EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 404 — Слава Україні! Героям слава!
A kanadain a 11-rol beszeltek most. 2-2 lett akik azt mondtak hogy nem 11 azok azt mondjak hogy ertik, es a palyan szabalytalan, de a 16-oson belul magasabbnak kellene lenni a kuszobnek.
no
ugyan már, a tizenhatoson belül kevésbé sérülnek a játékosok? csak a mezőnyben van elásva kriptonit?
slowmotion
Leirtam mit mondtak, de nalam a talpalas az talpalas megha a folyoson kovettek el akkor is.
no
De ez talpalás volt vagy a lövés blokkolása? Én úgy láttam, hogy Kane továbblendülő lába találta el a holland talpát. Nyilván lehet mondani, hogy akkor is talp de ha a vádliját rúgja meg Kane vagy pördül még kettőt és utána találja el ugyanígy, akkor mindenki röhög hogy ez tizenegyes. Egyébként szerintem Kanenek kellett volna sárgát kapnia, mert szétrúgta az ellenfél stopliját 😊
Matthew99
Ez a mozdulás tilos és sérülésveszélyes. Ergo szabálytalan vagyis 11-es volt. Így nem lehet szerelmi sehol a pályán. Az a szakértő, aki szerint ez nem szabálytalan, bevallalhatna egy ilyen rúgást, rohadt fájdalmas. Itt a mezőnyben nem is néznék, hogy eltalálja e a játékost, de persze 16-on belül fontos lehetett. De mondom, alapvetően már a mozdulatot büntetik, a sérülésveszély miatt. Nem szerelhetsz így a pályán. Sokszor szokott lenni, hogy előre rúgja egy játékos a labdát és így csúsznak oda neki (talppal, nyújtott lábbal) azt is mindig a szándék miatt lefújták, és a sárga is jogos.
Klaci79
De nem szerelni akart, hanem blokkolni.
warr_b
Blokkolni se blokkoljon úgy!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A kanadain a 11-rol beszeltek most. 2-2 lett akik azt mondtak hogy nem 11 azok azt mondjak hogy ertik, es a palyan szabalytalan, de a 16-oson belul magasabbnak kellene lenni a kuszobnek.
no
ugyan már, a tizenhatoson belül kevésbé sérülnek a játékosok? csak a mezőnyben van elásva kriptonit?
slowmotion
Leirtam mit mondtak, de nalam a talpalas az talpalas megha a folyoson kovettek el akkor is.
no
De ez talpalás volt vagy a lövés blokkolása? Én úgy láttam, hogy Kane továbblendülő lába találta el a holland talpát. Nyilván lehet mondani, hogy akkor is talp de ha a vádliját rúgja meg Kane vagy pördül még kettőt és utána találja el ugyanígy, akkor mindenki röhög hogy ez tizenegyes. Egyébként szerintem Kanenek kellett volna sárgát kapnia, mert szétrúgta az ellenfél stopliját 😊
Matthew99
Ez a mozdulás tilos és sérülésveszélyes. Ergo szabálytalan vagyis 11-es volt. Így nem lehet szerelmi sehol a pályán. Az a szakértő, aki szerint ez nem szabálytalan, bevallalhatna egy ilyen rúgást, rohadt fájdalmas. Itt a mezőnyben nem is néznék, hogy eltalálja e a játékost, de persze 16-on belül fontos lehetett. De mondom, alapvetően már a mozdulatot büntetik, a sérülésveszély miatt. Nem szerelhetsz így a pályán. Sokszor szokott lenni, hogy előre rúgja egy játékos a labdát és így csúsznak oda neki (talppal, nyújtott lábbal) azt is mindig a szándék miatt lefújták, és a sárga is jogos.
Klaci79
De nem szerelni akart, hanem blokkolni.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
A kanadain a 11-rol beszeltek most. 2-2 lett akik azt mondtak hogy nem 11 azok azt mondjak hogy ertik, es a palyan szabalytalan, de a 16-oson belul magasabbnak kellene lenni a kuszobnek.
no
ugyan már, a tizenhatoson belül kevésbé sérülnek a játékosok? csak a mezőnyben van elásva kriptonit?
slowmotion
Leirtam mit mondtak, de nalam a talpalas az talpalas megha a folyoson kovettek el akkor is.
no
De ez talpalás volt vagy a lövés blokkolása? Én úgy láttam, hogy Kane továbblendülő lába találta el a holland talpát. Nyilván lehet mondani, hogy akkor is talp de ha a vádliját rúgja meg Kane vagy pördül még kettőt és utána találja el ugyanígy, akkor mindenki röhög hogy ez tizenegyes. Egyébként szerintem Kanenek kellett volna sárgát kapnia, mert szétrúgta az ellenfél stopliját 😊
Matthew99
Ez a mozdulás tilos és sérülésveszélyes. Ergo szabálytalan vagyis 11-es volt. Így nem lehet szerelmi sehol a pályán. Az a szakértő, aki szerint ez nem szabálytalan, bevallalhatna egy ilyen rúgást, rohadt fájdalmas. Itt a mezőnyben nem is néznék, hogy eltalálja e a játékost, de persze 16-on belül fontos lehetett. De mondom, alapvetően már a mozdulatot büntetik, a sérülésveszély miatt. Nem szerelhetsz így a pályán. Sokszor szokott lenni, hogy előre rúgja egy játékos a labdát és így csúsznak oda neki (talppal, nyújtott lábbal) azt is mindig a szándék miatt lefújták, és a sárga is jogos.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 449 — Lucas Scott
Hat igen angolok nem panaszkodhatnak. Ugye Svájc ellen az egyenlítő gol előtt hatalmas támadó szabálytalanság vhogy sem a birot sem a VARt nem érdekelte.
Tegnap meg a tizinel Saka kezéről pattant Kanehez a labda vhogy azt sem vizsgálták egyáltalán.
csebi
Néztem azt a videót én is, de az nekem nagyon necces volt videó alapján.
Ezért lenne jó ránézni a kibaszott labda EKG-ra, ha már létezik. (Simán lehet, hogy megnézték, mert még mindig néznek mindent a VAR szobában, csak nincs kiírva)
zacknorb
Épp Saka kezenel irányt változtat a labda útja. Márpedig ahogy Török Péter mondta: a labda magától a levegőben nem szokott cikázni.
csebi
jaj dehogy. bővebben: ha belinkeled, megmondom, miért nem igaz.
slowmotion
masik kamera allasbol latszik, hogy Sakarol visszapattan a labda, de onnan nem latszik, hogy keze v nem. hatsobol viszont keznek tunik amugy.

