EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Player of the match Watkins 😀

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
2 hónapja
ozibozi New York Giants 16 554
Utálom ezt a sportot basszameg
Hanni
Ha ez a bagázs tényleg trófeát kap az antifutballért, akkor én is kiábrándulok egy időre.
Kampman
Senki nincs akadályozva benne, hogy móresre tanítsa őket. Ha ők gyengék, akkor kik ellen játszanak? ⚽️
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Nem tudom eddig kérdés volt e, de ha esetleg az angolok behúzzák valahogy a döntőt, akkor szinte 100% a Bellingham aranylabda


2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 077 — Kinek mit intézett a kormánya
2 hónapja
JéBé Green Bay Packers 6 848
Mondjuk a Weghorst cserevel nem tudom mi volt a terv, total megolte a tamadast ilyen feltolt angol vedelmnel.
2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 468 — !SuPeR6BoWL!
És ezeket mi oda-vissza vertük 2 éve...
iktriad
Hát az nem ez a válogatott volt...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 449 — Lucas Scott
Mondjuk ma jobbak voltak az angolok de azért ezt a bírói és var csapatot meg köszönhetik. Tizi jogos volt de a hasonló dolgokat ezen az Eb-n elengedtek. Azonban az bírói hiba h a második gol előtt úgy került az angolokhoz a labda h a semmire fújt egy holland támadót.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Utálom ezt a sportot basszameg
Hanni
Ha ez a bagázs tényleg trófeát kap az antifutballért, akkor én is kiábrándulok egy időre.
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 396 — nabege2@yahoo.com
Utálom ezt a sportot basszameg
Hanni
hát ha ez után az első félidő után nyertek volna a hollandok...
zacknorb
én azt akartam írni, hogy az első félidő után nyerjenek az angolok, de a másodikban simán jobbak voltak a hollandok
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
EB alapján lehet nem, de ezen a meccsen jobbak voltak az angolok.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 077 — Kinek mit intézett a kormánya
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
2 perc hosszabbítás volt az alap? 😊
ez így totál komolytalan vazze
NB2
Minden tornán megkapják a bírói segítséget.
Mindig.
2010 volt egy rendszerhiba.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 077 — Kinek mit intézett a kormánya
Utálom ezt a sportot basszameg
Hanni
hát ha ez után az első félidő után nyertek volna a hollandok...
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Ez a sok mák a 26-os VB-n se fog elfogyni bazmeg
Heisman nádor
Az angoloknak nem nagyon szoktak sikerülni az amerikai földrészen rendezett vébék.
1950-ben égtek, 1986-ban Maradona happened, 1994-ben ott se voltak, 2014-ben Costa Rica ellen sikerült egy hősies iksz.
Kampman
'14-ben mondjuk az olaszok ellen is lehetett volna döntetlen, csak a bíró nem fújta be a nyilvánvaló tizenegyest
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Utálom ezt a sportot basszameg
2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Haza fog menni! 😀
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Yude-t nem lehet kiejteni idén
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És ezeket mi oda-vissza vertük 2 éve...
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Ez a sok mák a 26-os VB-n se fog elfogyni bazmeg
Heisman nádor
Az angoloknak nem nagyon szoktak sikerülni az amerikai földrészen rendezett vébék.
1950-ben égtek, 1986-ban Maradona happened, 1994-ben ott se voltak, 2014-ben Costa Rica ellen sikerült egy hősies iksz.
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
Az is mekkora műesés...
2 hónapja
ozibozi New York Giants 16 554
Anglia döntőzik, pedig már a 16 között ki kellett volna esniük...
iktriad
Miért
ozibozi
A szlovákok a 95.(?) percben is továbbjutásra álltak ellenük.
iktriad
Milyen jó lett volna egy szlovák csapat helyettük
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 396 — nabege2@yahoo.com
2 perc hosszabbítás volt az alap? 😊
ez így totál komolytalan vazze
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 077 — Kinek mit intézett a kormánya
Fasszopó angolok, reméljük a spanyolok kipicsázzák őket a döntőben
Stoki
Így lesz legalább jó a döntő, mert ezeket a hollandokat minimum 4-0 val hazaküldték volna a spanyolok
kapitnono
Akartam is írni, hogy a spanyol-hollandnak 2012-es olasz-spanyol döntő vibeja lenne nekem

Szerkesztette: zacknorb
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Kapus mit fogott?
Toca
Erre nem tudom minek vetődött, kicsi kinyújta a labát, simán kirúgja...
kapitnono
mint a 2000-es eb-döntőn Toldo.
simán kitehette volna Wiltord lövését, de neki el kellett vennie a lábát a labda útjából, és kézzel leérni.
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 281 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nagy koponya Szószgatsz