NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 204 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
Szurkolok, szurkolok, de erősen egyetértek! Többet sápadoztam meccsek közben, mint ami örömet adott egy-egy katarzis. Két szabálymódosítással erősen nézhetőbbé lehetne tenni a játékot, amiből már csak az egyik is elég lenne. Futóóra megszüntetése, az ápolást igénylő játékos 5percig történő pályán kívül tartása. A szimulálásra is ott lehetne a VAR, de arra még nem nagyon használják.
clbass
ez ebben a formában hülyeség, már bocs. így büntetlenül le lehetne rúgni mondjuk öt percen belül három embert, három sárgalapért lényegében hármas emberelőny járna.
az kompenzálná ezt, ha a szabálytalan játékost is leküldenék ennyi időre, csak akkor meg a legjobbakat le lehetne szimulálni a pályáról.
persze nyilván kellene valami megoldás, csak nem tudom, mi. de az ápolásonként egy perc hosszabbítás meg ugye ott esik el, hogy nem jött jól a tíz-tizenkét perc plusz.

szerintem simán szabályozni kellene, hogy csere 15mp, pontrúgás elvégzése 20mp, a kapus 10mp-ig tarthatja kezében a labdát, de ebbe az az idő is beleszámít, amíg a földön fekszik vele. stadionokba támadóórát felszerelni, a bíró kézjelére egy külön kezelő indítja a visszaszámlálót. asszem nem lenne olyan, hogy a másik oldalról sétál át valaki berúgni a szögletet, és közben még kétszer visszatáncol a nekifutásból.
slowmotion
Jogos. Kiskapura nem gondoltam 😀 De dühítő amikor emberünk meghal, pörög a pályán, jön a varázs vizespalack, leviszik, elcsent 4-5 percet és már jönne is vissza, a bíró meg engedi, sprint, minden fasza...gusztustalan
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 579
A horvát továbbjutáshoz pedig ez kell:

- Serbia lose to Denmark, or Serbia defeat Denmark 3:0 or by four goals

- Slovenia lose to England 0:3, or by four goals

- Georgia lose to Portugal

- Czechia lose to Türkiye
zacknorb
ez amúgy össze is jöhetne, de az angolok miatt bukó lesz.
deyell
én a szerb-dánon sem látom a kiütéses győzelmet egyik irányba sem
slowmotion
nem is kell, hogy a dánok kiüssék a szerbeket. de azt inkább tartom valószínűnek, mint hogy az angolok kiüssék a szlovénokat.

choose life
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
A dánoknak elég eggyel nyerni, ha a szerbek nyernének annak kellene nagy gólarányúnak lennie.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
A horvát továbbjutáshoz pedig ez kell:

- Serbia lose to Denmark, or Serbia defeat Denmark 3:0 or by four goals

- Slovenia lose to England 0:3, or by four goals

- Georgia lose to Portugal

- Czechia lose to Türkiye
zacknorb
ez amúgy össze is jöhetne, de az angolok miatt bukó lesz.
deyell
én a szerb-dánon sem látom a kiütéses győzelmet egyik irányba sem
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 579
A horvát továbbjutáshoz pedig ez kell:

- Serbia lose to Denmark, or Serbia defeat Denmark 3:0 or by four goals

- Slovenia lose to England 0:3, or by four goals

- Georgia lose to Portugal

- Czechia lose to Türkiye
zacknorb
ez amúgy össze is jöhetne, de az angolok miatt bukó lesz.

choose life
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 111 — Kinek mit intézett a kormánya
Így akkor ugye két lehetőség maradt ha továbbjutunk, Portugália, vagy az E csoport győztese.

6 variáció maradt, ebből 5 esetből továbbjutunk, és ebből 4-szer a Portugálok lesznek az ellenfelek.
Zsellér van de Vrij
a portugálokat hogy kerülhetjük el? ha az angolok nem nyernek a szlovének ellen? illetve ha őket elkerüljük, akkor ha jól sejtem, a spanyolok jönnek, ami még rosszabb lenne.
deyell
Spanyolok fix off, csak ezek a lehetőségek vannak már

A horvát továbbjutáshoz pedig ez kell:

- Serbia lose to Denmark, or Serbia defeat Denmark 3:0 or by four goals

- Slovenia lose to England 0:3, or by four goals

- Georgia lose to Portugal

- Czechia lose to Türkiye
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 111 — Kinek mit intézett a kormánya
There have been four 90th minute equalising goals scored at EURO 2024, two more than at any other UEFA EURO tournament previously (two at EURO 2000 & EURO 2020). Drama.
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 579
Így akkor ugye két lehetőség maradt ha továbbjutunk, Portugália, vagy az E csoport győztese.