itt van amugy a kivagott pillanat:

 www.mirror.co.uk/sport/football/news/netherlands-england-penalty-euro-2024-33216653

ez alapjan nehez azt mondani, hogy nem ert a kezehez a labda.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Hat igen angolok nem panaszkodhatnak. Ugye Svájc ellen az egyenlítő gol előtt hatalmas támadó szabálytalanság vhogy sem a birot sem a VARt nem érdekelte.
Tegnap meg a tizinel Saka kezéről pattant Kanehez a labda vhogy azt sem vizsgálták egyáltalán.
csebi
Néztem azt a videót én is, de az nekem nagyon necces volt videó alapján.
Ezért lenne jó ránézni a kibaszott labda EKG-ra, ha már létezik. (Simán lehet, hogy megnézték, mert még mindig néznek mindent a VAR szobában, csak nincs kiírva)
zacknorb
Épp Saka kezenel irányt változtat a labda útja. Márpedig ahogy Török Péter mondta: a labda magától a levegőben nem szokott cikázni.
csebi
jaj dehogy. bővebben: ha belinkeled, megmondom, miért nem igaz.
2 hónapja
no Baltimore Ravens 7 035
visszaneztem az osszefoglalot es direkt az angol tv-et a kezezes miatt. Fel sem merult hogy kezezes volt ( a kanadain sem). Az angol kommentatorok amugy csodalkoztak a 11-esen ( csak a tenyek kedveert )

viszont hamar megneztem akkor igy visszanezve is csak megerositett abban amit irok a beallni vedekezni es kontrazni sokkal eredmenyesebb.

Az osszefoglalobol a hollandok helyzetei.
1. a gol nem felallt vedelem ellen szuletett
2. fejes kapufara, pontrugas
3. kapusbravur, pontrugas
Mas nem volt toluk az osszefoglaloban, de eloben az osszes "igeretes" tamadas egyike sem volt felallt vedelem ellen, sot ha akarom sokkal nyugodtabb lehjetett mindenki ha a hollandok jarattak a labdat az angol terfelen, mert nulla veszelyt tudtak krealni.

az angolok helyzetei ( ez ezert itt dicserve voltak az 1.f-ben )
1. A 11, elotte is helyzetnek mondhato volt, de nem felallt vedelem ellen volt ez sem es mar kezdett elhalni annyi body volt elotte.
2. a golvonalon megallitott labda ahol kellett egy bravur passz x ember kozott/koze es meg csel is volt!!!! Ez egy eset eddig
3. Foden kapufa ahol felallt vedelem volt csak elrontva 1 db a meccsen ahol a D elrontotta barmelyik csapatbol.
4. A lesgol Ez felallt ellen volt, szerncse hogy atment a labak kozott mert volt ott eleg es nem szerencse hogy les volt
5. gol nem felallt D ellen.

