.
Őszentsége Sobri Jóska
Amúgy erre most gyorsan rácsekkoltam, 3 volt, mint 16-ban. A 14-es 18-as és 22-es vb-n és a 21-es EB-n 4 volt, ugyanígy 16 csapatos PO volt. 2010-ben "csak" 2. 2006-ban megint 4.
Tehát nem is igazán szokott több lenni.
zacknorb
Amit őszintén sajnálok is.

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 081 — Kinek mit intézett a kormánya
Én a tizengyeseknek drukkolok, ezen az EB-n alig volt büntetőpárbaj. Hátha ma összejön.
Őszentsége Sobri Jóska
Amúgy erre most gyorsan rácsekkoltam, 3 volt, mint 16-ban. A 14-es 18-as és 22-es vb-n és a 21-es EB-n 4 volt, ugyanígy 16 csapatos PO volt. 2010-ben "csak" 2. 2006-ban megint 4.
Tehát nem is igazán szokott több lenni.
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ki nyeri?

Anglia: davemayer, Dzsokijuing, empty taxi, Hanni, mustaine, Sixo, Tony Adams, ulpianus, Willie Parker
Spanyolország: csi77, dande, Heisman


Ki nyerje?

Anglia: Bálesz, dande, Dzsokijuing, nagir, Negritis, zacknorb
Spanyolország: csi77, Heisman, Kenny
Heisman nádor
Három user van, akinek ma bingója lehet, miszerint el is találta a győztest, és még örül is neki, hogy a kedvence nyert.
Spanyol győzelem esetén csi77 és Hesiman, angol győzelemnél Dzsokijuing.
Én a tizengyeseknek drukkolok, ezen az EB-n alig volt bünteőpárbaj. Hátha ma összejön.
Őszentsége Sobri Jóska
Az angolok nyernek. Ugyanis a torna előtt raktam egy mixet 1000 euróval forinttal hogy a spanyolok nyerik az EB-t. Csak hogy azért se nyerjek angol win lesz.
Heisman nádor
Nem tudom mennyit hozna a mix, mondjuk 30-t, de ha csak ez hiányzik, akkor most kell megfogadnod 10-el az angolokat.
Csak nyerhetsz.
Őszentsége Sobri Jóska
Csak 8500-öt hoz. De ki tudom matekozni. Mindenesetre akkor se lennék boldog ha az angolok nyernek 😛

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Ki nyeri?

Anglia: davemayer, Dzsokijuing, empty taxi, Hanni, mustaine, Sixo, Tony Adams, ulpianus, Willie Parker
Spanyolország: csi77, dande, Heisman


Ki nyerje?

Anglia: Bálesz, dande, Dzsokijuing, nagir, Negritis, zacknorb
Spanyolország: csi77, Heisman, Kenny
Heisman nádor
Három user van, akinek ma bingója lehet, miszerint el is találta a győztest, és még örül is neki, hogy a kedvence nyert.
Spanyol győzelem esetén csi77 és Hesiman, angol győzelemnél Dzsokijuing.
Én a tizengyeseknek drukkolok, ezen az EB-n alig volt bünteőpárbaj. Hátha ma összejön.
Őszentsége Sobri Jóska
Az angolok nyernek. Ugyanis a torna előtt raktam egy mixet 1000 euróval forinttal hogy a spanyolok nyerik az EB-t. Csak hogy azért se nyerjek angol win lesz.
Heisman nádor
Nem tudom mennyit hozna a mix, mondjuk 30-t, de ha csak ez hiányzik, akkor most kell megfogadnod 10-el az angolokat.
Csak nyerhetsz.

2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ki nyeri?

Anglia: davemayer, Dzsokijuing, empty taxi, Hanni, mustaine, Sixo, Tony Adams, ulpianus, Willie Parker
Spanyolország: csi77, dande, Heisman


Ki nyerje?

Anglia: Bálesz, dande, Dzsokijuing, nagir, Negritis, zacknorb
Spanyolország: csi77, Heisman, Kenny
Heisman nádor
Három user van, akinek ma bingója lehet, miszerint el is találta a győztest, és még örül is neki, hogy a kedvence nyert.
Spanyol győzelem esetén csi77 és Hesiman, angol győzelemnél Dzsokijuing.
Én a tizengyeseknek drukkolok, ezen az EB-n alig volt bünteőpárbaj. Hátha ma összejön.
Őszentsége Sobri Jóska
Az angolok nyernek. Ugyanis a torna előtt raktam egy mixet 1000 euróval forinttal hogy a spanyolok nyerik az EB-t. Csak hogy azért se nyerjek angol win lesz.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Ki nyeri?