6 variáció maradt, ebből 5 esetből továbbjutunk, és ebből 4-szer a Portugálok lesznek az ellenfelek.
Zsellér van de Vrij
a portugálokat hogy kerülhetjük el? ha az angolok nem nyernek a szlovének ellen? illetve ha őket elkerüljük, akkor ha jól sejtem, a spanyolok jönnek, ami még rosszabb lenne.

choose life
2 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szurkolok, szurkolok, de erősen egyetértek! Többet sápadoztam meccsek közben, mint ami örömet adott egy-egy katarzis. Két szabálymódosítással erősen nézhetőbbé lehetne tenni a játékot, amiből már csak az egyik is elég lenne. Futóóra megszüntetése, az ápolást igénylő játékos 5percig történő pályán kívül tartása. A szimulálásra is ott lehetne a VAR, de arra még nem nagyon használják.
clbass
ez ebben a formában hülyeség, már bocs. így büntetlenül le lehetne rúgni mondjuk öt percen belül három embert, három sárgalapért lényegében hármas emberelőny járna.
az kompenzálná ezt, ha a szabálytalan játékost is leküldenék ennyi időre, csak akkor meg a legjobbakat le lehetne szimulálni a pályáról.
persze nyilván kellene valami megoldás, csak nem tudom, mi. de az ápolásonként egy perc hosszabbítás meg ugye ott esik el, hogy nem jött jól a tíz-tizenkét perc plusz.

szerintem simán szabályozni kellene, hogy csere 15mp, pontrúgás elvégzése 20mp, a kapus 10mp-ig tarthatja kezében a labdát, de ebbe az az idő is beleszámít, amíg a földön fekszik vele. stadionokba támadóórát felszerelni, a bíró kézjelére egy külön kezelő indítja a visszaszámlálót. asszem nem lenne olyan, hogy a másik oldalról sétál át valaki berúgni a szögletet, és közben még kétszer visszatáncol a nekifutásból.
slowmotion
Pont beszélgettem ugyan errős ismerősökkel. Ez a dolog annyira egyszerűen megvalósítható. Hogy mire mennyi idő van mind1, de legyen rá egy konkrét idő.
Ha nem végzed el, másik csapat jön bedobással, másik csapat jön onnan szabadrúgással, kirúgás/szöglet varáció és kész is vagyunk. A lerúgják kinek mennit kellene kiüllnie nagyon nehéz amit írsz is h ezzel kvázi kártyát adsz arra, hogy a legjobbakat agyonrúgják. De pl a kontakt nélküli sérülés (görcs bármi...) után simán lehetne kötelező 3p "pihi". A jaj meghúzodtam dolgok egyből eltűnnének, ami nem az egésze a szimulálásnak meg az időhúzásnak de egy könnyen kezelhető kis szelete ami már segíthetne.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
Szurkolok, szurkolok, de erősen egyetértek! Többet sápadoztam meccsek közben, mint ami örömet adott egy-egy katarzis. Két szabálymódosítással erősen nézhetőbbé lehetne tenni a játékot, amiből már csak az egyik is elég lenne. Futóóra megszüntetése, az ápolást igénylő játékos 5percig történő pályán kívül tartása. A szimulálásra is ott lehetne a VAR, de arra még nem nagyon használják.
clbass
ez ebben a formában hülyeség, már bocs. így büntetlenül le lehetne rúgni mondjuk öt percen belül három embert, három sárgalapért lényegében hármas emberelőny járna.
az kompenzálná ezt, ha a szabálytalan játékost is leküldenék ennyi időre, csak akkor meg a legjobbakat le lehetne szimulálni a pályáról.
persze nyilván kellene valami megoldás, csak nem tudom, mi. de az ápolásonként egy perc hosszabbítás meg ugye ott esik el, hogy nem jött jól a tíz-tizenkét perc plusz.