Nem kell csodalkozni hogy mindenki a felallt vedelmet preferalja, csak tokeletesen kell vegrehajtani. a pontrugas, lerohant csapat ellen sokkal tobb a helyzet

Felallt vedelem ellen egy teljesitmenyeert dicsert tamado csapat ketto helyzetet tudott kialakitani amihez a zseniseg es a szerencse/nem szerencse kevereke is kellett

Szerencsere mar csak 1 van hatra.
2 hónapja
no Baltimore Ravens 7 035
A kanadain a 11-rol beszeltek most. 2-2 lett akik azt mondtak hogy nem 11 azok azt mondjak hogy ertik, es a palyan szabalytalan, de a 16-oson belul magasabbnak kellene lenni a kuszobnek.
no
ugyan már, a tizenhatoson belül kevésbé sérülnek a játékosok? csak a mezőnyben van elásva kriptonit?
slowmotion
Leirtam mit mondtak, de nalam a talpalas az talpalas megha a folyoson kovettek el akkor is.
no
De ez talpalás volt vagy a lövés blokkolása? Én úgy láttam, hogy Kane továbblendülő lába találta el a holland talpát. Nyilván lehet mondani, hogy akkor is talp de ha a vádliját rúgja meg Kane vagy pördül még kettőt és utána találja el ugyanígy, akkor mindenki röhög hogy ez tizenegyes. Egyébként szerintem Kanenek kellett volna sárgát kapnia, mert szétrúgta az ellenfél stopliját 😊
Matthew99
Az igy feltett kerdesre szivesen valaszolok, es a velemenyem szerint talpalas volt. Termeszetesen blokkolni akarta szerintem is es nem letalpalni. Ha a szandeka is az lett volna piros, de sarga biztos. Ugyan rengeteg szabalytalansag direkt van, de rengetegnek nem az a szandeka, hanem blokkolas/ hamarabb odaerni a labdahoz/ elrugni, de kesik/ labat talal es nem labdat...stb es vegul szabalytalansagok lesznek emiatt.

Szoval blokkolni akart de talpalas lett belole es a szandek itt maximum sulyosbithatta volna a tortenetet.

De hogy bonyolitsam nalam elmeletben, ha nem nyujtja a labat de talpon rugja nem 11. Ha nyujtja es combon rugja elfogadok minden iteletet gond nelkul a 11-t es a semmi nem tortentet is. Ha talpal erkezik es elobb is er a labdahoz mint Kane akkor is a 11 mellett lennek inkabb, mert akkor azon vitatkoznank hogy Kane direkt huzta vissza a labat nehogy megseruljon.

De a talpalas az nagyon serulesveszelyes es uldoznem, regen tettek is, nem tudom most mi a helyzet. De peldaul a felugrom es arcon vagom az ellenfelet az nem feltetlenul veszelyes, bar tud az lenni. Megis azt latom hogy mig kb a 95%-a megmagyarazhato az eseteknek a termeszetes mozgassal a szabalytalansag teljesen inkonzisztens. itt is volt egy eset, nem kapott szabalytalkansagot es szerintem nem is az, de le kellene tisztazni, mert ugyan barmely kicsi az impakt csak a szeme kornyekere csapnak. Es innen meg egyenesen kovetkezik hogy ha elfogadom a termeszetes mozgast akkor a 16 beluli kezezesek egy reszenel is hasonloan kellene alkalmazni. Es tolem mindegy melyik iranyba.