Anglia: davemayer, Dzsokijuing, empty taxi, Hanni, mustaine, Sixo, Tony Adams, ulpianus, Willie Parker
Spanyolország: csi77, dande, Heisman


Ki nyerje?

Anglia: Bálesz, dande, Dzsokijuing, nagir, Negritis, zacknorb
Spanyolország: csi77, Heisman, Kenny
Heisman nádor
Három user van, akinek ma bingója lehet, miszerint el is találta a győztest, és még örül is neki, hogy a kedvence nyert.
Spanyol győzelem esetén csi77 és Hesiman, angol győzelemnél Dzsokijuing.
Én a tizengyeseknek drukkolok, ezen az EB-n alig volt bünteőpárbaj. Hátha ma összejön.

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 111 — The Mathematician
 player.hu/sport-3/szoboszlai-az-europa-bajnoksag-legrosszabb-csapataban

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 498 — Colts Fan

Zsellér van de Vrij
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 405 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 281 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jaime Tarttot miért nem hívta be Szószgét? 🙃
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 801 — Saturday Night Lights
Állítólag mindenkèpp Szószgèt marad HC az angóloknál...csak azért se nyerjèk meg.....
dande2
Legjobb eszká, a legkisebb erőbefektetéssel döntő, akkor játszanak jól, amikor nagyon kell és nyerő csere.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
Állítólag mindenkèpp Szószgèt marad HC az angóloknál...csak azért se nyerjèk meg.....
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 449 — Lucas Scott
a mirror képe iszonyat blődség, hossztengelyből, minimum száz méterről véve. amikor Saka lő, akkor a két méterre álló Reijnders blokkolja a lövést, visszapattan Saka törzsére, és onnan elfelé. ami a Mirror képén kezezésnek tűnik, ott a valóságban a labda és Saka keze között van jó egy-másfél méter távolság, csak a miheztartás végett. de hát ez a mirror.
slowmotion
itt azert latszik elegge: es hat oszinten szolva ez egy elegge nem termeszetes helye a keznek kb mint Andersen keze a dan-nemet meccsen.
csebi
Tökéletes hasonlat, szerencsére itt nem született hibás döntés.
Jughead
asszem az Andersen esetnel sem azt vitattuk, hogy kezezes volt-e hanem h egy ilyen tizit kellene-e erjen. sztem sem, egy kozvetett szabad eleg lenne ilyen esetekben, mert ez azert megsem kezilabda, kosarlabda vagy vizilabda. epp ezert gondolom, hogy az sem jo, ha egy ilyet elengedunk, es kezezes utan lesz gol.
csebi
Belinkelted a szabalyt a szabaly kimondja hogy ez nem fault. Nem az a kerdes hogy hozzaert a kezehez. A kerdes, hogy direkt "kezelte" le a labdat vagy a tavolsag miatt ez csak odapattant es nem tudott mit csinalni. Ez utobbi ami teljesen hiheto es magyarazhato hisz egy meterre a blokkolo lab egy teli erobol meglott labda eseterol beszelunk es igy teljesen mindegy hogy hozzaert a kezehez.
no
Két méterről visszapattanó labda, úgy, hogy a jobb kézfeje a lövés miatti egyensúlyozás miatt volt ott. Ez még védőknél sem tizenegyes.

Andersennél nekem az nem tetszett, hogy míg mindenki igyekszik a háta mögé tenni a kezét, neki eleve kint van derékszögben hajtva, és úgy tűnik, hogy a beadás pillanatában még meg is rántja felfelé.