szerintem simán szabályozni kellene, hogy csere 15mp, pontrúgás elvégzése 20mp, a kapus 10mp-ig tarthatja kezében a labdát, de ebbe az az idő is beleszámít, amíg a földön fekszik vele. stadionokba támadóórát felszerelni, a bíró kézjelére egy külön kezelő indítja a visszaszámlálót. asszem nem lenne olyan, hogy a másik oldalról sétál át valaki berúgni a szögletet, és közben még kétszer visszatáncol a nekifutásból.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
Amúgy nagyon jól kitalálták ezt a 4 legjobb 3. is továbbjut dolgot az UEFA-nal.
Még több pénz nekik😃
- JC6
ha a matek a barátod, akkor rájössz, hogy a 12 nem egész kitevős hatványa a 2-nek, vagyis nem lehet egyenes kiesésest csinálni belőle.
a még több pénz igazából azóta van, hogy 16-ról 24-re emelték a csapatok számát, ott kellett a pénz (16 csapatnál, 8 továbbjutóval 4x6 + 7 = 31 meccs van; 24 csapatnál, 16 továbbjutóval 6x6 + 15 = 51 - ez több, mint hatvan százalékkal több reklámidő; 32 csapatnál, 16 továbbjutóval 8x6 + 15 + 1 = 64 meccs (mert a vb ilyen, és ott bronzmeccs is van)).
2 hónapja
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
Nem nagyon nezek focit es ez az EB sem fogja ezt megvaltoztatni. Ez a sport egy oximoron egy fos es az egyik legnagyobb ugyanabban az idoben. Par meccset lattam de olvasgatom itt a velemenyeket. Egy total semleges meccsrol jonnek a fitymazo kijelentesek, de a "szamito" meccseknel meg semmi de semmi mas nem szamit csak az eredmeny. A felhaborito, hogy lehetne 100 fos "megyes" EB is akkor sem zavarna senkit a hullaszar keretek/jatek/minoseg, mert az eredmenyert valo izgalom tobbet szamit az egyenletben.

A magyar skotot direkt a kanadai tv-n neztem hogy ne legyen elfogult a kozvetites es az ertekeles. Nem volt az, egy nagy szarnak talaltak mindketto csapat jatekat de termeszetesen pozitiv oldalrol leirva.

Ember legyen a talpan aki ennyi mueses, rajatszas, 11 kiharcolo fetrenges kozott megmondja mi a celja a jateknak, aki eloszor latja. Egy peldan a rengeteg kozul, a skot aki reklamalt a 11-t, o szandekaban nem golt akart rugni hanem a kontaktot kereste a vedovel a 11 eleresert. Gusztustalan es ez nem csak ra igaz hanem amit eddig lattam ott minden meccsen volt egy tucat minden nemzettol. Szamomra marad halott ez a sport.
no
Szurkolok, szurkolok, de erősen egyetértek! Többet sápadoztam meccsek közben, mint ami örömet adott egy-egy katarzis. Két szabálymódosítással erősen nézhetőbbé lehetne tenni a játékot, amiből már csak az egyik is elég lenne. Futóóra megszüntetése, az ápolást igénylő játékos 5percig történő pályán kívül tartása. A szimulálásra is ott lehetne a VAR, de arra még nem nagyon használják.
2 hónapja
no Baltimore Ravens 7 035
Nem nagyon nezek focit es ez az EB sem fogja ezt megvaltoztatni. Ez a sport egy oximoron egy fos es az egyik legnagyobb ugyanabban az idoben. Par meccset lattam de olvasgatom itt a velemenyeket. Egy total semleges meccsrol jonnek a fitymazo kijelentesek, de a "szamito" meccseknel meg semmi de semmi mas nem szamit csak az eredmeny. A felhaborito, hogy lehetne 100 fos "megyes" EB is akkor sem zavarna senkit a hullaszar keretek/jatek/minoseg, mert az eredmenyert valo izgalom tobbet szamit az egyenletben.

A magyar skotot direkt a kanadai tv-n neztem hogy ne legyen elfogult a kozvetites es az ertekeles. Nem volt az, egy nagy szarnak talaltak mindketto csapat jatekat de termeszetesen pozitiv oldalrol leirva.

Ember legyen a talpan aki ennyi mueses, rajatszas, 11 kiharcolo fetrenges kozott megmondja mi a celja a jateknak, aki eloszor latja. Egy peldan a rengeteg kozul, a skot aki reklamalt a 11-t, o szandekaban nem golt akart rugni hanem a kontaktot kereste a vedovel a 11 eleresert. Gusztustalan es ez nem csak ra igaz hanem amit eddig lattam ott minden meccsen volt egy tucat minden nemzettol. Szamomra marad halott ez a sport.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 111 — Kinek mit intézett a kormánya
Amúgy az valamit mutat, hogy a két bíró, akik csak 1 csoportmeccset kaptak az Marciniak és Gil Manzano voltak
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Egész nap nem volt csöcs?
Sixo, szégyelld magad.
warr_b
Áh azt már nem szabad, nem szereti a nép.