remelem korbeirtam a szandek-termeszetes mozgas ( persze hogy Kane tovabb lendulo laba rugta meg )-szabalytalansagot 😊
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 449 — Lucas Scott
Hat igen angolok nem panaszkodhatnak. Ugye Svájc ellen az egyenlítő gol előtt hatalmas támadó szabálytalanság vhogy sem a birot sem a VARt nem érdekelte.
Tegnap meg a tizinel Saka kezéről pattant Kanehez a labda vhogy azt sem vizsgálták egyáltalán.
csebi
Néztem azt a videót én is, de az nekem nagyon necces volt videó alapján.
Ezért lenne jó ránézni a kibaszott labda EKG-ra, ha már létezik. (Simán lehet, hogy megnézték, mert még mindig néznek mindent a VAR szobában, csak nincs kiírva)
zacknorb
Épp Saka kezenel irányt változtat a labda útja. Márpedig ahogy Török Péter mondta: a labda magától a levegőben nem szokott cikázni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
no Baltimore Ravens 7 035
A kanadain a 11-rol beszeltek most. 2-2 lett akik azt mondtak hogy nem 11 azok azt mondjak hogy ertik, es a palyan szabalytalan, de a 16-oson belul magasabbnak kellene lenni a kuszobnek.
no
ugyan már, a tizenhatoson belül kevésbé sérülnek a játékosok? csak a mezőnyben van elásva kriptonit?
slowmotion
Leirtam mit mondtak, de nalam a talpalas az talpalas megha a folyoson kovettek el akkor is.
no
Nem a Te véleményedre írtam, hanem az övékére
slowmotion
just to be sure.
2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 9 574 — Invisible man
A kanadain a 11-rol beszeltek most. 2-2 lett akik azt mondtak hogy nem 11 azok azt mondjak hogy ertik, es a palyan szabalytalan, de a 16-oson belul magasabbnak kellene lenni a kuszobnek.
no
ugyan már, a tizenhatoson belül kevésbé sérülnek a játékosok? csak a mezőnyben van elásva kriptonit?
slowmotion
Leirtam mit mondtak, de nalam a talpalas az talpalas megha a folyoson kovettek el akkor is.
no
De ez talpalás volt vagy a lövés blokkolása? Én úgy láttam, hogy Kane továbblendülő lába találta el a holland talpát. Nyilván lehet mondani, hogy akkor is talp de ha a vádliját rúgja meg Kane vagy pördül még kettőt és utána találja el ugyanígy, akkor mindenki röhög hogy ez tizenegyes. Egyébként szerintem Kanenek kellett volna sárgát kapnia, mert szétrúgta az ellenfél stopliját 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 080 — Kinek mit intézett a kormánya
Hat igen angolok nem panaszkodhatnak. Ugye Svájc ellen az egyenlítő gol előtt hatalmas támadó szabálytalanság vhogy sem a birot sem a VARt nem érdekelte.
Tegnap meg a tizinel Saka kezéről pattant Kanehez a labda vhogy azt sem vizsgálták egyáltalán.
csebi
Néztem azt a videót én is, de az nekem nagyon necces volt videó alapján.
Ezért lenne jó ránézni a kibaszott labda EKG-ra, ha már létezik. (Simán lehet, hogy megnézték, mert még mindig néznek mindent a VAR szobában, csak nincs kiírva)
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
A kanadain a 11-rol beszeltek most. 2-2 lett akik azt mondtak hogy nem 11 azok azt mondjak hogy ertik, es a palyan szabalytalan, de a 16-oson belul magasabbnak kellene lenni a kuszobnek.
no
ugyan már, a tizenhatoson belül kevésbé sérülnek a játékosok? csak a mezőnyben van elásva kriptonit?
slowmotion
Leirtam mit mondtak, de nalam a talpalas az talpalas megha a folyoson kovettek el akkor is.
no
Nem a Te véleményedre írtam, hanem az övékére
2 hónapja
no Baltimore Ravens 7 035
A kanadain a 11-rol beszeltek most. 2-2 lett akik azt mondtak hogy nem 11 azok azt mondjak hogy ertik, es a palyan szabalytalan, de a 16-oson belul magasabbnak kellene lenni a kuszobnek.
no
ugyan már, a tizenhatoson belül kevésbé sérülnek a játékosok? csak a mezőnyben van elásva kriptonit?
slowmotion
Leirtam mit mondtak, de nalam a talpalas az talpalas megha a folyoson kovettek el akkor is.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 449 — Lucas Scott
Hat igen angolok nem panaszkodhatnak. Ugye Svájc ellen az egyenlítő gol előtt hatalmas támadó szabálytalanság vhogy sem a birot sem a VARt nem érdekelte.
Tegnap meg a tizinel Saka kezéről pattant Kanehez a labda vhogy azt sem vizsgálták egyáltalán.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 080 — Kinek mit intézett a kormánya
Anglia vs Spanyolország döntő. A győztes megkapja Gibraltárt 😅
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 796 — beers & Packers
Bronzmeccs eddig sem volt az EB-ken?
ervinator
de nem ám
slowmotion
1964-ben Magyarország bronzérmet szerzett a dánok ellen, 1972-ben a bronzmeccsen kikaptunk a belgáktól. 1984 óta nincs.
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 796 — beers & Packers
Mit művelek már...