Aláírom, ez a bírónál mindig judgement call lesz, de míg Sakánál lehet azt mondani, hogy nem mozdul a kéz, meg esetleg Cucurellánál azt mondani, higy megpróbálja a háta mögé húzni, csak túl kint volt (élőben vagy lassításban nem láttam, csak az ide beszúrt 4 kép alapján mondom), addig Andersen keze volt az egyetlen, ami távolodott a testétől.
slowmotion
en is ugy gondolom, hogy amig ilyen lehetoseget adnak a szabalyban az nagyban fugg a biro es VAR megitelesetol, megjegyzem sztem meccs kozben nem vizsgalta ezt a VAR szoba, egyszeruen nem vettek eszre ahogy a VBn sem a spanyol kezezest a nemetek ellen Qatarban.

raadasul a szabaly sem igazan egyertelmu ilyen helyzetekben: es hat ha itt figyelembe veszik, hogy Saka egyensulyozott a kezevel ilyen fura pozicioban akkor nalam ennyi erovel ez Andersenre is igaz lehet. innentol meg nagyon nehez ezt eldonteni, es miert iteljuk meg a 2 esetet maskeppen?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na úgy látom én mindeképp nyertem a itt a "ki nyeri ki nyerje tippjátékban" 😛 bár ahogy írtam, az angoloktól épp ki is lehetett volna venni...mert az alapján amit mutattak az elődöntőig nem igazán szeretném, hogy megnyerjék......

Szerkesztette: dande2
2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Egyébként miért egy 19-es cikk alapján döntitek el, hogy kéz volt-e vagy sem? Azóta módosította az IFAB a szabályokat.

Jelenleg ezek a szabályok:

 www.theifab.com/laws/latest/fouls-and-misconduct/#direct-free-kick

Én ez alapján nem látom, hogy Saka kezezése miért lett volna szabálytalan.
2 hónapja
no Baltimore Ravens 7 035
a mirror képe iszonyat blődség, hossztengelyből, minimum száz méterről véve. amikor Saka lő, akkor a két méterre álló Reijnders blokkolja a lövést, visszapattan Saka törzsére, és onnan elfelé. ami a Mirror képén kezezésnek tűnik, ott a valóságban a labda és Saka keze között van jó egy-másfél méter távolság, csak a miheztartás végett. de hát ez a mirror.
slowmotion
itt azert latszik elegge: es hat oszinten szolva ez egy elegge nem termeszetes helye a keznek kb mint Andersen keze a dan-nemet meccsen.
csebi
Tökéletes hasonlat, szerencsére itt nem született hibás döntés.
Jughead
asszem az Andersen esetnel sem azt vitattuk, hogy kezezes volt-e hanem h egy ilyen tizit kellene-e erjen. sztem sem, egy kozvetett szabad eleg lenne ilyen esetekben, mert ez azert megsem kezilabda, kosarlabda vagy vizilabda. epp ezert gondolom, hogy az sem jo, ha egy ilyet elengedunk, es kezezes utan lesz gol.
csebi
Belinkelted a szabalyt a szabaly kimondja hogy ez nem fault. Nem az a kerdes hogy hozzaert a kezehez. A kerdes, hogy direkt "kezelte" le a labdat vagy a tavolsag miatt ez csak odapattant es nem tudott mit csinalni. Ez utobbi ami teljesen hiheto es magyarazhato hisz egy meterre a blokkolo lab egy teli erobol meglott labda eseterol beszelunk es igy teljesen mindegy hogy hozzaert a kezehez.
no
Két méterről visszapattanó labda, úgy, hogy a jobb kézfeje a lövés miatti egyensúlyozás miatt volt ott. Ez még védőknél sem tizenegyes.

Andersennél nekem az nem tetszett, hogy míg mindenki igyekszik a háta mögé tenni a kezét, neki eleve kint van derékszögben hajtva, és úgy tűnik, hogy a beadás pillanatában még meg is rántja felfelé.

Aláírom, ez a bírónál mindig judgement call lesz, de míg Sakánál lehet azt mondani, hogy nem mozdul a kéz, meg esetleg Cucurellánál azt mondani, higy megpróbálja a háta mögé húzni, csak túl kint volt (élőben vagy lassításban nem láttam, csak az ide beszúrt 4 kép alapján mondom), addig Andersen keze volt az egyetlen, ami távolodott a testétől.
slowmotion
Szerintem minden eset judgement call. Mi a leszoritott kez vagy ahogy itt a szabaly irja termeszetellenesen noveli a sziluettjet a jatekos. Ez mit jelent? 5 cm lehet a test es a karja kozott, 3? 9? Raadasul a jatekosok altalaban mozognak ami a kezuk, torzsuk labuk mozgasaval is jar. Egy gepardot sem csodalnank meg futas kozben ha levagnank a farkat.