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 117 — The Mathematician
Amúgy nagyon jól kitalálták ezt a 4 legjobb 3. is továbbjut dolgot az UEFA-nal.
Még több pénz nekik😃
- JC6
Ezt nem ők találták ki, a Fifa mèg a rendes (24 csapatos 😛) VBken 🙂
dande2
Illetve szinte minden 24 csapatos világversenyen így van sportágtól függetlenül.
Majd ha 32 csapatos lesz az EB, ez is megváltozik.
gabokocka
Nem feltétlenül van mindenhol így
Sokszor második csoportkör van
6-6 csapattal és 1-2 megy elődöntőbe
Negritis, a vajda
Olyan sportágakban, ahol ez megvalósítható, itt nem lehet ennyi meccset játszani, két hónap lenne egy EB.
gabokocka
sztem nem sok olyan sportág van a focin kívül, ahol ne lehetne 2 naponta játszani, vagy akár b2b
a "sportágtól független" rész miatt írtam csak, hogy van más fajta lebonyolítás is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 111 — Kinek mit intézett a kormánya
Amúgy nagyon jól kitalálták ezt a 4 legjobb 3. is továbbjut dolgot az UEFA-nal.
Még több pénz nekik😃
- JC6
Ezt is csak átvették, a FIFA már 30-40 éve kitalálta
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Amúgy nagyon jól kitalálták ezt a 4 legjobb 3. is továbbjut dolgot az UEFA-nal.
Még több pénz nekik😃
- JC6
Ezt nem ők találták ki, a Fifa mèg a rendes (24 csapatos 😛) VBken 🙂
dande2
Illetve szinte minden 24 csapatos világversenyen így van sportágtól függetlenül.
Majd ha 32 csapatos lesz az EB, ez is megváltozik.
gabokocka
Nem feltétlenül van mindenhol így
Sokszor második csoportkör van
6-6 csapattal és 1-2 megy elődöntőbe
Negritis, a vajda
Olyan sportágakban, ahol ez megvalósítható, itt nem lehet ennyi meccset játszani, két hónap lenne egy EB.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 117 — The Mathematician
Amúgy nagyon jól kitalálták ezt a 4 legjobb 3. is továbbjut dolgot az UEFA-nal.
Még több pénz nekik😃
- JC6
Ezt nem ők találták ki, a Fifa mèg a rendes (24 csapatos 😛) VBken 🙂
dande2
Illetve szinte minden 24 csapatos világversenyen így van sportágtól függetlenül.
Majd ha 32 csapatos lesz az EB, ez is megváltozik.
gabokocka
Nem feltétlenül van mindenhol így
Sokszor második csoportkör van
6-6 csapattal és 1-2 megy elődöntőbe

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
akdestroyer Seattle Seahawks 4 685
Ha megverjük a Portugálokat, a románok meg a Spanyolokat, akkor a negyeddöntőben még lehet egy kiváló és sportszerű Magyar-román (a lelátói fair play szellemében), én nagyon adnám.

Így is lesz.

2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Amúgy nagyon jól kitalálták ezt a 4 legjobb 3. is továbbjut dolgot az UEFA-nal.
Még több pénz nekik😃
- JC6
Ezt nem ők találták ki, a Fifa mèg a rendes (24 csapatos 😛) VBken 🙂
dande2
Illetve szinte minden 24 csapatos világversenyen így van sportágtól függetlenül.
Majd ha 32 csapatos lesz az EB, ez is megváltozik.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.


Liverpool Fc fan
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
Nem szeretnék az angol meccsen izgulni, jobb volna, ha a hollandok rúgnának egy ötöst a sógoroknak és akkor meg is vagyunk 😊
gabokocka
Szép lenne, de szerintem az egy döntetlenes meccs lesz, hátha sok góllal. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 844 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy nagyon jól kitalálták ezt a 4 legjobb 3. is továbbjut dolgot az UEFA-nal.
Még több pénz nekik😃
- JC6
Ezt nem ők találták ki, a Fifa mèg a rendes (24 csapatos 😛) VBken 🙂
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
Nem szeretnék az angol meccsen izgulni, jobb volna, ha a hollandok rúgnának egy ötöst a sógoroknak és akkor meg is vagyunk 😊
gabokocka
szerintem osztrák siker lesz azon a meccsen