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
2 hónapja
ozibozi New York Giants 16 554
Bronzmeccs eddig sem volt az EB-ken?
ervinator
de nem ám
slowmotion
A fogadóirodák hogy még nem lobbizták be idáig az furcsa.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Bronzmeccs eddig sem volt az EB-ken?
ervinator
de nem ám
2 hónapja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 672
Bronzmeccs eddig sem volt az EB-ken?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 080 — Kinek mit intézett a kormánya
Mondjuk az angoloknak ez a sok szerencse már idén nem fog elfogyni. Hiába gátolja Southgate, meg fogják nyerni valami idióta Unai Simón baki után. Mindent nekik ad a gép, csoportkör után a könnyű ág 0 energiával, ollógól a szlovákok ellen, 11-esek, utolsó perces gól. Mi nem lett még kipipálva?
Heisman nádor
Öngól
Laporte fogja szállítani
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Mondjuk az angoloknak ez a sok szerencse már idén nem fog elfogyni. Hiába gátolja Southgate, meg fogják nyerni valami idióta Unai Simón baki után. Mindent nekik ad a gép, csoportkör után a könnyű ág 0 energiával, ollógól a szlovákok ellen, 11-esek, utolsó perces gól. Mi nem lett még kipipálva?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Fontos faltoknál, pl annál a holland indulásnál, ami tizenhatoson kívül volt, simán elfelejtjük őket... azután simán vissza kellett volna menni sárgát adni (=valakinek rászólni a bíró fülére)

Ez van.
Igor
pontosan, a bírónak - szerintem - ilyenkor le kellene kommunikálni negyedik játékvezető felé, hogy mondjuk fehér kettes sárga lap, késleltetve, és akkor a negyedik játékvezető ezt felvésné, és játékmegszakításkor visszamondaná a bíró fülére. sőt, annál a támadásnál még a holland tizenhatos jobb sarkánál volt egy komolyabb borulás, nem vagyok biztos benne, hogy nem ért sárgát, és abban sem, hogy nem Bellingham csinálta, akinek ugye már volt egy lapja...
slowmotion
Én mondjuk sokkal komolyabban szórnám a sárgákat, színészkedésre, időhúzásra, kb mindenre.... ez kéne ahhoz, hogy izgalmasabb legyen a játék. Lenne néhány buta piros lap (Unai Simont pl simán kiküldtem volna időhúzásért, vagy rátettem volna 2 percet minden ilyennél) és abból tanulnának, 1-2 hét/hónap/évtized alatt megtisztulni a játék...

Csak ezt rendszerszintűen kéne bevállalni, és nyilván ezt a drákói szigort a FIFA/UEFA/stb nem meri. Ivanov mai napig bohócnak van kikiáltva, pedig még több embert kiszórhatott volna... azt a meccset le kellett volna fújni úgy ahogy van.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Fontos faltoknál, pl annál a holland indulásnál, ami tizenhatoson kívül volt, simán elfelejtjük őket... azután simán vissza kellett volna menni sárgát adni (=valakinek rászólni a bíró fülére)

Ez van.
Igor
pontosan, a bírónak - szerintem - ilyenkor le kellene kommunikálni negyedik játékvezető felé, hogy mondjuk fehér kettes sárga lap, késleltetve, és akkor a negyedik játékvezető ezt felvésné, és játékmegszakításkor visszamondaná a bíró fülére. sőt, annál a támadásnál még a holland tizenhatos jobb sarkánál volt egy komolyabb borulás, nem vagyok biztos benne, hogy nem ért sárgát, és abban sem, hogy nem Bellingham csinálta, akinek ugye már volt egy lapja...
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
A kanadain a 11-rol beszeltek most. 2-2 lett akik azt mondtak hogy nem 11 azok azt mondjak hogy ertik, es a palyan szabalytalan, de a 16-oson belul magasabbnak kellene lenni a kuszobnek.
no
ugyan már, a tizenhatoson belül kevésbé sérülnek a játékosok? csak a mezőnyben van elásva kriptonit?
slowmotion
Kezezésnél vagy aprób faltoknél/lökéseknél sokkal könnyebben fújnak tizenhatoson kívül...nyilván konzisztensnek kéne lenni, ettől függetlenül ez de facto létezik, hogy tizenhatoson belül sokkal biztosabbnak kell lenned.

Fontos faltoknál, pl annál a holland indulásnál, ami tizenhatoson kívül volt, simán elfelejtjük őket... azután simán vissza kellett volna menni sárgát adni (=valakinek rászólni a bíró fülére)

Ez van.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)